O kresníB ěžeckáL iga  2019
Květen, nabídne řadu závodů dospělým i dětem.

Květen, nabídne řadu závodů dospělým i dětem.

22. 4. 2019 Boskovice, Černá Hora, Petrovice, Ostrov u Macochy – Květen bude...

Na Velký pátek za velikonočním zajícem. Do Olešnice.

Na Velký pátek za velikonočním zajícem. Do Olešnice.

13. 4. 2019 Olešnice na Moravě – Předvelikonoční Olešnice...

V OBL s vlastními čipy. Poprvé ve Skalici.

V OBL s vlastními čipy. Poprvé ve Skalici.

12. 4. 2019 Mnoho se o tom v minulosti namluvilo a nespočetněkrát jsme si...

Po krátké pauze opět na start. Pokračujeme na Hořicích.

Po krátké pauze opět na start. Pokračujeme na Hořicích.

22. 3. 2019 Hořice, Skalice, Blansko – Únorová a březnová...

Medailové žně 36. ročníku OBL proběhly ve Spešově

Medailové žně 36. ročníku OBL proběhly ve Spešově

20. 1. 2019 Spešov – Veškeré body ze závodů...

  • Květen, nabídne řadu závodů dospělým i dětem.

  • Na Velký pátek za velikonočním zajícem. Do Olešnice.

  • V OBL s vlastními čipy. Poprvé ve Skalici.

  • Po krátké pauze opět na start. Pokračujeme na Hořicích.

  • Medailové žně 36. ročníku OBL proběhly ve Spešově

Výsledky závodu:



Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:27.12.2018
Zataženo   Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava ParmyTrať:5200 m
3°C   Katerogie: muži/ ženy/ junioři25. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1108Kotyza DanielVSK Univerzita Brno2000J100:16:56,43x
2164Hrdina PavelAK Perná1988M100:17:04,1500:00:07,72x
329Havlena JanSK SPIRIT Brno2000J200:17:07,4100:00:10,98x
416Dvořák PavelBiatlon Prostějov / Prostějov1982M200:17:17,6900:00:21,26x
543Kohut Janjankohut.com / Blansko / Blansko1985M300:17:24,3200:00:27,8980
622Grün VojtěchElite Sport Boskovice/Salomon-Suunto ...1992M400:17:54,3500:00:57,9276
7119Stloukal ŠtěpánACT leraK Blansko2000J300:18:25,6200:01:29,1940
849Koudelka LukášAK Drnovice/AC Okrouhlá / Olšany1983M500:18:36,4900:01:40,0673
9124Široký StanislavBlansko/AK Blansko Dvorská1977MV1100:18:47,8900:01:51,4671
10162Večeřa TomášAK Blansko Dvorská1989M600:18:57,7900:02:01,3670
11196Říha JaroslavOrel Kuřim/Újezd u Černé Hory1999J400:19:00,4800:02:04,0536
1240Klopec AlešBlansko1978MV1200:19:08,2100:02:11,7869
13163Vévodová MartinaAK Perná1990Ž100:19:31,1400:02:34,71x
14158Dvořáček JiříBlansko/Elite Sport Max Team1968MV2100:19:37,6700:02:41,2468
151Bejček PatrikTajovský Reality/ AK Drnovice / Ostr...1994M700:19:45,9300:02:49,5067
16200Kolář Martinbiatlon Blansko2003ŽciS100:19:46,9700:02:50,54-
17172Hromek PetrAK Drnovice1982M800:19:48,4100:02:51,98x
1833Jančík TomášElite Sport Boskovice / Suchý1972MV1300:19:49,3900:02:52,9666
19140Štoudková PavlaASK Blansko2003ŽkyS100:19:50,6200:02:54,19-
20143Ďurdiaková TerezaAK Olymp Brno1991Ž200:20:15,9600:03:19,53x
2183Weis JosefElite Sport Boskovice1974MV1400:20:18,4800:03:22,0565
2275Přikryl PetrSK Žabovřesky Brno / Brno1967MV2200:20:22,2600:03:25,83x
23148Halas PetrOrel Vyškov1973MV1500:20:54,9000:03:58,47x
24171Poláčková PavlínaAK Drnovice1996Ž300:21:02,4300:04:06,00x
25159Lipenský MartinFort SMC1969MV1600:21:19,1300:04:22,70x
26112Kuchař LukášCyklo plus Rájec1976MV1700:21:24,4000:04:27,9764
2721Grün GustavBoskovice / Boskovice1968MV2300:21:39,3600:04:42,9363
287Buš OndřejRáječko1985M900:21:43,4000:04:46,9762
2979Sotolář StanislavOB Veselice / Veselice1970MV1800:21:48,6200:04:52,1961
3057Kříž JanBoskovice1973MV1900:21:51,8500:04:55,4260
3110Charvátová TerezaElite Sport Boskovice2002Ž400:21:51,9700:04:55,5440
3287Zemánek MiroslavBořitov / Bořitov1979M1000:21:57,7400:05:01,3159
3328Haresta PetrVF Sport Team Černá Hora1986M1100:22:00,3300:05:03,9058
34185Kubínek PavelBlansko/1977MV11000:22:02,5500:05:06,1257
3536Kinc PavelVF Sport Team Černá Hora1974MV11100:22:09,5100:05:13,0856
36145Hrabovská LenkaAK Drnovice1983Ž500:22:13,7700:05:17,34x
37193Šmíd MiroslavRáječko1984M1200:22:17,2000:05:20,7755
3811Daněk JanBrno1989M1300:22:19,3500:05:22,92x
3934Kalaš RudolfBoskovice / Boskovice1971MV11200:22:28,8800:05:32,4554
4030Horský RadekOB Veselice / Vavřinec1978MV11300:22:36,5600:05:40,1353
4147Komárková Zdeňkakometky olešnice1974ŽV1100:22:42,9700:05:46,5440
4244Kolář VítBlansko1980M1400:22:57,9300:06:01,5052
43188Czókoly JanMoravský kras2001J500:22:58,3700:06:01,9433
44187Dítě VítŽďár1979M1500:23:00,2800:06:03,8551
45169Vít JiříPrušánky1979M1600:23:02,5200:06:06,09x
4668Ondroušková IvanaBlansko / Blansko1970ŽV1200:23:03,2700:06:06,8436
4767Novák PavelSuchdol1985M1700:23:04,2500:06:07,8250
4890Čermáková TerezaFast and light / Blansko1988Ž600:23:05,5200:06:09,0933
49120Stloukal RichardACT leraK Blansko2002J600:23:12,4600:06:16,0331
50192Meluzín JosefOkrouhlá1977MV11400:23:38,3700:06:41,9449
51201Kolářová KateřinaBlansko/1985Ž700:23:42,5100:06:46,0831
52155Šenkýř PetrOrel Silůvky1974MV11500:23:43,9700:06:47,54x
5391Řehůřek JanMRX Bořitov / Blansko1979M1800:24:02,6600:07:06,2348
54174Kratky PavelOlomučany/TS Jana Kohúta1974MV11600:24:06,2400:07:09,8147
55186Odehnal TomášBoskovice1968MV2400:24:32,8000:07:36,3746
56175Korgo DavidTropico1974MV11700:24:44,2700:07:47,84x
5753Krušinová AndreaLetovice1982Ž800:24:45,8100:07:49,3830
58115Kuchař TomášACT leraK Blansko1972MV11800:24:51,4200:07:54,9945
5964Mikita PavelSever Brno / Brno1952MV3100:24:52,7400:07:56,31x
60189Czókoly JanMoravský kras1978MV11900:24:54,7700:07:58,3444
6174Polášková MartinaBlansko1973ŽV1300:24:59,2700:08:02,8429
62151Hynštová MarieAK Drnovice1957ŽV2100:25:02,1600:08:05,73x
6373Petr KamilTJ Sokol Letovice1978MV12000:25:03,6100:08:07,1843
64133Markus TomášTJ Sokol Šebetov1989M1900:25:08,4300:08:12,0042
65150Machalová DenisaAK Drnovice2000Ž900:25:29,5100:08:33,08x
6666Novotný PetrDUKLA Blansko / Blansko1973MV12100:25:38,6300:08:42,2041
67197Münster LiborBlansko/1966MV2500:25:44,4700:08:48,0440
68149Žákovská AlenaBlansko1962ŽV2200:25:45,6700:08:49,2428
6978Slabáková LenkaAC Moravská Slavia Brno / Brno1966ŽV2300:25:59,6400:09:03,21x
703Bradáč JiříACT Lerak Blansko / Šebrov1978MV12200:26:13,2300:09:16,8039
71199Slouka PetrObůrka1982M2000:26:16,4900:09:20,0638
7239Klepalová VendulaPERUN TEAM BLANSKO / Blansko1998Ž1000:26:26,8800:09:30,4527
7323Grünová IvanaAC Okrouhlá1971ŽV1400:26:32,5100:09:36,0826
7476Rech VáclavPERUN TEAM BLANSKO / Blansko1983M2100:26:33,1800:09:36,7537
7556Kuchařová TáňaBlansko1975ŽV1500:26:52,5400:09:56,1125
765Bradáčová LenkaACT Lerak Blansko / Šebrov1984Ž1100:26:57,4200:10:00,9924
7718Dvořáková EvaProstějov / Prostějov1955ŽV2400:26:58,8200:10:02,39x
7842Kobliha MilanLRS Vyškov / Prostějov1957MV3200:26:58,7200:10:02,29x
79198Buš RomanRájec1965MV2600:27:04,8500:10:08,4236
8069Pavlů AndreaŽďárná / Žďárná1979Ž1200:27:15,8100:10:19,3823
8192Řehůřek JanMRX Bořitov / Blansko2005ŽciM100:27:32,6800:10:36,25-
82160Kočí HeidiBrno1997Ž1300:27:38,2000:10:41,77x
8355Kuběnová Tereza1991Ž1400:27:43,0700:10:46,64x
8427Haraštová JanaVranov 1986Ž1500:28:08,7100:11:12,28x
8593Řehůřková LenkaMRX Bořitov / Blansko1981Ž1600:28:27,2500:11:30,8222
8654Kuběna Pavel1991M2200:28:51,7100:11:55,28x
87184Maršálek JiříNewline1958MV3300:28:52,1700:11:55,74x
88179Zemánková NaděždaLetovice1973ŽV1600:28:56,9700:12:00,5421
89180Zemánková AnetaLetovice2003ŽkyS200:29:18,3100:12:21,88-
9050Kočí AdélaBrno / Brno1997Ž1700:29:27,1400:12:30,71x
91181Gromešová RadomíraBlansko/Perun Team1971ŽV1700:29:38,5800:12:42,1520
92134Rosenberg DanielŠebetov1997J700:29:59,3800:13:02,9535
9359Librová IvaPERUN TEAM BLANSKO / Blansko1974ŽV1800:30:08,2800:13:11,8519
948Bábek MartinMoravany1971MV12300:30:13,9700:13:17,54x
9531Hrbková HanaKarolín / Karolín1996Ž1800:30:18,1600:13:21,7318
9681Střítežská JolanaLelekovice1972ŽV1900:30:27,9100:13:31,48x
97176Fadrný JiříJabloňany1964MV2700:30:29,4300:13:33,0034
9812Divácký VavřinecKarolín / Karolín1994M2300:30:38,6300:13:42,2033
9977Rechová MartinaPERUN TEAM BLANSKO / Blansko1986Ž1900:31:07,7800:14:11,3517
10037Klepal PetrPERUN TEAM BLANSKO / Blansko1966MV2800:31:08,7800:14:12,3532
10138Klepalová LenkaPERUN TEAM BLANSKO / Blansko1966ŽV2500:31:09,7900:14:13,3616
10260Lujková LenkaVážany1982Ž2000:31:34,4700:14:38,0415
103156Weiter RomanOrel Vyškov1975MV12400:31:42,9500:14:46,52x
104161Kočí HanaBrno1971ŽV11000:32:12,8300:15:16,40x
105194Brtníčková JitkaBlansko1988Ž2100:33:32,9000:16:36,4714
106153Kunc JosefOrel Vyškov1960MV2900:34:17,6800:17:21,25x
107195Dražan LiborKuničky1960MV21000:35:00,3400:18:03,9131
10835Kalová RenataFast and light / Blansko1974ŽV11100:35:26,9300:18:30,5013
109157Králík MarekNC Vyškov1961MV21100:39:02,4300:22:06,00x
11032Hrubý Milan- / Blansko1938MV3400:48:28,2100:31:31,7830


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:27.12.2018
Zataženo   Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava ParmyTrať:1500 m
3°C   Katerogie: starší žákyně/ žáci25. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
146Komárek TomášACT leraK Blansko / Spesov2004ŽciS100:04:56,5440
214Dobrovský MichalBiatlon blansko / Blansko2004ŽciS200:05:40,4300:00:43,8936
3106Petečel AlexejElite Sport Boskovice2004ŽciS300:05:49,6500:00:53,1133
462Malits MarekASK Blansko2004ŽciS400:06:28,3300:01:31,7931
5107Tajovská PavlaBiatlon Blansko2004ŽkyS100:06:31,2200:01:34,6840
6103Jelínková NatálieDrahanský sport team2004ŽkyS200:06:34,3900:01:37,8536
795Široká EliškaAK Blansko Dvorská / Blansko2004ŽkyS300:06:35,2300:01:38,6933
8113Kuchař FilipACT Lerak Blansko2004ŽciS500:06:40,8800:01:44,3430
9116Smutná AnnaDrahanský sport team2004ŽkyS400:06:53,6300:01:57,0931
1097Škvařilová StelaAK Blansko Dvorská / Blansko2004ŽkyS500:07:16,3200:02:19,7830
1117Dvořák TomášKulířov2003ŽciS600:12:44,4900:07:47,9529


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:27.12.2018
Zataženo   Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava ParmyTrať:900 m
3°C   Katerogie: mladší žáci25. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
19Charvát MatyášElite Sport Boskovice2005ŽciM100:02:52,5740
288Zouhar TadeášACT leraK Blansko / Blansko2005ŽciM200:03:08,6800:00:16,1136


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:27.12.2018
Zataženo   Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava ParmyTrať:900 m
3°C   Katerogie: mladší žákyně25. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
158Křížová ViktorieElite sport Boskovice / Letovice2006ŽkyM100:02:56,6040
2110Jakusidisová VeronikaASK Blansko2005ŽkyM200:03:01,7700:00:05,1736
3141Ryšávková EmmaElite Sport Max training2005ŽkyM300:03:02,3900:00:05,79x
413Dobrovská LucieAsk blansko / Blansko2006ŽkyM400:03:10,4900:00:13,8933
5109Poláčková NatálieASK Blansko2006ŽkyM500:03:14,9300:00:18,3331
6118Matušková JulieBlansko/ASK Blansko2005ŽkyM600:03:15,5900:00:18,9930
7131Jandáková LeonaBlansko/ASK Blansko2006ŽkyM700:03:23,2100:00:26,6129
872Pavlů KateřinaŽďárná / Žďárná2006ŽkyM800:03:27,1000:00:30,5028


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:27.12.2018
Zataženo   Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava ParmyTrať:600 m
3°C   Katerogie: přípravka chlapci25. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1152Šenkýř DominikSilůvky2008PříCh100:01:58,85x
2125Lipenský MatoušSkřipov/Moravec Team2008PříCh200:02:00,9800:00:02,1340
319Ellinger DenisASK Blansko2007PříCh300:02:00,7800:00:01,9336
425Grünwald MartinAK Blansko Dvorská / Blansko2007PříCh400:02:03,8500:00:05,0033
561Lát DušanAK Blansko dvorská / Blansko2007PříCh500:02:05,2100:00:06,3631
6142Ryšavka JáchymTS Jana Kohuta2007PříCh600:02:05,6700:00:06,82x
7111Kuchař JosefACT leraK Blansko2008PříCh700:02:06,4400:00:07,5930
884Worbis RadimKotvrdovice / Kotvrdovice 3072007PříCh800:02:07,3500:00:08,5029
9104Jelínek TomášDrahanský sport team2007PříCh900:02:08,9600:00:10,1128
10121Šafránek JáchymElite Sport Boskovice2007PříCh1000:02:08,8700:00:10,0227
11123Kočvara JakubDrahanský sport team2007PříCh1100:02:09,4700:00:10,6226
12128Poláček DominikACT Lerak2008PříCh1200:02:11,4200:00:12,5725
1363Malits RadekASK Blansko2008PříCh1300:02:12,2900:00:13,4424
1445Komárek JakubACT leraK Blansko / Spešov2007PříCh1400:02:12,6900:00:13,8423
1596Škvařil HynekAK Blansko Dvorská / Blansko2008PříCh1500:02:19,7300:00:20,8822
1652Krušina DanielLetovice2007PříCh1600:02:29,9800:00:31,1321


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:27.12.2018
Zataženo   Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava ParmyTrať:600 m
3°C   Katerogie: přípravka dívky25. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
194Šamšulová MartinaElite sport Boskovice / Letovice2007PříD100:01:54,4240
26Bradáčová NikolaACT Lerak Blansko / Šebrov2007PříD200:01:54,8300:00:00,4136
3138Tomanová StelaOrel Vyškov2007PříD300:01:56,3000:00:01,88x
486Zavřelová Adélaelite sport boskovice / Karolín2007PříD400:02:03,5700:00:09,1533
541Kniesová LucieAK Blansko Dvorská / Blansko2007PříD500:02:07,9400:00:13,5231
6117Smutná DorotaDrahanský sport team2007PříD600:02:19,4200:00:25,0030
7105Petečelová ValentinaDoubravice/Elite Sport Boskovice2008PříD700:02:19,8600:00:25,4429
8135Janovská BarboraMoravec Team2008PříD800:02:24,3500:00:29,9328


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:27.12.2018
Zataženo   Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava ParmyTrať:300 m
3°C   Katerogie: přípravka mladší chlapci25. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
148Korgo VojtěchAtletický klub Jan Kohut / Blansko2009MlPřCh100:01:00,59x
220Ellinger ŠimonASK Blansko2009MlPřCh200:01:02,6600:00:02,07x
398Šváb AdrianACT leraK / Spešov2009MlPřCh300:01:05,1400:00:04,55x
4114Kuchař JáchymACT leraK Blansko2009MlPřCh400:01:06,6700:00:06,08x
5166Kovařík DanielJan Kohút Blansko2010MlPřCh500:01:08,7200:00:08,13x
671Pavlu DavidElite / Žďárná2009MlPřCh600:01:10,9000:00:10,31x
785Zavřel Jiříelite sport boskovice / Karolín2009MlPřCh700:01:12,1200:00:11,53x
870Pavlu BedřichŽďárná / Žďárná2009MlPřCh800:01:16,5300:00:15,94x
9165Cihlář JiříOB Veselice2009MlPřCh900:01:17,4700:00:16,88x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:27.12.2018
Zataženo   Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava ParmyTrať:300 m
3°C   Katerogie: přípravka mladší dívky25. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1102Zamazalová EliškaASK Blansko2009MlPřD100:01:02,24x
2132Jandáková ZuzanaASK Blansko2009MlPřD200:01:03,5800:00:01,34x
3137Meluzínová NelaELITE sport Boskovice2009MlPřD300:01:05,1200:00:02,88x
44Bradáčová AnetaACT Lerak Blansko / Šebrov2010MlPřD400:01:07,8000:00:05,56x
5139Tomanová MajaOrel Vyškov2010MlPřD500:01:08,4700:00:06,23x
6122Šafránková AnnaElite Sport Boskovice2010MlPřD600:01:11,2000:00:08,96x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:27.12.2018
Zataženo   Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava ParmyTrať:100 m
3°C   Katerogie: přípravka nejmladší chlapci25. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1144Hrabovský MichalAHA Vyškov2011NejPřCh100:00:16,61x
2170Melichar TomášSuchdol nad Odrou2011NejPřCh200:00:17,8200:00:01,21x
3154Šenkýř DavidOrel Silůvky2013NejPřCh300:00:18,1600:00:01,55x
4182Kacetl RichardTěchov/AK Blansko Dvorská2011NejPřCh400:00:18,4800:00:01,87x
5127Lipenský Jan FrantišekSkřipov/Moravec Team2011NejPřCh500:00:18,8300:00:02,22x
6177Bernard ŠimonBoskovice2012NejPřCh600:00:19,1300:00:02,52x
7173Černý DominikOrel Vyškov2011NejPřCh700:00:19,4900:00:02,88x
899Šváb SebastianSpešov2013NejPřCh800:00:20,4900:00:03,88x
9190Kolář RadovanACT leraK Blansko2011NejPřCh900:00:21,6000:00:04,99x
10136Janovský JonášMoravec Team2014NejPřCh1000:00:25,2300:00:08,62x
11146Halas MatějOrel Vyškov2013NejPřCh1100:00:26,7600:00:10,15x
12168Novák MaxSuchdol2014NejPřCh1200:00:31,4500:00:14,84x
13191Kolář LubomírBlansko2014NejPřCh1300:00:32,7800:00:16,17x
14178Bernard DenisBoskovice2015NejPřCh1400:00:35,8400:00:19,23x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:27.12.2018
Zataženo   Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava ParmyTrať:100 m
3°C   Katerogie: přípravka nejmladší dívky25. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1147Halasová AnežkaOrel Vyškov2011NejPřD100:00:17,36x
2126Lipenská Jana_MarieSkřipov/Moravec Team2011NejPřD200:00:17,6700:00:00,31x
3129Poláčková PavlínaACT Lerak2013NejPřD300:00:20,7500:00:03,39x
4167Kovaříková AnitaKlepačov2013NejPřD400:00:22,2300:00:04,87x
5130Poláčková KarolínaACT Lerak2013NejPřD500:00:23,7800:00:06,42x
6183Kacetlová SimonaTěchov2014NejPřD600:00:24,7900:00:07,43x
www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-19  /  Tisk:26.05.2019
© Malin 2015-19