O kresníB ěžeckáL iga  2020
Červencový trojlístek závodů zahajuje Blanenská etapa MUMu.

Červencový trojlístek závodů zahajuje Blanenská etapa MUMu.

1. 7. 2020 Lomnice, Skalní mlýn, Okrouhlá – Po první...

Tak v červnu to snad rozběháme

Tak v červnu to snad rozběháme

25. 5. 2020 Doubravice nad Svitavou, Veselice, Blansko, Sloup – Po několika lehce...

Květnový závodní maraton také podlehl

Květnový závodní maraton také podlehl

27. 4. 2020 Boskovice, Černá Hora, Petrovice, Ostrov u Macochy – Tradičně...

Boskovické běhy přesunuty na 6. září 2020.

Boskovické běhy přesunuty na 6. září 2020.

20. 3. 2020 Boskovice – Situace, ohledně onemocnění COVID – 19, se...

Prý dvakrát do stejné řeky v běžecké sezoně nevstoupíš.

Prý dvakrát do stejné řeky v běžecké sezoně nevstoupíš.

16. 3. 2020 Hořice, Skalice nad Svitavou – Začátkem října...

  • Červencový trojlístek závodů zahajuje Blanenská etapa MUMu.

  • Tak v červnu to snad rozběháme

  • Květnový závodní maraton také podlehl

  • Boskovické běhy přesunuty na 6. září 2020.

  • Prý dvakrát do stejné řeky v běžecké sezoně nevstoupíš.

Závody 2016

TERMÍNOVKA 2016 ke stažení (jpg)  PROPOZICE 2016 + PARTNEŘI OBL ke stažení (jpg)
Č. DATUM MÍSTO DÉLKA NÁZEV START PROFIL PROPOZICE VÝSLEDKY FOTKY
1. so 6.2. Rájec-Jestřebí 9,6 km Rájecká desítka 1. roč. - pokračovatel Ráječkovské desítky 11.15 PDF PDF
PDF ZDE
2. so 9.4. Hořice 8 km Hořická osmička 10. roč. 10.30 PDF PDF PDF
3. ne 17.4. Skalice nad Svitavou 9,8 km Skalická desítka 19. roč. 14.30 PDF PDF PDF ZDE
4. pá 22.4. Blansko 5 km Jarní pětka na dráze 31. roč. 17.00 PDF PDF ZDE
5. ne 1.5. Boskovice 12,5 km Boskovické běhy 7. roč. 15.20 PDF PDF ZDE
6. ne 8.5. Černá Hora 9,2 km Běh Černou Horou 58. roč. 11.45 PDF PDF PDF ZDE
7. út 10.5. Horní Lhota - Hraběnka 5,7 km Hraběnka Cup 17. roč. 17.30 JPG PDF PDF ZDE
8. út 17.5. Skalní mlýn – Macocha 4,7 km Hraběnka Cup 17. roč. 17.30 PDF PDF PDF ZDE
9. út 24.5. Ráječko Nová - Hraběnka 6,7 km Hraběnka Cup 17. roč. 17.30 JPG PDF PDF ZDE
10. ne 29.5. Ostrov u Macochy 10 km Šamalíkova míle 5. roč. 16.30 PDF PDF
PDF ZDE
11. so 4.6. Doubravice nad Svitavou 8,5 km Svitava kros o putovní pohár mikroregionu Svitava 8. roč. 11.00 PDF PDF
PDF ZDE
12. so 11.6. Spešov 8,5 km Spešovský běh okolo Jedle 3. roč. 10.00 WEB PDF PDF ZDE
13. so 18.6. Veselice 10 km Lesempolem 3. roč. 11.00 JPG PDF PDF ZDE
14. ne 26.6. Sloup 11,5 km Sloupský lesní běh 35. roč. 10.00 PDF PDF PDF ZDE
15. út 5.7. Blansko - Lomnice 43 km MUM, 3. Blanenská etapa 24. roč. 14.00 JPG PDF PDF ZDE
16. so 9.7. Skalní mlýn 10 km Desítka Moravským krasem 4. roč. 18.00 PDF PDF PDF ZDE
17. so 16.7. Nemojany 9 km Nemojská devítka 9. roč. 10.00 PDF PDF PDF ZDE
18. so 27.8. Vísky 9,05 Vísecká destítka 11. roč. 15.00 PDF PDF PDF ZDE
19. so 27.8. Blansko 21,1 Půlmaraton Moravským krasem 21. roč. 16.00 PDF PDF PDF ZDE
20. út 6.9. Ráječko Nová - Hraběnka 6,7 km Hraběnka Cup 17. roč. 17.30 PDF PDF PDF ZDE
21. so 10.9. Blansko 10 km Blanenská desítka 3. roč. 15.00 PDF PDF ZDE
22. út 13.9. Skalní mlýn - Macocha 4,7 km Hraběnka Cup 17. roč. 17.30 PDF PDF PDF ZDE
23. so 17.9. Sloup 12,2 km Běh Moravským krasem 52. roč. 15.00 PDF PDF PDF ZDE
24. út 20.9. Horní Lhota - Hraběnka 5,7 km Hraběnka Cup 17. roč. 17.30 JPG PDF PDF ZDE
25. pá 23.9. Blansko 10 km Podzimní desítka na dráze 31. roč. 16.30 PDF PDF ZDE
26. so 1.10. Kunštát 10 km Kunštátská desítka 7. roč. 11.00 PDF PDF PDF ZDE
27. ne 9.10. Rudice 12 km Běh kolem Klostermannovy studánky 8. roč. 11.00 PDF PDF PDF ZDE
28. ne 16.10. Hořice 8 km Hořická rokle 9. roč. 11.00 PDF PDF PDF ZDE
29. so 3.12. Okrouhlá 8,6 km Mikulášský běh Okrouhlá 8. roč. 11.15 PDF PDF PDF ZDE
30. út 27.12. Petrovice 5,2 km Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy 22. roč. 11.00 PDF PDF PDF ZDE


www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-20  /  Tisk:04.07.2020
© Malin 2015-20