O kresníB ěžeckáL iga  2019
V listopadu zamíříme do Jedovnic a do Okrouhlé

V listopadu zamíříme do Jedovnic a do Okrouhlé

5. 11. 2019 Jedovnice, Okrouhlá – Máme tu běžecký podzim. Dny...

Kůrovec zastavil Hořickou rokli

Kůrovec zastavil Hořickou rokli

8. 10 2019 Hořice – Člověk míní a kůrovec mění. Tak by se asi...

Provětrejte běžeckou obuv i v říjnu. První sobota patří Kunštátu.

Provětrejte běžeckou obuv i v říjnu. První sobota patří Kunštátu.

23. 9. 2019 Kunštát, Blansko, Rudice a Hořice – Říjen,...

Je tu září a kolotoč závodů OBL se opět roztáčí

Je tu září a kolotoč závodů OBL se opět roztáčí

31. srpna 2019 – Blansko, Petrovice, Sloup. Po relativním...

Prázdniny finišují. Nejbližší závod čeká ve Vískách.

Prázdniny finišují. Nejbližší závod čeká ve Vískách.

19. 8. 2019 Vísky – Školáci pomalu hledají...

  • V listopadu zamíříme do Jedovnic a do Okrouhlé

  • Kůrovec zastavil Hořickou rokli

  • Provětrejte běžeckou obuv i v říjnu. První sobota patří Kunštátu.

  • Je tu září a kolotoč závodů OBL se opět roztáčí

  • Prázdniny finišují. Nejbližší závod čeká ve Vískách.

Výsledky závodu:


 Zpět 



Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:15.06.2019
Polojasno   LesempolemTrať:10000 m
30°C   Katerogie: muži, ženy6. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1101Dvořák PavelProstějov1982M100:36:27,00x
21Orálek Danielbehejbrno.com/ Veselice1970MV1100:37:24,0000:00:57,0080
3104Široký StanislavAK Blansko Dvorská1977MV1200:38:26,0000:01:59,0076
418Klopec AlešBlansko1978MV1300:39:53,0000:03:26,0073
5114Konečný AlešRudice1988M200:41:36,0000:05:09,0071
698Jančík TomášElite Sport Boskovice1972MV1400:42:02,0000:05:35,0070
7116Krška MichalTuristický klub Blansko1984M300:43:29,0000:07:02,0069
869Toman IgorVyškov1972MV1500:43:33,0000:07:06,00x
9120Buš OndřejRáječko1985M400:44:00,0000:07:33,0068
1032Jančaříková LenkaAAC Brno1970ŽV1100:44:12,0000:07:45,00x
1143Sotolář StanislavVeselice1970MV1600:44:18,0000:07:51,0067
12107Goldschmidt RomanSK Mor. Krumlov1973MV1700:44:29,0000:08:02,00x
1338Fabiánek JanNorci Veselice1991M500:45:21,0000:08:54,0066
14109Kinc PavelVF Sport Team Černá Hora1974MV1800:45:23,0000:08:56,0065
1519Jančařík PetrAAC Brno1968MV2100:45:43,0000:09:16,00x
1621Daniel PetrStart Brno1971MV1900:45:52,0000:09:25,00x
1715Horský RadekOB Veselice/Vavřinec1978MV11000:45:57,0000:09:30,0064
1814Fiala OndřejBoskovice1982M600:46:20,0000:09:53,0063
195Zemánek MiroslavBořitov1979MV11100:46:27,0000:10:00,0062
2096Zouhar LiborBrno Líšeň1958MV3100:47:05,0000:10:38,00x
2153Martínek JanSport Club Ráječko1972MV11200:47:53,0000:11:26,0061
22100Grün GustavAC Okrouhlá1968MV2200:48:22,0000:11:55,0060
23110Kakáčová JanaElite Sport Team Blansko1971ŽV1200:48:28,0000:12:01,0040
2417Pícha SlávekBlansko1982M700:48:38,0000:12:11,0059
2536Fabiánek FilipOB Veselice1997M800:50:06,0000:13:39,0058
26115Rybář PavelSuchdol1980M900:50:06,0000:13:39,0057
2716Zoubek KarelVanovice1960MV2300:50:18,0000:13:51,0056
28111Odehnal TomášBoskovice1968MV2400:50:32,0000:14:05,0055
29118Jurová BarboraBlansko1981Ž100:50:48,0000:14:21,0036
3095Zouhar LiborBrno - Líšeň1985M1000:51:45,0000:15:18,00x
3130Kuchařová TáňaPERUN TEAM BLANSKO1975ŽV1300:54:10,0000:17:43,0033
3293Müller PavelBlansko1976MV11300:56:41,0000:20:14,0054
33119Pernica JosefSDH Kotvrdovice1982M1100:56:48,0000:20:21,0053
3484Hebelka JanVícebojaři Blansko1988M1200:57:40,0000:21:13,0052
3534Blažková HanaKotržina1969ŽV2100:57:55,0000:21:28,00x
36122Včela Olin1958MV3200:57:55,0000:21:28,00x
3766Tomanová LenkaOrel Vyškov1976ŽV1400:58:03,0000:21:36,00x
38123Plachá AndreaProstějov1976ŽV1500:58:32,0000:22:05,00x
39191Plachý MartinMaratonský klub Prostějov1965MV2500:58:32,0000:22:05,00x
40112Malinký OndřejPlzeň1984M1300:59:10,0000:22:43,00x
41113Kadrmas IvoBlansko1974MV11401:00:18,0000:23:51,0051
4299Přikryl AlešKST Blansko1978MV11501:00:18,0000:23:51,0050
43121Buš RomanRájec1965MV2601:00:50,0000:24:23,0049
444Bouzek TomášMohelno1988M1401:00:55,0000:24:28,00x
45108Medek JiříČerná Hora1978MV11601:02:35,0000:26:08,0048
462Kobeda LubomirHolubice1975MV11701:03:37,0000:27:10,00x
47103Vejdělková IvaBystré1967ŽV2201:05:34,0000:29:07,00x
48106Klepalová LenkaPERUN TEAM BLANSKO1966ŽV2301:07:47,0000:31:20,0031
49105Klepal PetrPERUN TEAM BLANSKO1966MV2701:07:48,0000:31:21,0047
5025Žižlavská RenataStará Kotržina1958ŽV2401:13:22,0000:36:55,00x
5183Podmelová VilmaČau1962ŽV2501:19:13,0000:42:46,00x
52117Růžička BohuslavSC Ráječko1946MV3301:23:38,0000:47:11,0046


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:15.06.2019
Polojasno   LesempolemTrať:5000 m
30°C   Katerogie: junioři, příchozí6. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
168Vašíčková Ivana1985P100:32:18,00x
288Plachý OndřejMaratonský klub Prostějov2007J100:32:39,0000:00:21,00x
378Vymazalová AdélaElite sport Boskovice2003Jky100:33:48,0000:01:30,0040
487Plachá AnetaMaratonský klub Prostějov2005Jky200:34:17,0000:01:59,00x
592Plachá AndreaProstějov1976P200:34:19,0000:02:01,00x
691Plachý MartinMaratonský klub Prostějov1965P300:34:20,0000:02:02,00x
789Hebelková HanaVícebojaři Blansko1984P400:38:36,0000:06:18,00-


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:15.06.2019
Polojasno   LesempolemTrať:1350 m
30°C   Katerogie: mladší a starší, žáci a žákyně6. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
182Charvát MatyášElite Sport Boskovice2005ŽciS100:06:01,0040
211Šafránek JáchymElite Sport Boskovice / Doubravice2007ŽciM100:06:10,0000:00:09,0040
380Křížová ViktorieElite Sport Boskovice2006ŽkyM100:06:26,0000:00:25,0040
48Ellinger DenisASK Blansko2007ŽciM200:06:39,0000:00:38,0036
545Zavřelová AdélaZŠ Sloup2007ŽkyM200:06:42,0000:00:41,0036
679Dobrovská LucieASK Blansko2006ŽkyM300:06:48,0000:00:47,0033
797Worbis RadimKotvrdovice, Kotvrdovice2007ŽciM300:06:49,0000:00:48,0033
822Horák LubošElite Sport Boskovice/ Okrouhlá2007ŽciM400:07:11,0000:01:10,0031
981Jandáková LeonaASK Blansko2006ŽkyM400:07:25,0000:01:24,0031
1094Müller LukášBlansko2007ŽciM500:08:14,0000:02:13,0030
1190Plachý MatyášMaratonský klub Prostějov2010ŽciM600:10:41,0000:04:40,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:15.06.2019
Polojasno   LesempolemTrať:600 m
30°C   Katerogie: přípravka dívky6. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
135Králová EmaAK Blansko Dvorská2008PříD100:02:01,0040
233Jančaříková KarolínaVSK-Uni Brno2008PříD200:02:02,0000:00:01,00x
331Meluzínová NelaElite sport Boskovice2009PříD300:02:03,0000:00:02,0036
424Krejčí BarboraElite Sport Boskovice2009PříD400:02:03,0000:00:02,0033
574Jurová AnnaSulíkov / Elite Sport Boskovice2008PříD500:02:19,0000:00:18,0031
629Husáková JolanaACT leraK Blansko2008PříD600:02:21,0000:00:20,0030
741Sotolářová Barbora2009PříD700:02:43,0000:00:42,00x
873Juračková KarolínaAK Blansko Dvorská2009PříD800:02:47,0000:00:46,0029
970Poláková KarolínaNěmčice2008PříD900:02:56,0000:00:55,0028


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:15.06.2019
Polojasno   LesempolemTrať:600 m
30°C   Katerogie: přípravka hoši6. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
16Dostál DominikElite Sport Boskovice2009PříCh100:02:08,0040
212Korgo VojtěchAtletický oddíl Jan Kohut Blansko2009PříCh200:02:12,0000:00:04,0036
371Sotolář JiříNěmčice2008PříCh300:02:13,0000:00:05,0033
455Šváb AdrianACT Lerak Blansko2009PříCh400:02:18,0000:00:10,0031
546Zavřel JiříElite sport Boskovice2009PříCh500:02:31,0000:00:23,0030


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:15.06.2019
Polojasno   LesempolemTrať:200 m
30°C   Katerogie: svišti dívky6. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
172Sotolářová AlenaNěmčice2010STIh100:00:35,00x
263Tomanová MajaOrel Vyškov2010STIh200:00:37,0000:00:02,00x
359Přikrylová AdélaJan Kohut2010STIh300:00:38,0000:00:03,00x
428Horská NikolaOB Veselice/Vavřinec2010STIh400:00:38,0000:00:03,00x
527Šafránková AnnaElite Sport Boskovice / Doubravice2010STIh500:00:39,0000:00:04,00x
656Weinhöferová ElenAk Blansko Dvorská2010STIh600:00:41,0000:00:06,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:15.06.2019
Polojasno   LesempolemTrať:200 m
30°C   Katerogie: svišti hoši6. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
149Kovařík Daniel2010STIk100:00:34,00x
260Přikryl LukášJan Kohut2010STIk200:00:36,0000:00:02,00x
348Martínek Tomáš2010STIk300:00:37,0000:00:03,00x
464Bubík Filip2011STIk400:00:37,0000:00:03,00x
513Korgo MatoušAtletický oddíl Jan Kohut Blansko2011STIk500:00:39,0000:00:05,00x
665Kalaš David2010STIk600:00:41,0000:00:07,00x
740Sotolář Adam2011STIk700:00:41,0000:00:07,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:15.06.2019
Polojasno   LesempolemTrať:200 m
30°C   Katerogie: svištíci dívky6. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
139Sedláčková MartinaAK Blansko Dvorská2012SVCh100:00:39,00x
237Vybíhalová DenisaOB Veselice2012SVCh200:00:40,0000:00:01,00x
350Kovaříková Anita2013SVCh300:00:42,0000:00:03,00x
457Weinhöferová AdélaAk Blansko Dvorská2012SVCh400:00:42,0000:00:03,00x
558Jindrová ElaJan Kohut2013SVCh500:00:50,0000:00:11,00x
642Opustilová Patricie2014SVCh600:00:51,0000:00:12,00x
785Pšikalova Aneta2014SVCh700:01:05,0000:00:26,00x
877Králová BarboraBlansko2015SVCh800:01:07,0000:00:28,00x
962Novotná Bětka2015SVCh900:01:21,0000:00:42,00x
1086Pšikalova Kirstýna2016SVCh1000:01:34,0000:00:55,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:15.06.2019
Polojasno   LesempolemTrať:200 m
30°C   Katerogie: svištíci hoši6. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
151Bernard ŠimonBoskovice2012SVCk100:00:35,00x
247Martínek Lukáš2012SVCk200:00:36,0000:00:01,00x
375Szabó MartinBratislava2013SVCk300:00:42,0000:00:07,00x
454Šváb Sebastian2013SVCk400:00:42,0000:00:07,00x
576Křivánek MichaelPetrovice2014SVCk500:00:47,0000:00:12,00x
661Přikryl JanJan Kohut2013SVCk600:00:50,0000:00:15,00x
752Bernard Denis2015SVCk700:00:58,0000:00:23,00x
867Daniel FloriánBlansko2016SVCk800:01:15,0000:00:40,00x
944Hebelka Tomáš2016SVCk900:01:21,0000:00:46,00x
www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-19  /  Tisk:08.12.2019
© Malin 2015-19