O kresníB ěžeckáL iga  2018
Běžecké září začneme ve Vískách a uzavřeme u Hraběnky

Běžecké září začneme ve Vískách a uzavřeme u Hraběnky

22. 8. 2018 Vísky, Petrovice, Sloup a Blansko – Teplotně velice...

Okrouhlá není jen sníh a mráz. Má i červencového sněhuláka.

Okrouhlá není jen sníh a mráz. Má i červencového sněhuláka.

15. 7. 2018 Okrouhlá – Když se v běžeckých kruzích řekne...

Je tu čas letního odpočinku, ale v červenci se s OBL stále běhá

Je tu čas letního odpočinku, ale v červenci se s OBL stále běhá

24. června 2018 – Lomnice, Skalní Mlýn, Okrouhlá....

Vítězové Lesempolem na kolotoč, všichni na festival ...

Vítězové Lesempolem na kolotoč, všichni na festival ...

1. 6. 2018 Veselice Tradiční  jízdu vítězů na...

Bohatý máj střídá klidnější červen

Bohatý máj střídá klidnější červen

28. 5. 2018 Doubravice, Veselice, Sloup – Letošní květen nemá...

  • Běžecké září začneme ve Vískách a uzavřeme u Hraběnky

  • Okrouhlá není jen sníh a mráz. Má i červencového sněhuláka.

  • Je tu čas letního odpočinku, ale v červenci se s OBL stále běhá

  • Vítězové Lesempolem na kolotoč, všichni na festival ...

  • Bohatý máj střídá klidnější červen

Výsledky závodu:

Dostupné kategorie:
2018_04_08-Horicka_osmicka-vysledky
muži/ ženy/ junioři/ juniorky
Propozice:Propozice
Profil tratě:Profil
Fotky:
Fotky
Nikol
Fotky
OBL


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.04.2018
Zataženo   Hořická osmičkaTrať:8000 m
12°C   Katerogie: muži/ ženy/ junioři/ juniorky12. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
155Grün VojtěchElite Sport Boskovice1992M100:29:58,6080
236Široký StanislavAK Blansko Dvorská1977MV1100:30:31,9000:00:33,3076
349Dvořáček JiříElite Sport Max Team Blansko1968MV2100:30:50,7000:00:52,1073
461Barbořík JanElite Sport Max Team Blansko1983M200:31:01,6000:01:03,0071
559Klopec AlešBlansko1978MV1200:31:27,3000:01:28,7070
648Huťka JiříBořitov/Brno1991M300:32:22,0000:02:23,4069
752Grün GustavAC Okrouhlá1968MV2200:32:45,5000:02:46,9068
88Kučírek VojtěchTJ TŽ Třinec1993M400:33:01,1000:03:02,50x
91Šperka MartinMinerva Boskovice1970MV1300:33:32,6000:03:34,0067
1075Škvařil JanBlansko1973MV1400:33:39,3000:03:40,7066
1123Marek SamuelElite Sport Boskovice2002J100:33:43,3000:03:44,7040
129Buš OndřejRáječko1985M500:33:46,2000:03:47,6065
1331Weis JosefElite Sport Boskovice1974MV1500:33:51,9000:03:53,3064
1476Kuchař JanBlansko1980M600:33:55,7000:03:57,1063
1544Krška MichalBlansko1984M700:34:04,2000:04:05,6062
1686Beneš PetrBlansko1987M800:34:34,1000:04:35,5061
1730Polachová LenkaHorizont Kola Novák Blansko1986Ž100:34:35,5000:04:36,9040
1835Toman IgorVyškov1972MV1600:34:43,7000:04:45,10x
1928Bachratý PavelBlansko1965MV2300:34:49,8000:04:51,2060
2018Spáčil LeopoldNOVATOP LAPIERRE Letovice1959MV2400:35:20,4000:05:21,8059
2145Ježek MartinBlansko1985M900:35:32,9000:05:34,3058
2222Kubínek PavelBlansko1977MV1700:35:54,9000:05:56,3057
2357Zemánek MiroslavBořitov1979M1000:36:07,7000:06:09,1056
2412Horský RadekOB Veselice1978MV1800:36:17,0000:06:18,4055
2516Široký StanislavBlansko2001J200:36:27,3000:06:28,7036
2650Haresta PetrVF Sport Team Černá Hora1986M1100:36:28,6000:06:30,0054
2739Hegr JiříŠošůvka1977MV1900:36:49,5000:06:50,9053
2877Peřina IvoFC Kuřim1966MV2500:36:50,6000:06:52,00x
2973Komárková ZdeňkaKometky Olešnice1974ŽV100:36:56,5000:06:57,9036
3084Kinc PavelVF Sport Team Černá Hora1974MV11000:37:11,1000:07:12,5052
3169Macura JanHorizont Kola Novák Blansko1972MV11100:37:18,1000:07:19,5051
324Klepalová KamilaPerun Team Blansko1996Ž200:37:21,7000:07:23,1033
3381Svoboda LeošBiatlon Blansko1976MV11200:37:34,0000:07:35,4050
3443Michálek JurajY Soft1982M1200:38:07,0000:08:08,40x
3566Hořínková DitaStřelka Brno1994Ž300:38:11,3000:08:12,70x
3680Kolář VítBlansko1980M1300:38:19,8000:08:21,2049
3711Štyndl MiroslavAtletika Polička1957MV3100:38:26,6000:08:28,00x
3817Kulíšek VítězslavBlansko1991M1400:38:31,3000:08:32,7048
3951Landa JaroslavMinerva Boskovice1957MV3200:38:48,2000:08:49,6047
4024Procházka JanRBK Blansko/Ráječko1979M1500:40:16,9000:10:18,3046
4138Buš JiříRájec-Jestřebí1994M1600:40:34,2000:10:35,6045
4242Šamonil PetrRájec - Jestřebí1962MV2600:40:41,5000:10:42,9044
4319Suchý LiborBlansko2003J300:40:44,5000:10:45,90-
4478Nedvěd MartinBlansko1983M1700:40:49,7000:10:51,1043
4537Šamalík VítSynthon Sport Society1994M1800:40:50,8000:10:52,2042
4670Matuška ZdeněkBlansko1969MV11300:41:04,6000:11:06,0041
4710Svoboda PavelTJ Sloup1955MV3300:41:08,5000:11:09,9040
4820Münster LiborBlansko1966MV2700:41:28,6000:11:30,0039
4988Lorenc AntonínBertík Blansko1964MV2800:41:37,7000:11:39,1038
5079Kolářová KateřinaBlansko1985Ž400:41:55,8000:11:57,2031
5172Kobliha MilanLRS Vyškov1957MV3400:41:56,4000:11:57,80x
5226Brychta VlastimilIKMF Blansko1982M1900:42:10,5000:12:11,9037
5371Dvořáková EvaProstějov1955ŽV2100:42:10,9000:12:12,30x
5468Koutná LenkaBlansko1988Ž500:42:21,1000:12:22,5030
5582Sedlák JakubLudíkov1996M2000:42:30,2000:12:31,6036
5674Krejsová PetraBoskovice1979Ž600:42:41,6000:12:43,0029
5760Žákovská AlenaHorizont Blansko1962ŽV2200:42:55,6000:12:57,0028
5867Dvořák DavidBrno1976MV11400:43:10,6000:13:12,00x
5956Březa MiroslavBrno1959MV2900:43:12,1000:13:13,50x
6087Markus TomášTJ Sokol Šebetov1989M2100:43:17,4000:13:18,8035
6165Pellová GabrielaBrno1979Ž700:43:21,5000:13:22,90x
6240Sobotka MartinBrno1976MV11500:43:41,5000:13:42,90x
6363Slabáková LenkaOrel Židenice1966ŽV2300:44:28,2000:14:29,60x
6427Balák MartinBruslárna.cz1970MV11600:44:37,2000:14:38,60x
6583Petr KamilTJ Sokol Letovice1978MV11700:44:53,2000:14:54,6034
666Tomanová LenkaOrel Vyškov1976ŽV200:44:57,3000:14:58,70x
6746Suchá LenkaBlansko1974ŽV300:45:12,7000:15:14,1027
687Musilová LenkaBlansko1991Ž800:45:43,6000:15:45,0026
6915Klepalová VendulaPerun Team Blansko1998Jky100:45:59,3000:16:00,7025
7064Buš RomanRájec1965MV21000:46:02,4000:16:03,8033
7162Daněk MilanHorizont Kola Novák Blansko1962MV21100:48:22,0000:18:23,4032
725Bařinka JanBoskovice1984M2200:48:35,5000:18:36,9031
7390Hromádková PetraBlansko1982Ž900:49:31,1000:19:32,5024
7441Šebková IvaBlansko1974ŽV400:49:31,6000:19:33,0023
7525Beneš OldřichKotvrdovice1986M2300:50:13,5000:20:14,9030
762Burdová RenataKotvrdovice1991Ž1000:50:14,0000:20:15,4022
7789Podmelová VilmaAC Moravská Slavia1962ŽV2400:52:06,2000:22:07,60x
7834Weisová BarboraElite Sport Boskovice1980Ž1100:54:59,6000:25:01,0021
7914Škvařilová RadkaTj Vysočany1991Ž1200:55:46,8000:25:48,2020
8085Dražan LiborUniverzita obrany1960MV21201:01:55,1000:31:56,50x
8154Klepalová LenkaPerun Team Blansko1966ŽV2501:03:35,6000:33:37,0019
8253Klepal PetrPerun Team Blansko1966MV21301:03:36,2000:33:37,6029
www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-18  /  Tisk:18.09.2018
© Malin 2015-18