Vyčkejte prosím na načtení / přepočítání kompletních výsledků...


               O kresníB ěžeckáL iga  2020
Červencový trojlístek závodů zahajuje Blanenská etapa MUMu.

Červencový trojlístek závodů zahajuje Blanenská etapa MUMu.

1. 7. 2020 Lomnice, Skalní mlýn, Okrouhlá – Po první...

Tak v červnu to snad rozběháme

Tak v červnu to snad rozběháme

25. 5. 2020 Doubravice nad Svitavou, Veselice, Blansko, Sloup – Po několika lehce...

Květnový závodní maraton také podlehl

Květnový závodní maraton také podlehl

27. 4. 2020 Boskovice, Černá Hora, Petrovice, Ostrov u Macochy – Tradičně...

Boskovické běhy přesunuty na 6. září 2020.

Boskovické běhy přesunuty na 6. září 2020.

20. 3. 2020 Boskovice – Situace, ohledně onemocnění COVID – 19, se...

Prý dvakrát do stejné řeky v běžecké sezoně nevstoupíš.

Prý dvakrát do stejné řeky v běžecké sezoně nevstoupíš.

16. 3. 2020 Hořice, Skalice nad Svitavou – Začátkem října...

  • Červencový trojlístek závodů zahajuje Blanenská etapa MUMu.

  • Tak v červnu to snad rozběháme

  • Květnový závodní maraton také podlehl

  • Boskovické běhy přesunuty na 6. září 2020.

  • Prý dvakrát do stejné řeky v běžecké sezoně nevstoupíš.

Bodování pro rok:

prubezne_hodnoceni_2020
Počet bodovaných závodníků v tomto roce je 109.

Kategorie: Muži

Pořadí
Muži
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ročník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Best 14
Body suma
Závodů
001Šperka Martin1970MV2001Minerva Boskovice70761461462
002Jančík Tomáš1972MV1001ELITE sport Boskovice69701391392
003Široký Stanislav1977MV1002AK Blansko Dvorská73661391392
004Buš Ondřej1985M001Ráječko68681361362
005Krátký Pavel1974MV1003Fénix sport Blansko/ Olomučany63651281282
006Horský Radek1978MV1004OB Veselice59621211212
007Hrůza Vladimír1960MV3001Boskovice51571081082
008Buš Roman1965MV2002Rájec - Jestřabí465096962
009Daněk Milan1962MV2003Horizont Kola Novák Blansko424991912
010Chlup Roman1985M002Boskovice8080801
011Kohut Jan1985M003VSK Univerzita Brno/Fenix sport Blansko8080801
012Stloukal Štěpán2000M004ACT leraK Blansko7676761
013Koudelka Lukáš1983M005Olšany / AK Drnovice/AC Okrouhlá7373731
014Potůček Jiří1988M006FitPlus-Blansko7171711
015Nečas Vítězslav1978MV1005Velenov / Velenov7171711
016Ryba Lukáš1979MV1006Lipůvka /BB Cyklosport 6969691
017Fiala Ondřej1982M007Boskovice / Boskovice6767671
018Kuchař Lukáš1976MV1007ACT leraK Blansko6767671
019Čuhel Jiří1958MV3002SK Křtěnov6666661
020Hlaváč Jaroslav1983M008Ráječko6565651
021Haresta Petr1986M009VF Sport Team Černá Hora6464641
022Novák Pavel1985M010Suchdol6464641
023Žejšek Martin1984M011Boskovice / Kašpaři VM6363631
024Bartolšic Vít1980MV1008Moravec Team6262621
025Weis Josef1974MV1009ELITE sport Boskovice6161611
026Kubínek Pavel1977MV1010Blansko/6161611
027Bača Martin1989M012Sport Club Ráječko z.s.6060601
028Michlíček Jiří1995M013Šošůvka6060601
029Kalaš Rudolf1971MV1011Boskovice5959591
030Huťka Jiří1991M014Bořitov/Brno5858581
031Žůrek Jan1990M015Boskovice / Šneci v běhu5858581
032Kinc Pavel1974MV1012VF Sport Team Černá Hora5757571
033Macura Jan1972MV1013Horizont kola Novák5656561
034Šamonil Petr1962MV2004Rájec - Jestřebí/5656561
035Landa Jaroslav1957MV3003Boskovice / Minerva Boskovice5555551
036Odehnal Tomáš1968MV2005Boskovice5555551
037Šperka Oldřich1956MV3004Jedovnice5454541
038Němec Richard1969MV2006Blansko5454541
039Jüthner Ivo1974MV1014Adamov5353531
040Loukota Tomáš1976MV1015Rozběháme Letovice/ Letovice5353531
041Buš Jiří1994M016Rájec-Jestřebí5252521
042Bartolšic Moravcová1986M017Moravec Team5252521
043Grénar David1990M018Boskovice / BHK IQ Boskovice5151511
044Hebelka Jan1988M019Vícebojaři Blansko5050501
045Staníček Jan1990M020Boskovice4949491
046Paděra Petr1989M021Blansko4848481
047Cerhák Radim2000M022Rájec4747471
048Lorenc Antonín1964MV2007Bertík Blansko4545451
049Bařinka Jan1984M023Boskovice4444441
050Medek Jiří1978MV1016Černá Hora4343431

Kategorie: Ženy

Pořadí
Ženy
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ročník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Best 14
Body suma
Závodů
001Centnerová Radmila2000Ž001ELITE sport Boskovice303161612
002Polášková Martina1973ŽV1001Blansko273057572
003Tesařová Jitka1964ŽV2001RBK Blansko242953532
004Komárková Zdeňka1974ŽV1002KOMETKY Olešnice4040401
005Ryšávková Kateřina1977ŽV1003Fénix Sport Blansko4040401
006Polachová Lenka1986Ž002Horizont Kola Novák Blansko3636361
007Koudelková Dagmar1991Ž003ASK Blansko3636361
008Krejsová Petra1979ŽV1004KOMETKY Boskovice3333331
009Horňová Adriana2000Ž004Fénix Sport Blansko3333331
010Krajíčková Gabriela1983Ž005Fénix sport Boskovice3131311
011Ondroušková Ivana1970ŽV2002Blansko2929291
012Žákovská Alena1962ŽV2003pedagog VŠ - Horizont Blansko2828281
013Pavlů Andrea1979ŽV1005Žďárná2626261
014Vrtílková Inka1979ŽV1006Spešov2525251
015Bohacová Markéta1983Ž006Letovice2323231
016Pospíšilová Eva1986Ž007Letovice2222221

Kategorie: Junioři

Kategorie: Juniorky

Kategorie: Starší žákyně

Pořadí
Starší žákyně
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ročník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Best 8
Body suma
Závodů
001Křížová Viktorie2006ŽkyS001Elite sport Boskovice4040401
002Ryšávková Emma2005ŽkyS002FENIX Sport Blansko3636361
003Dobrovská Lucie2006ŽkyS003ASK Blansko3333331
004Jakusidisová Veronika2005ŽkyS004ASK Blansko3131311

Kategorie: Starší žáci

Pořadí
Starší žáci
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ročník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Best 8
Body suma
Závodů
001Charvát Matyáš2005ŽciS001ELITE sport Boskovice4040401
002Kroupa Kryštof2005ŽciS002AK Blansko Dvorská3636361
003Sedlačík Matěj2006ŽciS003ACT leraK Blansko3333331
004Koudelka Matyáš2006ŽciS004Elite sport Boskovice3131311
005Zouhar Tadeáš2005ŽciS005ACT leraK Blansko3030301

Kategorie: Mladší žákyně

Pořadí
Mladší žákyně
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ročník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Best 8
Body suma
Závodů
001Bradáčová Nikola2007ŽkyM001ACT leraK Blansko4040401
002Šamšulová Martina2007ŽkyM002ELITE sport Boskovice3636361
003Zavřelová Adéla2007ŽkyM003Elitesport Boskovice 3333331
004Kniesová Lucie2007ŽkyM004ASK Blansko3131311
005Růžičková Karolína2007ŽkyM005ASK Blansko3030301
006Koudelková Lucie2008ŽkyM006Elite sport Boskovice2929291

Kategorie: Mladší žáci

Pořadí
Mladší žáci
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ročník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Best 8
Body suma
Závodů
001Šafránek Jáchym2007ŽciM001Elite sport Boskovice4040401
002Ellinger Denis2007ŽciM002ASK Blansko3636361
003Kočvara Jakub2007ŽciM003Drahanský sport team3333331
004Horák Luboš2007ŽciM004Okrouhlá3131311
005Komárek Jakub2007ŽciM005ACT leraK Blansko3030301
006Pokorný Patrik2008ŽciM006Moravec Team2929291
007Langr Jonathan2007ŽciM007Fénix Sport Blansko2828281
008Růžička Matěj2008ŽciM008ASK Blansko2727271

Kategorie: Přípravka dívky

Pořadí
Přípravka dívky
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ročník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Best 8
Body suma
Závodů
001Bezdíčková Daniela2010PříD001ASK Blansko4040401
002Rybová Kateřina2009PříD002ASK Blansko3636361
003Zamazalová Eliška2009PříD003ASK Blansko3333331
004Krejčí Barbora2009PříD004ELITE sport Boskovice3131311
005Šafránková Anna2010PříD005Elite sport Boskovice3030301
006Meluzínová Nela2009PříD006ELITE sport Boskovice2929291
007Bradáčová Aneta2010PříD007ACT leraK Blansko2828281
008Žáková Rebecca2010PříD008AK Blansko Dvorská2727271
009Zukalová Markéta2009PříD009ASK Blansko2626261
010Fritzová Tereza2010PříD010Drahanský sport team2525251

Kategorie: Přípravka chlapci

Pořadí
Přípravka chlapci
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ročník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Best 8
Body suma
Závodů
001Ellinger Šimon2009PříCh001ASK Blansko4040401
002Dostál Dominik2009PříCh002Elite sport Boskovice3636361
003Kovařík Daniel2010PříCh003ASK Blansko3333331
004Korgo Vojtěch2009PříCh004Fénix Sport Blansko3131311
005Zavřel Jiří2009PříCh005Elitesport Boskovice 3030301
006Pokorný Šimon2010PříCh006Moravec Team2929291

Rok

Počet bodovaných závodníků: 109





Bodové hodnocení pro rok: 2020







Kategorie: Muži

Rájecká desítka
Hořická osmička
Skalická desítka
Blanenská pětka na dráze (Tartan Cup)
Hraběnka Cup - Horní Lhota-Petrovice
Běh Černou Horou
Hraběnka Cup - Skalní mlýn-Macocha
Hraběnka Cup - Ráječko-Petrovice
Šamalíkova míle
Lesempolem
Blanenská desítka na dráze (Tartan Cup)
Sloupský lesní běh
MUM,3. Blanenská etapa
Desítka Moravským krasem
Běh kolem sněhuláka
Svitava kros
Vísecká desítka
Hraběnka Cup - Ráječko-Petrovice
Boskovické běhy
Hraběnka Cup - Skalní mlýn-Macocha
Blanenská desítka
Hraběnka Cup - Horní Lhota-Petrovice
Běh Moravským krasem
Půlmaraton Moravským krasem
Kunštátská desítka
Běh kolem Klostermannovy studánky
Hořická rokle
Blanenská hodinovka na dráze (Tartan Cup)
Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka
Mikulášský běh Okrouhlá
Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy
best 14
Body suma
Závodů
Pořadí
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
1Šperka Martin1970MV21Minerva Boskovice70761461462
2Jančík Tomáš1972MV11ELITE sport Boskovice69701391392
3Široký Stanislav1977MV12AK Blansko Dvorská73661391392
4Buš Ondřej1985M1Ráječko68681361362
5Krátký Pavel1974MV13Fénix sport Blansko/ Olomučany63651281282
6Horský Radek1978MV14OB Veselice59621211212
7Hrůza Vladimír1960MV31Boskovice51571081082
8Buš Roman1965MV22Rájec - Jestřabí465096962
9Daněk Milan1962MV23Horizont Kola Novák Blansko424991912
10Chlup Roman1985M2Boskovice8080801
11Kohut Jan1985M3VSK Univerzita Brno/Fenix sport Blansko8080801
12Stloukal Štěpán2000M4ACT leraK Blansko7676761
13Koudelka Lukáš1983M5Olšany / AK Drnovice/AC Okrouhlá7373731
14Potůček Jiří1988M6FitPlus-Blansko7171711
15Nečas Vítězslav1978MV15Velenov / Velenov7171711
16Ryba Lukáš1979MV16Lipůvka /BB Cyklosport 6969691
17Fiala Ondřej1982M7Boskovice / Boskovice6767671
18Kuchař Lukáš1976MV17ACT leraK Blansko6767671
19Čuhel Jiří1958MV32SK Křtěnov6666661
20Hlaváč Jaroslav1983M8Ráječko6565651
21Haresta Petr1986M9VF Sport Team Černá Hora6464641
22Novák Pavel1985M10Suchdol6464641
23Žejšek Martin1984M11Boskovice / Kašpaři VM6363631
24Bartolšic Vít1980MV18Moravec Team6262621
25Weis Josef1974MV19ELITE sport Boskovice6161611
26Kubínek Pavel1977MV110Blansko/6161611
27Bača Martin1989M12Sport Club Ráječko z.s.6060601
28Michlíček Jiří1995M13Šošůvka6060601
29Kalaš Rudolf1971MV111Boskovice5959591
30Huťka Jiří1991M14Bořitov/Brno5858581
31Žůrek Jan1990M15Boskovice / Šneci v běhu5858581
32Kinc Pavel1974MV112VF Sport Team Černá Hora5757571
33Macura Jan1972MV113Horizont kola Novák5656561
34Šamonil Petr1962MV24Rájec - Jestřebí/5656561
35Landa Jaroslav1957MV33Boskovice / Minerva Boskovice5555551
36Odehnal Tomáš1968MV25Boskovice5555551
37Šperka Oldřich1956MV34Jedovnice5454541
38Němec Richard1969MV26Blansko5454541
39Jüthner Ivo1974MV114Adamov5353531
40Loukota Tomáš1976MV115Rozběháme Letovice/ Letovice5353531
41Buš Jiří1994M16Rájec-Jestřebí5252521
42Bartolšic Moravcová1986M17Moravec Team5252521
43Grénar David1990M18Boskovice / BHK IQ Boskovice5151511
44Hebelka Jan1988M19Vícebojaři Blansko5050501
45Staníček Jan1990M20Boskovice4949491
46Paděra Petr1989M21Blansko4848481
47Cerhák Radim2000M22Rájec4747471
48Lorenc Antonín1964MV27Bertík Blansko4545451
49Bařinka Jan1984M23Boskovice4444441
50Medek Jiří1978MV116Černá Hora4343431

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-20  /  Tisk:03.07.2020





Bodové hodnocení pro rok: 2020







Kategorie: Ženy

Rájecká desítka
Hořická osmička
Skalická desítka
Blanenská pětka na dráze (Tartan Cup)
Hraběnka Cup - Horní Lhota-Petrovice
Běh Černou Horou
Hraběnka Cup - Skalní mlýn-Macocha
Hraběnka Cup - Ráječko-Petrovice
Šamalíkova míle
Lesempolem
Blanenská desítka na dráze (Tartan Cup)
Sloupský lesní běh
MUM,3. Blanenská etapa
Desítka Moravským krasem
Běh kolem sněhuláka
Svitava kros
Vísecká desítka
Hraběnka Cup - Ráječko-Petrovice
Boskovické běhy
Hraběnka Cup - Skalní mlýn-Macocha
Blanenská desítka
Hraběnka Cup - Horní Lhota-Petrovice
Běh Moravským krasem
Půlmaraton Moravským krasem
Kunštátská desítka
Běh kolem Klostermannovy studánky
Hořická rokle
Blanenská hodinovka na dráze (Tartan Cup)
Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka
Mikulášský běh Okrouhlá
Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy
best 14
Body suma
Závodů
Pořadí
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
1Centnerová Radmila2000Ž1ELITE sport Boskovice303161612
2Polášková Martina1973ŽV11Blansko273057572
3Tesařová Jitka1964ŽV21RBK Blansko242953532
4Komárková Zdeňka1974ŽV12KOMETKY Olešnice4040401
5Ryšávková Kateřina1977ŽV13Fénix Sport Blansko4040401
6Polachová Lenka1986Ž2Horizont Kola Novák Blansko3636361
7Koudelková Dagmar1991Ž3ASK Blansko3636361
8Krejsová Petra1979ŽV14KOMETKY Boskovice3333331
9Horňová Adriana2000Ž4Fénix Sport Blansko3333331
10Krajíčková Gabriela1983Ž5Fénix sport Boskovice3131311
11Ondroušková Ivana1970ŽV22Blansko2929291
12Žákovská Alena1962ŽV23pedagog VŠ - Horizont Blansko2828281
13Pavlů Andrea1979ŽV15Žďárná2626261
14Vrtílková Inka1979ŽV16Spešov2525251
15Bohacová Markéta1983Ž6Letovice2323231
16Pospíšilová Eva1986Ž7Letovice2222221

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-20  /  Tisk:03.07.2020





Bodové hodnocení pro rok: 2020







Kategorie: Junioři

Rájecká desítka
Hořická osmička
Skalická desítka
Blanenská pětka na dráze (Tartan Cup)
Hraběnka Cup - Horní Lhota-Petrovice
Běh Černou Horou
Hraběnka Cup - Skalní mlýn-Macocha
Hraběnka Cup - Ráječko-Petrovice
Lesempolem
Blanenská desítka na dráze (Tartan Cup)
Desítka Moravským krasem
Běh kolem sněhuláka
Svitava kros
Hraběnka Cup - Ráječko-Petrovice
Hraběnka Cup - Skalní mlýn-Macocha
Blanenská desítka
Hraběnka Cup - Horní Lhota-Petrovice
Běh kolem Klostermannovy studánky
Hořická rokle
Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka
Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy
best 9
Body suma
Závodů
Pořadí
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
1Komárek Tomáš2004Jři1ACT leraK Blansko4040401

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-20  /  Tisk:03.07.2020





Bodové hodnocení pro rok: 2020







Kategorie: Juniorky

Rájecká desítka
Hořická osmička
Skalická desítka
Blanenská pětka na dráze (Tartan Cup)
Hraběnka Cup - Horní Lhota-Petrovice
Běh Černou Horou
Hraběnka Cup - Skalní mlýn-Macocha
Hraběnka Cup - Ráječko-Petrovice
Lesempolem
Blanenská desítka na dráze (Tartan Cup)
Desítka Moravským krasem
Běh kolem sněhuláka
Svitava kros
Hraběnka Cup - Ráječko-Petrovice
Hraběnka Cup - Skalní mlýn-Macocha
Blanenská desítka
Hraběnka Cup - Horní Lhota-Petrovice
Běh kolem Klostermannovy studánky
Hořická rokle
Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka
Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy
best 9
Body suma
Závodů
Pořadí
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
1Charvátová Tereza2002Jky1Elite sport Boskovice4040401
2Kubinová Adéla2004Jky2Elite Sport Boskovice3636361
3Široká Eliška2004Jky3AK Blansko Dvorská3333331

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-20  /  Tisk:03.07.2020





Bodové hodnocení pro rok: 2020







Kategorie: Starší žákyně

Rájecká desítka
Skalická desítka
Blanenská pětka na dráze (Tartan Cup)
Běh Černou Horou
Šamalíkova míle
Lesempolem
Blanenská desítka na dráze (Tartan Cup)
Běh kolem sněhuláka
Svitava kros
Vísecká desítka
Boskovické běhy
Blanenská desítka
Běh Moravským krasem
Běh kolem Klostermannovy studánky
Hořická rokle
Blanenská hodinovka na dráze (Tartan Cup)
Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka
Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy
best 8
Body suma
Závodů
Pořadí
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
1Křížová Viktorie2006ŽkyS1Elite sport Boskovice4040401
2Ryšávková Emma2005ŽkyS2FENIX Sport Blansko3636361
3Dobrovská Lucie2006ŽkyS3ASK Blansko3333331
4Jakusidisová Veronika2005ŽkyS4ASK Blansko3131311

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-20  /  Tisk:03.07.2020





Bodové hodnocení pro rok: 2020







Kategorie: Starší žáci

Rájecká desítka
Skalická desítka
Blanenská pětka na dráze (Tartan Cup)
Běh Černou Horou
Šamalíkova míle
Lesempolem
Blanenská desítka na dráze (Tartan Cup)
Běh kolem sněhuláka
Svitava kros
Vísecká desítka
Boskovické běhy
Blanenská desítka
Běh Moravským krasem
Běh kolem Klostermannovy studánky
Hořická rokle
Blanenská hodinovka na dráze (Tartan Cup)
Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka
Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy
best 8
Body suma
Závodů
Pořadí
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
1Charvát Matyáš2005ŽciS1ELITE sport Boskovice4040401
2Kroupa Kryštof2005ŽciS2AK Blansko Dvorská3636361
3Sedlačík Matěj2006ŽciS3ACT leraK Blansko3333331
4Koudelka Matyáš2006ŽciS4Elite sport Boskovice3131311
5Zouhar Tadeáš2005ŽciS5ACT leraK Blansko3030301

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-20  /  Tisk:03.07.2020





Bodové hodnocení pro rok: 2020







Kategorie: Mladší žákyně

Rájecká desítka
Skalická desítka
Blanenská pětka na dráze (Tartan Cup)
Běh Černou Horou
Šamalíkova míle
Lesempolem
Blanenská desítka na dráze (Tartan Cup)
Běh kolem sněhuláka
Svitava kros
Vísecká desítka
Boskovické běhy
Blanenská desítka
Běh Moravským krasem
Běh kolem Klostermannovy studánky
Hořická rokle
Blanenská hodinovka na dráze (Tartan Cup)
Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka
Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy
best 8
Body suma
Závodů
Pořadí
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
1Bradáčová Nikola2007ŽkyM1ACT leraK Blansko4040401
2Šamšulová Martina2007ŽkyM2ELITE sport Boskovice3636361
3Zavřelová Adéla2007ŽkyM3Elitesport Boskovice 3333331
4Kniesová Lucie2007ŽkyM4ASK Blansko3131311
5Růžičková Karolína2007ŽkyM5ASK Blansko3030301
6Koudelková Lucie2008ŽkyM6Elite sport Boskovice2929291

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-20  /  Tisk:03.07.2020





Bodové hodnocení pro rok: 2020







Kategorie: Mladší žáci

Rájecká desítka
Skalická desítka
Blanenská pětka na dráze (Tartan Cup)
Běh Černou Horou
Šamalíkova míle
Lesempolem
Blanenská desítka na dráze (Tartan Cup)
Běh kolem sněhuláka
Svitava kros
Vísecká desítka
Boskovické běhy
Blanenská desítka
Běh Moravským krasem
Běh kolem Klostermannovy studánky
Hořická rokle
Blanenská hodinovka na dráze (Tartan Cup)
Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka
Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy
best 8
Body suma
Závodů
Pořadí
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
1Šafránek Jáchym2007ŽciM1Elite sport Boskovice4040401
2Ellinger Denis2007ŽciM2ASK Blansko3636361
3Kočvara Jakub2007ŽciM3Drahanský sport team3333331
4Horák Luboš2007ŽciM4Okrouhlá3131311
5Komárek Jakub2007ŽciM5ACT leraK Blansko3030301
6Pokorný Patrik2008ŽciM6Moravec Team2929291
7Langr Jonathan2007ŽciM7Fénix Sport Blansko2828281
8Růžička Matěj2008ŽciM8ASK Blansko2727271

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-20  /  Tisk:03.07.2020





Bodové hodnocení pro rok: 2020







Kategorie: Přípravka dívky

Rájecká desítka
Skalická desítka
Blanenská pětka na dráze (Tartan Cup)
Běh Černou Horou
Šamalíkova míle
Lesempolem
Blanenská desítka na dráze (Tartan Cup)
Běh kolem sněhuláka
Svitava kros
Vísecká desítka
Boskovické běhy
Blanenská desítka
Běh Moravským krasem
Běh kolem Klostermannovy studánky
Hořická rokle
Blanenská hodinovka na dráze (Tartan Cup)
Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka
Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy
best 8
Body suma
Závodů
Pořadí
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
1Bezdíčková Daniela2010PříD1ASK Blansko4040401
2Rybová Kateřina2009PříD2ASK Blansko3636361
3Zamazalová Eliška2009PříD3ASK Blansko3333331
4Krejčí Barbora2009PříD4ELITE sport Boskovice3131311
5Šafránková Anna2010PříD5Elite sport Boskovice3030301
6Meluzínová Nela2009PříD6ELITE sport Boskovice2929291
7Bradáčová Aneta2010PříD7ACT leraK Blansko2828281
8Žáková Rebecca2010PříD8AK Blansko Dvorská2727271
9Zukalová Markéta2009PříD9ASK Blansko2626261
10Fritzová Tereza2010PříD10Drahanský sport team2525251

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-20  /  Tisk:03.07.2020





Bodové hodnocení pro rok: 2020







Kategorie: Přípravka chlapci

Rájecká desítka
Skalická desítka
Blanenská pětka na dráze (Tartan Cup)
Běh Černou Horou
Šamalíkova míle
Lesempolem
Blanenská desítka na dráze (Tartan Cup)
Běh kolem sněhuláka
Svitava kros
Vísecká desítka
Boskovické běhy
Blanenská desítka
Běh Moravským krasem
Běh kolem Klostermannovy studánky
Hořická rokle
Blanenská hodinovka na dráze (Tartan Cup)
Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka
Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy
best 8
Body suma
Závodů
Pořadí
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
1Ellinger Šimon2009PříCh1ASK Blansko4040401
2Dostál Dominik2009PříCh2Elite sport Boskovice3636361
3Kovařík Daniel2010PříCh3ASK Blansko3333331
4Korgo Vojtěch2009PříCh4Fénix Sport Blansko3131311
5Zavřel Jiří2009PříCh5Elitesport Boskovice 3030301
6Pokorný Šimon2010PříCh6Moravec Team2929291

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-20  /  Tisk:03.07.2020
© Malin 2015-20