O kresníB ěžeckáL iga  2020
Červencový trojlístek závodů zahajuje Blanenská etapa MUMu.

Červencový trojlístek závodů zahajuje Blanenská etapa MUMu.

1. 7. 2020 Lomnice, Skalní mlýn, Okrouhlá – Po první...

Tak v červnu to snad rozběháme

Tak v červnu to snad rozběháme

25. 5. 2020 Doubravice nad Svitavou, Veselice, Blansko, Sloup – Po několika lehce...

Květnový závodní maraton také podlehl

Květnový závodní maraton také podlehl

27. 4. 2020 Boskovice, Černá Hora, Petrovice, Ostrov u Macochy – Tradičně...

Boskovické běhy přesunuty na 6. září 2020.

Boskovické běhy přesunuty na 6. září 2020.

20. 3. 2020 Boskovice – Situace, ohledně onemocnění COVID – 19, se...

Prý dvakrát do stejné řeky v běžecké sezoně nevstoupíš.

Prý dvakrát do stejné řeky v běžecké sezoně nevstoupíš.

16. 3. 2020 Hořice, Skalice nad Svitavou – Začátkem října...

  • Červencový trojlístek závodů zahajuje Blanenská etapa MUMu.

  • Tak v červnu to snad rozběháme

  • Květnový závodní maraton také podlehl

  • Boskovické běhy přesunuty na 6. září 2020.

  • Prý dvakrát do stejné řeky v běžecké sezoně nevstoupíš.

Výsledky závodu:



Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:27.12.2019
   Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava ParmyTrať:5200 m
0°C   Katerogie: hlavní trať25. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1101Kotyza DanielVSK Univerzita Brno2000J100:16:37,00x
234Kohut JanBlansko / FÉNIX SPORT BLANSKO1985M100:16:49,000:00:12,0080
379Švejnoha Jan / VSK Univerzita Brno2001J200:17:02,000:00:25,00x
44Bohuslav Tomáš / AK Drnovice2001J300:17:58,000:01:21,00x
578Stloukal ŠtěpánRáječko / ACT leraK Blansko2000J400:18:12,000:01:35,0040
635Koláčková AdélaBrno / AK Olymp Brno2001Jky100:18:56,000:02:19,00x
775Široký StanislavBlansko / AK Blansko Dvorská1977MV1100:18:58,000:02:21,0076
82Bejček PatrikOstrov U Macochy / Running Zone Brno1994M200:19:09,000:02:32,0073
928Jančík TomášBoskovice / Elite sport Boskovice 1972MV1200:19:23,000:02:46,0071
101Adamec MilanVyškov / OREL VYŠKOV1977MV1300:19:34,000:02:57,00x
1127Jágr OndřejBrno1983M300:19:38,000:03:01,00x
1266Potůček JiříBlansko / fastandlight.cz Blansko1988M400:19:41,000:03:04,0070
13168Dvořáček JiříElite Sport Max Team Blansko1968MV2100:19:48,000:03:11,0069
14161Vašíček MichalKunštát1991M500:20:04,000:03:27,0068
1564Poláčková Pavlína / AK Drnovice1996Ž100:20:15,000:03:38,00x
16129Štoudková PavlaDoubravice2003Jky200:20:16,000:03:39,0040
17172Dvořák PavelBiatlon Prostějov1982M600:20:26,000:03:49,00x
1824Huťka JiříBořitov/brno1991M700:20:28,000:03:51,0067
1990Weis JosefOlešnice / Elite Sport Boskovice1974MV1400:20:36,000:03:59,0066
2040Koudelka LukášOlšany / AC Okrouhlá/AK Drnovice1983M800:21:06,000:04:29,0065
21145Kuchař Lukáš / ACT leraK Blansko1976MV1500:21:07,000:04:30,0064
2296Haresta PetrVF Sport Team Černá Hora1986M900:21:20,000:04:43,0063
2310Buš OndřejRáječko1985M1000:21:25,000:04:48,0062
2421Horský RadekVavřinec / OB Veselice1978MV1600:21:26,000:04:49,0061
25149Sotolář StanislavVeselice/OB Veselice1970MV1700:21:29,000:04:52,0060
2647Lipenský Martin / Fort SMC1969MV2200:21:32,000:04:55,00x
2730Kalaš RudolfBoskovice / Invalidovna Boskovice1971MV1800:21:38,000:05:01,0059
28179Bednář ZbyněkJamné / Tišnov1973MV1900:21:44,000:05:07,00x
29120Hrabovská LenkaAK Drnovice1983Ž200:21:45,000:05:08,00x
3031Kalina TomášTěchov / Čertův gang1985M1100:21:49,000:05:12,0058
3129Kala Radoslav / AK Drnovice1964MV2300:21:51,000:05:14,00x
3258Novák PavelSuchdol1985M1200:22:00,000:05:23,0057
3342Kříž JanBoskovice1973MV11000:22:07,000:05:30,0056
34156Šimoník Jiří VáclavOrel Židenice2001J500:22:17,000:05:40,00x
35164Vít JiříPrušánky1979MV11100:22:20,000:05:43,00x
36186Pribyl MartinFast and light1987M1300:22:27,000:05:50,00x
37113Halas PetrOrel Vyškov1973MV11200:22:37,000:06:00,00x
3841Koudelková Dagmar / ASK Blansko1991Ž300:22:57,000:06:20,0040
3932Kinc PavelBlansko / VF Sport Team Černá Hora1974MV11300:23:06,000:06:29,0055
40196Matěna VladimírVZS Blansko1959MV3100:23:11,000:06:34,0054
4136Komárková Zdeňka / Kometky Olešnice1974ŽV1100:23:14,000:06:37,0036
4281Tichý PavelLhota Rapotina1976MV11400:23:17,000:06:40,0053
43178Horňová AdrianaFénux Sport Blansko2000Jky300:23:18,000:06:41,0036
44193Jarůšek TomášHorní Lhota1991M1400:23:22,000:06:45,0052
45194Matuška RobinHorní Lhota1982M1500:23:31,000:06:54,0051
4680Svoboda Pavel / TJ Sloup1955MV3200:23:32,000:06:55,0050
4745Kuchařová Táňa / PERUN TEAM BLANSKO1975ŽV1200:23:33,000:06:56,0033
48142Doležalová DagmarVSK Univerzita Brno - Jehnice2001Jky400:23:35,000:06:58,00x
49150Barboříková LenkaFÉNIX SPORT Blansko1986Ž400:23:38,000:07:01,0031
5068Řehůřek JanBlansko / MRX Bořitov1979MV11500:24:05,000:07:28,0049
51128Černý RadekOrel Vyškov1978MV11600:24:12,000:07:35,00x
52187Krakovičová TerezaBlansko/Fast and light Blansko1988Ž500:24:15,000:07:38,0030
53177Horňa LubomírLhota Rapotina1968MV2400:24:17,000:07:40,0048
54191Burdilák RadekAdamov1985M1600:24:27,000:07:50,0047
55175Řehůřek JosefBlansko1991M1700:24:28,000:07:51,0046
56140Korgo DavidTěchov/Těchov1974MV11700:24:32,000:07:55,0045
579Bubeník Jiří / AK Drnovice1969MV2500:24:43,000:08:06,00x
5877Slabáková LenkaBrno / AC Moravská Slavia Brno1966ŽV2100:24:47,000:08:10,00x
5999Loula Josef2001J600:24:49,000:08:12,00x
60185Hálková DagmarTišnov1982Ž600:24:53,000:08:16,00x
61183Musilová PavlaDýmka míru1976ŽV1300:24:58,000:08:21,00x
62158Centnerová RadmilaElite Sport Boskovice2000Jky500:25:00,000:08:23,0033
635Bradáč JiříŠebrov / ACT Lerak Blansko1978MV11800:25:14,000:08:37,0044
64155Dvořáček PetrLetovice1984M1800:25:19,000:08:42,0043
6561Ondráček PetrPetrovice1988M1900:25:20,000:08:43,0042
6687Uhlir DaliborBrno / AT&T1980M2000:25:34,000:08:57,00x
6754Mikita PavelChobyně / Sever Brno1952MV3300:25:37,000:09:00,00x
68154Petr KamilLetovice/TJ Sokol Letovice1978MV11900:25:43,000:09:06,0041
6917Hájková VeronikaBlansko1974ŽV1400:25:49,000:09:12,0029
7025Hynštová Marie / AK Drnovice1957ŽV2200:25:50,000:09:13,00x
7163Pavlů AndreaŽďárná / Žďárná1979ŽV1500:25:51,000:09:14,0028
72165Sauvourel-Lebreton ValentinNantes1987M2100:26:00,000:09:23,00x
7322Hrbková HanaKarolín 1996Ž700:26:01,000:09:24,0027
74138Kacetl JanTěchov/1981M2200:26:09,000:09:32,0040
7513Divácký VavřinecSpešov1994M2300:26:30,000:09:53,0039
7648Machalová Denisa / AK Drnovice2000Jky600:26:37,000:10:00,00x
77192Učňová JanaPetrovice1990Ž800:26:55,000:10:18,0026
78174Kobliha MilanLRS Vyškov1957MV3400:27:02,000:10:25,00x
7957Nejezchlebová PatricieSloup1996Ž900:27:05,000:10:28,0025
80173Dvořáková EvaProstějov1955ŽV2300:27:23,000:10:46,00x
8160Novotný Petr / DUKLA Blansko1973MV12000:27:45,000:11:08,0038
82157Rechová MartinaPERUN TEAM BLANSKO / Blansko1986Ž1000:27:46,000:11:09,0024
837Bradáčová LenkaŠebrov / ACT Lerak Blansko 1984Ž1100:27:48,000:11:11,0023
84160Hrstková IvaMedlov / AC Moravská Slavia Brno1976ŽV1600:28:18,000:11:41,00x
85180Halasová AnnaOrel Vyškov2003Jky700:28:26,000:11:49,00x
8693Zouharová VeronikaPetrovice1985Ž1200:28:28,000:11:51,0022
87190Král ZdeněkBlansko1984M2400:29:05,000:12:28,0037
88133Weiter RomanOrel Vyškov1975MV12100:29:48,000:13:11,00x
8985Trojancová IvetaVyškov / Orel Vyškov 2003Jky800:29:49,000:13:12,00x
90195Lorenc AntonínBertík Blansko/Blansko1964MV2600:29:57,000:13:20,0036
91132Kunc JosefOrel Vyškov1960MV2700:29:57,000:13:20,00x
9262Ondráčková LuciePetrovice1990Ž1300:30:38,000:14:01,0021
9359Novotný Lukáš1987M2500:30:39,000:14:02,00x
9488Vintr Miroslav / Džentlmen Žďár1992M2600:30:46,000:14:09,0035
95152Gromešová RadomíraBlansko/PERUN TEAM BLANSKO1971ŽV1700:30:57,000:14:20,0020
9618Hlaváček Martin / Džentlmen Žďár1990M2700:31:08,000:14:31,0034
9776Skotáková KateřinaRájec-Jestřebí / SK Petrovice1994Ž1400:31:16,000:14:39,0019
98146Kočí HanaBrno1971ŽV1800:31:35,000:14:58,00x
99147Bábek MartinMoravany1971MV12200:31:36,000:14:59,00x
100153Librová IvaPERUN TEAM BLANSKO / Blansko1974ŽV1900:31:51,000:15:14,0018
101159Klepal PetrPERUN TEAM BLANSKO1966MV2800:31:52,000:15:15,0033
102170Kumprechtová Monika / Fénix sport Blansko1972ŽV11000:32:15,000:15:38,0017
10337Kopuletá MarkétaBrno1977ŽV11100:33:22,000:16:45,00x
10497Mrvka JanMoravské Budějovice1972MV12300:33:23,000:16:46,00x
105171Škvařilová RadkaVysočany / Brychtovi 20201991Ž1500:34:01,000:17:24,0016
106169Brychta VlastimilSpešov / Brychtovi 20201982M2800:34:02,000:17:25,0032
107181Kozlová Hana1973ŽV11200:34:04,000:17:27,00x
108182Kozlová PetraRájec - Jestřebí1975ŽV11300:34:04,000:17:27,0015
109167Dražan LiborKuničky1960MV2900:35:00,000:18:23,0031
110184Růžička BohuslavSC Ráječko1946MV3500:38:38,000:22:01,0030


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:27.12.2019
   Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava ParmyTrať:1500 m
0°C   Katerogie: Starší žákyně25. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
170Ryšávková EmmaBoskovice / Fénix Sport Blansko2005ŽkyS100:05:09,0040
244Kubinová Adéla / Elite Sport Boskovice2004ŽkyS200:06:19,000:01:10,0036
3114Široká EliškaAK Blansko Dvorská2004ŽkyS300:06:33,000:01:24,0033


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:27.12.2019
   Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava ParmyTrať:1500 m
0°C   Katerogie: Starší žáci25. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1105Komárek TomášACT leraK Blansko 2004ŽciS100:04:51,0040
211Charvát Matyáš / Elite Sport Boskovice2005ŽciS200:04:53,000:00:02,0036
349Malits MarekBlansko / ASK Blansko2004ŽciS300:06:10,000:01:19,0033
4100Skořepa PetrElite Sport Boskovice2005ŽciS400:07:16,000:02:25,0031


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:27.12.2019
   Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava ParmyTrať:900 m
0°C   Katerogie: Mladší žáci25. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
115Ellinger Denis / ASK Blansko2007ŽciM100:02:55,0040
2104Šafránek JáchymDoubravice / Elite Sport Boskovice2007ŽciM200:02:58,000:00:03,0036
369Ryšavka JáchymBoskovice / Fénix Sport Blansko2007ŽciM300:03:01,000:00:06,0033
498Kočvara JakubDrahanský sport team2007ŽciM400:03:05,000:00:10,0031
546Lát DušanBlansko / Ak Blansko Dvorská2007ŽciM500:03:12,000:00:17,0030
6107Komárek JakubACT leraK Blansko2007ŽciM600:03:24,000:00:29,0029
720Horák LubošOkrouhlá / Elite Sport Boskovice2007ŽciM700:03:28,000:00:33,0028


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:27.12.2019
   Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava ParmyTrať:900 m
0°C   Katerogie: Mladší žákyně25. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
143Křížová ViktorieLetovice / Elite sport Boskovice2006ŽkyM100:02:52,0040
28Bradáčová NikolaŠebrov / ACT Lerak Blansko 2007ŽkyM200:02:58,000:00:06,0036
384Tomanová StelaVyškov / Orel Vyškov2007ŽkyM300:03:00,000:00:08,00x
433Kniesová LucieBlansko / ASK Blansko2007ŽkyM400:03:13,000:00:21,0033
5110Smutná DorotaDrahanský sport team2007ŽkyM500:03:20,000:00:28,0031


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:27.12.2019
   Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava ParmyTrať:600 m
0°C   Katerogie: Přípravka dívky25. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1141Králová EmaAK Blansko Dvorská2008PřD100:02:05,0040
2117Jandáková ZuzanaBlansko/ASK Blansko2009PřD200:02:07,000:00:02,0036
386Trojancová MonikaVyškov / Orel Vyškov 2008PřD300:02:10,000:00:05,00x
453Meluzínová NelaOkrouhlá / Elite Sport Boskovice2009PřD400:02:13,000:00:08,0033
5108Prunerová KláraPraha2008PřD500:02:16,000:00:11,00x
623Husáková Jolana / ACT lerak Blansko2008PřD600:02:18,000:00:13,0031
7103Mudrová JohanaSvitávka2008PřD700:02:31,000:00:26,0030


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:27.12.2019
   Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava ParmyTrať:600 m
0°C   Katerogie: Přípravka chlapci25. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
172Ščudla OndřejBoskovice / Fénix Sport Blansko2008PřCh100:01:57,0040
2134Lipenský Matouš / Tufo Prostějov2008PřCh200:01:57,000:00:00,00x
316Ellinger Šimon / ASK Blansko2009PřCh300:01:59,000:00:02,0036
414Dostál Dominik / Elite Sport Boskovice2009PřCh400:02:01,000:00:04,0033
5144Kuchař JosefACT leraK Blansko2008PřCh500:02:03,000:00:06,0031
650Malits RadekBlansko / ASK Blansko2008PřCh600:02:12,000:00:15,0030
739Korgo VojtěchTěchov / FENIX SPORT BLANSKO2009PřCh700:02:14,000:00:17,0029
8121Poláček DominikACT Lerak2008PřCh800:02:29,000:00:32,0028
919Horák JanOkrouhlá / VOKO2008PřCh900:02:50,000:00:53,0027


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:27.12.2019
   Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava ParmyTrať:300 m
0°C   Katerogie: Přípr. mladší dívky25. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
13Bezdíčková DanielaBlansko / ASK Blansko 2010PřMlD100:00:58,00x
2102Skořepová SofieSvitávka / Elite Sport Boskovice2011PřMlD200:01:01,000:00:03,00x
383Tomanová MajaVyškov / Orel Vyškov2010PřMlD300:01:02,000:00:04,00x
46Bradáčová AnetaŠebrov / ACT Lerak Blansko2010PřMlD400:01:03,000:00:05,00x
5163Přikrylová AdélaBlansko Jan Kohout2010PřMlD500:01:05,000:00:07,00x
671Šafránková AnnaDoubravice / Elite Sport Boskovice2010PřMlD600:01:07,000:00:09,00x
7112Halasová AnežkaOrel Vyškov2011PřMlD700:01:09,000:00:11,00x
8135Lipenská Jana_Marie / Tufo Prostějov2011PřMlD800:01:14,000:00:16,00x
995Weinhöferová ElenAK Blansko Dvorská2010PřMlD900:01:19,000:00:21,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:27.12.2019
   Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava ParmyTrať:300 m
0°C   Katerogie: Přípr. mladší chlapci25. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1143Kovařík Daniel / ASK Blansko2010PřMlCh100:01:01,00x
2130Ecler Filip / Elite Sport Boskovice2010PřMlCh200:01:02,000:00:01,00x
3118Hrabovský MichalAHA Vyškov2011PřMlCh300:01:04,000:00:03,00x
4137Kacetl RichardTěchov2011PřMlCh400:01:08,000:00:07,00x
5109Pruner MatyášPraha2011PřMlCh500:01:09,000:00:08,00x
6116Grec JosefOrel Vyškov2011PřMlCh600:01:10,000:00:09,00x
7136Lipenský Jan František / Tufo Prostějov2011PřMlCh700:01:10,000:00:09,00x
8127Černý DominikOrel Vyškov2011PřMlCh800:01:13,000:00:12,00x
938Korgo MatoušTěchov / FÉNIX SPORT BLANSKO2011PřMlCh900:01:14,000:00:13,00x
1051Mazal VojtaBoskovice 2010PřMlCh1000:01:15,000:00:14,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:27.12.2019
   Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava ParmyTrať:100 m
0°C   Katerogie: Nejmladší chlapci25. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1162Štébl Jakub / AHA Vyškov2013PřNejMlCh100:00:13,00x
256Nejezchleb DanOkrouhlá / Elite sport Boskovice2012PřNejMlCh200:00:13,000:00:00,00x
3124Kolář Josef / Drahanský sport team2012PřNejMlCh300:00:13,000:00:00,00x
4148Vondra Adrian / Fénix sport Blansko2012PřNejMlCh400:00:13,000:00:00,00x
567Řehůřek JakubBlansko / MRX Bořitov2013PřNejMlCh500:00:15,000:00:02,00x
6111Halas MatějOrel Vyškov2013PřNejMlCh600:00:16,000:00:03,00x
7151Novák MaxSuchdol2014PřNejMlCh700:00:19,000:00:06,00x
8176Řehůřek AdamBlansko2015PřNejMlCh800:00:23,000:00:10,00x
9188Kouřil OskarTěchov / Čertův gang2015PřNejMlCh900:00:24,000:00:11,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:27.12.2019
   Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava ParmyTrať:100 m
0°C   Katerogie: Nejmladší dívky25. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1122Poláčková PavlínaACT Lerak2013PřNejMlD100:00:14,00x
2119Hrabovská LucieAHA Vyškov2013PřNejMlD200:00:14,000:00:00,00x
3131Eclerová Leona / Elite Sport Boskovice2013PřNejMlD300:00:14,000:00:00,00x
494Weinhöferová AdélaAK Blansko Dvorská2012PřNejMlD400:00:15,000:00:01,00x
574Ševčíková BerenikaKnínice / Elite Sport Boskovice2013PřNejMlD500:00:16,000:00:02,00x
6123Poláčková KarolínaACT Lerak2013PřNejMlD600:00:16,000:00:02,00x
752Mazalová ElenBoskovice 2013PřNejMlD700:00:17,000:00:03,00x
8126Kolářová Michaela / Drahanský sport team2014PřNejMlD800:00:18,000:00:04,00x
9139Kacetlová SimonaTěchov2014PřNejMlD900:00:19,000:00:05,00x
10115Grec JohankaOrel Vyškov2016PřNejMlD1000:00:29,000:00:15,00x
11166Raclavská Vanessa / Fast and light2017PřNejMlD1100:00:29,000:00:15,00x
12189Kalinová JasmínaTěchov / Čertův gang2018PřNejMlD1200:00:42,000:00:28,00x
1389Vrtílková Ola / AK Blansko Dvorská2019PřNejMlD1300:01:52,000:01:38,00x
www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-20  /  Tisk:03.07.2020
© Malin 2015-20