Vyčkejte prosím na načtení / přepočítání kompletních výsledků...


               O kresníB ěžeckáL iga  2019
Je tu září a kolotoč závodů OBL se opět roztáčí

Je tu září a kolotoč závodů OBL se opět roztáčí

31. srpna 2019 – Blansko, Petrovice, Sloup. Po relativním...

Prázdniny finišují. Nejbližší závod čeká ve Vískách.

Prázdniny finišují. Nejbližší závod čeká ve Vískách.

19. 8. 2019 Vísky – Školáci pomalu hledají...

V červenci do Lomnice, k jeskyním i za sněhulákem.

V červenci do Lomnice, k jeskyním i za sněhulákem.

24. 6. 2019 Blansko – Lomnice, Skalní mlýn, Okrouhlá –...

Veselský pouťový běh Lesempolem

Veselský pouťový běh Lesempolem

3. 6. 2019 Veselice  – Pro všechny kdo si chtějí...

V červnu je tu kvarteto závodů. Nejbližší je Svitava kros.

V červnu je tu kvarteto závodů. Nejbližší je Svitava kros.

28. 5. 2019 Doubravice, Spešov, Veselice, Sloup – Silně závodně...

  • Je tu září a kolotoč závodů OBL se opět roztáčí

  • Prázdniny finišují. Nejbližší závod čeká ve Vískách.

  • V červenci do Lomnice, k jeskyním i za sněhulákem.

  • Veselský pouťový běh Lesempolem

  • V červnu je tu kvarteto závodů. Nejbližší je Svitava kros.

Medailové hodnocení pro rok:

prubezne_medailove_hodnoceni_2019

Žákovská liga Tajovský reality

Počet hodnocených závodníků v tomto roce je 203.


Kategorie: Starší žákyně

Pořadí
Medaile
Starší žákyně
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ročník
Kategorie
Klub / Bydliště
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Závodů
Dvořáková Natálie2005ŽkySDD Boskovicex1
Hladká Aneta2005ŽkySDD Boskovicex1
Jeřábková Natália2005ŽkySKB Blanskox1
Kubíková Sára2005ŽkySBlanskox1
2Kubinová Adéla2004ŽkySElite Sport Boskovicexxxxxxxx8
Matušková Julie2005ŽkySASK Blansko/Blanskoxx2
Oujeská Simona2005ŽkySOOB Adamovx1
Ryšávková Emma2005ŽkySBoskovicex1
Široká Eliška2004ŽkySAK Blansko Dvorskáxxx3
Škvařilová Stela2004ŽkySAK Blansko Dvorskáx1
Tajovská Pavla2004ŽkySBiatlon Blanskoxxx3
Tobiášová Lucie2004ŽkySElite sport Boskovicexx2
Vybošťoková Daniela2005ŽkySbiatlon Blanskox1
Vyskočilová Karla2004ŽkySKuničkyx1

Kategorie: Mladší žákyně

Pořadí
Medaile
Mladší žákyně
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ročník
Kategorie
Klub / Bydliště
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Závodů
3Bezdíčková Dominika2006ŽkyMASK Blanskoxxxxx5
Bradáčová Nikola2007ŽkyMACT leraK Blanskoxx2
Burgetová Sára2007ŽkyMČerná Horax1
3Dobrovská Lucie2006ŽkyMASK BLANSKOxxxxx5
Fialová Aneta2007ŽkyMBoskovicex1
Holbíková Kateřina2007ŽkyMBoskovicex1
2Jandáková Leona2006ŽkyMASK Blansko/Blanskoxxxxxxxx8
Kabrhelová Kateřina2007ŽkyMBlanskox1
Kanýzová Adélka2006ŽkyMBoskovicex1
3Kniesová Lucie2007ŽkyMAK Blansko Dvorskáxxxxxx6
Kosová Liliana2006ŽkyMČerná Horax1
Křížová Diana2006ŽkyMACT Lerak Blanskox1
1Křížová Viktorie2006ŽkyMElite Sport Boskovicexxxxxxxxxx10
Machová Karolína2007ŽkyMČerná Horax1
Malinová Nathalie2006ŽkyMBoskovicex1
Matušková Anežka2006ŽkyMSvitávkax1
Matyášová Kateřina2006ŽkyMMoravské Knínice/Blanskoxxxx4
Mikulášková Barbora2007ŽkyMBoskovicex1
Musilová Klára2006ŽkyMBiatlon Blanskoxx2
Němcová Kateřina2007ŽkyMDoubravicex1
Pavlů Kateřina2006ŽkyMŽďárnáxxx3
Plchová Beáta2007ŽkyMbiatlon Blanskox1
Počarková Miriam2006ŽkyMBoskovicex1
Roudná Kateřina2007ŽkyMBoskovicex1
Rumlová Natálie2007ŽkyMObůrkax1
2Šamšulová Martina2007ŽkyMElite Sport Boskovicexxxxxxx7
Šedivá Pavlína2007ŽkyMLetovicex1
Sedláková Michalka2006ŽkyMBlanskox1
Sedláková Kateřina2006ŽkyMZŠ Černá Horax1
Svobodová Ester2007ŽkyMTj Rytmusx1
Trubelja Tereza2006ŽkyMBoskovicex1
Vachová Markéta2007ŽkyMÚjezd u Kunštátux1
Vlčková Kristýna2007ŽkyMBiatlon Blanskox1
Vrbková Marta2006ŽkyMBiatlon Blanskox1
Zavřelová Adéla2007ŽkyMElite sport Boskovicexxxx4

Kategorie: Starší žáci

Pořadí
Medaile
Starší žáci
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ročník
Kategorie
Klub / Bydliště
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Závodů
Berka Pavel2004ŽciSKlepačovx1
Bresser Timothy2005ŽciSElite sport Boskovicexxx3
2Charvát Matyáš2005ŽciSElite Sport Boskovicexxxxxxx7
2Daněk Štěpán2004ŽciSHorizont Blansko/Blanskoxxxxxxx7
Dobrovský Michal2004ŽciSBiathlon Blanskoxx2
Kabrhél Jakub2005ŽciSBiatlon Blanskox1
Komárek Tomáš2004ŽciSACT leraK Blansko xxx3
3Kroupa Kryštof2005ŽciSAK Blansko Dvorskáxxxxx5
Kuchař Filip2004ŽciSACT Lerak Blanskox1
3Malits Marek2004ŽciSASK Blansko/Blanskoxxxxx5
Nečas Adam2004ŽciSAK Blansko Dvorskáx1
Oujeský Lukáš2005ŽciSOOB Adamovx1
3Petečel Alexej2004ŽciSElite Sport Boskovicexxxxx5
Ruml Richard2004ŽciSObůrkax1
3Skořepa Petr2005ŽciSElite Sport Boskovicexxxxx5
Vach Lukáš2005ŽciSSDH Sychotínx1
Žampach David2004ŽciSZŠ a MŠ Ostrov u Macochyx1
Zemánek Lukáš2005ŽciSMalá Roudkax1
2Zouhar Tadeáš2005ŽciSACT leraK Blanskoxxxxxxxx8

Kategorie: Mladší žáci

Pořadí
Medaile
Mladší žáci
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ročník
Kategorie
Klub / Bydliště
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Závodů
Augustin Tomáš2007ŽciMAK Blansko Dvorská/Češkovicexx2
Chudý Jakub2006ŽciMSvitávkax1
Danko Martin2006ŽciMZŠ a MŠ Ostrov u Macochyx1
1Ellinger Denis2007ŽciMASK Blansko/Blanskoxxxxxxxxxx10
Fiala Daniel2007ŽciMBoskovicex1
Friedl Kryštof2007ŽciMACT leraK Blanskox1
2Horák Luboš2007ŽciMElite Sport Boskovice/Okrouhláxxxxxxx7
Hrdlička Erik2006ŽciMTJ Rytmus Boskovicex1
Klekar Michal2007ŽciMSkalice nad Svitavoux1
Kočvara Jakub2007ŽciMDrahanský sport teamx1
Komárek Jakub2007ŽciMACT leraK Blanskoxx2
Košťál Václav2007ŽciMDD Boskovicex1
Krajči Šimon2007ŽciMBoskovicex1
Krušina Daniel2007ŽciMLetovicex1
Kuběna Lukáš2006ŽciMASK Blanskox1
Kyzlink Richard2006ŽciMASK Blansko/Olešná 80xx2
Lát Dušan2007ŽciMAK Blansko Dvorskáx1
Mauder Daniel2007ŽciMZŠ a MŠ Ostrov u Macochyx1
Müller Lukáš2007ŽciMACT leraK Blanskox1
Novák Petr2006ŽciMBoskovicex1
Oujeský Dan2007ŽciMOOB Adamovx1
Ruznar Kryštof2007ŽciMBoskovicex1
Ryšavka Jáchym2007ŽciMTréninková skupina Jana Kohuta / Blanskox1
Šafář David2006ŽciMBoskovicex1
1Šafránek Jáchym2007ŽciMElite Sport Boskovice/Doubravicexxxxxxxxx9
Sedlačík Matěj2006ŽciMACT leraKxx2
Sedlák Zdeněk2007ŽciMZŠ Černá Horax1
Ševčík Matyáš2007ŽciMBiatlon Blanskox1
Svoboda Jiří2006ŽciMBrťovx1
Vintr Ondřej2006ŽciMACT leraK Blanskox1
2Worbis Radim2007ŽciMKotvrdovice/Kotvrdovice 307xxxxxxx7

Kategorie: Přípravka dívky

Pořadí
Medaile
Přípravka dívky
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ročník
Kategorie
Klub / Bydliště
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Závodů
Beránková Eliška2009PříDBoskovicex1
Čechmanová Karolína2008PříDZŠ a MŠ Ostrov u Macochyx1
Chábová Barbora2009PříDBoskovicex1
Dostálová Tereza2009PříDSvitávkax1
Dvořáčková Laura2009PříDSloupx1
Fleková Sára2009PříDTJ Rytmus Boskovicex1
Fousková Jarmila2009PříDZŠ a MŠ Ostrov u Macochyx1
Gerbesová Zuzana2009PříDČerná Horax1
Hegedüšová Simona2009PříDElite Sport Boskovice/Boskovicex1
3Husáková Jolana2008PříDACT lerak Blanskoxxxxx5
2Jandáková Zuzana2009PříDASK Blansko/Blanskoxxxxxxxx8
3Juračková Karolína2009PříDAK Blansko Dvorskáxxxxxx6
2Jurová Anna2008PříDElite sport Boskovicexxxxxxx7
Koníčková Valerie2008PříDOstrov u Macochyx1
Kovaříková Sofie2008PříDVelké Opatovicex1
3Králová Ema2008PříDAK Blansko Dvorskáxxxxxx6
1Krejčí Barbora2009PříDElite Sport Boskovice/Elite Sport Boskovicexxxxxxxxxx10
Kroupová Barbora2008PříDAK Blansko Dvorskáxxx3
Kudová Kristýna2009PříDBoskovicex1
Kyzlinková Nora2009PříDASK Blanskoxx2
Malá Karolína2009PříDAK Blanskox1
1Meluzínová Nela2009PříDElite Sport Boskovice/Okrouhláxxxxxxxxxxx11
Němcová Michaela2008PříDDoubravicex1
Novotná Justýna2009PříDMoravec teamx1
Ondráčková Kateřina2008PříDElitesport/Boskovicex1
Patloková Laura2009PříDBoskovicex1
Petečelová Valentina2008PříDDoubravicex1
Poláková Karolína2008PříDNěmčicex1
Procházková Libuše2009PříDDoubravicex1
Rybová Kateřina2009PříDLipůvkaxx2
Ryšavá Anna2008PříDDrahanský Sport teamx1
3Šebelová Sára2008PříDLussana/Blanskoxxxxx5
Ševčíková Alžběta2008PříDBoskovicexx2
Širučková Nikol2008PříDBoskovicex1
Skřipská Karolínka2009PříDBoskovicex1
Slámová Izabela2009PříDElite sport Boskovicex1
Šujanová Rozálie2009PříDAK Blansko Dvorskáx1
Tanenbergerová Kateřina2009PříDZŠ a MŠ Ostrov u Macochyx1
Tesaříková Marie2009PříDLazinovx1
Tesařová Jolana2009PříDOkrouhláx1
Težká Terezie2008PříDSTK Zbraslavecx1
Valášková Anna2009PříDAK Blansko Dvorskáx1
Vávrů Hana2008PříDElite Sport Boskovicexx2
Vejchodská Amélie2009PříDHorní Lhotax1
Vykydalová Tereza2008PříDASK Blanskox1
1Zamazalová Eliška2009PříDASK Blanskoxxxxxxxxx9

Kategorie: Přípravka chlapci

Pořadí
Medaile
Přípravka chlapci
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ročník
Kategorie
Klub / Bydliště
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Závodů
Božek Maxmilian2008PříChBoskovicex1
Burget Vilém2009PříChZŠ a MŠ Ostrov u Macochyx1
Burkoň Šimon2009PříChSvitávkaxx2
1Dostál Dominik2009PříChElite Sport Boskovicexxxxxxxxxxx11
Dvořáček Pavel2008PříChČERNÁ HORAx1
1Ellinger Šimon2009PříChASK Blansko/Blanskoxxxxxxxxxx10
Frýdek Lukáš2008PříChBiathlon Blanskox1
Henek Alexandr2009PříChBoskovicex1
Herčík Michal2008PříChBoskovicex1
Horák Jan2008PříChOkrouhláxx2
Hrazdíra Martin2009PříChZŠ a MŠ Ostrov u Macochyx1
Hruda Tomáš2009PříChDrahanský sport teamx1
Kadrmas Adrian2009PříChBlanskox1
Klekar Martin2009PříChSkalice nad Svitavoux1
Klimeš Bruno2008PříChAK Blansko Dvorskáxx2
Kolář Martin2008PříChBoskovicex1
2Korgo Vojtěch2009PříChAtletický oddíl Jan Kohut Blansko/Těchovxxxxxxxx8
Kos Šimon2009PříChFK Černá Hora / Černá Horax1
Kotek Tomáš2009PříChVoděradyx1
Krajci Timotej2009PříChBoskovicex1
Krejčí Matouš2009PříChBoskovicex1
Krenželok Matěj2008PříChStopa Skalicexxx3
Krušina Adam2009PříChLetovicexxxx4
Kuben Abíel2008PříChBOSKOVICEx1
Kuběna Miloš2009PříChBlanskox1
Kuchař Jáchym2009PříChACT leraK Blanskox1
Kuchař Josef2008PříChACT leraK Blanskox1
Malina Daniel2008PříChBoskovicex1
Malits Radek2008PříChASK Blansko/Blanskoxxx3
Matuška Jakub2009PříChSvitávkax1
Mikulášek Jonáš2009PříChACT lerak/Rájec-Jestřebíx1
Nezval Miroslav2008PříChZŠ a MŠ Ostrov u Macochyx1
Odehnal Jiří2008PříChZŠ Černá Horax1
Pavlu David2009PříChŽďárnáxxx3
Pavlu Bedřich2009PříChŽďárnáxxx3
Pekl Miroslav2008PříChBoskovicex1
Pilo Roman2009PříChDětský domov Boskovicex1
Poláček Dominik2008PříChACT Lerakxx2
Přikryl Tomáš2008PříChBoskovicex1
Rozkošný Jakub2009PříChbiatlon Blanskoxx2
Ščudla Ondřej2008PříChElite sport Boskovice/Boskovicex1
Sedláček David2008PříChHorní Lhotax1
Sedlačík Vít2008PříChRudicex1
Škaroupka Štěpán2008PříChZŠ a MŠ Ostrov u Macochyx1
Škvařil Hynek2008PříChAK Blansko Dvorskáx1
Slavík Antonín2009PříChStopa Skalicex1
Sotolář Jiří2008PříChNěmčicex1
Špidla Martin2009PříChČerná Horax1
Štainc Matyáš2009PříChDD Boskovicex1
Šváb Adrian2009PříChACT Lerak Blanskoxxx3
Sychra Michal2008PříChTJ Rytmusx1
Tomášek Martin2008PříChAK Blansko Dvorskáx1
Válek Jan2009PříChZŠ a MŠ Ostrov u Macochyx1
Vaněk Ondřej2008PříChČerná Horax1
Včelík Petr2009PříChSvitávkax1
Volf Vojtěch2009PříChZŠ a MŠ Ostrovx1
Zavřel Jiří2009PříChSloupxxxx4
Zeman Jiří2008PříChBoskovicex1

Rok

Počet hodnocených závodníků: 203




Žákovská liga Tajovský reality


Medailové hodnocení pro rok: 2019







Kategorie: Starší žákyně

Rájecká desítka
Skalická desítka
Jarní pětka na dráze
Boskovické běhy
Běh Černou Horou
Šamalíkova míle
Svitava kros
Lesempolem
Běh kolem sněhuláka
Vísecká desítka
Blanenská desítka
Běh Moravským krasem
Podzimní desítka na dráze
Běh kolem Klostermannovy studánky
Hořická rokle
Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka
Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy
Závodů
Pořadí
Medaile
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Klub / Bydliště
Dvořáková Natálie2005ŽkySDD Boskovicex1
Hladká Aneta2005ŽkySDD Boskovicex1
Jeřábková Natália2005ŽkySKB Blanskox1
Kubíková Sára2005ŽkySBlanskox1
2Kubinová Adéla2004ŽkySElite Sport Boskovicexxxxxxxx8
Matušková Julie2005ŽkySASK Blansko/Blanskoxx2
Oujeská Simona2005ŽkySOOB Adamovx1
Ryšávková Emma2005ŽkySBoskovicex1
Široká Eliška2004ŽkySAK Blansko Dvorskáxxx3
Škvařilová Stela2004ŽkySAK Blansko Dvorskáx1
Tajovská Pavla2004ŽkySBiatlon Blanskoxxx3
Tobiášová Lucie2004ŽkySElite sport Boskovicexx2
Vybošťoková Daniela2005ŽkySbiatlon Blanskox1
Vyskočilová Karla2004ŽkySKuničkyx1

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-19  /  Tisk:19.09.2019



Žákovská liga Tajovský reality


Medailové hodnocení pro rok: 2019







Kategorie: Mladší žákyně

Rájecká desítka
Skalická desítka
Jarní pětka na dráze
Boskovické běhy
Běh Černou Horou
Šamalíkova míle
Svitava kros
Lesempolem
Běh kolem sněhuláka
Vísecká desítka
Blanenská desítka
Běh Moravským krasem
Podzimní desítka na dráze
Běh kolem Klostermannovy studánky
Hořická rokle
Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka
Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy
Závodů
Pořadí
Medaile
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Klub / Bydliště
3Bezdíčková Dominika2006ŽkyMASK Blanskoxxxxx5
Bradáčová Nikola2007ŽkyMACT leraK Blanskoxx2
Burgetová Sára2007ŽkyMČerná Horax1
3Dobrovská Lucie2006ŽkyMASK BLANSKOxxxxx5
Fialová Aneta2007ŽkyMBoskovicex1
Holbíková Kateřina2007ŽkyMBoskovicex1
2Jandáková Leona2006ŽkyMASK Blansko/Blanskoxxxxxxxx8
Kabrhelová Kateřina2007ŽkyMBlanskox1
Kanýzová Adélka2006ŽkyMBoskovicex1
3Kniesová Lucie2007ŽkyMAK Blansko Dvorskáxxxxxx6
Kosová Liliana2006ŽkyMČerná Horax1
Křížová Diana2006ŽkyMACT Lerak Blanskox1
1Křížová Viktorie2006ŽkyMElite Sport Boskovicexxxxxxxxxx10
Machová Karolína2007ŽkyMČerná Horax1
Malinová Nathalie2006ŽkyMBoskovicex1
Matušková Anežka2006ŽkyMSvitávkax1
Matyášová Kateřina2006ŽkyMMoravské Knínice/Blanskoxxxx4
Mikulášková Barbora2007ŽkyMBoskovicex1
Musilová Klára2006ŽkyMBiatlon Blanskoxx2
Němcová Kateřina2007ŽkyMDoubravicex1
Pavlů Kateřina2006ŽkyMŽďárnáxxx3
Plchová Beáta2007ŽkyMbiatlon Blanskox1
Počarková Miriam2006ŽkyMBoskovicex1
Roudná Kateřina2007ŽkyMBoskovicex1
Rumlová Natálie2007ŽkyMObůrkax1
2Šamšulová Martina2007ŽkyMElite Sport Boskovicexxxxxxx7
Šedivá Pavlína2007ŽkyMLetovicex1
Sedláková Michalka2006ŽkyMBlanskox1
Sedláková Kateřina2006ŽkyMZŠ Černá Horax1
Svobodová Ester2007ŽkyMTj Rytmusx1
Trubelja Tereza2006ŽkyMBoskovicex1
Vachová Markéta2007ŽkyMÚjezd u Kunštátux1
Vlčková Kristýna2007ŽkyMBiatlon Blanskox1
Vrbková Marta2006ŽkyMBiatlon Blanskox1
Zavřelová Adéla2007ŽkyMElite sport Boskovicexxxx4

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-19  /  Tisk:19.09.2019



Žákovská liga Tajovský reality


Medailové hodnocení pro rok: 2019







Kategorie: Starší žáci

Rájecká desítka
Skalická desítka
Jarní pětka na dráze
Boskovické běhy
Běh Černou Horou
Šamalíkova míle
Svitava kros
Lesempolem
Běh kolem sněhuláka
Vísecká desítka
Blanenská desítka
Běh Moravským krasem
Podzimní desítka na dráze
Běh kolem Klostermannovy studánky
Hořická rokle
Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka
Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy
Závodů
Pořadí
Medaile
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Klub / Bydliště
Berka Pavel2004ŽciSKlepačovx1
Bresser Timothy2005ŽciSElite sport Boskovicexxx3
2Charvát Matyáš2005ŽciSElite Sport Boskovicexxxxxxx7
2Daněk Štěpán2004ŽciSHorizont Blansko/Blanskoxxxxxxx7
Dobrovský Michal2004ŽciSBiathlon Blanskoxx2
Kabrhél Jakub2005ŽciSBiatlon Blanskox1
Komárek Tomáš2004ŽciSACT leraK Blansko xxx3
3Kroupa Kryštof2005ŽciSAK Blansko Dvorskáxxxxx5
Kuchař Filip2004ŽciSACT Lerak Blanskox1
3Malits Marek2004ŽciSASK Blansko/Blanskoxxxxx5
Nečas Adam2004ŽciSAK Blansko Dvorskáx1
Oujeský Lukáš2005ŽciSOOB Adamovx1
3Petečel Alexej2004ŽciSElite Sport Boskovicexxxxx5
Ruml Richard2004ŽciSObůrkax1
3Skořepa Petr2005ŽciSElite Sport Boskovicexxxxx5
Vach Lukáš2005ŽciSSDH Sychotínx1
Žampach David2004ŽciSZŠ a MŠ Ostrov u Macochyx1
Zemánek Lukáš2005ŽciSMalá Roudkax1
2Zouhar Tadeáš2005ŽciSACT leraK Blanskoxxxxxxxx8

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-19  /  Tisk:19.09.2019



Žákovská liga Tajovský reality


Medailové hodnocení pro rok: 2019







Kategorie: Mladší žáci

Rájecká desítka
Skalická desítka
Jarní pětka na dráze
Boskovické běhy
Běh Černou Horou
Šamalíkova míle
Svitava kros
Lesempolem
Běh kolem sněhuláka
Vísecká desítka
Blanenská desítka
Běh Moravským krasem
Podzimní desítka na dráze
Běh kolem Klostermannovy studánky
Hořická rokle
Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka
Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy
Závodů
Pořadí
Medaile
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Klub / Bydliště
Augustin Tomáš2007ŽciMAK Blansko Dvorská/Češkovicexx2
Chudý Jakub2006ŽciMSvitávkax1
Danko Martin2006ŽciMZŠ a MŠ Ostrov u Macochyx1
1Ellinger Denis2007ŽciMASK Blansko/Blanskoxxxxxxxxxx10
Fiala Daniel2007ŽciMBoskovicex1
Friedl Kryštof2007ŽciMACT leraK Blanskox1
2Horák Luboš2007ŽciMElite Sport Boskovice/Okrouhláxxxxxxx7
Hrdlička Erik2006ŽciMTJ Rytmus Boskovicex1
Klekar Michal2007ŽciMSkalice nad Svitavoux1
Kočvara Jakub2007ŽciMDrahanský sport teamx1
Komárek Jakub2007ŽciMACT leraK Blanskoxx2
Košťál Václav2007ŽciMDD Boskovicex1
Krajči Šimon2007ŽciMBoskovicex1
Krušina Daniel2007ŽciMLetovicex1
Kuběna Lukáš2006ŽciMASK Blanskox1
Kyzlink Richard2006ŽciMASK Blansko/Olešná 80xx2
Lát Dušan2007ŽciMAK Blansko Dvorskáx1
Mauder Daniel2007ŽciMZŠ a MŠ Ostrov u Macochyx1
Müller Lukáš2007ŽciMACT leraK Blanskox1
Novák Petr2006ŽciMBoskovicex1
Oujeský Dan2007ŽciMOOB Adamovx1
Ruznar Kryštof2007ŽciMBoskovicex1
Ryšavka Jáchym2007ŽciMTréninková skupina Jana Kohuta / Blanskox1
Šafář David2006ŽciMBoskovicex1
1Šafránek Jáchym2007ŽciMElite Sport Boskovice/Doubravicexxxxxxxxx9
Sedlačík Matěj2006ŽciMACT leraKxx2
Sedlák Zdeněk2007ŽciMZŠ Černá Horax1
Ševčík Matyáš2007ŽciMBiatlon Blanskox1
Svoboda Jiří2006ŽciMBrťovx1
Vintr Ondřej2006ŽciMACT leraK Blanskox1
2Worbis Radim2007ŽciMKotvrdovice/Kotvrdovice 307xxxxxxx7

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-19  /  Tisk:19.09.2019



Žákovská liga Tajovský reality


Medailové hodnocení pro rok: 2019







Kategorie: Přípravka dívky

Rájecká desítka
Skalická desítka
Jarní pětka na dráze
Boskovické běhy
Běh Černou Horou
Šamalíkova míle
Svitava kros
Lesempolem
Běh kolem sněhuláka
Vísecká desítka
Blanenská desítka
Běh Moravským krasem
Podzimní desítka na dráze
Běh kolem Klostermannovy studánky
Hořická rokle
Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka
Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy
Závodů
Pořadí
Medaile
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Klub / Bydliště
Beránková Eliška2009PříDBoskovicex1
Čechmanová Karolína2008PříDZŠ a MŠ Ostrov u Macochyx1
Chábová Barbora2009PříDBoskovicex1
Dostálová Tereza2009PříDSvitávkax1
Dvořáčková Laura2009PříDSloupx1
Fleková Sára2009PříDTJ Rytmus Boskovicex1
Fousková Jarmila2009PříDZŠ a MŠ Ostrov u Macochyx1
Gerbesová Zuzana2009PříDČerná Horax1
Hegedüšová Simona2009PříDElite Sport Boskovice/Boskovicex1
3Husáková Jolana2008PříDACT lerak Blanskoxxxxx5
2Jandáková Zuzana2009PříDASK Blansko/Blanskoxxxxxxxx8
3Juračková Karolína2009PříDAK Blansko Dvorskáxxxxxx6
2Jurová Anna2008PříDElite sport Boskovicexxxxxxx7
Koníčková Valerie2008PříDOstrov u Macochyx1
Kovaříková Sofie2008PříDVelké Opatovicex1
3Králová Ema2008PříDAK Blansko Dvorskáxxxxxx6
1Krejčí Barbora2009PříDElite Sport Boskovice/Elite Sport Boskovicexxxxxxxxxx10
Kroupová Barbora2008PříDAK Blansko Dvorskáxxx3
Kudová Kristýna2009PříDBoskovicex1
Kyzlinková Nora2009PříDASK Blanskoxx2
Malá Karolína2009PříDAK Blanskox1
1Meluzínová Nela2009PříDElite Sport Boskovice/Okrouhláxxxxxxxxxxx11
Němcová Michaela2008PříDDoubravicex1
Novotná Justýna2009PříDMoravec teamx1
Ondráčková Kateřina2008PříDElitesport/Boskovicex1
Patloková Laura2009PříDBoskovicex1
Petečelová Valentina2008PříDDoubravicex1
Poláková Karolína2008PříDNěmčicex1
Procházková Libuše2009PříDDoubravicex1
Rybová Kateřina2009PříDLipůvkaxx2
Ryšavá Anna2008PříDDrahanský Sport teamx1
3Šebelová Sára2008PříDLussana/Blanskoxxxxx5
Ševčíková Alžběta2008PříDBoskovicexx2
Širučková Nikol2008PříDBoskovicex1
Skřipská Karolínka2009PříDBoskovicex1
Slámová Izabela2009PříDElite sport Boskovicex1
Šujanová Rozálie2009PříDAK Blansko Dvorskáx1
Tanenbergerová Kateřina2009PříDZŠ a MŠ Ostrov u Macochyx1
Tesaříková Marie2009PříDLazinovx1
Tesařová Jolana2009PříDOkrouhláx1
Težká Terezie2008PříDSTK Zbraslavecx1
Valášková Anna2009PříDAK Blansko Dvorskáx1
Vávrů Hana2008PříDElite Sport Boskovicexx2
Vejchodská Amélie2009PříDHorní Lhotax1
Vykydalová Tereza2008PříDASK Blanskox1
1Zamazalová Eliška2009PříDASK Blanskoxxxxxxxxx9

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-19  /  Tisk:19.09.2019



Žákovská liga Tajovský reality


Medailové hodnocení pro rok: 2019







Kategorie: Přípravka chlapci

Rájecká desítka
Skalická desítka
Jarní pětka na dráze
Boskovické běhy
Běh Černou Horou
Šamalíkova míle
Svitava kros
Lesempolem
Běh kolem sněhuláka
Vísecká desítka
Blanenská desítka
Běh Moravským krasem
Podzimní desítka na dráze
Běh kolem Klostermannovy studánky
Hořická rokle
Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka
Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy
Závodů
Pořadí
Medaile
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Klub / Bydliště
Božek Maxmilian2008PříChBoskovicex1
Burget Vilém2009PříChZŠ a MŠ Ostrov u Macochyx1
Burkoň Šimon2009PříChSvitávkaxx2
1Dostál Dominik2009PříChElite Sport Boskovicexxxxxxxxxxx11
Dvořáček Pavel2008PříChČERNÁ HORAx1
1Ellinger Šimon2009PříChASK Blansko/Blanskoxxxxxxxxxx10
Frýdek Lukáš2008PříChBiathlon Blanskox1
Henek Alexandr2009PříChBoskovicex1
Herčík Michal2008PříChBoskovicex1
Horák Jan2008PříChOkrouhláxx2
Hrazdíra Martin2009PříChZŠ a MŠ Ostrov u Macochyx1
Hruda Tomáš2009PříChDrahanský sport teamx1
Kadrmas Adrian2009PříChBlanskox1
Klekar Martin2009PříChSkalice nad Svitavoux1
Klimeš Bruno2008PříChAK Blansko Dvorskáxx2
Kolář Martin2008PříChBoskovicex1
2Korgo Vojtěch2009PříChAtletický oddíl Jan Kohut Blansko/Těchovxxxxxxxx8
Kos Šimon2009PříChFK Černá Hora / Černá Horax1
Kotek Tomáš2009PříChVoděradyx1
Krajci Timotej2009PříChBoskovicex1
Krejčí Matouš2009PříChBoskovicex1
Krenželok Matěj2008PříChStopa Skalicexxx3
Krušina Adam2009PříChLetovicexxxx4
Kuben Abíel2008PříChBOSKOVICEx1
Kuběna Miloš2009PříChBlanskox1
Kuchař Jáchym2009PříChACT leraK Blanskox1
Kuchař Josef2008PříChACT leraK Blanskox1
Malina Daniel2008PříChBoskovicex1
Malits Radek2008PříChASK Blansko/Blanskoxxx3
Matuška Jakub2009PříChSvitávkax1
Mikulášek Jonáš2009PříChACT lerak/Rájec-Jestřebíx1
Nezval Miroslav2008PříChZŠ a MŠ Ostrov u Macochyx1
Odehnal Jiří2008PříChZŠ Černá Horax1
Pavlu David2009PříChŽďárnáxxx3
Pavlu Bedřich2009PříChŽďárnáxxx3
Pekl Miroslav2008PříChBoskovicex1
Pilo Roman2009PříChDětský domov Boskovicex1
Poláček Dominik2008PříChACT Lerakxx2
Přikryl Tomáš2008PříChBoskovicex1
Rozkošný Jakub2009PříChbiatlon Blanskoxx2
Ščudla Ondřej2008PříChElite sport Boskovice/Boskovicex1
Sedláček David2008PříChHorní Lhotax1
Sedlačík Vít2008PříChRudicex1
Škaroupka Štěpán2008PříChZŠ a MŠ Ostrov u Macochyx1
Škvařil Hynek2008PříChAK Blansko Dvorskáx1
Slavík Antonín2009PříChStopa Skalicex1
Sotolář Jiří2008PříChNěmčicex1
Špidla Martin2009PříChČerná Horax1
Štainc Matyáš2009PříChDD Boskovicex1
Šváb Adrian2009PříChACT Lerak Blanskoxxx3
Sychra Michal2008PříChTJ Rytmusx1
Tomášek Martin2008PříChAK Blansko Dvorskáx1
Válek Jan2009PříChZŠ a MŠ Ostrov u Macochyx1
Vaněk Ondřej2008PříChČerná Horax1
Včelík Petr2009PříChSvitávkax1
Volf Vojtěch2009PříChZŠ a MŠ Ostrovx1
Zavřel Jiří2009PříChSloupxxxx4
Zeman Jiří2008PříChBoskovicex1

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-19  /  Tisk:19.09.2019
© Malin 2015-19