Závody 2018

 TERMÍNOVKA 2018 ke stažení (jpg) PROPOZICE 2018 + PARTNEŘI OBL ke stažení (jpg)

Č. DATUM MÍSTO DÉLKA NÁZEV START PROFIL PROPOZICE VÝSLEDKY FOTKY
1. so 27.1. Rájec-Jestřebí 10 km Rájecká desítka 3. roč. - pokračovatel Ráječkovské desítky 11.15   PDF PDF PDF ZDE
2. ne 8.4. Hořice 8 km Hořická osmička 12. roč. 10.30 PDF    
3. so 14.4. Skalice nad Svitavou 9,8 km Skalická desítka 21. roč. 14.30 PDF      
4. pá 20.4. Blansko 5 km Jarní pětka na dráze 33. roč. 17.00      
5. út 1.5. Boskovice 12,5 km Boskovické běhy 9. roč. 15.20      
6. út 8.5. Černá Hora 9,2 km Běh Černou Horou 60. roč. 12.30 PDF      
7. út 15.5. Horní Lhota - Hraběnka 5,7 km Hraběnka Cup 19. roč. 17.30 JPG      
8. so 19.5. Spešov 8,5 km Spešovský kros okolo Jedle 4. roč. 10.00 WEB
9. út 22.5. Skalní mlýn – Macocha 4,7 km Hraběnka Cup 19. roč. 17.30 PDF      
10. ne 27.5. Ostrov u Macochy 10 km Šamalíkova míle 7. roč. 15.30 PDF      
11. út 29.5. Ráječko Nová - Hraběnka 6,7 km Hraběnka Cup 19. roč. 17.30 JPG      
12. so 2.6. Doubravice nad Svitavou 8,5 km Svitava kros o putovní pohár mikroregionu Svitava 10. roč. 11.00 PDF      
13. so 16.6. Veselice 10 km Lesempolem 5. roč. 11.00 JPG      
14. ne 24.6. Sloup 11,5 km Sloupský lesní běh 37. roč. 10.00 PDF
15. út 3.7. Blansko - Lomnice 43 km MUM, 3. Blanenská etapa 26. roč. 14.00 JPG
16. so 7.7. Skalní mlýn 10 km Desítka Moravským krasem 6. roč. 18.00  
17. so 28.7. Okrouhlá 10,7 km Běh kolem sněhuláka 2. roč. 11.15
18. so 1.9. Vísky 9,05 Vísecká destítka 13. roč. 15.00 PDF
19. út 4.9. Ráječko Nová - Hraběnka 6,7 km Hraběnka Cup 19. roč. 17.30 PDF
20. út 11.9. Skalní mlýn - Macocha 4,7 km Hraběnka Cup 19. roč. 17.30 PDF
21. so 15.9. Blansko 10 km Blanenská desítka 5. roč. 15.00
22. so 15.9. Sloup 12,2 km Běh Moravským krasem 54. roč. 15.00 PDF
23. út 18.9. Horní Lhota - Hraběnka 5,7 km Hraběnka Cup 19. roč. 17.30 JPG
24. so 6.10. Kunštát 10 km Kunštátská desítka 10. roč. 11.00 PDF
25. ne 14.10. Rudice 12 km Běh kolem Klostermannovy studánky 10. roč. 11.00 PDF
26. ne 21.10. Hořice 8 km Hořická rokle 11. roč. 11.00 PDF
27. so 10.11. Jedovnice 10,9 km Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka, 22. roč. 14.30 PDF
28. so 1.12. Okrouhlá 8,6 km Mikulášský běh 10. roč. 11.15 PDF
29. čt 27.12. Petrovice 5,2 km Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy 24. roč. 11.00 PDF