O kresníB ěžeckáL iga  2020
Červencový trojlístek závodů zahajuje Blanenská etapa MUMu.

Červencový trojlístek závodů zahajuje Blanenská etapa MUMu.

1. 7. 2020 Lomnice, Skalní mlýn, Okrouhlá – Po první...

Tak v červnu to snad rozběháme

Tak v červnu to snad rozběháme

25. 5. 2020 Doubravice nad Svitavou, Veselice, Blansko, Sloup – Po několika lehce...

Květnový závodní maraton také podlehl

Květnový závodní maraton také podlehl

27. 4. 2020 Boskovice, Černá Hora, Petrovice, Ostrov u Macochy – Tradičně...

Boskovické běhy přesunuty na 6. září 2020.

Boskovické běhy přesunuty na 6. září 2020.

20. 3. 2020 Boskovice – Situace, ohledně onemocnění COVID – 19, se...

Prý dvakrát do stejné řeky v běžecké sezoně nevstoupíš.

Prý dvakrát do stejné řeky v běžecké sezoně nevstoupíš.

16. 3. 2020 Hořice, Skalice nad Svitavou – Začátkem října...

  • Červencový trojlístek závodů zahajuje Blanenská etapa MUMu.

  • Tak v červnu to snad rozběháme

  • Květnový závodní maraton také podlehl

  • Boskovické běhy přesunuty na 6. září 2020.

  • Prý dvakrát do stejné řeky v běžecké sezoně nevstoupíš.

Výsledky závodu:



Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:21.10.2018
Polojasno   Hořická rokleTrať:8000 m
10°C   Katerogie: muži/ženy/junioři/juniorky11. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1132Effenberger MarekBlansko2001J100:30:45,0640
2137Karlík PetrTriSki klub Márovky - Blansko1982M100:31:27,080:00:42,0280
3157Barbořík JanElit Sport Max Training Blansko1983M200:31:48,020:01:02,9676
4131Široký StanislavAK Blansko Dvorská1977MV1100:31:58,020:01:12,9673
5148Klopec AlešBlansko1978MV1200:32:22,050:01:36,9971
6144Jančík TomášElite Sport Boskovice1972MV1300:32:49,100:02:04,0470
7183Havelka JanBrno1994M300:33:18,030:02:32,97x
8143Houdek VojtěchSK Skol Brno2002J200:34:15,070:03:30,01x
9159Kazda AdamŽabovřesky Brno1991M400:34:23,090:03:38,03x
10158Šamonil RobertHorizont kola Novák1974MV1400:34:30,080:03:45,0269
11124Buš OndřejRáječko1985M500:35:01,020:04:15,9668
12160Opletal JanTriatlon Moravský Kras1994M600:35:15,010:04:29,9567
13167Říha JaroslavÚjezd u Černé Hory1999J300:35:22,040:04:36,9836
14121Grün GustavAC Okrouhlá1968MV2100:35:24,020:04:38,9666
15151Sovadina MartinSK Skol Brno1978MV1500:35:32,050:04:46,99x
16147Kubínek PavelBlansko - Team Kámen Dekor1977MV1600:35:36,020:04:50,9665
17164Tesařová MarkétaSK Žabovřesky Brno1994Ž100:36:02,070:05:17,01x
18181Jančařík PetrAAC Brno1968MV2200:36:26,040:05:40,98x
19139Barák RomanBrno-Bystrc1973MV1700:36:28,050:05:42,99x
20191Matěna VladimírVZS Blansko1959MV2300:36:48,020:06:02,9664
21152Gladiš DanielSKG Brno1968MV2400:36:53,070:06:08,01x
22162Kolínek FrantišekAK Perná1956MV3100:37:06,070:06:21,01x
23128Švancarová KateřinaSK Skol Brno2002Jky100:37:19,040:06:33,98x
24130Kalová JitkaSK Skol Brno1973ŽV100:37:32,000:06:46,94x
25182Havelka IvoBrno1967MV2500:37:34,010:06:48,95x
26150Kala JakubSK Skol Brno2002J400:38:17,100:07:32,04x
27133Nedvěd MartinBlansko1983M700:38:22,080:07:37,0263
28156Komárková ZdeňkaKometky Olešnice1974ŽV200:38:30,090:07:45,0340
29135Kolář VítBlansko1980M800:38:40,050:07:54,9962
30125Januška IvanŠanov1958MV3200:38:41,020:07:55,96x
31123Zemánek MiroslavBořitov/Bořitov1979M900:38:46,010:08:00,9561
32179Landa JaroslavMinerva Boskovice1957MV3300:39:01,090:08:16,0360
33127Procházka JanRBK Blansko1979M1000:39:19,040:08:33,9859
34161Kolínková HanaAK Perná1974ŽV300:39:43,010:08:57,95x
35169Hořínková DitaStřelka Brno1994Ž200:40:10,040:09:24,98x
36184Spáčil LeopoldNovatop Lapierre Letovice1959MV2600:40:42,060:09:57,0058
37154Rameš MartinOlomučany1975MV1800:40:48,020:10:02,9657
38180Šperka OldřichJedovnice1956MV3400:40:56,090:10:11,0356
39163Münster LiborBlansko1966MV2700:40:59,040:10:13,9855
40166Hrůza VladimírBoskovice1960MV2800:41:06,010:10:20,9554
41176Kolářová KateřinaBlansko1985Ž300:41:16,050:10:30,9936
42145Svoboda PavelTJ Sloup1955MV3500:41:20,020:10:34,9653
43174Matuška ZdeněkBlansko1969MV1900:41:23,020:10:37,9652
44141Krušinová AndreaLetovice1982Ž400:41:26,060:10:41,0033
45122Rybář TomášBlansko1992M1100:41:29,040:10:43,9851
46178Stloukal ŠtěpánDrahanský sport2002J500:41:37,070:10:52,0133
47185Petr KamilTJ Sokol Letovice1978MV11000:41:41,030:10:55,9750
48170Slabáková LenkaAK Olymp Brno1966ŽV2100:41:43,010:10:57,95x
49175Straková MajaBlansko1991Ž500:42:07,050:11:21,9931
50171Holánková MichaelaPerun team Blansko1998Jky200:42:50,090:12:05,0330
51134Telecký TomášSK Skol Brno1975MV11100:43:22,020:12:36,96x
52149Novotný PetrDUKLA Blansko1973MV11200:43:36,030:12:50,9749
53190Buš RomanRájec1965MV2900:44:31,030:13:45,9748
54129Pavlů AndreaŽďárná1979Ž600:44:40,070:13:55,0129
55142Jüthner IvoAdamov1974MV11300:45:14,080:14:29,0247
56136Jüthner LiborNěmčice1978MV11400:45:15,010:14:29,9546
57153Žákovská AlenaHorizont kola Novák1962ŽV2200:45:45,100:15:00,0428
58126Grünová IvanaAC Okrouhlá1971ŽV400:46:45,060:16:00,0027
59155Jalová MargitaElite Sport Boskovice1954ŽV2300:47:38,060:16:53,0026
60165Tesařová JitkaRBK Blansko1964ŽV2400:47:47,040:17:01,9825
61168Hořínková JanaStřelka Brno1965ŽV2500:48:15,080:17:30,02x
62172Harasim RonaldPerun team Blansko1994M1200:48:33,070:17:48,0145
63173Daněk MilanHorizont kola Novák1962MV21000:52:30,040:21:44,9844
64140Medek JiříČerná Hora1978MV11500:53:22,060:22:37,0043
65189Šebková IvaBlansko1974ŽV500:53:43,000:22:57,9424
66186Klepalová LenkaPerun team Blansko1966ŽV2600:54:54,050:24:08,9923
67187Klepal PetrPerun team Blansko1966MV21100:54:54,080:24:09,0242
DSQ188Gromešová RadomíraBlansko1971ŽV-DSQx
DSQ177Strunga VladimírÚJF AV ČR1972MV1-DSQx


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:21.10.2018
Polojasno   Hořická rokleTrať:2300 m
10°C   Katerogie: starší žáci11. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
175Kolář MartinBiatlon Blansko2003ŽciS100:07:47,0140
241Houdek DavidSK Skol Brno2004ŽciS200:08:04,050:00:17,04x
345Dobrovský MichalBiatlon Blansko2004ŽciS300:08:27,040:00:40,0336
446Kovář KryštofBlansko2004ŽciS400:08:27,100:00:40,0933
544Kala FilipSK Skol Brno2004ŽciS500:09:03,020:01:16,01x
642Zourek DavidBlansko2003ŽciS600:09:17,070:01:30,0631
743Malits MarekASK Blansko2004ŽciS700:09:43,050:01:56,0430
847Dvořák TomášKulířov2003ŽciS800:10:34,060:02:47,0529
9110Daněk ŠtěpánHorizont kola Novák2004ŽciS900:15:14,000:07:26,9928


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:21.10.2018
Polojasno   Hořická rokleTrať:2300 m
10°C   Katerogie: starší žákyně11. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
189Jelínková NatálieDrahanský sport2004ŽkyS100:09:18,0440
274Tajovská PavlaBiatlon Blansko2004ŽkyS200:09:18,070:00:00,0336
365Kubinová AdélaElite sport Boskovice2004ŽkyS300:10:28,090:01:10,0533
4102Smutná AnnaDrahanský sport2004ŽkyS400:10:30,010:01:11,9731
593Široká EliškaAK Blansko Dvorská2004ŽkyS500:10:59,080:01:41,0430


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:21.10.2018
Polojasno   Hořická rokleTrať:1200 m
10°C   Katerogie: mladší žáci11. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
129Račanský JakubTesla Brno2005ŽciM100:03:32,04x
230Jančařík TomášSK Skol Brno2005ŽciM200:03:37,060:00:05,02x
378Kabrhél JakubBiatlon Blansko2005ŽciM300:03:39,060:00:07,0240
468Kroupa KryštofBlansko2005ŽciM400:03:49,050:00:17,0136
592Zouhar TadeášACT LeraK Blansko2005ŽciM500:04:00,060:00:28,0233


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:21.10.2018
Polojasno   Hořická rokleTrať:1200 m
10°C   Katerogie: mladší žákyně11. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
150Křížová ViktorieElite sport Boskovice/Letovice2006ŽkyM100:03:58,0140
266Fajkusová AdélaOpava2005ŽkyM200:04:01,040:00:03,03x
354Dobrovská LucieASK Blansko2006ŽkyM300:04:02,040:00:04,0336
448Jakusidisová VeronikaASK Blansko2005ŽkyM400:04:16,070:00:18,0633
552Poláčková NatálieASK Blansko2006ŽkyM500:04:17,030:00:19,0231
677Matušková JulieASK Blansko2005ŽkyM600:04:18,010:00:20,0030
783Černá HanaDrahanský sport2005ŽkyM700:04:18,050:00:20,0429
851Jandáková LeonaASK Blansko2006ŽkyM800:04:18,080:00:20,0728
953Pražanová JulieSK Skol Brno2006ŽkyM900:04:24,100:00:26,09x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:21.10.2018
Polojasno   Hořická rokleTrať:800 m
10°C   Katerogie: nejmladší žáci11. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
136Račanský JiříUniversita Brno2007ŽciNm100:02:53,07x
231Ellinger DenisASK Blansko2007ŽciNm200:02:54,040:00:00,9740
388Jelínek TomášDrahanský sport2007ŽciNm300:02:56,060:00:02,9936
484Kočvara JakubDrahanský sport2007ŽciNm400:02:58,070:00:05,0033
576Lát DušanAK Blansko Dvorská2007ŽciNm500:03:05,020:00:11,9531
635Kala MartinSK Skol Brno2007ŽciNm600:03:12,070:00:19,00x
734Augustin TomášAK Blansko Dvorská2007ŽciNm700:03:17,090:00:24,0230
83Pospíšil JáchymBiatlon Říčany2007ŽciNm800:03:22,030:00:28,96x
933Bláha TadeášSK Skol Brno2008ŽciNm900:03:24,000:00:30,93x
1069Matuška MatějBlansko2007ŽciNm1000:03:30,050:00:36,9829
1139Kučera KryštofSK Skol Brno2007ŽciNm1100:03:35,050:00:41,98x
1237Krušina DanielLetovice2007ŽciNm1200:03:35,090:00:42,0228
1338Štoudek ArneSK Skol Brno2008ŽciNm1300:03:53,000:00:59,93x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:21.10.2018
Polojasno   Hořická rokleTrať:800 m
10°C   Katerogie: nejmladší žákyně11. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
155Bradáčová NikolaACT LeraK Blansko2007ŽkyNm100:02:48,0340
263Šamšulová MartinaElite Sport Boskovice2007ŽkyNm200:02:55,010:00:06,9836
357Kniesová LucieAK Blansko Dvorská2007ŽkyNm300:03:03,020:00:14,9933
460Jančaříková KarolínaSK Skol Brno2008ŽkyNm400:03:05,090:00:17,06x
558Weidenhöfer HelenaSK SKOL Brno2008ŽkyNm500:03:08,020:00:19,99x
659Bayerová ViktoriaŠAK Židlochovice2007ŽkyNm600:03:23,040:00:35,01x
756Jurová AnnaElite Sport Boskovice2008ŽkyNm700:03:25,060:00:37,0331
8109Strunga SophiaBrno2007ŽkyNm800:03:34,080:00:46,05x
962Sovadinová KarolínaSK SKOL Brno2008ŽkyNm900:03:35,010:00:46,98x
1067Kroupová BarboraBlansko2008ŽkyNm1000:03:40,040:00:52,0130
1172Králová EmaAK Dvorska Blansko2008ŽkyNm1100:03:41,060:00:53,0329


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:21.10.2018
Polojasno   Hořická rokleTrať:400 m
10°C   Katerogie: přípravka chlapci11. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
125Dostál DominikElite Sport Boskovice2009PriH100:01:14,04x
227Ellinger ŠimonASK Blansko2009PriH200:01:16,020:00:01,98x
324Telecký VojtěchSK Skol Brno2009PriH300:01:17,070:00:03,03x
4103Doležel FilipAK Kuřim2010PriH400:01:20,020:00:05,98x
526Korgo VojtěchTreninková skupina Jan Kohut Blansko2009PriH500:01:20,080:00:06,04x
696Kovařík DanielJan Kohút Blansko2010PriH600:01:21,050:00:07,01x
790Hruda TomášDrahanský sport2009PriH700:01:26,060:00:12,02x
828Kaněk VáclavSK SKOL Brno2010PriH800:01:28,070:00:14,03x
9108Kec TimurBrno2010PriH900:01:47,090:00:33,05x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:21.10.2018
Polojasno   Hořická rokleTrať:400 m
10°C   Katerogie: přípravka dívky11. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
179Bezdíčková DanielaASK Blansko2010PriD100:01:14,10x
220Stroblová KateřinaŠAK Židlochovice2009PriD200:01:15,070:00:00,97x
382Zamazalová EliškaASK Blansko2009PriD300:01:16,060:00:01,96x
421Jandáková ZuzanaASK Blansko2009PriD400:01:17,000:00:02,90x
522Hladká LeontýnaSK Skol Brno2010PriD500:01:18,030:00:03,93x
673Meluzínová NelaElite Sport Boskovice2009PriD600:01:22,000:00:07,90x
795Šujanová RozálieAK Blansko Dvorská2009PriD700:01:23,090:00:08,99x
819Bradáčová AnetaACT LeraK Blansko2010PriD800:01:24,070:00:09,97x
970Zukalová LindaBlansko2009PriD900:01:25,020:00:10,92x
1018Žáková RebeccaAK Dvorska Blansko2010PriD1000:01:25,090:00:10,99x
1117Filipová VítězslavaSK Skol Brno2009PriD1100:01:33,020:00:18,92x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:21.10.2018
Polojasno   Hořická rokleTrať:200 m
10°C   Katerogie: nejmladší děti11. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
110Hladký MikulášSK Skol Brno2012D7ml100:00:28,01x
26Krula MarekBrno2011D7ml200:00:28,070:00:00,06x
385Kacetl RichardTěchov2011D7ml300:00:29,040:00:01,03x
487Finda MatoušAdamov2011D7ml400:00:29,100:00:01,09x
514Filipová MagdalenaSK Skol Brno2012D7ml500:00:30,040:00:02,03x
691Hruda PetrDrahanský sport2011D7ml600:00:31,050:00:03,04x
74Kalovská DenisaSK Skol Brno2011D7ml700:00:32,000:00:03,99x
88Reseková EmaSK SKOL Brno2011D7ml800:00:32,040:00:04,03x
9105Kolář RadovanACT LeraK Blansko2011D7ml900:00:34,010:00:06,00x
105Antalová ElaSK SKOL Brno2011D7ml1000:00:34,070:00:06,06x
1112Korgo MatoušTreninková skupina Jan Kohut Blansko2011D7ml1100:00:35,030:00:07,02x
1281Lhotecký ProkopSK Skol Brno2012D7ml1200:00:35,090:00:07,08x
1316Kovář JakubBlansko2013D7ml1300:00:37,010:00:09,00x
147Resek AlexSK SKOL Brno2013D7ml1400:00:38,040:00:10,03x
1597Kovaříková AnitaJan Kohút Blansko2013D7ml1500:00:39,000:00:10,99x
16104Procházková MagdaRáječko2012D7ml1600:00:39,090:00:11,08x
1794Barboříková KarolínaBlansko2013D7ml1700:00:40,040:00:12,03x
1880Nepožitková AnetaSK Skol Brno2012D7ml1800:00:42,000:00:13,99x
1999Brat NatanielAdamov2013D7ml1900:00:43,010:00:15,00x
2011Abrahámková MarkétaBlansko2013D7ml2000:00:46,000:00:17,99x
2186Kacetlová SimonaTěchov2014D7ml2100:00:48,040:00:20,03x
222Kraváčková MagdalénaBlansko2014D7ml2200:00:49,040:00:21,03x
23101Šamonilová BělaHorizont kola Novák2013D7ml2300:00:50,040:00:22,03x
24106Kolář LubomírBlansko2014D7ml2400:00:53,010:00:25,00x
25100Šamonilová RiaHorizont kola Novák2015D7ml2500:01:04,040:00:36,03x
2671Betincová MelánieBlansko2014D7ml2600:01:04,090:00:36,08x
2798Bratová ZoeAdamov2015D7ml2700:01:05,100:00:37,09x
2813Račanská JosefínaMeniskos Brno2016D7ml2800:01:09,080:00:41,07x
29107Kolář VáclavBlansko2016D7ml2900:02:30,090:02:02,08x
www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-20  /  Tisk:08.07.2020
© Malin 2015-20