Vyčkejte prosím na načtení / přepočítání kompletních výsledků...


               O kresníB ěžeckáL iga  2020
Dostaveníčko vítězů přivítal po roce Spešov

Dostaveníčko vítězů přivítal po roce Spešov

19. 1. 2020 Spešov – Tak opět po roce se mnoho běžců Okresní...

Vyhlášení celkových výsledků opět ve Spešově

Vyhlášení celkových výsledků opět ve Spešově

3. 1. 2020 Spešov – Byl to v tom roce 2019 pořádný cvrkot a rok...

Brněnské mládí ovládlo Hraběnku

Brněnské mládí ovládlo Hraběnku

28. 12. 2019 Petrovice – Hraběnčino běhání dle tradice zakončilo...

V listopadu zamíříme do Jedovnic a do Okrouhlé

V listopadu zamíříme do Jedovnic a do Okrouhlé

5. 11. 2019 Jedovnice, Okrouhlá – Máme tu běžecký podzim. Dny...

Kůrovec zastavil Hořickou rokli

Kůrovec zastavil Hořickou rokli

8. 10 2019 Hořice – Člověk míní a kůrovec mění. Tak by se asi...

  • Dostaveníčko vítězů přivítal po roce Spešov

  • Vyhlášení celkových výsledků opět ve Spešově

  • Brněnské mládí ovládlo Hraběnku

  • V listopadu zamíříme do Jedovnic a do Okrouhlé

  • Kůrovec zastavil Hořickou rokli

Medailové hodnocení pro rok:

prubezne_medailove_hodnoceni_2020

Žákovská liga Tajovský reality

Počet hodnocených závodníků v tomto roce je 39.


Kategorie: Starší žákyně

Kategorie: Mladší žákyně

Pořadí
Medaile
Mladší žákyně
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ročník
Kategorie
Klub / Bydliště
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Závodů
Bradáčová Nikola2007ŽkyMACT leraK Blanskox1
Kniesová Lucie2007ŽkyMAK Blansko Dvorskáx1
Koudelková Lucie2008ŽkyMElite sport Boskovicex1
Růžičková Karolína2007ŽkyMASK Blanskox1
Šamšulová Martina2007ŽkyMElite Sport Boskovicex1
Zavřelová Adéla2007ŽkyMElite sport Boskovicex1

Kategorie: Starší žáci

Pořadí
Medaile
Starší žáci
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ročník
Kategorie
Klub / Bydliště
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Závodů
Charvát Matyáš2005ŽciSElite Sport Boskovicex1
Koudelka Matyáš2006ŽciSElite sport Boskovicex1
Kroupa Kryštof2005ŽciSAK Blansko Dvorskáx1
Sedlačík Matěj2006ŽciSACT leraKx1
Zouhar Tadeáš2005ŽciSACT leraK Blanskox1

Kategorie: Mladší žáci

Pořadí
Medaile
Mladší žáci
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ročník
Kategorie
Klub / Bydliště
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Závodů
Ellinger Denis2007ŽciMASK Blansko/Blanskox1
Horák Luboš2007ŽciMElite Sport Boskovice/Okrouhláx1
Kočvara Jakub2007ŽciMDrahanský sport teamx1
Komárek Jakub2007ŽciMACT leraK Blanskox1
Langr Jonathan2007ŽciMFénix sport Blanskox1
Pokorný Patrik2008ŽciMMoravec Teamx1
Růžička Matěj2008ŽciMASK Blanskox1
Šafránek Jáchym2007ŽciMElite Sport Boskovice/Doubravicex1

Kategorie: Přípravka dívky

Pořadí
Medaile
Přípravka dívky
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ročník
Kategorie
Klub / Bydliště
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Závodů
Bezdíčková Daniela2010PříDASK Blanskox1
Bradáčová Aneta2010PříDACT leraK Blanskox1
Fritzová Tereza2010PříDDrahanský Sport Teamx1
Krejčí Barbora2009PříDElite Sport Boskovice/Elite Sport Boskovicex1
Meluzínová Nela2009PříDElite Sport Boskovice/Okrouhláx1
Rybová Kateřina2009PříDLipůvkax1
Šafránková Anna2010PříDElite sport Boskovicex1
Žáková Rebecca2010PříDAK Blansko Dvorskáx1
Zamazalová Eliška2009PříDASK Blanskox1
Zukalová Markéta2009PříDASK Blanskox1

Kategorie: Přípravka chlapci

Pořadí
Medaile
Přípravka chlapci
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ročník
Kategorie
Klub / Bydliště
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Závodů
Dostál Dominik2009PříChElite Sport Boskovicex1
Ellinger Šimon2009PříChASK Blansko/Blanskox1
Korgo Vojtěch2009PříChFENIX SPORT BLANSKO/Těchovx1
Kovařík Daniel2010PříChASK Blanskox1
Pokorný Šimon2010PříChMoravec Teamx1
Zavřel Jiří2009PříChSloupx1

Rok

Počet hodnocených závodníků: 39




Žákovská liga Tajovský reality


Medailové hodnocení pro rok: 2020







Kategorie: Starší žákyně

Rájecká desítka
Skalická desítka
Blanenská pětka na dráze (Tartan Cup)
Boskovické běhy
Běh Černou Horou
Šamalíkova míle
Svitava kros
Lesempolem
Blanenská desítka na dráze (Tartan Cup)
Běh kolem sněhuláka
Vísecká desítka
Blanenská desítka
Běh Moravským krasem
Běh kolem Klostermannovy studánky
Hořická rokle
Blanenská hodinovka na dráze (Tartan Cup)
Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka
Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy
Závodů
Pořadí
Medaile
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Klub / Bydliště
Dobrovská Lucie2006ŽkySASK BLANSKOx1
Jakusidisová Veronika2005ŽkySASK Blanskox1
Křížová Viktorie2006ŽkySElite Sport Boskovicex1
Ryšávková Emma2005ŽkySFénix sport Blanskox1

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-20  /  Tisk:29.01.2020



Žákovská liga Tajovský reality


Medailové hodnocení pro rok: 2020







Kategorie: Mladší žákyně

Rájecká desítka
Skalická desítka
Blanenská pětka na dráze (Tartan Cup)
Boskovické běhy
Běh Černou Horou
Šamalíkova míle
Svitava kros
Lesempolem
Blanenská desítka na dráze (Tartan Cup)
Běh kolem sněhuláka
Vísecká desítka
Blanenská desítka
Běh Moravským krasem
Běh kolem Klostermannovy studánky
Hořická rokle
Blanenská hodinovka na dráze (Tartan Cup)
Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka
Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy
Závodů
Pořadí
Medaile
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Klub / Bydliště
Bradáčová Nikola2007ŽkyMACT leraK Blanskox1
Kniesová Lucie2007ŽkyMAK Blansko Dvorskáx1
Koudelková Lucie2008ŽkyMElite sport Boskovicex1
Růžičková Karolína2007ŽkyMASK Blanskox1
Šamšulová Martina2007ŽkyMElite Sport Boskovicex1
Zavřelová Adéla2007ŽkyMElite sport Boskovicex1

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-20  /  Tisk:29.01.2020



Žákovská liga Tajovský reality


Medailové hodnocení pro rok: 2020







Kategorie: Starší žáci

Rájecká desítka
Skalická desítka
Blanenská pětka na dráze (Tartan Cup)
Boskovické běhy
Běh Černou Horou
Šamalíkova míle
Svitava kros
Lesempolem
Blanenská desítka na dráze (Tartan Cup)
Běh kolem sněhuláka
Vísecká desítka
Blanenská desítka
Běh Moravským krasem
Běh kolem Klostermannovy studánky
Hořická rokle
Blanenská hodinovka na dráze (Tartan Cup)
Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka
Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy
Závodů
Pořadí
Medaile
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Klub / Bydliště
Charvát Matyáš2005ŽciSElite Sport Boskovicex1
Koudelka Matyáš2006ŽciSElite sport Boskovicex1
Kroupa Kryštof2005ŽciSAK Blansko Dvorskáx1
Sedlačík Matěj2006ŽciSACT leraKx1
Zouhar Tadeáš2005ŽciSACT leraK Blanskox1

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-20  /  Tisk:29.01.2020



Žákovská liga Tajovský reality


Medailové hodnocení pro rok: 2020







Kategorie: Mladší žáci

Rájecká desítka
Skalická desítka
Blanenská pětka na dráze (Tartan Cup)
Boskovické běhy
Běh Černou Horou
Šamalíkova míle
Svitava kros
Lesempolem
Blanenská desítka na dráze (Tartan Cup)
Běh kolem sněhuláka
Vísecká desítka
Blanenská desítka
Běh Moravským krasem
Běh kolem Klostermannovy studánky
Hořická rokle
Blanenská hodinovka na dráze (Tartan Cup)
Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka
Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy
Závodů
Pořadí
Medaile
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Klub / Bydliště
Ellinger Denis2007ŽciMASK Blansko/Blanskox1
Horák Luboš2007ŽciMElite Sport Boskovice/Okrouhláx1
Kočvara Jakub2007ŽciMDrahanský sport teamx1
Komárek Jakub2007ŽciMACT leraK Blanskox1
Langr Jonathan2007ŽciMFénix sport Blanskox1
Pokorný Patrik2008ŽciMMoravec Teamx1
Růžička Matěj2008ŽciMASK Blanskox1
Šafránek Jáchym2007ŽciMElite Sport Boskovice/Doubravicex1

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-20  /  Tisk:29.01.2020



Žákovská liga Tajovský reality


Medailové hodnocení pro rok: 2020







Kategorie: Přípravka dívky

Rájecká desítka
Skalická desítka
Blanenská pětka na dráze (Tartan Cup)
Boskovické běhy
Běh Černou Horou
Šamalíkova míle
Svitava kros
Lesempolem
Blanenská desítka na dráze (Tartan Cup)
Běh kolem sněhuláka
Vísecká desítka
Blanenská desítka
Běh Moravským krasem
Běh kolem Klostermannovy studánky
Hořická rokle
Blanenská hodinovka na dráze (Tartan Cup)
Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka
Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy
Závodů
Pořadí
Medaile
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Klub / Bydliště
Bezdíčková Daniela2010PříDASK Blanskox1
Bradáčová Aneta2010PříDACT leraK Blanskox1
Fritzová Tereza2010PříDDrahanský Sport Teamx1
Krejčí Barbora2009PříDElite Sport Boskovice/Elite Sport Boskovicex1
Meluzínová Nela2009PříDElite Sport Boskovice/Okrouhláx1
Rybová Kateřina2009PříDLipůvkax1
Šafránková Anna2010PříDElite sport Boskovicex1
Žáková Rebecca2010PříDAK Blansko Dvorskáx1
Zamazalová Eliška2009PříDASK Blanskox1
Zukalová Markéta2009PříDASK Blanskox1

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-20  /  Tisk:29.01.2020



Žákovská liga Tajovský reality


Medailové hodnocení pro rok: 2020







Kategorie: Přípravka chlapci

Rájecká desítka
Skalická desítka
Blanenská pětka na dráze (Tartan Cup)
Boskovické běhy
Běh Černou Horou
Šamalíkova míle
Svitava kros
Lesempolem
Blanenská desítka na dráze (Tartan Cup)
Běh kolem sněhuláka
Vísecká desítka
Blanenská desítka
Běh Moravským krasem
Běh kolem Klostermannovy studánky
Hořická rokle
Blanenská hodinovka na dráze (Tartan Cup)
Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka
Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy
Závodů
Pořadí
Medaile
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Klub / Bydliště
Dostál Dominik2009PříChElite Sport Boskovicex1
Ellinger Šimon2009PříChASK Blansko/Blanskox1
Korgo Vojtěch2009PříChFENIX SPORT BLANSKO/Těchovx1
Kovařík Daniel2010PříChASK Blanskox1
Pokorný Šimon2010PříChMoravec Teamx1
Zavřel Jiří2009PříChSloupx1

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-20  /  Tisk:29.01.2020
© Malin 2015-20