O kresníB ěžeckáL iga  2018
Děcka pozor! Hraběnčino běhání naruby.

Děcka pozor! Hraběnčino běhání naruby.

15. 12. 2018 Petrovice – Byť už jsem o posledním závodě...

Mikulášská Okrouhlá a Hraběnčiny Petrovice zvou do finále OBL

Mikulášská Okrouhlá a Hraběnčiny Petrovice zvou do finále OBL

19. 11. 2018 Okrouhlá, Petrovice – Je to až neuvěřitelné jak ten...

GRENA BĚH – dvacátý ročník běhu do vrchu

GRENA BĚH – dvacátý ročník běhu do vrchu

V tomhle běhu však nejde pouze o stupně vítězů a rekordy, ale je to test...

Komu letos připlují kapříci v Jedovnicích?

Komu letos připlují kapříci v Jedovnicích?

2. 11. 2018 Jedovnice – Rybník Olšovec i Dýmák byly...

Ceny pro zlaté mládežníky jsou tu!

Ceny pro zlaté mládežníky jsou tu!

28. 10. 2018 Blansko - Ještě tři závody nám zbývají v...

  • Děcka pozor! Hraběnčino běhání naruby.

  • Mikulášská Okrouhlá a Hraběnčiny Petrovice zvou do finále OBL

  • GRENA BĚH – dvacátý ročník běhu do vrchu

  • Komu letos připlují kapříci v Jedovnicích?

  • Ceny pro zlaté mládežníky jsou tu!

Výsledky závodu:



Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:10.11.2018
Zataženo   Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího KovaříkaTrať:10900 m
11°C   Katerogie: muži22. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1243Blaha TomášAK ASICS KROMERIZ 1976MV1100:36:22,95x
2189Soural LukášVSK UNI Brno / Orel Židenice1982M100:37:37,5600:01:14,61x
347Kleibl MartinAK Kuřim1973MV1200:38:27,0400:02:04,09x
4200Kocur LukasOrel Šitbořice1977MV1300:39:18,4200:02:55,47x
5339Vintrlík MartinTriatlon Křepice / Křepice1977MV1400:39:31,9900:03:09,04x
6293Koudelka LukášAK Drnovice/AC Okrouhlá / Olšany1983M200:39:42,9700:03:20,0280
742Večeřa TomášAK Blansko Dvorská1989M300:39:53,1900:03:30,2476
8346Široký StanislavAK Blansko Dvorská / Blansko1977MV1500:40:16,3400:03:53,3973
9320Ryška VítVSK UNI Brno / Brno1975MV1600:40:23,6900:04:00,74x
10162Kratochvíl PavelAtletic Třebíč1960MV2100:40:48,7700:04:25,82x
1138Jančík TomášBoskovice /Elite Sport Boskovice1972MV1700:40:54,6400:04:31,6971
12191Jelínek AlešBrno1967MV2200:41:11,7000:04:48,75x
1398Kazda PetrBrno1970MV1800:42:08,6600:05:45,71x
14273Huťka JiříBořitov/Brno1991M400:42:16,4000:05:53,4570
15330Toman IgorVyškov1972MV1900:42:34,6100:06:11,66x
1654Kučera JosefVilémovice1985M500:42:36,8000:06:13,8569
17267Grün GustavAC Okrouhlá1968MV2300:42:54,7600:06:31,8168
1863Konečný LiborKuřim1971MV11000:43:18,3500:06:55,40x
19316Nečas VítězslavVelenov / Velenov1978MV11100:43:49,7200:07:26,7767
2068Potůček JiříFastandlight.cz1988M600:44:00,3600:07:37,41x
21240Bachratý PavelBlansko1965MV2400:44:05,3200:07:42,3766
2249Priputen RadekTrutnov1985M700:44:18,4400:07:55,49x
23291Konečný Aleš#passyteam / Rudice1988M800:44:26,5200:08:03,5765
24288Klopec AlešBlansko1978MV11200:44:30,9000:08:07,9564
25298Krška MichalBlansko1984M900:44:39,2300:08:16,2863
26254Buš OndřejRáječko1985M1000:44:50,3900:08:27,4462
27163Čuhel JiříSK Křtěnov1958MV3100:45:01,5400:08:38,5961
28279Jančařík PetrAAC Brno / Brno1968MV2500:45:10,7900:08:47,84x
2944Kropáček JaroslavBrno1970MV11300:45:16,9500:08:54,00x
3028Pokorný AlešJedovnice1986M1100:45:42,2600:09:19,3160
31197Kolář PetrBiatlon Blansko1973MV11400:45:46,3400:09:23,3959
3292Šrámek JaromírKVS šumperk1958MV3200:45:49,8100:09:26,86x
3388Zouhar LiborBrno-Líšeň1958MV3300:46:28,1800:10:05,23x
34287Kalaš RudolfBoskovice / Boskovice1971MV11500:46:34,3900:10:11,4458
35134Kuchař LukášACT Lerak1976MV11600:46:43,9800:10:21,0357
3636Mraz MiroslavBřeclav1988M1200:47:01,6800:10:38,73x
37241Bednář ZbyněkTišnov1973MV11700:47:05,0000:10:42,05x
38257Cajda MichalBrno1989M1300:47:10,9600:10:48,01x
39115Bartál LubomírBěžecký klub Hodonín1951MV3400:47:14,9200:10:51,97x
40341Vít JiříTONDA Sport Prušánky / Praha 21979M1400:47:23,6200:11:00,67x
41193Kříž JanBoskovice1973MV11800:47:50,6600:11:27,7156
4266Pacheco EdinsonBrno1983M1500:48:03,9300:11:40,98x
43342Zemánek MiroslavBořitov / Bořitov1979M1600:48:07,7900:11:44,8455
44206Fránek JanJedovnice1982M1700:48:11,3000:11:48,3554
4589Vrána Filipnewline1976MV11900:48:16,3100:11:53,36x
46160Kudlička SvatoplukAC Okrouhlá1950MV3500:48:20,4200:11:57,4753
47276Jakeš JiříBITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM / Napa...1977MV12000:48:37,8800:12:14,93x
48175Smutný VladimírLysice1976MV12100:48:53,5300:12:30,5852
4962Matěna VladimírVZS Blansko1959MV2600:49:03,8100:12:40,8651
5094Haška PavelTučapy1983M1800:49:20,8400:12:57,89x
51322Spáčil LeopoldNOVATOP LAPIERRE/Letovice / Letovice1959MV2700:49:26,5700:13:03,6250
52156Němec DavidJedovnice1977MV12200:49:31,2500:13:08,3049
53255Bělehrádek PavelTJ Čolek1958MV3600:49:39,8600:13:16,91x
5497Nedvěd MartinBlansko1983M1900:49:48,8900:13:25,9448
55104Zdražil PetrKojetín/Quo usque tandem1957MV3700:49:52,4200:13:29,47x
56328Svoboda PavelTJ Sloup1955MV3800:50:20,4000:13:57,4547
5791Cechmeister BohumilSokol Přísnotice1974MV12300:50:26,4300:14:03,48x
58235Němec PetrJedovnice1978MV12400:50:32,7100:14:09,7646
59312Musil VáclavSky klub Márovky / Blansko1982M2000:50:36,6900:14:13,7445
60314Müller TomášAK DRNOVICE / Vyškov1977MV12500:50:42,3200:14:19,37x
61334Tomeček JaroslavBěhejBrno.com / Brno1975MV12600:50:53,5900:14:30,64x
62253Bubla Michalsever Brno / Brno1974MV12700:51:47,5000:15:24,55x
63169Hrůza VladimírBoskovice1960MV2800:51:51,1200:15:28,1744
6451Pospíchal VladimírBrno1985M2100:52:17,9200:15:54,97x
65344Šamonil PetrRájec - Jestřebí1962MV2900:52:22,9400:15:59,9943
66164Kratky PavelOlomučany/Jan Kohut1974MV12800:52:30,5500:16:07,6042
67335Tomeš PetrVilémovice1983M2200:52:38,2900:16:15,3441
68340Végh OndrejÚjezd u Brna / Újezd u Brna1966MV21000:52:47,5900:16:24,64x
69196Kunc JakubBlansko1989M2300:52:51,8500:16:28,9040
70245Bokůvka TomášJedovnice1990M2400:53:07,6100:16:44,6639
71321Sobotka Martin1976MV12900:53:31,1000:17:08,15x
72168Boháč JiříBehejBrno.com1954MV3900:53:35,8900:17:12,94x
73315Münster LiborBlansko / Blansko1966MV21100:53:50,1800:17:27,2338
74338Veselý KarelAC Moravská Slavia / Brno1970MV13000:54:43,7800:18:20,83x
7596Trochta JaroslavBučovice Marefy1978MV13100:55:04,1800:18:41,23x
7695Cigánek JanBučovice Marefy1985M2500:55:08,3800:18:45,43x
77294Kresta RomanOrel zidenice / Brno1965MV21200:55:27,3200:19:04,37x
78127Kuchař TomášACT Lerak1972MV13200:55:45,6800:19:22,7337
79292Konečný TomášOlomučany1970MV13300:56:14,4500:19:51,5036
80199Fránek StanislavJedovnice1987M2600:56:25,3000:20:02,3535
81151Henek DušanKlub důchovců1972MV13400:56:53,8500:20:30,90x
8271Buš RomanRájec/Rájec1965MV21300:56:59,8100:20:36,8634
83158Staníček PavelBrno1973MV13500:57:04,1500:20:41,20x
8455Jüthner IvoAdamov1974MV13600:57:18,5500:20:55,6033
8557Jüthner LiborNěmčice1978MV13700:57:24,2700:21:01,32x
86259Delcambre CyrilB bêtes de course / Belgium1996M2700:57:43,8500:21:20,90x
87256Březa MiroslavBrno1959MV21400:57:50,4200:21:27,47x
883Fajfr LadislavLomnice1963MV21500:58:42,7100:22:19,76x
8946Zemánek LukášJedovnice1990M2800:59:14,3300:22:51,3832
90166Medek JiříČerná Hora1978MV13801:01:17,1200:24:54,1731
91345Šebela JiříRelax Fit Team Blansko / Blansko1958MV31001:01:48,9700:25:26,0230
92159Weiter RomanOrel Vyškov1975MV13901:04:04,1200:27:41,17x
93148Spargel Ladislav1973MV14001:04:48,4200:28:25,47x
94244Blažek RomanSTS Chvojkovice Brod / Zbraslav1966MV21601:05:20,8800:28:57,93x
9590Pospíchal Vladimír Brno1952MV31101:06:45,2000:30:22,25x
96150Sobotková IrenaRakčice1980Ž101:06:57,1400:30:34,19x
9765Dražan LiborKuničky1960MV21701:16:55,1200:40:32,1729
98266Fuksa KarelMor. Slavia Brno / Brno1946MV31201:19:32,4200:43:09,47x
99171Růžička BohuslavSC Ráječko1946MV31301:20:51,5800:44:28,6328
100272Hrubý MilanBlansko / Blansko1938MV31401:33:21,7200:56:58,7727
DSQ242Beneš PetrBlansko1987M-DSQx
DSQ61Klepal PetrPerun Team Blansko1966MV2-DSQx


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:10.11.2018
Zataženo   Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího KovaříkaTrať:5600 m
11°C   Katerogie: ženy/ dorostenci/ky22. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1325Stibal JakubAC Moravská Slavia Brno / Brno2001Dci100:18:23,54x
2349Švejnoha JanVSK Univerzita Brno / Brno2001Dci200:18:37,7500:00:14,21x
3323Staníček PavelVSK Univerzita Brno / Brno2001Dci300:19:09,3400:00:45,80x
4178Tlamka FilipBoskovice/Tréninková skupina Jana K...2002Dci400:19:26,3300:01:02,7940
5348Šmída MichalDrahanský sport team / Protivanov2001Dci500:19:56,7000:01:33,1636
6290Koláčková AdélaAK Olymp Brno / Brno2001Dky100:19:59,7400:01:36,20x
7198Kolář MartinBlansko2003Dci600:20:21,2800:01:57,74-
8152Králík LuděkVeverská Bítýška2000Dci700:20:33,3300:02:09,79x
9194Jagošová TerezaAC Moravská Slavia Brno1993Ž100:20:45,7900:02:22,25x
10161Ďurdiaková TerezaAK Olymp Brno1991Ž200:20:51,2200:02:27,68x
11165Pospíšilová IrenaMouřínov/AK Drnovice1983Ž300:21:23,6700:03:00,13x
1243Kutrová EliškaAK Olymp Brno1993Ž400:22:04,2000:03:40,66x
13282Jančaříková LenkaAAC Brno / Brno1970ŽV1100:22:15,8200:03:52,28x
14347Šmída JanDrahanský sport team / Protivanov1999Dci800:22:19,3800:03:55,8433
15318Polachová LenkaHorizont kola Novák Blansko1986Ž500:22:54,6000:04:31,0640
16337Urbánková Alfery HanaAC Moravská Slavia Brno / Brno1982Ž600:23:16,2700:04:52,73x
17103Hrabovská LenkaAK Drnovice1983Ž700:23:47,1300:05:23,59x
1869Koudelková DagmarASK Blansko1991Ž800:23:56,8100:05:33,2736
1993Dvořáková DagmarAH Vyškov1998Ž900:24:01,2000:05:37,66x
20185Bartoňková NinaAK Drnovice1990Ž1000:24:07,8400:05:44,30x
21227Stloukal RichardDrahanský spor team2002Dci900:24:13,1800:05:49,6431
2250Ondroušková IvanaBlansko1970ŽV1200:24:24,5400:06:01,0033
23319Popelková VeronikaAK Olymp Brno / Brno2001Dky200:24:58,9500:06:35,41x
2467Hanáková MiroslavaSokol Bučovice1966ŽV2100:25:02,4100:06:38,87x
2564Obořilová TerezaDrahanský Sport team2002Dky300:25:08,8100:06:45,2740
2653Čermáková TerezaBlansko/Fast and light1988Ž1100:25:12,6300:06:49,0931
27117Barboříková LenkaSVVAT Blansko1986Ž1200:25:26,5000:07:02,9630
28327Suchánková ZdenkaBlansko / Blansko1963ŽV2200:25:33,7100:07:10,1729
2935Přecechtělová SáraVyškov/AK Drnovice2001Dky400:25:35,7500:07:12,21x
30192Slabáková LenkaOrel Židenice1966ŽV2300:25:49,5200:07:25,98x
31186Hynštová MarieAK Drnovice1957ŽV2400:25:53,1300:07:29,59x
32238Uhříková GabrielaModřice1976ŽV1300:26:02,4100:07:38,87x
33331Tomanová LenkaOrel Vyškov / Vyškov1976ŽV1400:27:07,8100:08:44,27x
34270Hořínková DitaStřelka Brno / Brno1994Ž1300:27:11,3900:08:47,85x
35167Koutná LenkaBlansko/1988Ž1400:27:14,1200:08:50,5828
36188Široká EliškaAK Blansko Dvorská2004Dky500:27:17,4100:08:53,87-
3752Polášková MartinaBlansko1973ŽV1500:27:36,7700:09:13,2327
38300Kuchařová TáňaBlansko1975ŽV1600:28:03,7300:09:40,1926
39268Grünová IvanaAC Okrouhlá1971ŽV1700:28:09,7100:09:46,1725
40174Machalová DenisaAK Drnovice2000Dky600:28:31,5100:10:07,97x
41247Bradáčová LenkaACT Lerak Blansko / Šebrov1984Ž1500:28:35,6000:10:12,0624
42195Pellová GabrielaBrno1979Ž1600:28:38,6000:10:15,06x
4340Kočí HeidiBrno1997Ž1700:28:49,9200:10:26,38x
4430Křešťáková PetraMokrá Horákov/Mokrá1976ŽV1800:29:05,6800:10:42,14x
45190Jalová MargitaElite Sport Boskovice/Letovice1954ŽV2500:29:28,5600:11:05,0223
46271Hořínková JanaStřelka Brno / Brno1965ŽV2600:30:01,7100:11:38,17x
4770Woodstocková Margarita1986Ž1800:30:08,2800:11:44,74x
48269Haraštová JanaVranov1986Ž1900:30:16,6100:11:53,07x
49182Gromešová RadomíraBlansko1971ŽV1900:30:53,9000:12:30,3622
50170Tesařová JitkaRBK Blansko1964ŽV2700:31:20,7600:12:57,2221
51157Zouharová LenkaBlansko/ACT Lerak1977ŽV11000:31:56,4100:13:32,8720
52302Lujková LenkaVážany1982Ž2000:32:35,3900:14:11,8519
53201Drozdová DagmarJedovnice1964ŽV2800:32:39,1300:14:15,5918
54343Zitová IvaMor.Slavia Brno / Brno1959ŽV2900:32:56,7300:14:33,19x
5558Klepalová LenkaPerun Team Blansko1966ŽV21000:33:38,2600:15:14,7217
56155Průchová VeronikaKotvrdovice1983Ž2100:33:50,4400:15:26,9016
57210Stejskalová DanaJedovnice1993Ž2200:36:08,8600:17:45,3215
58324Stehlíková MartinaJedovnice1979Ž2300:36:30,8700:18:07,3314
59181Kepáková MarieDůchodci Boskovice1980Ž2400:37:56,1100:19:32,5713
60179Cupalová EvaSokol Bučovice1947ŽV21100:46:47,4800:28:23,94x
61326Střítežská JolanaLelekovice1972ŽV11101:00:55,1400:42:31,60x
DNF308Martincová IvanaAC Moravská Slávia Brno / Brno1963ŽV2-DNFx
DSQ147Osolsobě JindřichVyškov/AH vyškov2004Dci-DSQx


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:10.11.2018
Zataženo   Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího KovaříkaTrať:1470 m
11°C   Katerogie: starší žákyně/ žáci22. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1141Komárek TomášACT leraK Blansko 2004ŽciS100:04:22,2140
2111Štoudková PavlaASK Blansko2003ŽkyS100:04:23,2200:00:01,0140
3137Osolsobě JindřichAHA Vyškov2004ŽciS200:04:37,5900:00:15,38x
4261Dobrovský MichalBiatlon blansko / Blansko2004ŽciS300:04:44,4300:00:22,2236
5304Malits MarekASK Blansko / Blansko2004ŽciS400:05:18,6500:00:56,4433
6329Tajovská PavlaBiatlon Blansko / Boskovice2004ŽkyS200:05:18,6700:00:56,4636
7232Jelínková NatálieDrahanský sport team2004ŽkyS300:05:30,6000:01:08,3933
845Kubinová AdélaElite Sport Boskovice2004ŽkyS400:05:34,8900:01:12,6831
9187Tobiášová LucieElite sport Boskovice2004ŽkyS500:05:34,9900:01:12,7830
10263Dvořák TomášKulířov2003ŽciS500:05:39,3200:01:17,1131
11153Němec TobyášJedovnice2004ŽciS600:05:42,4400:01:20,2330
12120Smutná AnnaDrahanský sport team2004ŽkyS600:05:49,3100:01:27,1029
13154Němec ŠimonJedovnice2004ŽciS700:06:26,2900:02:04,0829


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:10.11.2018
Zataženo   Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího KovaříkaTrať:980 m
11°C   Katerogie: mladší žákyně/ žáci22. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1283Kabrhél JakubBiatlon Blansko / Blansko2005ŽciM100:02:59,3340
2280Jančařík TomášVSK Uni Brno / Brno2005ŽciM200:03:01,9400:00:02,61x
37Kroupa KryštofAK Blansko Dvorská2005ŽciM300:03:04,5100:00:05,1836
4221Křížová ViktorieElite Sport Boskovice2006ŽkyM100:03:08,5400:00:09,2140
532Charvát MatyášElite Sport Boskovice2005ŽciM400:03:12,1500:00:12,8233
6251Bresser TimothyElite Boskovice / Boskovice2005ŽciM500:03:14,2000:00:14,8731
7176Zouhar TadeášAC Lerk Blansko2005ŽciM600:03:18,6100:00:19,2830
831Vacková VeronikaŠAK Židlochovice2006ŽkyM200:03:21,3900:00:22,06x
929Nečasová ViktorieBiatlon Blansko 2005ŽkyM300:03:21,3900:00:22,0636
10212Sedlačík MatějACT leraK2006ŽciM700:03:24,2100:00:24,8829
1137Matušková JulieBlansko Horní Lhota/ASK Blansko2005ŽkyM400:03:27,6300:00:28,3033
12139Musilová KláraBiatlon Blansko2006ŽkyM500:03:27,6300:00:28,3031
13260Dobrovská LucieAsk blansko / Blansko2006ŽkyM600:03:31,9700:00:32,6430
14146Vybošťoková Danielabiatlon Blansko2005ŽkyM700:03:34,4300:00:35,1029
15138Matyášová KateřinaMoravské Knínice/Blansko2006ŽkyM800:03:34,4300:00:35,1028
16277Jandáková LeonaASK Blansko / Blansko2006ŽkyM900:03:39,2700:00:39,9427
17131Daněčková VeronikaŠAK Židlochovice2006ŽkyM1000:04:22,6700:01:23,34x
18203Skořepa PetrSvitávka2005ŽciM800:04:22,6800:01:23,3528
DNS231Černá HanaDrahanský sport team2005ŽkyM-DNSx


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:10.11.2018
Zataženo   Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího KovaříkaTrať:490 m
11°C   Katerogie: přípravka chlapci22. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1177Ryšavka JáchymTS Jana Kohuta2007PříCh1x
2264Ellinger DenisASK Blansko2007PříCh240
339Ježek DavidBlansko/SK Žabovřesky Brno2008PříCh336
4110Friedl KryštofACT leraK Blansko2007PříCh433
5229Kočvara JakubDrahanský sport team2007PříCh531
6303Lát DušanAK Blansko Dvorská / Blansko2007PříCh630
7305Malits RadekASK Blansko / Blansko2008PříCh729
8144Sedláček MartinJedovnice2007PříCh828
9184Worbis RadimKotvrdovice 307/Kotvrdovice2007PříCh927
10239Augustin TomášAK Blansko Dvorská / Blansko2007PříCh1026
11284Kakáč AlexJedovnice2007PříCh1125
1227Klimeš BrunoAK Blansko Dvorská2008PříCh1224
13133Kuchař JosefACT leraK Blansko2008PříCh1323
1415Boudný OndřejBrno/SK Trops Brno2008PříCh14x
15228Jelínek TomášDrahanský sport team2007PříCh1522
16220Poláček DominikBlansko2008PříCh1621
17213Sedlačík VítRudice2008PříCh1720
18142Komárek JakubACT leraK Blansko2007PříCh1819
19140Frýdek LukášBiathlon Blansko2008PříCh1918
20183Zouhar JanKotvrdovice2007PříCh2017
21180Kepák JakubBrno2008PříCh21x
22275Jabůrek RadimOrel Vyškov2008PříCh22x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:10.11.2018
Zataženo   Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího KovaříkaTrať:490 m
11°C   Katerogie: přípravka dívky22. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1333Tomanová StelaOrel Vyškov / Vyškov2007PříD1x
2145Sedláčková JanaJedovnice2008PříD240
324Zachovalová AdélaKampa Praha2007PříD3x
4248Bradáčová NikolaACT Lerak Blansko / Šebrov2007PříD436
523Vrbová AnnaElite Blansko2007PříD533
6130Daněčková LucieŠAK Židlochovice2007PříD6x
7124Heřmanová LucieSokol Bílovice nad Svitavou2007PříD7x
8289Kniesová LucieAK Dvorska Blansko / Blansko2007PříD831
9281Jančaříková KarolínaVSK Uni Brno / Brno2008PříD9x
10119Smutná DorotaDrahanský sport team2007PříD1030
11301Křešťáková KarolínaSK TROPS Brno / Brno2007PříD11x
12237Uhříkova BarboraŠAK Židlochovice2008PříD12x
13118Králová EmaAK Blansko Dvorská2008PříD1329
149Kroupová BarboraAK Blansko Dvorská2008PříD1428
DNF34Zavřelová AdélaElite sport Boskovice2007PříD-DNFx


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:10.11.2018
Zataženo   Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího KovaříkaTrať:260 m
11°C   Katerogie: mladší přípravka chlapci22. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1262Dostál DominikElite Sport Boskovice / Boskovice2009MlPřCh1x
2265Ellinger ŠimonASK Blansko2009MlPřCh2x
3121Prokop MatyášAK Blansko2009MlPřCh3x
4217Korgo VojtěchJan Kohut atletiké družstvo Blansko2009MlPřCh4x
5208Fránek TomášJedovnice2009MlPřCh5x
6107Šváb AdrianACT Lerak Blansko2009MlPřCh6x
7285Kakáč ErikJedovnice / Jedovnice2010MlPřCh7x
8114Kovařík Daniel2010MlPřCh8x
933Zavřel JiříSloup/Elite Sport Boskovice2009MlPřCh9x
10126Kuchař JáchymACT leraK Blansko2009MlPřCh10x
11311Musil MatějASK Blansko / Blansko2010MlPřCh11x
1226Kučera MartinJedovnice2010MlPřCh12x
13173Holis AlexJedovnice2010MlPřCh13x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:10.11.2018
Zataženo   Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího KovaříkaTrať:260 m
11°C   Katerogie: mladší přípravka dívky22. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1101Rychlovská EliškaHodonín/AK Hodonín2009MlPřD1x
2135Stroblová KateřinaRahjrad/ šak Židlochovice2009MlPřD2x
3202Zamazalová EliškaASK Blansko2009MlPřD3x
4211Bezdíčková DanielaASK Blansko2010MlPřD4x
5278Jandáková ZuzanaASK Blansko / Blansko2009MlPřD5x
625Neveselá BáraMokrá Horákov/SK Trops Brno2009MlPřD6x
7106Krsková BarboraBrno/SK drops2010MlPřD7x
8309Meluzínová NelaElite Sport Boskovice / Okrouhlá2009MlPřD8x
96Staňková NikolBlansko/Atletiký klub ASK Blansko2009MlPřD9x
1013Poučová EliškaVyškov2009MlPřD10x
115Teturová JitkaJedovnice2010MlPřD11x
12332Tomanová MajaOrel Vyškov / Vyškov2010MlPřD12x
13246Bradáčová AnetaACT Lerak Blansko / Šeberova2010MlPřD13x
14310Molina ZoeSK TROPS Brno / Brno2009MlPřD14x
15112Žáková RebeccaAK Blansko Dvorská2010MlPřD15x
16109Šafránková AnnaNa rybníku2010MlPřD16x
1720Krejčiříková AnežkaASK Blansko/ASK Blansko2010MlPřD17x
18236Uhříkova KarolínaSak Zidlochovice2010MlPřD18x
19234Němcová NelaJedovnice2009MlPřD19x
2011Nečasová KláraVelenov/Velenov2010MlPřD20x
21226Vaverková AnnaJedovnice2010MlPřD21x
2221Kotková RachelŠebrov2010MlPřD22x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:10.11.2018
Zataženo   Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího KovaříkaTrať:120 m
11°C   Katerogie: nejmladší přípravka chlapci22. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1230Podaný DominikBrno2011NejPřCh1x
2102Hrabovský MichalAHA Vyškov2011NejPřCh2x
3223Bernard ŠimonBoskovice2012NejPřCh3x
4274Jabůrek DavidOrel Vyškov2011NejPřCh4x
5128Černý DominikOrel Vyškov2011NejPřCh5x
6218Korgo MatoušJan Kohut atletiké družstvo Blansko2011NejPřCh6x
7108Šváb Sebastian2013NejPřCh7x
810Nečas VojtěchVelenov/Velenov2012NejPřCh8x
9219Černý OndřejBlansko2013NejPřCh9x
10207Fránek JanJedovnice2013NejPřCh10x
11224Vaverka LukášJedovnice2013NejPřCh11x
12249Brat NatanielAdamov2013NejPřCh12x
134Kvasnica AdamJedovnice2014NejPřCh13x
141Kohut JanBlansko1985NejPřCh14x
15125Burian JáchymJedovnice/SK Jedovnice2015NejPřCh15x
16172Janda AdamJedovnice2016NejPřCh16x
17214Sedlačík AdamRudice2016NejPřCh17x
182Kvasnica DanielJedovnice2017NejPřCh18x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:10.11.2018
Zataženo   Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího KovaříkaTrať:120 m
11°C   Katerogie: nejmladší přípravka dívky22. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1204Skořepová SofieSvitávka2011NejPřD1x
2205Podaná TerezaAK Hodonín2011NejPřD2x
3129Vlachová EsterDražovice2011NejPřD3x
412Poučová AnežkaVyškov2011NejPřD4x
5209Fránková EliškaJedovnice2011NejPřD5x
6105Krsková ElenBrno/SK Drops2012NejPřD6x
7215Hamrová BerenikaBrno2011NejPřD7x
8122Prokopová MagdalénaAdamov2012NejPřD8x
9222Poláčková KarolínaACT Lerak2013NejPřD9x
10233Němcová AnetaJedovnice2012NejPřD10x
11116Barboříková KarolínaElite Sport Max Team/ Blansko2013NejPřD11x
12113Kovaříková AnitaKlepačov2013NejPřD12x
1316Šamonilová BělaAdamov/Horizont kola Novák Blansko2013NejPřD13x
1419Šamonilová RiaAdamov/Horizont kola Novák Blansko2015NejPřD14x
1514Kuglerová SáraBrno/SK Trops Brno2014NejPřD15x
16250Bratová ZoeAdamov2015NejPřD16x
www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-18  /  Tisk:16.12.2018
© Malin 2015-18