Závody 2017

TERMÍNOVKA 2017 ke stažení (jpg) PROPOZICE 2017 + PARTNEŘI OBL ke stažení (jpg)   ŽÁKOVSKÁ LIGA Tajovský reality

Č. DATUM MÍSTO DÉLKA NÁZEV START PROFIL PROPOZICE VÝSLEDKY FOTKY
1. so 11.2. Rájec-Jestřebí 9,6 km Rájecká desítka 2. roč. - pokračovatel Ráječkovské desítky 11.15   PDF PDF PDF ZDE
2. so 1.4. Hořice 8 km Hořická osmička 11. roč. 10.30 PDF PDF PDF ZDE
3. so 8.4. Skalice nad Svitavou 9,8 km Skalická desítka 20. roč. 14.30 PDF PDF PDF
4. pá 21.4. Blansko 5 km Jarní pětka na dráze 32. roč. 17.00 PDF PDF ZDE
5. po 1.5. Boskovice 12,5 km Boskovické běhy 8. roč. 15.20   PDF PDF ZDE
6. po 8.5. Černá Hora 9,2 km Běh Černou Horou 59. roč. 11.45 PDF PDF PDF ZDE
7. út 16.5. Horní Lhota - Hraběnka 5,7 km Hraběnka Cup 18. roč. 17.30 JPG PDF PDF  
8. út 23.5. Skalní mlýn – Macocha 4,7 km Hraběnka Cup 18. roč. 17.30 PDF PDF PDF
9. ne 28.5. Ostrov u Macochy 10 km Šamalíkova míle 6. roč. 16.00 PDF PDF PDF ZDE
10. út 30.5. Ráječko Nová - Hraběnka 6,7 km Hraběnka Cup 18. roč. 17.30 JPG PDF PDF ZDE
11. so 3.6. Doubravice nad Svitavou 8,5 km Svitava kros o putovní pohár mikroregionu Svitava 9. roč. 11.00 PDF PDF PDF ZDE
12. so 10.6. Veselice 10 km Lesempolem 4. roč. 11.00 JPG PDF PDF ZDE
13. so 17.6. Spešov 8,5 km Spešovský kros okolo Jedle 3. roč. 10.00 WEB PDF PDF ZDE
14. ne 25.6. Sloup 11,5 km Sloupský lesní běh 36. roč. 10.00 PDF PDF PDF ZDE
15. út 4.7. Blansko - Lomnice 43 km MUM, 3. Blanenská etapa 25. roč. 14.00 JPG PDF PDF ZDE
16. so 8.7. Skalní mlýn 10 km Desítka Moravským krasem 5. roč. 18.00 PDF PDF PDF ZDE
17. so 15.7. Nemojany 9 km Nemojská devítka 10. roč. 10.00 PDF PDF PDF ZDE
18. so 26.8. Vísky 9,05 km
Vísecká destítka 12. roč. 15.00 PDF PDF PDF
19. so 26.8. Blansko 21,1 km
Půlmaraton Moravským krasem 22. roč. 16.00 PDF PDF PDF
20. út 5.9. Ráječko Nová - Hraběnka 6,7 km Hraběnka Cup 18. roč. 17.30 PDF PDF PDF
21. so 9.9. Blansko 10 km Blanenská desítka 4. roč. 15.00 PDF PDF ZDE
22. út 12.9. Skalní mlýn - Macocha 4,7 km Hraběnka Cup 18. roč. 17.30 PDF PDF PDF ZDE
23. so 16.9. Sloup 12,2 km Běh Moravským krasem 53. roč. 15.00 PDF PDF PDF ZDE
24. út 19.9. Horní Lhota - Hraběnka 5,7 km Hraběnka Cup 18. roč. 17.30 JPG PDF PDF ZDE
25. pá 22.9. Blansko 10 km Podzimní desítka na dráze 32. roč. 16.30   PDF PDF
26. so 30. 9. Kunštát 10 km Kunštátská desítka 8. roč. 11.00 PDF PDF PDF ZDE
27. ne 8.10. Rudice 12 km Běh kolem Klostermannovy studánky 9. roč. 11.00 PDF PDF PDF ZDE
28. so 21.10. Hořice 8 km Hořická rokle 10. roč. 11.00 PDF PDF PDF
29. so 11.11. Jedovnice 10,9 km Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka, 21. roč. 14.30 PDF PDF PDF
30. so 2.12. Okrouhlá 8,6 km Mikulášský běh Okrouhlá 9. roč. 11.15 PDF PDF
31. st 27.12. Petrovice 5,2 km Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy 23. roč. 11.00 PDF