O kresníB ěžeckáL iga  2020
Ani v listopadu se na běžeckých závodech nepotkáme

Ani v listopadu se na běžeckých závodech nepotkáme

4. 11. 2020 Blansko a Jedovnice – Bohužel ani intenzivní držení...

Optimismus z běžeckého září je pryč. V říjnu se závodit nebude.

Optimismus z běžeckého září je pryč. V říjnu se závodit nebude.

5. 10. 2020 Kunštát, Rudice, Hořice – Když jsem psal článek...

Jak naporcovat letošního běžeckého medvěda?

Jak naporcovat letošního běžeckého medvěda?

27. 9. 2020 Záludné onemocnění covid-19 bez předchozího...

Boskovické běhy - výzva 01

Boskovické běhy - výzva 01

Nemáme pro vás závod – máme pro vás VÝZVU!...

Září volá do lavic a na běhy ještě víc!

Září volá do lavic a na běhy ještě víc!

24. 8. 2020 Petrovice, Skalní Mlýn, Blansko, Sloup – Letní...

  • Ani v listopadu se na běžeckých závodech nepotkáme

  • Optimismus z běžeckého září je pryč. V říjnu se závodit nebude.

  • Jak naporcovat letošního běžeckého medvěda?

  • Boskovické běhy - výzva 01

  • Září volá do lavic a na běhy ještě víc!

Výsledky závodu:


 Zpět 



Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2019
Slunečno   Běh Černou HorouTrať:9200 m
15°C   Katerogie: muži61. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1111Grün VojtěchOkrouhlá/Elite Sport Boskovice/Salom...1992M100:34:26,1480
2124Suk LadislavVSK Univerzita Brno1983M200:34:26,360:00:00,22x
381Široký StanislavAK Blansko Dvorská / Blansko1977MV1100:35:09,600:00:43,4676
4123Bořil Petrhlavnězdravě.cz / Štěpánov1986M300:35:26,510:01:00,37x
5170Kozák OsvaldKos Tesla Brno / Brno1982M400:35:28,370:01:02,23x
664Ryška VítVSK UNI Brno / Brno1975MV1200:35:56,030:01:29,89x
7159Karásek AntonínRSFK / Černá Hora1982M500:36:24,770:01:58,6373
827Jančík TomášElite sport boskovice / Boskovice1972MV1300:36:27,030:02:00,8971
9198Burín MartinPřerov1985M600:37:17,600:02:51,46x
1049Konečný LiborKuřim1971MV1400:37:34,080:03:07,94x
118Haulík MatejVegerunners1999M700:37:43,280:03:17,14x
1223Huťka JiříBořitov/Brno1991M800:37:56,340:03:30,2070
131Beneš PetrBlansko1987M900:38:00,680:03:34,5469
146Kučera JosefTJ Vilemovice / Vilemovice/Kuřim1985M1000:38:11,330:03:45,1968
152Škvařil JanBlansko/1973MV1500:38:28,510:04:02,3767
1617Šperka MartinMinerva Boskovice / Boskovice1970MV1600:38:38,780:04:12,6466
17187Musil PavelAC Moravská Slavia Brno1975MV1700:38:51,290:04:25,15x
184Šindelář OndřejElite sport Boskovice / Rajecko1988M1100:39:00,270:04:34,1365
1961Ryba LukášBB Cyklosport / Lipůvka / Lipůvka1979MV1800:39:07,520:04:41,3864
2028Buš OndřejRáječko1985M1200:40:06,450:05:40,3163
2119Haresta PetrVF Sport Team Černá Hora1986M1300:40:11,180:05:45,0462
223Kalaš RudolfInvalidovna Boskovice1971MV1900:40:17,020:05:50,8861
2377Bednář ZbyněkJamné / Tišnov1973MV11000:40:23,540:05:57,40x
2445Krška MichalBlansko1984M1400:40:35,210:06:09,0760
2597Kinc PavelBlansko/VF Sport Team Černá Hora1974MV11100:40:38,700:06:12,5659
2691Jančařík PetrAAC Brno1968MV2100:40:39,730:06:13,59x
27250Prošek LukášVyškov1974MV11200:40:43,810:06:17,67x
2811Zemánek MiroslavBořitov / Bořitov1979MV11300:41:14,520:06:48,3858
29238Pospíšil PetrOtice1979MV11400:41:18,000:06:52,86x
30241Blaha MichalVelká Bíteš1985M1500:41:49,530:07:23,39x
31192Šmíd MiroslavBóchači z ÚFM1984M1600:41:53,870:07:27,73x
32243Zouhar LiborBrno-Líšeň1958MV3100:41:58,900:07:32,76x
3351Fiala OndřejBoskovice/1982M1700:42:36,170:08:10,0357
3420Novák PavelSuchdol1985M1800:42:44,360:08:18,2256
3526Daněk JanBrno1989M1900:42:45,810:08:19,67x
3669Pribyl MartinFAST and LIGHT Blansko1987M2000:42:49,100:08:22,9655
37209Svoboda LeošBiatlon Blansko1976MV11500:42:49,100:08:22,9654
3814Vrána FilipJundrov1976MV11600:43:03,740:08:37,60x
3988Krátký PavelOlomučany1974MV11700:44:04,630:09:38,4953
4068Matěna VladimírVZS Blansko1959MV3200:44:04,630:09:38,4952
4138Novák ZdeněkHorizont Kola Novák Blansko1961MV2200:44:33,400:10:07,2651
4239Barvíř JiříBrno1982M2100:44:35,420:10:09,28x
4336Novosad OndřejCetkovice1997M2200:44:56,200:10:30,0650
4431Lazar LukášBrno1982M2300:45:09,110:10:42,97x
4583Odehnal TomášBoskovice1968MV2300:45:09,110:10:42,9749
4696Hladký JiříBrno1975MV11800:45:10,600:10:44,46x
47237Sklenář JanTišnov1988M2400:45:11,980:10:45,84x
48244Zouhar LiborBrno-Líšeň1985M2500:45:11,980:10:45,84x
4966Svoboda PavelTJ Sloup1955MV3300:45:25,900:10:59,7648
5025Ondrušek VladimírOrel Obřany1992M2600:45:41,780:11:15,64x
517Janík MartinSK Meteor Brno1981M2700:45:42,000:11:15,86x
5222Váchů JessQUEEN(R)S1997M2800:45:42,000:11:15,86x
5352Loukota TomášRozbehame Letovice / Letovice1976MV11900:46:18,110:11:51,9747
5410Landa JaroslavMinerva Boskovice1957MV3400:46:22,790:11:56,6546
5537Korgo DavidTěchov / Těchov1974MV12000:46:55,520:12:29,3845
56249Hrůza VladimírBoskovice1960MV2400:47:15,710:12:49,5744
5716Šamonil PetrRájec - Jestřebí1962MV2500:47:21,750:12:55,6143
585Boháč JiříBehejBrno.com / Brno1954MV3500:48:24,570:13:58,43x
59114Bělík AntonínBlansko1966MV2600:48:30,910:14:04,7742
609Janek PetrBrno1969MV2700:48:51,530:14:25,39x
61153Odehnal JiříČerná Hora1975MV12100:49:13,960:14:47,8241
6258Vodička Radekartoss reality1969MV2800:49:14,100:14:47,96x
6332Paděra PetrBlansko/1989M2900:50:47,430:16:21,2940
6434Buš JiříRájec-Jestřebí1994M3000:50:50,660:16:24,5239
65247Drábek MarekBýkovice1973MV12200:50:56,650:16:30,5138
6671Pokorný RadovanSpešov1992M3100:51:41,390:17:15,2537
6721Buš RomanRájec1965MV2900:52:12,990:17:46,8536
68213Novotný TomášČerná Hora1983M3200:52:42,660:18:16,5235
6915Lorenc AntonínBertík Blansko / Blansko1964MV21000:53:20,850:18:54,7134
7078Šebela JiříRelax Fit Team Blansko / Blansko1958MV3600:54:34,760:20:08,6233
71189Luksch AlešČerná Hora1973MV12300:55:11,970:20:45,8332
72222Medek JiříČerná Hora1978MV12400:55:54,730:21:28,5931
7348Kunc JosefOrel Vyškov / Vyškov1960MV21100:58:23,890:23:57,75x
7480Daněk MilanHorizont Kola Novák Blansko1962MV21200:59:58,550:25:32,4130
7544Dražan LiborKuničky1960MV21301:09:57,780:35:31,6429


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2019
Slunečno   Běh Černou HorouTrať:4600 m
15°C   Katerogie: ženy/junioři/dorostenci61. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1155Kotyza DanielVSK Univerzita Brno2000Jři100:16:31,90x
2242Effenberger MarekVSK Univerzita Brno2001Jři200:16:52,930:00:21,03x
3236Chaloupka MilanVSK Univerzita Brno - Jehnice2002Dor100:17:55,100:01:23,20x
4230Kopřivová BarboraVSK UNI Brno / TJ Sokol Přísnotice1993Ž100:18:34,210:02:02,31x
590Jančaříková LenkaAAC Brno1970ŽV1100:19:13,420:02:41,52x
6171Kozáková ZdenkaKos Tesla Brno / Brno1979ŽV1200:19:48,670:03:16,77x
7239Barboříková LenkaSVVAT Blansko1986Ž200:20:12,460:03:40,5640
8233Třetina MartinČerná Hora2002Dor200:20:17,800:03:45,9040
9118Zemánková EvaAC Moravská Slávie1991Ž300:20:19,170:03:47,27x
10235Doležalová DagmarVSK Univerzita Brno - Jehnice2001Jky100:20:54,620:04:22,72x
1143Čermáková TerezaBlansko/Fast and light1988Ž400:20:56,080:04:24,1836
1229Jurová BarboraBlansko1981Ž500:21:09,090:04:37,1933
13207Kalová JitkaSK Skol Brno1973ŽV1300:21:21,630:04:49,73x
14122Janíková BarbaraMeteor1986Ž600:21:32,510:05:00,61x
15245Valová SilvieVSK Univerzita Brno2001Jky200:22:28,480:05:56,58x
16177Kreidlová JitkaOrel Zidenice1975ŽV1400:22:28,480:05:56,58x
1747Kuchařová TáňaPERUN TEAM BLANSKO1975ŽV1500:22:34,600:06:02,7031
18240Hynštová MarieAK Drnovice1957ŽV2100:22:41,080:06:09,18x
19115Farská MichaelaELITE SPORT BOSKOVICE1986Ž700:22:58,420:06:26,5230
2084Žákovská AlenaHorizont Blansko1962ŽV2200:23:15,170:06:43,2729
2182Širůčková MartinaDolní Loučky1983Ž800:23:45,840:07:13,94x
22108Petečelová LucieDoubravice1981Ž900:24:03,890:07:31,9928
2318Grünová IvanaAC Okrouhlá / Okrouhlá1971ŽV1600:24:20,320:07:48,4227
24188Třetinová TerezaČerná Hora1996Ž1000:24:26,310:07:54,4126
2524Hegrová IvonaValím Valím Hostěrádky / Hostěr...1969ŽV2300:24:26,540:07:54,64x
26121Jirkovská VeronikaSpartan Race Training Group Br1989Ž1100:24:34,670:08:02,77x
27113Vymazalová AdélaElite Sport Boskovice / Rájec - Jest...2003Dorky100:24:34,670:08:02,7740
2860Kubinová AdélaElite Sport Boskovice2004ŽkyS100:24:34,900:08:03,00-
29229Holcnerová JanaAerobik Černá Hora / Černá Hora1976ŽV1700:25:03,370:08:31,4725
30125Tesařová JitkaRBK Blansko1964ŽV2400:25:35,650:09:03,7524
31117Klevetová EvaELITE SPORT BOSKOVICE1988Ž1200:25:53,480:09:21,5823
32120Bílková LucieMeteor1990Ž1300:25:59,390:09:27,49x
3341Krejčiříková KateřinaSvatá Kateřina / Blansko1972ŽV1800:26:28,710:09:56,8122
34181Vesela AlenaČerná Hora1984Ž1400:26:28,710:09:56,8121
3595Hladká KláraSK Skol Brno1978ŽV1900:26:45,660:10:13,76x
36119Nevěřilová JohanaMeteor1990Ž1500:26:46,690:10:14,79x
37197Kohoutková HanaMLADKOV1977ŽV11000:27:22,770:10:50,8720
38248Librová IvaPERUN TEAM BLANSKO / Blansko1974ŽV11100:27:34,440:11:02,5419
3935Klepalová LenkaPERUN TEAM BLANSKO1966ŽV2500:28:03,340:11:31,4418
4033Klepal PetrPERUN TEAM BLANSKO1966MV2100:28:03,650:11:31,75-
41246Gromešová RadomíraPERUN TEAM BLANSKO1971ŽV11200:29:24,470:12:52,5717
42160Karásková JanaRSFK / Černá Hora1983Ž1600:29:50,940:13:19,0416
43112Kalová RenataBlansko/Fast and light1974ŽV11300:30:08,230:13:36,3315
44185Surá AdélaRozběháme Letovice1997Ž1700:33:05,540:16:33,6414


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2019
Slunečno   Běh Černou HorouTrať:2300 m
15°C   Katerogie: starší žáci61. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
112Charvát MatyášElite Sport Boskovice / Boskovice2005ŽciS100:08:22,1540
2100Komárek TomášACT leraK Blansko 2004ŽciS200:08:22,210:00:00,0636
313Dobrovský MichalBiatlon Blansko / Blansko2004ŽciS300:08:29,590:00:07,4433
472Zouhar TadeášACT leraK Blansko / Blansko2005ŽciS400:08:47,000:00:24,8531
5228Hédl TomášBukovice2005ŽciS500:09:02,600:00:40,45x
6227Hédl DavidBukovice2005ŽciS600:09:07,750:00:45,60x
730Kabrhél JakubBiatlon Blansko / Blansko2005ŽciS700:09:21,480:00:59,3330
8106Petečel AlexejElite Sport Boskovice2004ŽciS800:09:26,610:01:04,4629
957Nečas AdamAK Blansko Dvorska / Blansko2004ŽciS900:09:27,330:01:05,1828
10201Jančařík TomášVSK Univerzita Brno2005ŽciS1000:09:30,460:01:08,31x
11102Kostruh JanVSK Univerzita Brno - Jehnice2004ŽciS1100:09:51,310:01:29,16x
12205Kala FilipSK Skol Brno2004ŽciS1200:09:51,310:01:29,16x
13152Skořepa PetrSvitávka2005ŽciS1300:12:08,380:03:46,2327
14116Daněk ŠtěpánBlansko/Horizont Blansko2004ŽciS1400:13:06,250:04:44,1026
15186Musil FilipBrno - Medlánky2005ŽciS1500:14:02,730:05:40,58x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2019
Slunečno   Běh Černou HorouTrať:1700 m
15°C   Katerogie: starší žákyně61. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1221Svobodová BarboraVSK Univerzita Brno - Jehnice2004ŽkyS100:06:39,99x
2194Horáková LudmilaTJ Oslavany2004ŽkyS200:06:42,690:00:02,70x
3232Macharáčková AnnaVSK Univerzita Brno2005ŽkyS300:06:51,120:00:11,13x
4224Samlíková JulieTJ Oslavany2004ŽkyS400:06:58,760:00:18,77x
567Tajovská PavlaBiatlon / Blansko2004ŽkyS500:07:06,670:00:26,6840
6231Široká EliškaAK Blansko Dvorská2004ŽkyS600:07:23,650:00:43,6636
746Kubinová AdélaElite Sport Boskovice2004ŽkyS700:07:27,080:00:47,0933
8234Matušková JulieBlansko/ASK Blansko2005ŽkyS800:07:29,210:00:49,2231
9223Škvařilová StelaAK Blansko Dvorská2004ŽkyS900:08:14,880:01:34,8930
DNF212Vybošťoková DanielaBiatlon / Blansko2005ŽkyS-DNFx


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2019
Slunečno   Běh Černou HorouTrať:1000 m
15°C   Katerogie: mladší žákyně61. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
11007Bradáčová NikolaACT Lerak Blansko / Šebrov2007ŽkyM100:03:25,8640
21004Bezdíčková DominikaASK Blansko2006ŽkyM200:03:27,910:00:02,0536
350Křížová ViktorieElite sport Boskovice / Letovice2006ŽkyM300:03:28,950:00:03,0933
4101Šťastná SáraVSK UNI Brno2006ŽkyM400:03:39,730:00:13,87x
5204Mladenkova JosefinaSK Skol Brno2007ŽkyM500:03:45,750:00:19,89x
6206Kreidlová VeronikaOrel Židenice2007ŽkyM600:03:50,930:00:25,07x
71025Jandáková LeonaASK Blansko / Blansko2006ŽkyM700:03:54,730:00:28,8731
853Matyášová KateřinaKB Blansko / Blansko2006ŽkyM800:03:54,730:00:28,8730
9103Kostruhová ŠárkaVSK Univerzita Brno - Jehnice2007ŽkyM900:03:56,550:00:30,69x
101031Kabrhelová KateřinaBlansko2007ŽkyM1000:04:00,970:00:35,1129
1156Musilová KláraBiatlon Blansko / Černá Hora2006ŽkyM1100:04:06,000:00:40,1428
12174Vrbková MartaTJ sokol Černá Hora2006ŽkyM1200:04:23,910:00:58,0527
1359Plchová BeátaKB Blansko / Blansko2007ŽkyM1300:04:27,610:01:01,7526
14211Vlčková KristýnaBiatlon Blansko2007ŽkyM1400:04:31,760:01:05,9025
15178Burgetová SáraČerná Hora2007ŽkyM1500:04:32,230:01:06,3724
16164Sedláková KateřinaZŠ Černá Hora / Černá Hora2006ŽkyM1600:04:39,210:01:13,3523
17166Machová KarolínaČerná Hora2007ŽkyM1700:04:39,220:01:13,3622
18162Kosová LilianaČerná Hora2006ŽkyM1800:04:39,220:01:13,3621


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2019
Slunečno   Běh Černou HorouTrať:1000 m
15°C   Katerogie: mladší žáci61. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1190Plechatý PatrikFC Medlánky2006ŽciM100:03:17,89x
2226Svoboda JiříBrťov2006ŽciM200:03:25,320:00:07,4340
375Šafránek JáchymElite Sport Boskovice / Doubravice2007ŽciM300:03:28,750:00:10,8636
4195Sedlačík MatějACT leraK2006ŽciM400:03:35,240:00:17,3533
5219Sova JakubAtletický klub Tišnov2007ŽciM500:03:37,320:00:19,43x
6129Haska PetrVSK Univerzita Brno2007ŽciM600:03:42,170:00:24,28x
71015Ellinger DenisASK Blansko2007ŽciM700:03:44,280:00:26,3931
870Worbis RadimKotvrdovice / Kotvrdovice2007ŽciM800:03:47,540:00:29,6530
9196Augustin TomášAK Blansko2007ŽciM900:03:55,380:00:37,4929
10202Kala MartinSK Skol Brno2007ŽciM1000:03:59,490:00:41,60x
111020Horák LubošElite Sport Boskovice / Okrouhlá2007ŽciM1100:04:02,040:00:44,1528
12130Svoboda AlexanderVSK Univerzita Brno2007ŽciM1200:04:10,830:00:52,94x
1399Komárek JakubACT leraK Blansko2007ŽciM1300:04:11,930:00:54,0427
1463Ryška DanielVSK UNI Brno / Brno2007ŽciM1400:04:28,250:01:10,36x
15165Sedlák ZdeněkFK Černá Hora / Černá Hora2007ŽciM1500:04:34,040:01:16,1526


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2019
Slunečno   Běh Černou HorouTrať:850 m
15°C   Katerogie: nejmladší žáci61. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1210Rozkošný Jakubbiatlon Blansko2009ŽciNej100:03:04,7240
2199Chaloupka KryštofSK Skol Brno2009ŽciNej200:03:07,030:00:02,31x
392Hladký TadeášSK Skol Brno2008ŽciNej300:03:09,760:00:05,04x
41016Ellinger ŠimonASK Blansko2009ŽciNej400:03:13,320:00:08,6036
5110Dvořáček PavelFK Černá Hora / ČERNÁ HORA2008ŽciNej500:03:13,410:00:08,6933
6203Kreidl VáclavZŠ Kotlářská Brno / Brno2009ŽciNej600:03:17,980:00:13,26x
7133Musil TomášVSK Univerzita Brno2008ŽciNej700:03:18,350:00:13,63x
8109Klimeš BrunoAK Blansko Dvorská2008ŽciNej800:03:18,400:00:13,6831
91014Dostál DominikElite Sport Boskovice / Boskovice2009ŽciNej900:03:19,880:00:15,1630
10225Škvařil HynekAK Blansko Dvorská2008ŽciNej1000:03:20,430:00:15,7129
11180Šváb AdrianACT Lerak Blansko2009ŽciNej1100:03:20,510:00:15,7928
12137Bárta MatyášVSK Univerzita Brno2009ŽciNej1200:03:21,330:00:16,61x
131010Bělík ViktorOrel Brno1 / Brno2009ŽciNej1300:03:26,870:00:22,15x
14139Kotyza DominikVSK Univerzita Brno2009ŽciNej1400:03:30,630:00:25,91x
15176Špidla MartinZŠ / Černá Hora2009ŽciNej1500:03:30,630:00:25,9127
16215Kareš JanSokol Bílovice nad Svitavou2008ŽciNej1600:03:35,610:00:30,89x
171039Korgo VojtěchAtletický oddíl Jan Kohut Blansko /...2009ŽciNej1700:03:35,610:00:30,8926
18217Kos ŠimonFK Černá Hora / Černá Hora2009ŽciNej1800:03:35,830:00:31,1125
19104Charvát OndřejBrno2008ŽciNej1900:03:36,730:00:32,01x
20562Odehnal JiříZŠ Černá Hora2008ŽciNej2000:03:36,730:00:32,0124
21136Andrášek TomášVSK Univerzita Brno2009ŽciNej2100:03:41,500:00:36,78x
22220Frýdek LukášBiathlon Blansko2008ŽciNej2200:03:45,980:00:41,2623
23193Vaněk OndřejČerná Hora2008ŽciNej2300:04:08,900:01:04,1822
24200Štoudek ArneSK Skol Brno2008ŽciNej2400:04:10,830:01:06,11x
25141Nayabi Franc HugoVSK Univerzita Brno2009ŽciNej2500:05:11,450:02:06,73x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2019
Slunečno   Běh Černou HorouTrať:850 m
15°C   Katerogie: nejmladší žákyně61. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1132Jančaříková KarolínaVSK Univerzita Brno2008ŽkyNej100:03:10,96x
2105Zamazalová EliškaASK Blansko2009ŽkyNej200:03:16,870:00:05,9140
3107Petečelová ValentinaElite Sport Boskovice / Doubravice2008ŽkyNej300:03:17,910:00:06,9536
41026Jandáková ZuzanaASK Blansko / Blansko2009ŽkyNej400:03:17,910:00:06,9533
562Rybová KateřinaLipůvka / Lipůvka2009ŽkyNej500:03:17,910:00:06,9531
679Šebelová SáraBlansko2008ŽkyNej600:03:17,910:00:06,9530
7135Šímová EliškaVSK Univerzita Brno2008ŽkyNej700:03:25,260:00:14,30x
854Meluzínová NelaElite Sport Boskovice / Okrouhlá2009ŽkyNej800:03:25,260:00:14,3029
942Krejčí BarboraElite sport Boskovice / Boskovice2009ŽkyNej900:03:25,260:00:14,3028
10131Bajerová AnnaVSK Univerzita Brno2008ŽkyNej1000:03:29,680:00:18,72x
11167Holá MonikaAC Moravská Slávia / Moravany2009ŽkyNej1100:03:30,770:00:19,81x
121028Jurová AnnaElite sport Boskovice2008ŽkyNej1200:03:36,180:00:25,2227
131022Husáková JolanaACT lerak Blansko2008ŽkyNej1300:03:42,970:00:32,0126
14138Džozličová EllaVSK Univerzita Brno2009ŽkyNej1400:03:45,930:00:34,97x
15134Novotná JitkaVSK Univerzita Brno2008ŽkyNej1500:03:52,080:00:41,12x
1698Tesaříková MarieLazinov2009ŽkyNej1600:04:11,800:01:00,8425
17140Navrátilová VanesaVSK Univerzita Brno2009ŽkyNej1700:04:11,850:01:00,89x
18126Gerbesová ZuzanaČerná Hora2009ŽkyNej1800:04:15,040:01:04,0824
19142Plechatá LucieVSK Univerzita Brno2009ŽkyNej1900:04:19,880:01:08,92x
20216Malá KarolínaAK Blansko Dvorská2009ŽkyNej2000:04:40,470:01:29,5123


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2019
Slunečno   Běh Černou HorouTrať:600 m
15°C   Katerogie: žáci - děti I.61. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1127Drábek VáclavBykovice2010Žci I.100:01:59,04x
2214Šťastný AdamVSK UNI Brno2010Žci I.200:01:59,560:00:00,52x
3218Sova DavidCyklokassai Boskovice2010Žci I.300:01:59,680:00:00,64x
4184Muzikář OndřejSokol Bílovice nad Svitavou / Bílov...2010Žci I.400:02:07,160:00:08,12x
555Musil MatějASK Blansko / Blansko2010Žci I.500:02:14,040:00:15,00x
6148Hudec AdamVSK Univerzita Brno2010Žci I.600:02:17,830:00:18,79x
786Přikryl LukášBlansko2010Žci I.700:02:20,830:00:21,79x
8158Petrov Vít JonatánBrno2010Žci I.800:02:22,530:00:23,49x
9154Čilík SamuelČerná Hora2010Žci I.900:02:22,780:00:23,74x
10163Doležel TobiášČerná Hora2010Žci I.1000:02:23,520:00:24,48x
11150Sobola KarelVSK Univerzita Brno2010Žci I.1100:02:24,120:00:25,08x
DNF149Hudec FilipVSK Univerzita Brno2010Žci I.-DNFx


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2019
Slunečno   Běh Černou HorouTrať:600 m
15°C   Katerogie: žákyně - děti I.61. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1183Lapčíková LeontínaVSK Univerzita Brno2010Žky I.100:02:08,67x
293Hladká LeontýnaSK Skol Brno2010Žky I.200:02:08,670:00:00,00x
31003Bezdíčková DanielaASK Blansko2010Žky I.300:02:08,670:00:00,00x
476Šafránková AnnaElite Sport Boskovice / Doubravice2010Žky I.400:02:10,630:00:01,96x
5182Lanžhotská Laurasokol prisnotice2010Žky I.500:02:11,130:00:02,46x
61006Bradáčová AnetaACT Lerak Blansko / Šebrov2010Žky I.600:02:12,660:00:03,99x
785Žáková RebeccaAK Blansko Dvorská / Blansko2010Žky I.700:02:13,260:00:04,59x
865Ryšková LindaVSK UNI Brno / Brno2010Žky I.800:02:18,530:00:09,86x
9191Horská NikolaOB Veselice2010Žky I.900:02:21,600:00:12,93x
10169Machová EsterČerná Hora2010Žky I.1000:02:22,120:00:13,45x
1140Krejčiříková AnežkaASK Blansko / Blansko2010Žky I.1100:02:22,690:00:14,02x
1287Přikrylová AdélaBlansko Jan Kohout2010Žky I.1200:02:24,880:00:16,21x
13208Šulová SáraBrno2010Žky I.1300:02:24,940:00:16,27x
14145Bergerová LucieVSK Univerzita Brno2010Žky I.1400:02:26,190:00:17,52x
15156Sedláčková TerezaAK Dvorská Blansko2010Žky I.1500:02:28,170:00:19,50x
1689Pavelková ElenČerná Hora2010Žky I.1600:02:34,850:00:26,18x
17179Daňková AliceČerná Hora2010Žky I.1700:02:37,660:00:28,99x
18143Absolonová GretaVSK Univerzita Brno2010Žky I.1800:02:41,400:00:32,73x
19144Absolonová VenušeVSK Univerzita Brno2010Žky I.1900:02:42,760:00:34,09x
20175Slámová AnnaČerná Hora2010Žky I.2000:02:48,360:00:39,69x
21151Samsoniuková SofieVSK Univerzita Brno2010Žky I.2100:02:56,060:00:47,39x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2019
Slunečno   Běh Černou HorouTrať:300 m
15°C   Katerogie: žáci - děti II.61. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1509Fujcik DavidVSK Univerzita Brno2011Žci II.100:00:51,34x
2595Křivánek JakubFK Černá Hora / Černá Hora2011Žci II.200:00:55,930:00:04,59x
3507Drábek FrantišekBykovice2011Žci II.300:00:56,620:00:05,28x
4128Kacetl RichardAK Blansko Dvorska2011Žci II.400:00:57,010:00:05,67x
5607Holý ŠimonMORAVANY2011Žci II.500:01:02,110:00:10,77x
6511Kozák VojtěchVSK Univerzita Brno2011Žci II.600:01:02,800:00:11,46x
7568Petrov Jáchym TeodorBrno2011Žci II.700:01:03,190:00:11,85x
8597Černý DominikOrel Vyškov / Vyškov2011Žci II.800:01:03,840:00:12,50x
91038Korgo MatoušAtletický oddíl Jan Kohut Blansko /...2011Žci II.900:01:04,310:00:12,97x
101011Bělík VilémOrel Brno1 / Brno2011Žci II.1000:01:05,560:00:14,22x
11558Brabec Marek2011Žci II.1100:01:06,240:00:14,90x
12606Novák MikulášČerná Hora2011Žci II.1200:01:07,380:00:16,04x
13559Dvořáček PatrikFK Černá Hora / ČERNÁ HORA2011Žci II.1300:01:09,010:00:17,67x
14522Hlaváč Ondřej2011Žci II.1400:01:09,010:00:17,67x
15611Surý PetrZŠ Černá Hora / Černá Hora2011Žci II.1500:01:11,110:00:19,77x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2019
Slunečno   Běh Černou HorouTrať:300 m
15°C   Katerogie: žákyně - děti II.61. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1560Skořepová SofieSvitávka2011Žky II.100:00:54,39x
2618Chaloupková RenataSK Skol Brno2011Žky II.200:00:54,430:00:00,04x
3573Špidlová KateřinaZŠ / Černá Hora2011Žky II.300:00:56,350:00:01,96x
4538Polášková LucieBrno2011Žky II.400:00:57,480:00:03,09x
5621Babičková LadaAK Blansko Dvorská / Blansko2011Žky II.500:00:58,580:00:04,19x
6537Charvátová JolanaAdamov2011Žky II.600:01:00,830:00:06,44x
773Černá AdélaBlansko2011Žky II.700:01:01,270:00:06,88x
8512Navrátilová JůlieVSK Univerzita Brno2011Žky II.800:01:02,260:00:07,87x
9575Ondrašíková LeaTJ / Přisnotice2011Žky II.900:01:02,610:00:08,22x
10513Štěpánková MartinaVSK Univerzita Brno2011Žky II.1000:01:03,500:00:09,11x
11599Sochatzi NatálieDěti z aleje / Černá Hora2011Žky II.1100:01:05,030:00:10,64x
12510Andrášková EmmaVSK Univerzita Brno2011Žky II.1200:01:07,380:00:12,99x
13659Moris JasmínaČerná Hora2011Žky II.1300:01:08,890:00:14,50x
14605Šmídová JulieEcolove / Kroměříž2011Žky II.1400:01:09,300:00:14,91x
15661Musilová AdélaLazinov2011Žky II.1500:01:11,190:00:16,80x
16664Krátká NatálieOlomučany2011Žky II.1600:01:27,820:00:33,43x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2019
Slunečno   Běh Černou HorouTrať:100 m
15°C   Katerogie: Hoši 201261. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
194Hladký MikulášSK Skol Brno2012H20121x
2517Berger AdamVSK Univerzita Brno2012H20122x
3531Kreidl JanAC dvorska2012H20123x
4516Bárta MikulášVSK Univerzita Brno2012H20124x
5600Bernard ŠimonBoskovice2012H20125x
6515Bárta JonášVSK Univerzita Brno2012H20126x
7623Becha JanČerná Hora2012H20127x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2019
Slunečno   Běh Černou HorouTrať:100 m
15°C   Katerogie: Dívky 201261. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1527Řehůřková AnnaBrtov2012D20121x
2617Chaloupková MartinaSK Skol Brno2012D20122x
3616Filipová MagdalenaSK Skol Brno / Brno2012D20123x
4520Stejskalová AdinaVSK Univerzita Brno2012D20124x
5525Sedláčková BeataAK Dvorská Blansko2012D20125x
6519Niedobová AnnaVSK Univerzita Brno2012D20126x
7518Neplechová AnnaVSK Univerzita Brno2012D20127x
8534Lapčíková LilienVSK Univerzita Brno2012D20128x
9570Slámová AmálieČerná Hora2012D20129x
10533Sedláčková JulieSokol Přísnotice2012D201210x
11557Sedláčková MartinaAtletiko Blansko / Horní Lhota2012D201211x
12663Novotná SimonaČerná Hora2012D201212x
13514Sobolová StellaVSK Univerzita Brno2012D201213x
14619Kučerová AdélieMŠ Černá Hora / Černá Hora2012D201214x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2019
Slunečno   Běh Černou HorouTrať:100 m
15°C   Katerogie: Hoši 201361. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1523Hlaváč Dan2013H20131x
274Černý OndřejBlansko2013H20132x
3576Šváb SebastianSpešov2013H20133x
4505Burýšek ŠimonSokol Černá Hora2013H20134x
5566Kantor TomášČerná Hora2013H20135x
6503Gerneš MarekČerná Hora2013H20136x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2019
Slunečno   Běh Černou HorouTrať:100 m
15°C   Katerogie: Dívky 201361. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1668Poláčková PavlínaACT Lerak2013D20131x
2502Hanáková IvaČerná Hora2013D20132x
3671Sedláčková ViktorieTišnov2013D20133x
4574Burgetová GabrielaČerná Hora2013D20134x
5602Boháčová SofieSokol Černá Hora / Černá Hora2013D20135x
6521Holoubková StellaVSK Univerzita Brno2013D20136x
7529Vrbková MarianaSokol Černá Hora2013D20137x
8565Hrozková AnetaBučovice2013D20138x
9667Poláčková KarolínaACT Lerak2013D20139x
10506Burýšková SáraSokol Černá Hora2013D201310x
11609Kozáková ZuzanaKos Tesla Brno / Brno2013D201311x
12672Ovčáčková SáraČerná Hora2013D201312x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2019
Slunečno   Běh Černou HorouTrať:50 m
15°C   Katerogie: Hoši 201461. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1603Šmíd Michal PavelEcolove / Kroměříž2014H20141x
2501Hanák JíříČerná Hora2014H20142x
3665Krátký TobiášOlomučany2014H20143x
4596Karásek ViktorRSFK / Černá Hora2014H20144x
5660Moris TristanÚjezd u Boskovic2014H20145x
6604Novák AlexČerná Hora2014H20146x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2019
Slunečno   Běh Černou HorouTrať:50 m
15°C   Katerogie: Dívky 201461. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1508Kacetlová SimonaTěchov2014D20141x
2622Antonínová AnnaMŠ Černá Hora / Černá Hora2014D20142x
3669Polenová AndreaČerná Hora2014D20143x
4572Pařízková KláraČerná Hora2014D20144x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2019
Slunečno   Běh Černou HorouTrať:50 m
15°C   Katerogie: Hoši <201561. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1564Hrozek MikulášBučovice2015H<20151x
2620Bílek TobiášHasiči Černá Hora2015H<20152x
3561Žáček Jakub2015H<20153x
4532Sedláček DanielSokol Přísnotice2015H<20154x
51017Fiala VojtěchBoskovice2015H<20155x
6524Cillik MatyášČerná Hora2015H<20156x
7535Farský MichaelPaleček Boskovice2015H<20157x
8614Haresta JakubRájec-Jestřebí2015H<20158x
9567Kantor LukášČerná Hora2016H<20159x
10624Becha ŠimonČerná Hora2015H<201510x
11613Fišer MarekBeruška / Černá Hora2015H<201511x
12598Sochatzi RafaelDěti z aleje / Černá Hora2016H<201512x
13526Bajer Josef2017H<201513x
14610Crhák DavidBořitov2017H<201514x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2019
Slunečno   Běh Černou HorouTrať:50 m
15°C   Katerogie: Dívky <201561. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1612Crháková AbigailBořitov2015D<20151x
2528Mauerová AlzbetaBrno2015D<20152x
3571Šmídová EmaRáječko2015D<20153x
4608Kozáková MichaelaKos Tesla Brno / Brno2015D<20154x
5666Leštáchová AmálieČerná Hora2015D<20155x
6615Fišerová RozálieBeruška / Černá Hora2017D<20156x
7530Majská ZuzanaSK meteor2016D<20157x
8504Horecká EliškaČerná Hora2017D<20158x
9662Pražanová VanesaČerná Hora2017D<20159x
www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-20  /  Tisk:27.11.2020
© Malin 2015-20