O kresníB ěžeckáL iga  2019
Je tu září a kolotoč závodů OBL se opět roztáčí

Je tu září a kolotoč závodů OBL se opět roztáčí

31. srpna 2019 – Blansko, Petrovice, Sloup. Po relativním...

Prázdniny finišují. Nejbližší závod čeká ve Vískách.

Prázdniny finišují. Nejbližší závod čeká ve Vískách.

19. 8. 2019 Vísky – Školáci pomalu hledají...

V červenci do Lomnice, k jeskyním i za sněhulákem.

V červenci do Lomnice, k jeskyním i za sněhulákem.

24. 6. 2019 Blansko – Lomnice, Skalní mlýn, Okrouhlá –...

Veselský pouťový běh Lesempolem

Veselský pouťový běh Lesempolem

3. 6. 2019 Veselice  – Pro všechny kdo si chtějí...

V červnu je tu kvarteto závodů. Nejbližší je Svitava kros.

V červnu je tu kvarteto závodů. Nejbližší je Svitava kros.

28. 5. 2019 Doubravice, Spešov, Veselice, Sloup – Silně závodně...

  • Je tu září a kolotoč závodů OBL se opět roztáčí

  • Prázdniny finišují. Nejbližší závod čeká ve Vískách.

  • V červenci do Lomnice, k jeskyním i za sněhulákem.

  • Veselský pouťový běh Lesempolem

  • V červnu je tu kvarteto závodů. Nejbližší je Svitava kros.

Výsledky závodu:


 Zpět 



Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:01.05.2019
Polojasno   Boskovické běhyTrať:10400 m
18°C   Katerogie: Muži / ženy10. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1957Kohut JanTréninková skupina Jana Kohuta / Bl...1985M A100:36:21,0080
27Dvořák PavelProstějov1982M A200:37:07,0000:00:46,00x
3958Tlamka FilipTréninková skupina Jana Kohuta / Bl...2002M100:37:53,0000:01:32,00-
4231Le Mouroux FlavienNanterre Athletic Club1989M A300:38:29,0000:02:08,00x
5909Večeřa TomášAK Blansko Dvorská1989M A400:38:48,0000:02:27,0076
6966Pohanka MartinAC Track & Field Brno1973M B100:38:58,0000:02:37,00x
7120Hrdina TomášVinaři a Pivaři1979M B200:39:10,0000:02:49,00x
8295Široký StanislavAK Blansko Dvorská1977M B300:39:26,0000:03:05,0073
9217Vintrlík MartinTriatlon Křepice1977M B400:39:47,0000:03:26,00x
10918Blaha TomášAK Asisc Kroměříž1976M B500:40:21,0000:04:00,00x
11952Petr BořilHlavnězdravě.cz1986M A500:40:24,0000:04:03,00x
12976Barbořík JanBlansko1983M A600:40:26,0000:04:05,0071
13434Čapek JanVodárenská, a.s.1986M A700:40:35,0000:04:14,00x
14125Kocur LukasVinaři a Pivaři1977M B600:40:42,0000:04:21,00x
15206Koudelka LukášAK Drnovice/AC Okrouhlá1983M A800:41:11,0000:04:50,0070
16939Vašinová PetraNutrend Team1990Z A100:41:11,0000:04:50,00x
17286Strouhal JakubVelké Opatovice2001M200:41:23,0000:05:02,00-
18497Jančík TomášElite Sport Boskovice1972M B700:41:26,0000:05:05,0069
19309Potůček Jiřífastandlight.cz Blansko1988M A900:41:51,0000:05:30,0068
20383Vít MartinMinerva A1991M A1000:41:59,0000:05:38,0067
21142Hochman ZdeněkSK ICA / Orel Blučina1985M A1100:42:02,0000:05:41,00x
22283Klopec AlešBlansko1978M B800:42:22,0000:06:01,0066
23234Filip MartinAK Olymp Brno2003M300:42:22,0000:06:01,00x
24363Stepanek GabrielBrno1999M A1200:42:31,0000:06:10,00x
251186Staněk PetrBoskovice1994M A1300:42:35,0000:06:14,0065
26532Lubrich MarekSKI-OB ŠTERNBERK1974M B900:42:43,0000:06:22,00x
271205Števanka LadislavEndeka Basta team1981M A1400:42:46,0000:06:25,00x
28163Konečný Liborkuřim1971M B1000:42:52,0000:06:31,00x
29986Fiala AndrejTýnec u Břeclavi1998M A1500:42:56,0000:06:35,00x
3050Šerák MartinSokol Bílovice nad Svitav1978M B1100:43:04,0000:06:43,00x
31222Šimunek MartinVinaři a pivaři1966M C100:43:10,0000:06:49,00x
321248Šebesta AndrejBrno1999M A1600:43:17,0000:06:56,00x
33161Kuben JaroslavBoskovice1976M B1200:43:17,0000:06:56,0064
34380Kopřivová BarboraVSK Uni Brno/TJ Sokol Pří1993Z A200:43:32,0000:07:11,00x
35503Videman TomášKunštát1970M B1300:43:38,0000:07:17,0063
36562Poštulka TomášSKI OB Šternberk1997M A1700:43:52,0000:07:31,00x
37414Šperka MartinMinerva Boskovice1970M B1400:44:07,0000:07:46,0062
38471Sláma PavelTJ Rytmus Boskovice1976M B1500:44:26,0000:08:05,0061
39447Liška AlešPopůvky1977M B1600:44:35,0000:08:14,00x
40415Fučík KarelVodárenská a.s.1972M B1700:44:47,0000:08:26,00x
41329Janků JiříAK Slovan Moravská Třebov1987M A1800:45:00,0000:08:39,00x
42235Jančaříková LenkaAAC Brno1970Z B100:45:07,0000:08:46,00x
431078Dvorák TadeášSIRIUS2002M400:45:11,0000:08:50,00x
4489Grün GustavAC Okrouhlá1968M C200:45:13,0000:08:52,0060
45373Maršoun MartinVelenov1976M B1800:45:13,0000:08:52,0059
461144Petrů Radim---1971M B1900:45:18,0000:08:57,00x
4718Charvátová TerezaElite Sport Boskovice2002W100:45:28,0000:09:07,00-
48259Buš OndřejSK Olympia Ráječko1985M A1900:45:31,0000:09:10,0058
49457Kříž JanBoskovice1973M B2000:45:33,0000:09:12,0057
50251Fiala JiříJéčka1984M A2000:45:36,0000:09:15,00x
511154Kunz Kamil---1978M B2100:45:37,0000:09:16,00x
52495Bednář ZbyněkAK Tišnov1973M B2200:45:39,0000:09:18,00x
53912Kohnová LenkaBehejBrno.com - Salming1988Z A300:45:43,0000:09:22,00x
54158Kožoušek AdamBoskovice1985M A2100:45:43,0000:09:22,0056
55221Foral RomanBrno1967M C300:45:46,0000:09:25,00x
561076Stöger KarelRunningZone Brno1976M B2300:45:50,0000:09:29,00x
57213Chalk SteveSK Radiosport Bílovice na1965M C400:45:55,0000:09:34,00x
5881Haresta PetrVF Sport Team Černá Hora1986M A2200:45:58,0000:09:37,0055
5985Sedlák MartinŽďárná1976M B2400:45:59,0000:09:38,0054
60964Dufek JakubLysice1994M A2300:46:03,0000:09:42,0053
614Weis JosefElite sport Boskovice1974M B2500:46:05,0000:09:44,0052
62959Ryšávková KateřinaTréninková skupina Jana Kohuta / Bl...1977Z B200:46:07,0000:09:46,0040
63411Kalaš RudolfInvalidovna Boskovice1971M B2600:46:17,0000:09:56,0051
64360Stratil PetrSP Letohrad1982M A2400:46:20,0000:09:59,00x
65269Křivánek FilipBabice u Rosic1991M A2500:46:20,0000:09:59,00x
66465Ryba LukášBB Cyklosport / Lipůvka1979M B2700:46:21,0000:10:00,0050
67103Bartoň MichalŠternberk1982M A2600:46:23,0000:10:02,00x
68355Daniel PetrStart Brno1971M B2800:46:25,0000:10:04,00x
69972Čermák JanElite Sport Team1989M A2700:46:26,0000:10:05,00x
70171Kovařík JanVelké Opatovice1974M B2900:46:31,0000:10:10,0049
7139Dubský RomanPřibyslav1978M B3000:46:32,0000:10:11,00x
72236Jančařík PetrAAC Brno1968M C500:46:38,0000:10:17,00x
73425Kuchař JanSDH VOJNICE1976M B3100:46:41,0000:10:20,00x
74561Poštulka LukášSKI OB Šternberk2001M500:46:43,0000:10:22,00x
75168Kubínek PavelTeam Kámen Dekor/Blansko1977M B3200:46:52,0000:10:31,0048
76106Štefan MartinBrno1975M B3300:46:57,0000:10:36,00x
77282Barešová MiladaGymbos1975Z B300:47:02,0000:10:41,0036
78342Janková MagdaBrno1980Z A400:47:02,0000:10:41,00x
79130Giebl RadekTisnov1975M B3400:47:08,0000:10:47,00x
80409Tešnar PavelAC Moravská Slavia Brno1973M B3500:47:10,0000:10:49,00x
81418Menšík OndřejSlužby Boskovice1989M A2800:47:11,0000:10:50,0047
8254Zemánek MiroslavBořitov1979M B3600:47:12,0000:10:51,0046
83256Komárková ZdeňkaKometky Olešnice1974Z B400:47:22,0000:11:01,0033
841071Velocha ZdeněkZFP Boskovice1989M A2900:47:32,0000:11:11,0045
85131Kropáček JaroslavBrno1970M B3700:47:38,0000:11:17,00x
86393Šodek MartinRybí1985M A3000:47:39,0000:11:18,00x
87358Vondál DavidLetovice1979M B3800:47:45,0000:11:24,0044
88194Krejčí AndreaBoskovice1979Z B500:47:49,0000:11:28,0031
891073Nakladal BretislavLoucany1970M B3900:47:53,0000:11:32,00x
90969Švancarová KateřinaSK Skol Brno2002W200:47:58,0000:11:37,00x
91164Topinková LenkaBrno1976Z B600:48:01,0000:11:40,00x
92352Beneš OndřejBrno1986M A3100:48:01,0000:11:40,00x
931244Tvarůžka TomášKroměříž1972M B4000:48:01,0000:11:40,00x
94113Král TomášBoskovice1981M A3200:48:05,0000:11:44,0043
95308Pospíšil BoleslavBokapo2000M600:48:06,0000:11:45,00x
96140Vykoupil MiloslavVeverská Bítýška1972M B4100:48:06,0000:11:45,00x
97266Martincová IvanaMoravská Slávia Brno1963Z C100:48:08,0000:11:47,00x
98546Dubjel RobertBrno1982M A3300:48:09,0000:11:48,00x
99233Kalenský JanProtivanov1998M A3400:48:16,0000:11:55,00x
10045Šamalík VítLudíkov1994M A3500:48:25,0000:12:04,0042
101101Nováček JosefČučice1958M D100:48:28,0000:12:07,00x
10256Havelka IvoBrno1967M C600:48:33,0000:12:12,00x
103459Stehlík PavelVP Agro1974M B4200:48:34,0000:12:13,00x
104270Kráčalík MartinSlužby Boskovice1983M A3600:48:37,0000:12:16,0041
1051235Holer VlastimilBrno1981M A3700:48:37,0000:12:16,00x
106392Moravec PavelBrno1980M A3800:48:40,0000:12:19,00x
10773Pavloň FilipBoskovice1992M A3900:48:42,0000:12:21,0040
108920Tomeček JaroslavBehejBrno.com1975M B4300:48:44,0000:12:23,00x
109951Zemánková EvaAC Moravská Slavie1991Z A500:48:45,0000:12:24,00x
110316Zouhar LiborBrno-Líšeň1958M D200:48:46,0000:12:25,00x
11192Haška PavelOddíl 20151983M A4000:48:46,0000:12:25,00x
11287Hrebík SlavomírBoskovice1975M B4400:48:54,0000:12:33,0039
113933Horák JakubMinerva Boskovice1991M A4100:49:01,0000:12:40,0038
114448Streit PavelBrno2000M700:49:02,0000:12:41,00x
115147Michálek MartinSK Alpaka Vyškov1978M B4500:49:02,0000:12:41,00x
116303Šorf IvoABND racing team1975M B4600:49:05,0000:12:44,00x
11711Fiala DanStřední škola André Citro1997M A4200:49:08,0000:12:47,0037
118482Musil OliverBoskovice1973M B4700:49:08,0000:12:47,0036
119310Koudelková DagmarASK Blansko1991Z A600:49:10,0000:12:49,0030
12016Staněk LukášKřetín1991M A4300:49:11,0000:12:50,0035
121406Mynařík JakubBrno1991M A4400:49:14,0000:12:53,00x
12253Němec RomanBrno1972M B4800:49:21,0000:13:00,00x
123910Šafář RadekZFP Boskovice1985M A4500:49:24,0000:13:03,0034
124943Cojocaru ValentinCetkovice1996M A4600:49:26,0000:13:05,0033
1251249Šmíd MiroslavRáječko1984M A4700:49:35,0000:13:14,0032
12610Fiala OndřejSlužby Boskovice1982M A4800:49:39,0000:13:18,0031
127922Jurová BarboraBlansko1981Z A700:49:40,0000:13:19,0029
128243Toman JiříSanasport Runners1977M B4900:49:41,0000:13:20,00x
129446Jestříbková LadaBrno1977Z B700:49:43,0000:13:22,00x
130292Bittner JosefVitality Brno1970M B5000:49:46,0000:13:25,00x
13188Fiala MirekBoskovice1979M B5100:49:47,0000:13:26,0030
13240Kobelka MichalLinhartice 341987M A4900:49:49,0000:13:28,00x
1331246Ondruš JanJavorník1987M A5000:49:50,0000:13:29,00x
1341231Nováček RomanČučice1993M A5100:49:52,0000:13:31,00x
1351251Novák ZdeněkBlansko1961M C700:49:54,0000:13:33,0029
13614Gunka IgorHradec Králové1978M B5200:49:57,0000:13:36,00x
137984Dokoupil MartinLetovice1985M A5200:49:59,0000:13:38,0028
13860Janáček PetrKONWA team1980M A5300:50:00,0000:13:39,00x
139485Švec MichalZFP Boskovice1986M A5400:50:05,0000:13:44,0027
140980Pribyl MartinFast and light / Blansko1987M A5500:50:05,0000:13:44,0026
1411164Černý Jakub---1978M B5300:50:08,0000:13:47,00x
142385Janhuba BořivojBrno1980M A5600:50:09,0000:13:48,00x
143205Bažant MartinLetovice2001M800:50:10,0000:13:49,00-
1441247Barboříková LenkaBlansko1986Z A800:50:12,0000:13:51,0028
145224Jílek JaroslavBystřice1966M C800:50:18,0000:13:57,00x
146908Procházka PavelDrnovice1971M B5400:50:19,0000:13:58,00x
1471084Nepustilová MonikaBrno1981Z A900:50:21,0000:14:00,00x
148208Jeřábek PetrVyškov 11970M B5500:50:22,0000:14:01,00x
149284Strouhal TomášVelké Opatovice1974M B5600:50:22,0000:14:01,0025
150437Nový ZdeněkBiatlon Prostějov1975M B5700:50:22,0000:14:01,00x
151229Ševčík PetrBoskovice1979M B5800:50:25,0000:14:04,0024
1521155Žejšek Martin---1984M A5700:50:25,0000:14:04,00x
153559Krejčíř LukášZFP Boskovice1987M A5800:50:28,0000:14:07,0023
154386Čermáková TerezaFast and light / Blansko1988Z A1000:50:30,0000:14:09,0027
155187Zoubek KarelVanovice1960M C900:50:33,0000:14:12,0022
156478Kubík IvošVodárenská a.s.1970M B5900:50:34,0000:14:13,00x
157480Kotouček PetrRozseč nad Kunštátem1972M B6000:50:35,0000:14:14,0021
158377Vávrů JiříDoubravice nad Svitavou1974M B6100:50:38,0000:14:17,0020
159931Vránek DavidBrno1978M B6200:50:43,0000:14:22,00x
160463Hošek PetrZFP Boskovice1986M A5900:50:43,0000:14:22,0019
161494Koutný PavelProstějov1975M B6300:50:44,0000:14:23,00x
162474Feruga BohumilSlužby Boskovice1971M B6400:50:45,0000:14:24,0018
163237Širůček PetrDolní Loučky1976M B6500:50:47,0000:14:26,00x
164445Meluzín JosefOkrouhlá 1991977M B6600:50:48,0000:14:27,0017
165432Grepl MichalStřední škola André Citro2001M900:50:53,0000:14:32,00-
166169Prosecky TomasBrno1980M A6000:51:02,0000:14:41,00x
1671210Odehnal TomášBoskovice1968M C1000:51:03,0000:14:42,0016
16848Sedlák JakubLudíkov1996M A6100:51:05,0000:14:44,0015
169508Vybíhal JaroslavZFP Boskovice1981M A6200:51:05,0000:14:44,0014
170382Miček TomášMičuda1984M A6300:51:15,0000:14:54,00x
171305Bil JaroslavBrno1985M A6400:51:15,0000:14:54,00x
172998Prášek OndrejBrno1978M B6700:51:18,0000:14:57,00x
173420Landa JaroslavMinerva Boskovice1957M D300:51:18,0000:14:57,0013
1741254Stříbrný MartinBrno1987M A6500:51:34,0000:15:13,00x
17590Zdražil PetrQuo Usque Tandem1957M D400:51:36,0000:15:15,00x
176413Zemanová AndreaPraha 111988Z A1100:51:43,0000:15:22,00x
177133Daňo VladimírBlansko1979M B6800:51:47,0000:15:26,0012
1781253Lazar LukášBrno1982M A6600:51:51,0000:15:30,00x
179541Procházková MonikaBoskovice1990Z A1200:51:52,0000:15:31,0026
180281Vránová AnnaBrno1991Z A1300:51:53,0000:15:32,00x
181375Toman PetrBoskovice1980M A6700:51:59,0000:15:38,0011
182204Molek TomášLetovice1990M A6800:52:02,0000:15:41,0010
183209Jeřábková HanaVyškov1974Z B800:52:03,0000:15:42,00x
184154Petřík AlešHUSKY1979M B6900:52:03,0000:15:42,00x
185384Hrabec VladimírAD TEAM1968M C1100:52:16,0000:15:55,00x
186540Procházka JosefBHK IQ Boskovice1995M A6900:52:20,0000:15:59,009
187362Hamáček MichalOddíl 20151985M A7000:52:20,0000:15:59,00x
18858Barák PetrBoskovice1987M A7100:52:21,0000:16:00,008
189500Smatryčenka SjarhejZFP Boskovice1977M B7000:52:24,0000:16:03,007
190280Prudký TomášSvitávka1997M A7200:52:26,0000:16:05,006
191119Ambruzík MiloslavBrno1982M A7300:52:28,0000:16:07,00x
192291Klíč FrantišekBoskovice2002M1000:52:33,0000:16:12,00-
193524Adam MartinJednota Boskovice/Sloup1977M B7100:52:33,0000:16:12,005
194963Zouhar LiborBrno - Líšeň1985M A7400:52:34,0000:16:13,00x
195511Krajíčková GabrielaEmanuel1983Z A1400:52:39,0000:16:18,00x
196452Patloka IvoBoskovice1979M B7200:52:41,0000:16:20,004
197424Protiválek JindřichSDH VOJNICE1980M A7500:52:41,0000:16:20,00x
198466Chamrád RichardKunice1967M C1200:52:43,0000:16:22,00x
199924Janeček PetrLysice1991M A7600:52:48,0000:16:27,003
200486Ševčík VlastimilBrno1987M A7700:52:48,0000:16:27,00x
2011162Štefulík Milan---1975M B7300:52:49,0000:16:28,00x
2022Krušinová AndreaLetovice1982Z A1500:52:49,0000:16:28,0025
203350Liška AlešLelekovice1978M B7400:52:51,0000:16:30,00x
2041184Galetna MartinDubňany1996M A7800:52:58,0000:16:37,00x
205534Opluštil LadislavLysice1971M B7500:53:01,0000:16:40,002
206548Šrom MiroslavBoskovice1978M B7600:53:05,0000:16:44,001
207937Malach JaroslavBoskovice1955M D500:53:06,0000:16:45,001
208981Kotoulek MartinLetovice2002M1100:53:08,0000:16:47,00-
209137Klemsa MartinKaisen Karate Klub1978M B7700:53:09,0000:16:48,00x
210973Suchánková ZdenkaBlansko1963Z C200:53:11,0000:16:50,0024
211246Tenora TomášKMK Újezd u Kunštátu1987M A7900:53:14,0000:16:53,001
21291Svoboda JiříBukovinka1976M B7800:53:15,0000:16:54,00x
213297Křepela RadimZbraslavec1974M B7900:53:16,0000:16:55,001
214911Rychtář JanBrno1985M A8000:53:20,0000:16:59,00x
215320Cháb JaromírBoskovice1979M B8000:53:20,0000:16:59,001
216469Pernica PetrDrnovice1979M B8100:53:21,0000:17:00,001
217287Strouhalová AnnaVelké Opatovice2001W300:53:22,0000:17:01,00-
2181082Nováková VandaBrno1988Z A1600:53:24,0000:17:03,00x
219510Gruberová PavlínaBoskovice1982Z A1700:53:24,0000:17:03,0023
220183Zaoral MartinSTS Chvojkovice-Brod1981M A8100:53:25,0000:17:04,00x
221542Sklenář JanTišnov1988M A8200:53:30,0000:17:09,00x
22280Brumovský JiříBrno 211987M A8300:53:32,0000:17:11,00x
223242Žůrek JanBoskovice1990M A8400:53:33,0000:17:12,001
2241136Štefl Vlastimil---1981M A8500:53:38,0000:17:17,00x
225258Grulich RadekŽďárná1987M A8600:53:49,0000:17:28,001
226121Holcner PetrBlansko1977M B8200:53:50,0000:17:29,001
227450Dostál FilipBrno1988M A8700:53:51,0000:17:30,00x
228314Gregrová KateřinaRunning free1996Z A1800:54:16,0000:17:55,00x
229961Tišnovský JakubBrno1994M A8800:54:17,0000:17:56,00x
230545Centnerová RadmilaElite Sport Boskovice2000W400:54:18,0000:17:57,00-
23165Staníček JanBoskovice1990M A8900:54:23,0000:18:02,001
232123Crha AntonínBrno1986M A9000:54:25,0000:18:04,00x
23374Nesrsta LiborSynthon1969M C1300:54:31,0000:18:10,001
234512Pospíšil JiříŠebetovská jelita1977M B8300:54:40,0000:18:19,001
23593Farská MichaelaBoskovice1986Z A1900:54:43,0000:18:22,0022
236343Janek PetrBrno1969M C1400:54:44,0000:18:23,00x
23747Polášek DaliborOstrava1976M B8400:54:45,0000:18:24,00x
238517Ledvina LuděkBílovice nad Svitavou1976M B8500:54:48,0000:18:27,00x
239458Volánek PavelLesní Hluboké1968M C1500:54:51,0000:18:30,00x
2401168Moravec Jiří---1977M B8600:54:51,0000:18:30,00x
241558Cisko FrantišekUniversal USU Team1989M A9100:54:52,0000:18:31,00x
242211Žákovská AlenaHorizont Blansko1962Z C300:54:57,0000:18:36,0021
243366Popelář LubošKořenec1990M A9200:54:57,0000:18:36,001
244921Stříž ViktorBenešov u Boskovic1972M B8700:54:57,0000:18:36,001
245989Nejezchleb PetrBořitov1978M B8800:54:58,0000:18:37,001
246997Hartlová ZuzanaSvitavy1983Z A2000:54:58,0000:18:37,00x
2471242Pištělák DavidSlavkov1988M A9300:55:00,0000:18:39,00x
24882Hrůza VladimírBoskovice1960M C1600:55:01,0000:18:40,001
249416Fučíková HanaVodárenská a.s.1977Z B900:55:08,0000:18:47,00x
250201Slouka PetrLetovice1982M A9400:55:09,0000:18:48,001
251917Hornyak TomasZFP Boskovice1986M A9500:55:11,0000:18:50,001
252945Hutová EliškaZFP Boskovice1988Z A2100:55:15,0000:18:54,0020
2531065Stejskal PetrLoucany1966M C1700:55:24,0000:19:03,00x
254929Hakl RadekRUNNING FREE1984M A9600:55:27,0000:19:06,00x
255177Pavel RadimVoděrady1995M A9700:55:33,0000:19:12,001
256268Rozehnal RomanKonice1975M B8900:55:34,0000:19:13,00x
257289Kobliha MilanLRS Vyškov1957M D600:55:36,0000:19:15,00x
258553Kolář DanielBenešov u Boskovice1985M A9800:55:37,0000:19:16,001
259954Kosek DavidVysočany1981M A9900:55:41,0000:19:20,001
26052Bouma AdamBrno1988M A10000:55:42,0000:19:21,00x
26179Uher OndřejVeverská Bítýška1985M A10100:55:48,0000:19:27,00x
2621216Klein VojtěchOpava1992M A10200:55:48,0000:19:27,00x
263525Zrůstek JiříValchov1972M B9000:55:52,0000:19:31,001
264564Palán PetrBěhej s SDH Světlá1983M A10300:55:56,0000:19:35,001
2658Kouřil RadimBoskovice1970M B9100:55:57,0000:19:36,001
266439Křepela JiříSTK Zbraslavec1975M B9200:56:00,0000:19:39,001
267535Nádvornik JanBoskovice1986M A10400:56:01,0000:19:40,001
268153Fabrik MiroslavBrno1959M D700:56:01,0000:19:40,00x
269179Štarhová IvetaBrno1989Z A2200:56:02,0000:19:41,00x
270279Šenkýř Martinkojetín1990M A10500:56:02,0000:19:41,00x
271565Polášková MartinaBlansko1973Z B1000:56:09,0000:19:48,0019
27298Haška VojtěchHorní Smržov1989M A10600:56:09,0000:19:48,00x
273927Procházka JaroslavPraha1995M A10700:56:13,0000:19:52,00x
274440Komárek LukášStřední škola André Citro2002M1200:56:13,0000:19:52,00-
275369Vyroubal MichalTře Veteráni1968M C1800:56:14,0000:19:53,00x
276552Kolářová EvaZFP Boskovice1986Z A2300:56:16,0000:19:55,0018
277967Petřek MichalOlomouc1993M A10800:56:18,0000:19:57,00x
278288Dvořáková EvaBiatlon Prostějov1955Z D100:56:19,0000:19:58,00x
27959Němčák OndřejOlomouc1989M A10900:56:21,0000:20:00,00x
280122Růžička AdamUsti nad Labem1993M A11000:56:22,0000:20:01,00x
28197Grulich PetrKninice1979M B9300:56:23,0000:20:02,001
282490Dvořák DavidBrno1976M B9400:56:24,0000:20:03,00x
283412Čapková BarboraVODÁRENSKÁ, a.s.1985Z A2400:56:24,0000:20:03,00x
284407Dufek LubomírBoskovice1972M B9500:56:28,0000:20:07,001
285906Palán TomášBoskovice1995M A11100:56:30,0000:20:09,001
2861Dítě ViktorKaBrňáci1992M A11200:56:31,0000:20:10,00x
28799Staníček JosefZFP Boskovice1983M A11300:56:33,0000:20:12,001
288438Boháč JiříBrno1954M D800:56:34,0000:20:13,00x
289241Širůčková MartinaDolní Loučky1983Z A2500:56:34,0000:20:13,00x
290436Mlčoch TomášVřesovice1981M A11400:56:35,0000:20:14,00x
291128Sobotka MartinBrno1976M B9600:56:36,0000:20:15,00x
292405Klimešová RenátaBoskovice1984Z A2600:56:38,0000:20:17,0017
293489Špidlík PavelMinerva B1999M A11500:56:41,0000:20:20,001
294136Dvořáček JiříBoskovice1974M B9700:56:43,0000:20:22,001
295341Krajicek MartinBoskovice1985M A11600:56:49,0000:20:28,001
2961239Poledna MichalKřetín1976M B9800:56:56,0000:20:35,001
297433Paníček PetrVřesovice1977M B9900:56:56,0000:20:35,00x
298560Poštulka ZdenekSKI OB Šternberk1966M C1900:56:57,0000:20:36,00x
299180Štekl MartinŽelvy na útěku1977M B10000:56:59,0000:20:38,00x
300449Lorenz DavidPozořice1977M B10100:57:00,0000:20:39,00x
301372Jüthner LiborNěmčice1978M B10200:57:03,0000:20:42,001
302141Černá MonikaBoskovice1991Z A2700:57:03,0000:20:42,0016
3031221Sekanina ČestmírBoskovice1971M B10300:57:11,0000:20:50,001
3041222Novosadová AndreaBoskovice1985Z A2800:57:12,0000:20:51,0015
305336Kuchařová TáňaBlansko1975Z B1100:57:14,0000:20:53,0014
306568Vychodilová JitkaBoskovicke2000W500:57:15,0000:20:54,00-
307148Tomanová LenkaOrel Vyškov1976Z B1200:57:18,0000:20:57,00x
308107Štefanová DanielaBrno1977Z B1300:57:18,0000:20:57,00x
309397Kleveta KarelÚjezd u Boskovic1976M B10400:57:22,0000:21:01,001
310950Vykoukalová AlenaSlavkov u Brna1990Z A2900:57:27,0000:21:06,00x
3111241Ciesarová DenisaSlavkov1989Z A3000:57:28,0000:21:07,00x
312566Šadkova KateřinaBrno1989Z A3100:57:31,0000:21:10,00x
313170Bařinka JanBoskovice1984M A11700:57:31,0000:21:10,001
3141066Vašák IvanBrno1990M A11800:57:32,0000:21:11,00x
315962Petečelová LucieDoubravice nad Svit.1981Z A3200:57:34,0000:21:13,0013
31630Halámek TomášBrno1972M B10500:57:36,0000:21:15,00x
31744Strouhalová PavlaKřepice1980Z A3300:57:36,0000:21:15,00x
3181072Wittek RichardZFP Boskovice1972M B10600:57:36,0000:21:15,001
319533Delcambre CyrilZFP Boskovice1996M A11900:57:40,0000:21:19,001
320317Klepalová VendulaPERUN TEAM BLANSKO1998Z A3400:57:49,0000:21:28,0012
321923Prudek AdamZFP Boskovice1999M A12000:57:51,0000:21:30,001
322311Henek DušanBOSKOVICE1972M B10700:57:51,0000:21:30,001
323115Učeň FrantišekBoskovice1963M C2000:57:54,0000:21:33,001
32434Přichystal MarekBrno1970M B10800:57:56,0000:21:35,00x
325985Kitner DavidProtivanov1978M B10900:57:59,0000:21:38,00x
326381Vrána KamilČelčice1979M B11000:58:05,0000:21:44,00x
3271243Sajdl OndřejBrno1978M B11100:58:07,0000:21:46,00x
328479Konečný TomášOlomučany1970M B11200:58:12,0000:21:51,001
329267Proks TomášBřeclav1983M A12100:58:15,0000:21:54,00x
330488Žáček MiroslavSUEZ1965M C2100:58:16,0000:21:55,00x
331193Pospíšilová PavlaKnínice1982Z A3500:58:17,0000:21:56,0011
33229Vybíhal AdamProtivanov1997M A12200:58:17,0000:21:56,00x
333132Grepl MichalPlumlov1980M A12300:58:22,0000:22:01,00x
334506Helešic Janbohutice1978M B11300:58:22,0000:22:01,00x
335347Klíč AntonínBoskovice1988M A12400:58:25,0000:22:04,001
336971Petr KamilLetovice1978M B11400:58:29,0000:22:08,001
3371080Loník MiroslavZFP Boskovice1987M A12500:58:29,0000:22:08,001
33872Čepelák PatrikBoskovice1977M B11500:58:32,0000:22:11,001
339394Prchal VáclavBiskupice1989M A12600:58:33,0000:22:12,00x
340240Klíč JanBoskovice1989M A12700:58:35,0000:22:14,001
341252Bartošek TomášKojetín1979M B11600:58:37,0000:22:16,00x
342519Křivánek JanNeslovice1988M A12800:58:41,0000:22:20,00x
343176Seehofner RobertBrno1960M C2200:58:43,0000:22:22,00x
344203Fučík DavidLetovice1992M A12900:58:51,0000:22:30,001
345567Fiolek MichalZFP Boskovice1984M A13000:58:52,0000:22:31,001
34638Ryšavá KamilaLetovice1983Z A3600:58:54,0000:22:33,0010
347271Cichrová MonikaVranová1994Z A3700:58:56,0000:22:35,009
348992Pavlů SimonaBoskovice1995Z A3800:58:57,0000:22:36,008
349944Cichra RostislavVranová1969M C2300:58:57,0000:22:36,001
350453Patloková Simonaautocont1979Z B1400:58:58,0000:22:37,00x
351102Bačovský MartinLysice1977M B11700:59:01,0000:22:40,001
352948Vágner AdamOstrov u Macochy1996M A13100:59:07,0000:22:46,001
353197Oujeský LiborBoskovice1973M B11800:59:14,0000:22:53,001
354400Mikšovská TerezaBlansko1983Z A3900:59:15,0000:22:54,007
355378Vávrů SylvieDoubravice nad Svitavou1977Z B1500:59:15,0000:22:54,006
3561240Buš RomanRájec Jestřebí1965M C2400:59:17,0000:22:56,001
357108Gříbková JanaPERUN TEAM BLANSKO1971Z B1600:59:18,0000:22:57,005
35884Švec PavelVoděrady1985M A13200:59:18,0000:22:57,001
359184Kotasová MartinaLetovice1981Z A4000:59:18,0000:22:57,004
360422Matucha TomášSlavkov u Brna1979M B11900:59:18,0000:22:57,00x
3611234Halečka ZdeněkLysice1976M B12000:59:19,0000:22:58,001
362100Majdlová DanaLetovice1978Z B1700:59:20,0000:22:59,003
363160Frolich LukasVyskov1984M A13300:59:27,0000:23:06,00x
364190Bušina MichalKnínice1999M A13400:59:27,0000:23:06,001
365527Hanslik AlešBrodek u Prostějova1967M C2500:59:27,0000:23:06,00x
366987Sedláček MiroslavLetovice1973M B12100:59:31,0000:23:10,001
36736Hlaváček TomášFc Spešov1993M A13500:59:33,0000:23:12,001
368157Herman MichalČerná Hora1980M A13600:59:34,0000:23:13,001
369278Šenkýř Martinkojetín2004M1300:59:35,0000:23:14,00x
370218Špidlík PetrBoskovice2002M1400:59:35,0000:23:14,00-
371417Burián TomášBoskovice1981M A13700:59:41,0000:23:20,001
372974Vlachová SoňaKunštát1990Z A4100:59:41,0000:23:20,002
3733Hegrová IvonaValím Valím Hostěrádky1969Z C400:59:41,0000:23:20,00x
3741252Manga DavidBratislava1978M B12200:59:47,0000:23:26,00x
375419Paděra PetrBlansko1989M A13800:59:49,0000:23:28,001
376214Vránová ZuzanaBrno1959Z D200:59:51,0000:23:30,00x
3771238Holíková KarolínaBoskovice1994Z A4200:59:53,0000:23:32,001
378110Novotný LukášRosice1990M A13900:59:55,0000:23:34,00x
379983Straka TomášObora2003M1500:59:55,0000:23:34,00-
380982Kalas DavidLetovice2002M1600:59:56,0000:23:35,00-
381402Smolka TomášBoskovice1992M A14001:00:05,0000:23:44,001
382112Hlavinková JanaBoskovice1996Z A4301:00:09,0000:23:48,001
383429Němec MichalITAB1973M B12301:00:10,0000:23:49,001
384475Písková LudmilaTJ liga 100 Olomouc1966Z C501:00:12,0000:23:51,00x
385207Kopřiva MartinBoskovice1992M A14101:00:12,0000:23:51,001
3861225Flek PavelBrno1972M B12401:00:14,0000:23:53,00x
387953Svobodová MartinaZFP Boskovice1994Z A4401:00:18,0000:23:57,001
388946Rehakova ZuzanaZFP Boskovice1992Z A4501:00:18,0000:23:57,001
3891165Martínek Tomáš---1998M A14201:00:22,0000:24:01,00x
390129Pellová GabrielaBrno1979Z B1801:00:24,0000:24:03,00x
391444Hřibalová VeronikaSlužby Boskovice1995Z A4601:00:30,0000:24:09,001
392555Klammertova SimonaKroměřiž1992Z A4701:00:31,0000:24:10,00x
3931081Kunčar LukášBoskovice1980M A14301:00:35,0000:24:14,001
3941226Hrstková IvaBrno1976Z B1901:00:41,0000:24:20,00x
395464Hošková EvaZFP Boskovice1985Z A4801:00:47,0000:24:26,001
396391Jüthner IvoAdamov1974M B12501:00:50,0000:24:29,001
397520Sychra TomášCetkovice1997M A14401:00:50,0000:24:29,001
39857Pavlů AndreaŽďárná1979Z B2001:00:51,0000:24:30,001
399556Odehnal MartinBrno1988M A14501:00:57,0000:24:36,00x
400941Petřek ZdenekSokol Bohuňovice1958M D901:00:59,0000:24:38,00x
401925Faltýnek TomášBiskupice u Jevíčka1980M A14601:01:01,0000:24:40,00x
40277Fišer Luděklufi1984M A14701:01:06,0000:24:45,00x
403285Strouhalová JanaVelké Opatovice1974Z B2101:01:07,0000:24:46,001
404551Kumprechtová LucieBrno1992Z A4901:01:13,0000:24:52,00x
40563Bohunovská KlaudieOchoz u Brna1980Z A5001:01:21,0000:25:00,00x
406196Zabloudil IvoRousínov1968M C2601:01:27,0000:25:06,00x
407451Dubšík LukášOslavany1992M A14801:01:30,0000:25:09,00x
408505Grénar DavidBoskovice1990M A14901:01:40,0000:25:19,001
4091237Zaoral StanislavBrno1965M C2701:01:41,0000:25:20,00x
410298Polcr JanKonice1972M B12601:01:52,0000:25:31,00x
411139Patočková EvaBrno1982Z A5101:01:52,0000:25:31,00x
412152Jablunka DušanBoskovice1977M B12701:01:52,0000:25:31,001
41331Krejsa JanTJ Sokol Racková1995M A15001:01:57,0000:25:36,00x
414991Havelková RadkaVelenov1986Z A5201:01:57,0000:25:36,001
415116Jun RadekVíska 821975M B12801:01:59,0000:25:38,00x
416228Ševčíková ŠárkaSuchy1990Z A5301:01:59,0000:25:38,001
417977Zemánková AnetaLetovice2003W601:01:59,0000:25:38,00-
418338Čížek PetrVanovice1976M B12901:02:00,0000:25:39,001
41962Malounek PetrBoskovice1982M A15101:02:00,0000:25:39,001
4201229Ubrová VeronikaBrno1978Z B2201:02:02,0000:25:41,00x
421114Prokop AlešEssence1972M B13001:02:03,0000:25:42,00x
422509Karkošková LucieBrno1982Z A5401:02:06,0000:25:45,00x
423934Píšková LenkaBrno1973Z B2301:02:12,0000:25:51,00x
424195Zabloudil JanRousínov1997M A15201:02:17,0000:25:56,00x
425216Ondráček RomanBoskovice1998M A15301:02:21,0000:26:00,001
426173Pokorná MartaBoskovice1976Z B2401:02:27,0000:26:06,001
427155Fabriková BlankaBrno1960Z C601:02:30,0000:26:09,00x
428262Němcová DanielaVísky u Letovic1993Z A5501:02:30,0000:26:09,001
42946Pexa MichalSynthon1984M A15401:02:36,0000:26:15,001
430536Licková ZuzanaBoskovice1991Z A5601:02:36,0000:26:15,001
431978Zemánková NaděždaLetovice1973Z B2501:02:40,0000:26:19,001
432354Hubík Ondřej---1983M A15501:02:42,0000:26:21,00x
433109Matonoha AlešBrno1980M A15601:02:43,0000:26:22,00x
434353Hubíková Denisa---1988Z A5701:02:43,0000:26:22,00x
435340Chmelka MilanSynthon1984M A15701:02:44,0000:26:23,001
436181Češka JanLetovice1984M A15801:02:45,0000:26:24,001
437404Kozlovská VeronikaBuková1991Z A5801:02:45,0000:26:24,00x
438526Rehurek MartinRadimer1980M A15901:02:46,0000:26:25,00x
439367Petržela LukášSkalice1983M A16001:02:51,0000:26:30,001
440990Havelka PavelVelenov1986M A16101:02:54,0000:26:33,001
4411183Ždánský ZbyněkBoskovice1977M B13101:02:56,0000:26:35,001
442275Svoboda MartinBoskovice1978M B13201:02:57,0000:26:36,001
443306Ivan JaroslavKarlín1960M C2801:03:00,0000:26:39,00x
44442Dokoupil RadekValchov1972M B13301:03:08,0000:26:47,001
445143Urbánek PetrBlansko1982M A16201:03:10,0000:26:49,001
44671Lefflerová MonikaVíska1989Z A5901:03:11,0000:26:50,00x
447441Hájková JitkaKarel a jeho holky :)1978Z B2601:03:12,0000:26:51,00x
44820Kozubová TerezaBoskovice1992Z A6001:03:15,0000:26:54,001
449199Kratochvílová ZuzanaLetovice1985Z A6101:03:16,0000:26:55,001
450455Prudký JiříRozseč nad Kunštátem1981M A16301:03:18,0000:26:57,001
451127Dvořáčková DagmarAC Moravská Slavia1950Z D301:03:19,0000:26:58,00x
45296Mikulková MarieKunštát1979Z B2701:03:23,0000:27:02,001
45383Tesařová JitkaBoskovice1964Z C701:03:32,0000:27:11,001
454995Cikánek JanBrno1983M A16401:03:35,0000:27:14,00x
455304Pitner RichardBoskovice1972M B13401:03:35,0000:27:14,001
456117Zemandlová AnnaBrno1982Z A6201:03:37,0000:27:16,00x
457430Rosenberg DanielStřední škola André Citro1997M A16501:03:40,0000:27:19,001
4581223Liberová BarboraBoskovice1972Z B2801:03:48,0000:27:27,001
459435Novotný LubomírProstějov1978M B13501:03:54,0000:27:33,00x
460496Spurný RadekPtení1997M A16601:04:00,0000:27:39,00x
461192Freitinger PavelVsetín1964M C2901:04:00,0000:27:39,00x
4621085Eva KristýnováKroměříž1996Z A6301:04:01,0000:27:40,00x
463356Šváb ŠtěpánBlansko1994M A16701:04:02,0000:27:41,001
464389Macková MartinaBoskovice1985Z A6401:04:04,0000:27:43,001
465390Střítežská JolanaLelekovice1972Z B2901:04:06,0000:27:45,00x
466926Knecht MilanELDO Brno1961M C3001:04:11,0000:27:50,00x
4671255Janíček PetrJevíčko2000M1701:04:26,0000:28:05,00x
468913Urbánová DanaLetovice1980Z A6501:04:27,0000:28:06,001
469481Kratochvílová LenkaZFP Boskovice1997Z A6601:04:28,0000:28:07,001
470507Klíč MarianZFP Boskovice1975M B13601:04:34,0000:28:13,001
471460Lefflerová MarkétaBoskovice1980Z A6701:04:35,0000:28:14,001
47243Ambrož TomášBlansko1974M B13701:04:36,0000:28:15,001
473330Bahníčková MarkétaBrno1990Z A6801:04:37,0000:28:16,00x
474968Duchačkova KateřinaLetovice1987Z A6901:04:42,0000:28:21,001
475318Těžký PavelBoskovice1970M B13801:04:51,0000:28:30,001
476178Cáb JanOkrouhlá1989M A16801:04:53,0000:28:32,001
477151Jablunková AndreaBoskovice1977Z B3001:04:54,0000:28:33,001
478960Rozlívka LiborJavorník1968M C3101:04:54,0000:28:33,00x
479502Vičar MarekBrno1977M B13901:04:56,0000:28:35,00x
480501Vičarová MichaelaBrno1980Z A7001:04:57,0000:28:36,00x
481239Mahút OndřejBoskovice1991M A16901:04:57,0000:28:36,001
482334Hlaváč MarekSloup1984M A17001:04:58,0000:28:37,001
483518Kroupa JiříBrno1959M D1001:05:04,0000:28:43,00x
484156Tichá PetraLudmírov1985Z A7101:05:06,0000:28:45,00x
485301Dokoupilová VeronikaLetovice1986Z A7201:05:17,0000:28:56,001
486302Cvrkalová MartinaLetovice1993Z A7301:05:17,0000:28:56,001
487498Špulák MichalJihlava1985M A17101:05:19,0000:28:58,00x
48837Ryšavý MichalLetovice1982M A17201:05:33,0000:29:12,001
489461Šmerda ZdeněkBoskovice1992M A17301:05:39,0000:29:18,001
490322Lejdar Tomᚊlapanice1975M B14001:05:40,0000:29:19,00x
491988Nejezchlebová MartinaBořitov1978Z B3101:05:48,0000:29:27,001
4921079Dvoráková MichaelaBoskovice1976Z B3201:05:51,0000:29:30,001
4936Ježová MartinaBrno1975Z B3301:06:04,0000:29:43,00x
49451Boumová HelenaBrno1990Z A7401:06:04,0000:29:43,00x
495175Rosek JiříDubňany1983M A17401:06:15,0000:29:54,00x
49664Konečný JaroslavLR HEALTH & BEAUTY1969M C3201:06:18,0000:29:57,00x
497522Kay Nováková KateřinaProstějov1973Z B3401:06:20,0000:29:59,00x
498274Vykydalová Markétavelke opatovice1988Z A7501:06:26,0000:30:05,001
499935Hofmanová RomanaBoskovice1998Z A7601:06:30,0000:30:09,001
500442Parolek JanStřední škola André Citro2003M1801:06:31,0000:30:10,00-
501936Mazánek MatějŽďárná2000M1901:06:31,0000:30:10,00-
5021250Cikánek PavelBrno1969M C3301:06:32,0000:30:11,00x
503423Malach PetrBoskovice1983M A17501:06:33,0000:30:12,001
504335Stepanikova VeronikaBrno1991Z A7701:06:37,0000:30:16,00x
505979Prudký PetrŘícmanice1976M B14101:06:43,0000:30:22,00x
506421Kotlánová JanaStřední škola André Citro1986Z A7801:06:43,0000:30:22,001
507198Baladová KateřinaLetovice1992Z A7901:06:51,0000:30:30,001
5081230Balada JosefLetovice1995M A17601:06:51,0000:30:30,001
50925Hrazdírová MarkétaKrasová1993Z A8001:06:58,0000:30:37,001
510493Přichystalová Petrasvitávka1993Z A8101:06:59,0000:30:38,001
511339Vondráčková LaďkaŠternberk1974Z B3501:07:01,0000:30:40,00x
512426Szökeová JanaBrno1965Z C801:07:08,0000:30:47,00x
513245Křepela ZdeněkZbraslavec1982M A17701:07:09,0000:30:48,001
514276Navrátilová LucieMěstečko Trnávka1997Z A8201:07:10,0000:30:49,00x
515538Kumprechtová MonikaSvinošice1972Z B3601:07:18,0000:30:57,00x
516272Podrabská LudmilaBoskovice1982Z A8301:07:18,0000:30:57,001
517468Vykoukal MartinZFP Boskovice1982M A17801:07:20,0000:30:59,001
518250Librová IvaPERUN TEAM BLANSKO1974Z B3701:07:25,0000:31:04,001
519484Jakubcová RomanaŽďárná1995Z A8401:07:33,0000:31:12,001
520550Mašínská JitkaSentice1963Z C901:07:35,0000:31:14,00x
521345Skalická VlastaTaH Praha1951Z D401:07:46,0000:31:25,00x
52269Budinská HanaAC Moravská Slavia Brno1960Z C1001:07:49,0000:31:28,00x
523914Dosedlová MichaelaLetovice1993Z A8501:07:55,0000:31:34,001
524326Štrajtová ŠtěpánkaBlansko1991Z A8601:07:55,0000:31:34,001
525928Kunc JosefOrel Vyškov1960M C3401:07:59,0000:31:38,00x
526307Pospíšilová KateřinaBokapo1974Z B3801:08:00,0000:31:39,00x
527521Tůmová ŠarkaBoskovice1981Z A8701:08:00,0000:31:39,001
52895Kalová JanaTaKJaK Brno1966Z C1101:08:03,0000:31:42,00x
529965Dufková Miroslava4Maxfitness1970Z B3901:08:10,0000:31:49,00x
5301068Kyas VladimírZFP Boskovice1990M A17901:08:11,0000:31:50,001
531226Klepalová LenkaPERUN TEAM BLANSKO1966Z C1201:08:16,0000:31:55,001
532293Stříbrný RostislavBrno1952M D1101:08:26,0000:32:05,00x
533265Šimková NelaVyškov1985Z A8801:08:37,0000:32:16,00x
534191Köhler KarelBrno1960M C3501:08:38,0000:32:17,00x
535504Koudelková JanaBoskovice1984Z A8901:08:40,0000:32:19,001
536907Krejsta Mudr. StanislavBoskovice1973M B14201:08:55,0000:32:34,001
5371077Selingerová Ráchel MíšaBrno1973Z B4001:08:56,0000:32:35,00x
538454Janoušek PetrZFP Boskovice1984M A18001:09:02,0000:32:41,001
539403Leffler PavelChotěboř1955M D1201:09:12,0000:32:51,00x
540932Sodomková LeonaBrno1977Z B4101:09:17,0000:32:56,00x
54119Škrabalová KateřinaKonice1995Z A9001:09:22,0000:33:01,00x
542331Navrátil MilošLudmírov1988M A18101:09:23,0000:33:02,00x
543428Pupíková DanaStřední škola André Citro2003W701:09:27,0000:33:06,00-
544537Valentinová MonikaBlansko1986Z A9101:09:32,0000:33:11,001
545547Ošlejšková JolanaBoskovice2005W801:09:44,0000:33:23,00-
54632Sedláček MichalBlansko1991M A18201:09:47,0000:33:26,001
547225Klepal PetrPERUN TEAM BLANSKO1966M C3601:09:53,0000:33:32,001
548323Lejdarová HanaŠlapanice1971Z B4201:09:54,0000:33:33,00x
549299Drábková Jana12261982Z A9201:09:54,0000:33:33,00x
550290Klíč AntonínBoskovice1956M D1301:09:58,0000:33:37,001
551126Dvořáček PetrLetovice1984M A18301:10:20,0000:33:59,001
552188Pokorný FrantišekBoskovice1975M B14301:10:47,0000:34:26,001
553408Skácelová DanielaJazykovka Letovice Team1996Z A9301:10:47,0000:34:26,001
554955Janová PetraStrážek1973Z B4301:10:54,0000:34:33,00x
555364Němcová DoubravkaTři veteráni1980Z A9401:11:02,0000:34:41,00x
556443Misterová MichaelaKarel a jeho holky :)1988Z A9501:11:11,0000:34:50,00x
557942Kolouchová IvanaBrno1967Z C1301:11:33,0000:35:12,00x
558543Koďousková DanielaRosice u Brna1989Z A9601:11:33,0000:35:12,00x
55924Pikal KarelNáměšť na Hané1949M D1401:11:38,0000:35:17,00x
56041Sodomková LenkaAK Tišnov1982Z A9701:11:38,0000:35:17,00x
561263Šlégrová TerezaJazykovka Letovice Team1997Z A9801:11:42,0000:35:21,001
562399Dostál MartinMinerva A1984M A18401:11:49,0000:35:28,001
563185Šťastný JosefPetrov1997M A18501:11:54,0000:35:33,001
564395Matušková KristýnaSvitávka1979Z B4401:11:56,0000:35:35,001
565516Tintěrová MonikaBrněnec1991Z A9901:11:57,0000:35:36,00x
5661233Londa JiříSK Černé plíce1990M A18601:12:01,0000:35:40,00x
5671232Reitšmídová AnetaSK Černé plíce1999Z A10001:12:01,0000:35:40,00x
568150Křepelová VěraSTK Zbraslavec1988Z A10101:12:09,0000:35:48,001
569174Rosková DanaDubňany1985Z A10201:12:11,0000:35:50,00x
570333Kalová RenataFast and light / Blansko1974Z B4501:12:21,0000:36:00,001
571135Novosad PetrBoskovice1981M A18701:12:24,0000:36:03,001
572253Španělová MartinaVoděrady1998Z A10301:12:28,0000:36:07,001
573277Šenkýřová ZuzanaKojetin1981Z A10401:12:28,0000:36:07,00x
574544Bernard MichalBoskovice1982M A18801:12:39,0000:36:18,001
575359Pacelt PetrLetovice1982M A18901:12:55,0000:36:34,001
576919Charvát MiroslavMaDoEl1965M C3701:13:02,0000:36:41,00x
577947Barták TomášLipová1987M A19001:13:05,0000:36:44,00x
578232Geršlová ZitaProtivanov1973Z B4601:13:07,0000:36:46,00x
579223Geršlová VeronikaProtivanov1991Z A10501:13:07,0000:36:46,00x
580215Sedláček IvoKroměříž1968M C3801:13:09,0000:36:48,00x
58178Jahůdková EliškaKuřim1981Z A10601:14:11,0000:37:50,00x
582470Lujková LenkaBoskovice1982Z A10701:14:46,0000:38:25,001
583261Kozubová VěraBoskovice1966Z C1401:14:55,0000:38:34,001
584915Zátopková ZdenkaFrenštát pod Radhoštěm1959Z D501:14:58,0000:38:37,00x
585531Lubrichová EvaSKI-OB ŠTERNBERK1975Z B4701:15:51,0000:39:30,00x
586264Šlégrová MarcelaJazykovka Letovice Team1966Z C1501:16:17,0000:39:56,001
587467Katzmair DavidZFP Boskovice1989M A19101:16:24,0000:40:03,001
588456Prchlíková IrenaBoskovice1963Z C1601:17:03,0000:40:42,001
589996Míka TomášLetovice1971M B14401:17:04,0000:40:43,001
5905Zabloudilová EvaAK OLYMP BRNO2001W901:17:14,0000:40:53,00x
591145Nikol MahútováBoskovice1995Z A10801:17:32,0000:41:11,001
592332Dražan LiborUniverzita obrany1960M C3901:17:55,0000:41:34,00x
59394Petruchová HanaVysoké Popovice1975Z B4801:18:21,0000:42:00,00x
594212Křepela VladimírSTK Zbraslavec1981M A19201:18:21,0000:42:00,001
595557Smělá HanaFrenštát pod Radhoštěm1962Z C1701:18:23,0000:42:02,00x
596462Hrdý JakubBoskovice1992M A19301:20:21,0000:44:00,001
597182Opatřilová JanaBoskovice1979Z B4901:21:26,0000:45:05,001
598370Kučerová MarkétaBoskovice1977Z B5001:21:29,0000:45:08,001
599315Koupá MagdalénaVysočany2000W1001:22:34,0000:46:13,00-
600219Jirásková VěraMoravská slavia1953Z D601:23:15,0000:46:54,00x
601431Pokorný JiříStřední škola André Citro1999M A19401:25:09,0000:48:48,001
60275Kovářová EvaŠneci v běhu1978Z B5101:25:09,0000:48:48,00x
603247Gregušová Hell.Báječné ženy v běhu1965Z C1801:25:18,0000:48:57,00x
604165Španělová IvetaVoděrady1966Z C1901:25:42,0000:49:21,001
605296Kroupová PavlaBrno1965Z C2001:25:46,0000:49:25,00x
60628Liznová NikolaBlansko1993Z A10901:26:04,0000:49:43,001
60761Kristoforyová MarkétaŠneci v běhu1974Z B5201:33:51,0000:57:30,00x
6081236Cupalová EvaBruntál1947Z D701:36:45,0001:00:24,00x
609427Gottvaldová AnitaStřední škola André Citro1976Z B5301:44:40,0001:08:19,001


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:01.05.2019
Polojasno   Boskovické běhyTrať:1600 m
18°C   Katerogie: starší žáci10. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1608Charvát MatyášElite Sport Boskovice2005M100:05:15,5640
21151Berka Pavel2004M200:05:17,6000:00:02,04x
31209Komárek Tomáš2004M300:05:22,9800:00:07,42x
41039Petečel AlexejElite Sport Boskovice2004M400:05:36,7300:00:21,1736
51127Kroupa KryštofAK Blansko Dvorská2005M500:05:36,8600:00:21,3033
6899Zouhar TadeášBlansko2005M600:05:44,9200:00:29,3631
71030Vintera KryštofAHA Vyškov2005M700:06:09,9300:00:54,37x
8815Stix AntonínAC Moravský Krumlov2005M800:06:19,1100:01:03,55x
9602Maršálek OndřejIvančice2004M900:06:43,1300:01:27,57x
10781Tajovský MatějAtletický klub Kuřim, z.s2004M1000:06:59,9100:01:44,35x
11839Daněk Štěpánhorizont Blansko2004M1100:07:04,1300:01:48,5730
12816Zemánek LukášMalá Roudka2005M1200:07:10,8200:01:55,2629
131038Skořepa PetrElite Sport Boskovice2005M1300:07:25,9500:02:10,3928


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:01.05.2019
Polojasno   Boskovické běhyTrať:1600 m
18°C   Katerogie: starší žákyně10. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
11123Horáková LudmilaTJ Oslavany2004W100:05:48,41x
21035Ryšávková EmmaBoskovice2005W200:05:59,6500:00:11,2440
31207Novotná BarboraOslavany2005W300:06:05,5900:00:17,18x
41124Samlíková JulieOslavany2004W400:06:23,2000:00:34,79x
51193Melcrová ElenOlomouc2004W500:06:32,4800:00:44,07x
6898Kubinová AdélaElite sport Boskovice2004W600:06:51,2000:01:02,7936
71220Matušková JulieBlansko2005W700:06:52,1900:01:03,7833
81120Tobiášová LucieElite Sport Boskovice2004W800:07:32,6500:01:44,2431
91043Klaková KristýnaMoravský krumlov2004W900:07:34,1600:01:45,75x
101056Hladká AnetaDD Boskovice2005W1000:07:39,5600:01:51,1530
111058Dvořáková NatálieDD Boskovice2005W1100:07:41,7600:01:53,3529
12754Hamplová TerezaHORNÍ ŠTĚPÁNOV2005W1200:07:56,9600:02:08,55x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:01.05.2019
Polojasno   Boskovické běhyTrať:800 m
18°C   Katerogie: mladší žáci10. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1757Šafránek JáchymElite Sport Boskovice2007M100:02:43,3540
21062Ryšavka JáchymTréninková skupina Jana Kohuta / Bl...2007M200:02:45,0200:00:01,6736
3782Tajovský ŠimonAtletický klub Kuřim, z.s2007M300:02:46,5700:00:03,22x
41061Horák LubošOkrouhlá2007M400:02:51,5600:00:08,2133
51025Ellinger DenisASK Blansko2007M500:02:52,4100:00:09,0631
6762Chudý JakubSvitávka2006M600:03:00,7100:00:17,3630
71197Melcr StanislavOlomouc2007M700:03:04,3700:00:21,02x
8610Novák PetrBoskovice2006M800:03:05,3300:00:21,9829
9597Ruznar Kryštofboskovice2007M900:03:16,6900:00:33,3428
101111Worbis RadimKotvrdovice2007M1000:03:17,5900:00:34,2427
11892Šafář DavidBoskovice2006M1100:03:18,7100:00:35,3626
12779Hrdlička ErikBoskovice2006M1200:03:20,9900:00:37,6425
13586Krušina DanielLetovice2007M1300:03:26,2100:00:42,8624
14713Fiala DanielBoskovice2007M1400:03:41,5600:00:58,2123
151000Krajči ŠimonBoskovice2007M1500:03:44,9300:01:01,5822
16734Sikora SaulOstrava2007M1600:03:49,7600:01:06,41x
171048Košťál VáclavDD Boskovice2007M1700:04:45,5600:02:02,2121
18897Spielvogel Filip---2007M1800:04:51,5800:02:08,23x
191180Kočvara JakubSuchý2007M1900:05:13,1600:02:29,8120


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:01.05.2019
Polojasno   Boskovické běhyTrať:800 m
18°C   Katerogie: mladší žákyně10. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1834Křížová ViktorieElite sport Boskovice2006W100:02:33,5840
2707Šťastná SáraVSK UNIVERZITA Brno2006W200:02:36,6200:00:03,04x
3589Tomanová StelaOrel Vyškov2007W300:02:38,6000:00:05,02x
4827Šamšulová MartinaElite sport Boskovice2007W400:02:40,4900:00:06,9136
51034Daněčková LucieŠAK Židlochovice2007W500:02:45,5700:00:11,99x
61185Mladenkova JosefinaBrno2007W600:02:50,0400:00:16,46x
7747Zavřelová Adélaelite sport boskovice2007W700:02:50,3200:00:16,7433
8599Smutná SofieSK SKOL Brno2006W800:02:50,4900:00:16,91x
9716Pavlů KateřinaElite Boskovice2006W900:02:59,5700:00:25,9931
101192Matyášová KateřinaBlansko2006W1000:03:03,8900:00:30,3130
11808Němcová KateřinaDoubravice2007W1100:03:09,1800:00:35,6029
12861Czíriová RebekaPALAS LEVICE2006W1200:03:09,7100:00:36,13x
131017Procházková NatálieDrnovice2006W1300:03:10,9000:00:37,32x
14603Dobešová PavlínaAC Moravská Slavia Brno2007W1400:03:13,1900:00:39,61x
151188Musilová KláraČerná Hora2006W1500:03:13,8400:00:40,2628
16598Trubelja TerezaElite sport Boskovice2006W1600:03:21,8600:00:48,2827
171057Holbíková KateřinaDD Boskovice2007W1700:03:24,6900:00:51,1126
18843Hájková MichaelaKonice2007W1800:03:24,7400:00:51,16x
19859Macáková NinaPALAS LEVICE2006W1900:03:24,8100:00:51,23x
20858Weissová ZojaPALAS LEVICE2006W2000:03:25,2000:00:51,62x
21870Malinová NathalieBoskovice2006W2100:03:25,8300:00:52,2525
22740Svobodová EsterBoskovice2007W2200:03:26,6300:00:53,0524
23856Váradyová TamaraPALAS LEVICE2006W2300:03:29,6900:00:56,11x
24860Mrázová LuciaPALAS LEVICE2006W2400:03:31,5500:00:57,97x
25857Rajcová VanessaPALAS LEVICE2006W2500:03:35,3000:01:01,72x
261196Počarková MiriamBoskovice2006W2600:03:36,8200:01:03,2423
27862Langauerová NinaPALAS LEVICE2006W2700:03:44,6500:01:11,07x
28727Mikulášková BarboraBoskovice2007W2800:03:44,8100:01:11,2322
29803Roudná KateřinaBoskovice2007W2900:03:51,2600:01:17,6821
30744Kanýzová AdélkaBoskovice2006W3000:03:53,2000:01:19,6220
31820Matušková AnežkaSvitávka2006W3100:04:01,3400:01:27,7619
32715Fialová AnetaBoskovice2007W3200:04:05,7300:01:32,1518
33751Sedláková MichalkaBlansko2006W3300:04:23,7300:01:50,1517
34889Spielvogelová KlaudieBrno2007W3400:04:51,0800:02:17,50x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:01.05.2019
Polojasno   Boskovické běhyTrať:800 m
18°C   Katerogie: přípravka chlapci10. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
11001Šenkýř DominikAC Moravská Slavia Brno2008M100:02:40,13x
2601Přikryl TomášBoskovice2008M200:02:44,3700:00:04,2440
3877Krenželok MatějBoskovice2008M300:02:47,8000:00:07,6736
4778Sychra MichalBoskovice2008M400:02:51,5900:00:11,4633
51135Šír MartinASC Rozsochy2007M500:02:52,5000:00:12,37x
6841Kolář MartinBoskovice2008M600:02:52,6000:00:12,4731
7846Lukac DavidFK Slovan Levice2008M700:02:56,9400:00:16,81x
81026Ellinger ŠimonASK Blansko2009M800:02:58,2100:00:18,0830
9881Burkoň ŠimonSvitávka2009M900:02:59,8400:00:19,7129
10756Dostál DominikElite Sport Boskovice2009M1000:03:01,5700:00:21,4428
11810Stix JosefAC Moravský Krumlov2008M1100:03:02,7300:00:22,60x
12848Lipovsky AlexFK Slovan Levice2008M1200:03:06,4300:00:26,30x
131053Pekl MiroslavDD Boskovice2008M1300:03:07,5500:00:27,4227
14721Kotek TomášVoděrady2009M1400:03:09,5100:00:29,3826
151182Herčík MichalBoskovice2008M1500:03:10,0800:00:29,9525
16849Vyrostek Zacharias JurajFK Slovan Levice2008M1600:03:11,6300:00:31,50x
17851Toth JakubFK Slovan Levice2008M1700:03:12,3500:00:32,22x
18852Fabian TobiasFK Slovan Levice2009M1800:03:12,6200:00:32,49x
19588Korčák TomášZŠ Slovákova2008M1900:03:14,3400:00:34,21x
201161Sedláček David---2008M2000:03:14,3700:00:34,24x
21600Gunka LukášHradec Králové2009M2100:03:16,3600:00:36,23x
22591Hruda TomášBoskovice2009M2200:03:16,3900:00:36,2624
23717Pavlu DavidElite Boskovice2009M2300:03:16,8600:00:36,7323
24702Včelík PetrSvitávka2009M2400:03:19,5200:00:39,3922
25853Demo IvanFK Slovan Levice2008M2500:03:24,3700:00:44,24x
261146Wannepain Marek---2008M2600:03:25,3200:00:45,19x
27999Krajci TimotejBoskovice2009M2700:03:27,4100:00:47,2821
281170Zeman JiříBoskovice2008M2800:03:28,0300:00:47,9020
29718Pavlu BedřichŽďárná2009M2900:03:28,6200:00:48,4919
30794Kuben AbíelBOSKOVICE2008M3000:03:29,6500:00:49,5218
311172Božek MaxmilianBoskovice2008M3100:03:29,8100:00:49,6817
32845Dobrovoda DominikFK Slovan Levice2008M3200:03:31,2800:00:51,15x
33871Malina DanielBoskovice2008M3300:03:32,4900:00:52,3616
34748Zavřel Jiříelite sport boskovice2009M3400:03:35,9700:00:55,8415
35788Kepák JakubBrno2008M3500:03:38,5300:00:58,40x
361050Pilo RomanDD Boskovice2009M3600:03:38,6800:00:58,5514
37787Henek AlexandrBOSKOVICE2009M3700:03:43,8700:01:03,7413
381051Štainc MatyášDD Boskovice2009M3800:03:45,0700:01:04,9412
391148Borek Jan---2009M3900:03:46,0000:01:05,87x
40847Belanyi SamuelFK Slovan Levice2009M4000:03:50,2600:01:10,13x
41703Krušina AdamLetovice2009M4100:03:50,4900:01:10,3611
421108Kuběna MilošBlansko2009M4200:03:52,3800:01:12,2510
43742Krejčí MatoušBoskovice2009M4300:03:52,6600:01:12,539
44755Hampl FrantišekHORNÍ ŠTĚPÁNOV2009M4400:04:08,0600:01:27,93x
45821Matuška JakubSvitávka2009M4500:04:21,5000:01:41,378


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:01.05.2019
Polojasno   Boskovické běhyTrať:800 m
18°C   Katerogie: přípravka dívky10. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1894Meluzínová NelaElite Sport Boskovice2009W100:03:03,1240
2813Vávrů HanaDoubravice nad Svitavou2008W200:03:04,2200:00:01,1036
3890Šebelová SáraBlansko2008W300:03:08,1400:00:05,0233
4607Ryšavá AnnaElite sport Boskovice2008W400:03:11,4400:00:08,3231
51044Klaková Valentina EmaAc Moravský Krumlov2008W500:03:12,8600:00:09,74x
61020Novotná JustýnaMoravec team2009W600:03:13,3800:00:10,2630
71023Ondráčková KateřinaBoskovice2008W700:03:13,9500:00:10,8329
8774Krejčí BarboraElite sport Boskovice2009W800:03:14,3300:00:11,2128
9737Říhová LucieBrno2009W900:03:14,7600:00:11,64x
101117Jurová AnnaSulíkov2008W1000:03:14,7600:00:11,6427
11604Dobešová PetraMoravská Slavia Brno2008W1100:03:20,6300:00:17,51x
121128Kroupová BarboraAK Blansko Dvorská2008W1200:03:21,6500:00:18,5326
13806Němcová MichaelaElite sport Boskovice2008W1300:03:23,5500:00:20,4325
14873Slámová IzabelaTJ Rytmus Boskovice2009W1400:03:29,2400:00:26,1224
151046Husáková JolanaACT Lerak Blansko2008W1500:03:29,4800:00:26,3623
16865Gebelová Beátaboskovice2010W1600:03:31,3500:00:28,23-
17752Ševčíková AlžbětaBoskovice2008W1700:03:32,5000:00:29,3822
18790Chábová BarboraElite Sport Boskovice2009W1800:03:34,1800:00:31,0621
19880Hegedüšová SimonaElite sport Boskovice2009W1900:03:35,3700:00:32,2520
20789Širučková NikolBoskovice2008W2000:03:37,7200:00:34,6019
211139Prášková Agáta---2008W2100:03:39,9200:00:36,80x
221194Tesařová JolanaOkrouhlá2009W2200:03:42,1800:00:39,0618
23805Stratilová EliškaSpartak Letohrad2009W2300:03:42,2200:00:39,10x
24705Řeháková ErikaAC Moravský Krumlov2008W2400:03:45,5100:00:42,39x
25866Patloková LauraBoskovice2009W2500:03:46,2500:00:43,1317
261149Karásková Kamila---2008W2600:03:48,9000:00:45,78x
27775Težká TerezieBoskovice2008W2700:03:50,2800:00:47,1616
28761Dostálová TerezaSvitávka2009W2800:03:57,3000:00:54,1815
29884Skřipská KarolínkaBoskovice2009W2900:04:07,9000:01:04,7814
301215Juračková KarolínaBlansko2009W3000:04:14,1500:01:11,0313
311145Chlupová Eliška---2009W3100:04:16,3600:01:13,24x
32874Fleková SáraTJ Rytmus Boskovice2009W3200:04:24,0000:01:20,8812
33749Beránková EliškaBoskovice2009W3300:04:45,4200:01:42,3011
34888Kudová KristýnaBoskovice2009W3400:05:02,9300:01:59,8110
www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-19  /  Tisk:19.09.2019
© Malin 2015-19