O kresníB ěžeckáL iga  2019
V listopadu zamíříme do Jedovnic a do Okrouhlé

V listopadu zamíříme do Jedovnic a do Okrouhlé

5. 11. 2019 Jedovnice, Okrouhlá – Máme tu běžecký podzim. Dny...

Kůrovec zastavil Hořickou rokli

Kůrovec zastavil Hořickou rokli

8. 10 2019 Hořice – Člověk míní a kůrovec mění. Tak by se asi...

Provětrejte běžeckou obuv i v říjnu. První sobota patří Kunštátu.

Provětrejte běžeckou obuv i v říjnu. První sobota patří Kunštátu.

23. 9. 2019 Kunštát, Blansko, Rudice a Hořice – Říjen,...

Je tu září a kolotoč závodů OBL se opět roztáčí

Je tu září a kolotoč závodů OBL se opět roztáčí

31. srpna 2019 – Blansko, Petrovice, Sloup. Po relativním...

Prázdniny finišují. Nejbližší závod čeká ve Vískách.

Prázdniny finišují. Nejbližší závod čeká ve Vískách.

19. 8. 2019 Vísky – Školáci pomalu hledají...

  • V listopadu zamíříme do Jedovnic a do Okrouhlé

  • Kůrovec zastavil Hořickou rokli

  • Provětrejte běžeckou obuv i v říjnu. První sobota patří Kunštátu.

  • Je tu září a kolotoč závodů OBL se opět roztáčí

  • Prázdniny finišují. Nejbližší závod čeká ve Vískách.

Výsledky závodu:



Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:26.05.2019
Slunečno   Šamalíkova míleTrať:9100 m
20°C   Katerogie: muži/ ženy/ junioři/ juniorky8. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1171Večeřa TomášAK Blansko Dvorská1989M100:34:06,9980
219Klopec AlešBlansko1978MV1100:35:16,9500:01:09,9676
339Potůček Jiřífastandlight.cz Blansko1988M200:35:22,1300:01:15,1473
423Koudelka LukášAK Drnovice/AC Okrouhlá / Olšany1983M300:35:31,6800:01:24,6971
516Jančík TomášElite sport boskovice / Boskovice1972MV1200:35:37,4400:01:30,4570
62Barák RomanMizuno Sana team Brno / Brno1973MV1300:36:44,3200:02:37,33x
73Bejček PatrikAK Drnovice/Tajovský reality / Ostro...1994M400:36:58,8200:02:51,8369
8109Beneš PetrBlansko1987M500:37:12,3100:03:05,3268
940Ryba LukášBB Cyklosport / Lipůvka 1979MV1400:37:12,8200:03:05,8367
1010Hančl RomanElite Sport Max Training Blansko / Bl...1988M600:37:12,9500:03:05,9666
1111Hochman ZdeněkSK ICA / Orel Blučina1985M700:37:20,4700:03:13,48x
1213Huťka JiříBořitov/Brno1991M800:37:33,7100:03:26,7265
1351Špirk Jakubadidas Runners Prague / Brno1983M900:37:57,0800:03:50,09x
14174Opletal JanTriatlon Moravský Kras1994M1000:38:17,7300:04:10,7464
15138Baláž RomanBaláž EXTREME - TEAM Frenštát p. R.1965MV2100:38:37,2000:04:30,21x
161Bachratý PavelBlansko1965MV2200:38:37,4400:04:30,4563
1727Krška MichalTuristický Klub Blansko / Blansko1984M1100:39:03,8200:04:56,8362
18155Haresta PetrVF Sport Team Černá Hora1986M1200:39:10,2900:05:03,3061
19162Kráčalík MartinBoskovice1983M1300:39:56,5400:05:49,5560
2095Kubíček DušanOstrov1962MV2300:39:57,5800:05:50,5959
21184Kalaš RudolfBoskovice/Boskovice1971MV1500:40:06,5900:05:59,6058
2233Lorenc MarekMattoni Free Run1987M1400:40:13,9100:06:06,92x
2312Horský RadekOB Veselice / Vavřinec1978MV1600:40:26,8900:06:19,9057
2437Novák PavelSuchdol1985M1500:41:17,2600:07:10,2756
258Fiala OndřejBoskovice1982M1600:41:18,1800:07:11,1955
2638Polachová LenkaBlansko1986Ž100:41:48,8500:07:41,8640
27158Matěna VladimírVZS Blansko1959MV3100:41:54,8600:07:47,8754
28172Komárková ZdeňkaKOMETKY Olešnice1974ŽV1100:41:55,3900:07:48,4036
2924Koudelková DagmarASK Blansko1991Ž200:42:20,3800:08:13,3933
3018Jurová BarboraBlansko1981Ž300:42:39,7200:08:32,7331
31173Barboříková LenkaSVVAT Blansko1986Ž400:43:07,5400:09:00,5530
32134Boža VáclavOstrava1996M1700:43:09,9400:09:02,95x
3341Rybář Tomášblansko1992M1800:43:11,5000:09:04,5153
3434Loukota TomášRozbehame Letovice / Letovice1976MV1700:44:25,9900:10:19,0052
35183Krajíčková GabrielaBoskovice1983Ž500:44:27,9200:10:20,9329
36176Lazar LukášBrno1982M1900:44:30,3300:10:23,34x
37103Loula JosefOstrov u Macochy2001Jři100:45:03,8000:10:56,8140
3843Svoboda PavelTJ Sloup1955MV3200:45:04,7100:10:57,7251
3926Krušinová AndreaLetovice1982Ž600:45:16,7100:11:09,7228
40175Širůčková MartinaRehacentrum Letovice1983Ž700:47:21,9200:13:14,9327
41144Czókoly JanMoravský kras2001Jři200:47:23,4700:13:16,4836
4230Kuchařová TáňaPERUN TEAM BLANSKO1975ŽV1200:47:30,7600:13:23,7726
43145Czókoly JanMoravský kras1978MV1800:48:09,2300:14:02,2450
44182Buš RomanRájec1965MV2400:48:21,6300:14:14,6449
45178Sobotka MartinBrno1976MV1900:48:34,6700:14:27,68x
46179Pellová GabrielaBrno1979ŽV1300:48:57,1400:14:50,15x
4793Kubíčková LenkaOstrov u Macochy1976ŽV1400:50:19,2700:16:12,2825
48180Kučera MichalOstrov u Macochy1992M2000:50:32,4500:16:25,4648
4949Šancová MartaŠneci v běhu / Veverská Bítýška1972ŽV1500:53:09,4400:19:02,45x
50181Buš JiříRájec-Jestřebí/1994M2100:53:18,8100:19:11,8247
51165Kočí HeidiBrno1997Ž800:53:20,9300:19:13,94x
52119Daněk MilanHorizont Kola Novák Blansko1962MV2500:56:11,4100:22:04,4246
53164Kočí AdélaBrno1997Ž900:57:35,1700:23:28,18x
549Foltýn Marek1988M2200:59:22,8100:25:15,82x
55177Medek JiříČerná Hora1978MV11000:59:57,3600:25:50,3745
56166Kočí HanaBrno1971ŽV1601:00:13,5700:26:06,58x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:26.05.2019
Slunečno   Šamalíkova míleTrať:1200 m
20°C   Katerogie: lidový běh8. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1137Balážová AnnaBaláž EXTREME - TEAM Frenštát p. R.2009PříD100:04:26,81x
256Rozkošná JarmilaLelekovice1980Ž100:05:56,6800:01:29,87x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:26.05.2019
Slunečno   Šamalíkova míleTrať:1200 m
20°C   Katerogie: starší žákyně/ žáci8. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1142Kroupa KryštofAK Blansko Dvorská2005ŽciS100:03:47,6440
246Zouhar TadeášACT leraK Blansko2005ŽciS200:03:51,4900:00:03,8536
3104Žampach DavidZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2004ŽciS300:04:00,3100:00:12,6733
428Kubinová AdélaElite Sport Boskovice2004ŽkyS100:04:28,2900:00:40,6540
5118Daněk ŠtěpánBlansko/Horizont Blansko2004ŽciS400:05:46,9800:01:59,3431


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:26.05.2019
Slunečno   Šamalíkova míleTrať:900 m
20°C   Katerogie: mladší žákyně/ žáci8. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
132Křížová ViktorieElite sport Boskovice / Letovice2006ŽkyM100:02:53,6640
247Šafránek JáchymElite Sport Boskovice / Doubravice2007ŽciM100:02:55,6600:00:02,0040
36Ellinger DenisASK Blansko2007ŽciM200:03:05,3100:00:11,6536
414Jandáková LeonaASK Blansko / Blansko2006ŽkyM200:03:11,5400:00:17,8836
545Worbis RadimKotvrdovice / Kotvrdovice2007ŽciM300:03:16,3600:00:22,7033
660Mauder DanielZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2007ŽciM400:03:30,3400:00:36,6831
7115Danko MartinZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2006ŽciM500:03:38,1600:00:44,5030


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:26.05.2019
Slunečno   Šamalíkova míleTrať:500 m
20°C   Katerogie: přípravka chlapci8. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
14Dostál DominikElite Sport Boskovice2009PříCh100:01:41,2340
27Ellinger ŠimonASK Blansko2009PříCh200:01:46,5100:00:05,2836
354Rozkošný Jakubbiatlon Blansko2009PříCh300:01:48,1100:00:06,8833
465Burget VilémZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2009PříCh400:01:51,9100:00:10,6831
522Korgo VojtěchAtletický oddíl Jan Kohut Blansko /...2009PříCh500:01:52,4400:00:11,2130
698Tomášek MartinAK Blansko Dvorská2008PříCh600:01:54,5400:00:13,3129
788Hrazdíra MartinZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2009PříCh700:01:54,9200:00:13,6928
871Sedláček DavidHorní Lhota2008PříCh800:02:03,6600:00:22,4327
9133Volf VojtěchZŠ a MŠ Ostrov2009PříCh900:02:03,6900:00:22,4626
1082Nezval MiroslavZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2008PříCh1000:02:22,3200:00:41,0925
1158Škaroupka ŠtěpánZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2008PříCh1100:02:29,2900:00:48,0624
12169Válek JanZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2009PříCh1200:02:29,6800:00:48,4523


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:26.05.2019
Slunečno   Šamalíkova míleTrať:500 m
20°C   Katerogie: přípravka dívky8. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1126Králová EmaAK Blansko Dvorská2008PříD100:01:43,3440
262Zamazalová EliškaASK Blansko2009PříD200:01:44,7000:00:01,3636
315Jandáková ZuzanaASK Blansko / Blansko2009PříD300:01:45,5900:00:02,2533
425Krejčí BarboraElite sport Boskovice / Boskovice2009PříD400:01:48,6600:00:05,3231
5149Koníčková ValerieOstrov u Macochy2008PříD500:01:49,2100:00:05,8730
6136Balážová AnnaBaláž EXTREME - TEAM Frenštát p. R.2009PříD600:01:53,7800:00:10,44x
766Čechmanová KarolínaZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2008PříD700:01:54,7900:00:11,4529
817Jurová AnnaElite sport Boskovice / Sulíkov2008PříD800:01:55,7700:00:12,4328
935Meluzínová NelaElite Sport Boskovice / Okrouhlá2009PříD900:01:56,4100:00:13,0727
10114Husáková JolanaACT lerak Blansko2008PříD1000:01:56,7900:00:13,4526
11111Šujanová RozálieAK Blansko Dvorská2009PříD1100:01:57,3500:00:14,0125
12153Babičková ŽivaLodní Sporty Brno2008PříD1200:02:15,4500:00:32,11x
1384Dvořáčková LauraSloup2009PříD1300:02:18,2500:00:34,9124
1481Fousková JarmilaZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2009PříD1400:02:40,5600:00:57,2223
1596Tanenbergerová KateřinaZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2009PříD1500:02:40,5600:00:57,2222


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:26.05.2019
Slunečno   Šamalíkova míleTrať:250 m
20°C   Katerogie: přípravka mladší chlapci8. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1112Kovařík DanielJan Kohut Blansko2010PříMlCh100:00:44,16x
236Musil MatějASK Blansko / Blansko2010PříMlCh200:00:46,8000:00:02,64x
3161Kráčalík JakubZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2012PříMlCh300:00:46,6200:00:02,46x
4124Slávik ViliamZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2010PříMlCh400:00:47,5000:00:03,34x
567Šmerda JakubKuničky2011PříMlCh500:00:50,5100:00:06,35x
673Zouhar MarekZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2010PříMlCh600:00:52,5800:00:08,42x
7163Koníček VítZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2010PříMlCh700:00:53,1000:00:08,94x
821Korgo MatoušAtletický oddíl Jan Kohut Blansko /...2011PříMlCh800:00:54,9900:00:10,83x
9123Grim MatějZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2011PříMlCh900:00:54,5000:00:10,34x
1070Černý DominikOrel Vyškov2011PříMlCh1000:00:57,6000:00:13,44x
11132Volf TomášZŠ a MŠ Ostrov / AK Krasová2011PříMlCh1100:00:58,2300:00:14,07x
12121Dvořáček MilanPetrovice2011PříMlCh1200:00:59,3800:00:15,22x
1397Hasoň KarelZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2010PříMlCh1300:00:59,7900:00:15,63x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:26.05.2019
Slunečno   Šamalíkova míleTrať:250 m
20°C   Katerogie: přípravka mladší dívky8. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
174Bezdíčková DanielaASK Blansko2010PříMlD100:00:46,42x
261Žáková RebeccaAK Blansko Dvorská2010PříMlD200:00:46,5000:00:00,08x
353Veselý JitkaNěmčice2010PříMlD300:00:48,3900:00:01,97x
4117Přikrylová AdélaBlansko Jan Kohout2010PříMlD400:00:48,4000:00:01,98x
544Tušlová TerezaAK Blansko Dvorská / Blansko2010PříMlD500:00:50,5700:00:04,15x
655Rozkošná Erika2011PříMlD600:00:51,4900:00:05,07x
7129Czókoly JustýnaZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2010PříMlD700:00:51,5000:00:05,08x
848Šafránková AnnaElite Sport Boskovice / Doubravice2010PříMlD800:00:51,5100:00:05,09x
9152Babičková LadaAK Blansko Dvorská2011PříMlD900:00:54,0600:00:07,64x
105Dostálová SabinaElite Sport Boskovice2011PříMlD1000:00:55,1400:00:08,72x
1192Kubíčková MarkétaZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2010PříMlD1100:00:55,6900:00:09,27x
1290Kubíčková EliškaZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2011PříMlD1200:00:56,7300:00:10,31x
1378Zouharová ZuzanaZŠ a MŠ Ostrov u Macochy / Vilémovice2010PříMlD1300:00:56,7600:00:10,34x
1472Sedláčková MartinaAK Dvorska Blansko2012PříMlD1400:00:57,9200:00:11,50x
1563Vařejková LadaZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2011PříMlD1500:01:00,1000:00:13,68x
16110Rothová DenisaZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2012PříMlD1600:01:01,2200:00:14,80x
1776Fučíková EmaZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2012PříMlD1700:01:03,5400:00:17,12x
1886Hebelková AliceSloup2011PříMlD1800:01:03,3800:00:16,96x
1987Nippertová ZoeZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2012PříMlD1900:01:03,9900:00:17,57x
2083Nezvalová LucieZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2011PříMlD2000:01:08,2300:00:21,81x
2191Randová TerezaZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2011PříMlD2100:01:12,6900:00:26,27x
22143Pisarovičová LucieZŠ a MŠ Ostrov2010PříMlD2200:01:15,7900:00:29,37x
www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-19  /  Tisk:14.12.2019
© Malin 2015-19