O kresníB ěžeckáL iga  2022
Jedna běžecká novinka a jedna klasika ve druhé polovině června

Jedna běžecká novinka a jedna klasika ve druhé polovině června

12. 6. 2022 Blansko, Sloup. Ve druhé polovině června se nabízí...

Dva červnové krosy jsou za dveřmi

Dva červnové krosy jsou za dveřmi

29. 5. 2022 Doubravice, Veselice. Na začátku června nabízí...

Vyhlášení vítězů ročníku 2021 na Jahodovém poli

Vyhlášení vítězů ročníku 2021 na Jahodovém poli

24. 5. 2022 Blansko – Již podruhé se s nejlepšími běžci...

V květnu už pojede OBL na plný plyn.

V květnu už pojede OBL na plný plyn.

19. 4. 2022 Boskovice, Černá Hora, Petrovice, Ostrov u Macochy Po dvou...

Letošní sezónu odšpuntuje Blanenský votvírák.

Letošní sezónu odšpuntuje Blanenský votvírák.

25. 3. 2022 Blansko, Hořice, Skalice nad Svitavou. Covid ještě není...

  • Jedna běžecká novinka a jedna klasika ve druhé polovině června

  • Dva červnové krosy jsou za dveřmi

  • Vyhlášení vítězů ročníku 2021 na Jahodovém poli

  • V květnu už pojede OBL na plný plyn.

  • Letošní sezónu odšpuntuje Blanenský votvírák.

Výsledky závodu:


 Zpět 



Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2022
Zataženo   Běh Černou HorouTrať:9200 m
15°C   Katerogie: 9200 m62. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
18Grün VojtěchSalomon-Suunto / Okrouhlá1992M100:34:23,0080
2221Lysák VlastimilFklidu sport team / Mikulov1986M200:34:35,000:00:12,00x
3103Dobrovský MichalBiathlon Blansko2004100:34:45,000:00:22,00-
416Krakovič VojtěchFast and light / Blansko1988M300:36:20,000:01:57,0076
5245Široký StanislavBlansko/AK Blansko Dvorská1977MV1100:37:37,000:03:14,0073
6105Beneš Radomír2BWinner Team1973MV1200:37:41,000:03:18,00x
7232Man MartinMravany1991M400:37:46,000:03:23,00x
8102Beneš PetrBlansko/1987M500:38:10,000:03:47,0071
912Jančík TomášElite sport Boskovice / Boskovice1972MV2100:38:15,000:03:52,0070
106Fiala OndřejRozběháme Boskovicko / Boskovice1982MV1300:38:23,000:04:00,0069
1157Ondruška VladimírDrásov1976MV1400:38:27,000:04:04,00x
1234Ryba LukášLipůvka1979MV1500:38:42,000:04:19,0068
1325Nečas VítězslavVelenov1978MV1600:38:52,000:04:29,0067
14226Cintula LukášENDEKA bassta team1991M600:39:40,000:05:17,00x
15237Krátký PavelFenix Sport Olomučany1974MV1700:39:44,000:05:21,0066
164Buš OndřejRáječko1985M700:40:42,000:06:19,0065
1713Kalaš RudolfInvalidovna Boskovice1971MV2200:41:03,000:06:40,0064
18235Žila MilošElite Sport Boskovice1962MV3100:41:13,000:06:50,0063
19243Škvařil JanBlansko1973MV1800:41:36,000:07:13,0062
2082Karásek AntonínČerná Hora1982MV1900:41:46,000:07:23,0061
21239Králík LuděkVeverská Bítýška1965MV2300:42:06,000:07:43,00x
22249Koupý DanielČerná Hora1993M800:42:31,000:08:08,0060
2342Zemánek MiroslavFénix sport Blansko / Bořitov1979MV11000:42:46,000:08:23,0059
24240Macura JanHorizont Kola Novák Blansko1972MV2400:43:00,000:08:37,0058
25217Švéda MartinBořitov1986M900:43:04,000:08:41,0057
26238Jančařík Petr2BWINNER1968MV2500:43:34,000:09:11,00x
2711Huťka JiříBořitov/brno1991M1000:43:36,000:09:13,0056
28227Šenkýř MichalSTS Chvojkovice Brod1983M1100:43:56,000:09:33,00x
2910Horský RadekVavřinec1978MV11100:44:13,000:09:50,0055
30248Novák ZdeněkHorizont Kola Novák Blansko1961MV3200:45:09,000:10:46,0054
31233Gruber MilošFAIN Interier sro Blansko1984M1200:46:31,000:12:08,0053
32216Odehnal TomášBoskovice1968MV2600:46:32,000:12:09,0052
33115Hladký JiříBrno1975MV11200:46:37,000:12:14,00x
3421Bedan PetrSpešov/1973MV11300:46:44,000:12:21,0051
35160Haresta PetrRájec-Jestřebí1986M1300:46:48,000:12:25,0050
36234Ševčík TadeášBlansko1987M1400:46:59,000:12:36,0049
37218Švédová BlankaBořitov1989200:46:59,000:12:36,00-
38114Vrbka JaroslavLysice1966MV2700:47:56,000:13:33,0048
39244Růžička MiroslavBrno1982MV11400:48:00,000:13:37,00x
40126Bubeník RadekČerná Hora1974MV11500:48:08,000:13:45,0047
41247Kačín MiroslavCurrys / Březina1979MV11600:48:20,000:13:57,00x
4229Oberreiter LukášBrno-Střed1995M1500:48:29,000:14:06,00x
433Buš JiříRájec-Jestřebí1994M1600:48:40,000:14:17,0046
4447Odehnal JiříČerná Hora1975MV11700:48:49,000:14:26,0045
45241Šamonil PetrRájec - Jestřebí1962MV3300:49:35,000:15:12,0044
46250Slouka Lukáš1995M1700:49:41,000:15:18,00x
47246Mokrý JanKOB Alfa Brno1966MV2800:49:58,000:15:35,00x
487Grénar DavidBHK IQ Boskovice / Boskovice1990M1800:50:47,000:16:24,0043
49104Mareček MilanBořitov1986M1900:50:59,000:16:36,0042
50231Feifer LadislavLomnice1963MV2900:51:17,000:16:54,00x
5130Paděra PetrBlansko1989M2000:52:32,000:18:09,0041
52242Nytra JiříBořitov1989M2100:53:08,000:18:45,0040
53230Daněk MilanHorizont Kola Novák Blansko1962MV3400:53:47,000:19:24,0039
5415Buš RomanRájec//1965MV21000:54:47,000:20:24,0038
55236Frýdek PavelSokol Černá Hora1973MV11800:55:36,000:21:13,0037
56223Výtisk JiříČerná Hora1989M2200:59:23,000:25:00,0036
57113Medek JiříČerná Hora1978MV11901:03:45,000:29:22,0035
DNF38Skoták PavelBlansko1972MV2-DNFx


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2022
Zataženo   Běh Černou HorouTrať:4600 m
15°C   Katerogie: 4600 m62. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
158Ondruška JanDrásov2004J100:17:56,00x
2220Zouhar TadeášACT leraK Blansko2005Dci100:18:44,000:00:48,0040
3209Jančaříková Lenka2BWINNER1970ŽV2100:19:22,000:01:26,00x
456Švancarová KateřinaSK Skol Brno / Brno2002Ž100:19:36,000:01:40,00x
5219Harman FilipBrno2006Dci200:20:03,000:02:07,00x
6222Ožanová ZuzanaFklidu sport team1991Ž200:20:04,000:02:08,00x
743Zourek DavidBlansko2003J200:20:49,000:02:53,0036
853Holík StanislavOrel Bořitov2006Dci300:21:03,000:03:07,0033
9116Janková MagdaRun & Mum1980ŽV1100:21:13,000:03:17,00x
10214Kulhánková EvaSK Skol Brno / Brno2002Ž300:21:52,000:03:56,00x
11229Daněk ŠtěpánHorizont Kola Novák Blansko2004J300:22:44,000:04:48,0031
12130Žáčková EvaSokol Černá Hora / Černá Hora1994Ž400:22:48,000:04:52,0040
13225Jordánová PavlínaENDEKA bassta team1992Ž500:23:07,000:05:11,00x
1417Kuchařová TáňaPERUN TEAM BLANSKO1975ŽV1200:23:09,000:05:13,0036
15110Juráň JanPozořice2005Dci400:23:37,000:05:41,00x
16192Musilová KláraBiatlon Blansko / Černá Hora2006Dky100:23:54,000:05:58,0040
17228Horká IvkaRozběháme Boskovicko1989Ž600:24:44,000:06:48,0033
18111Holubová ViktoriePozořice1993Ž700:25:00,000:07:04,00x
19109Przybylová KláraKrkonoše1998Ž800:25:04,000:07:08,00x
2020Lai RenataRájec-Jestřebí1982ŽV1300:25:19,000:07:23,0031
21118Tobolová BarboraMalá Lhota1979ŽV1400:25:52,000:07:56,0030
2223Librová IvaPERUN TEAM BLANSKO / Blansko1974ŽV1500:26:08,000:08:12,0029
23101Holcnerová JanaZŠ Černá Hora / Černá Hora1976ŽV1600:27:01,000:09:05,0028
24108Morávek JanBrno2006Dci500:27:25,000:09:29,00x
25112Juráňová LenkaPozořice1994Ž900:27:33,000:09:37,00x
26224Žáčková JitkaSokol Černá Hora1997Ž1000:27:46,000:09:50,0027
2740Ulrychová Adéla1998Ž1100:28:29,000:10:33,00x
2845Burgetová NatálieČerná Hora2005Dky200:28:34,000:10:38,0036
2959Hladká KláraBrno1978ŽV1700:28:46,000:10:50,00x
305Davidová Karolína1998Ž1200:30:09,000:12:13,00x
31215Krejčiříková KateřinaSvatá Kateřina1972ŽV2200:30:25,000:12:29,0026
32106Košťálová MarkétaBrno1978ŽV1800:31:46,000:13:50,00x
33107Morávek TomášBrno2009100:33:23,000:15:27,00x
3483Karásková JanaČerná Hora / Černá Hora1983Ž1300:33:24,000:15:28,0025


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2022
Zataženo   Běh Černou HorouTrať:2300 m
15°C   Katerogie: Starší žáci62. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1208Kassai MichalCyklo Kassai Boskovice / Boskovice2008ŽciS100:08:51,0040
2207Kassai MartinCyklo Kassai Boskovice / Boskovice2008ŽciS200:08:55,000:00:04,0036
3212Mazánek AdamSK SKOL Brno / Brno2008ŽciS300:09:30,000:00:39,00x
4213Kuchařík JanSK Skol Brno / Brno2008ŽciS400:09:50,000:00:59,00x
5211Hladký TadeášSK Skol Brno2008ŽciS500:10:23,000:01:32,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2022
Zataženo   Běh Černou HorouTrať:1700 m
15°C   Katerogie: Starší žákyně62. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
114Kniesová LucieAK Ludvíka Daňka / Blansko2007ŽkyS100:07:14,0040
2206Jančaříková KarolínaVSK Univerzita Brno2008ŽkyS200:07:15,000:00:01,00x
3151Nedvědová AndreaBlansko2007ŽkyS300:09:41,000:02:27,0036


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2022
Zataženo   Běh Černou HorouTrať:1000 m
15°C   Katerogie: Mladší žáci62. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1198Chaloupka KryštofSK SKOL Brno / Brno2009ŽciM100:03:37,00x
244Lai AlexBiatlon Blansko / Blansko2010ŽciM200:03:52,000:00:15,0040
3184Hruda TomášDrahanský sport team / Boskovice2009ŽciM300:03:58,000:00:21,0036
461Dvořáček PetrFK Černá HOra2010ŽciM400:04:23,000:00:46,0033
599Sáňka DavidBiatlon Blansko / Blansko2009ŽciM500:04:25,000:00:48,0031
6188Bílý MartinČerná Hora2010ŽciM600:04:33,000:00:56,0030
7167Stejskal Tomᚎernovník2009ŽciM700:05:57,000:02:20,0029


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2022
Zataženo   Běh Černou HorouTrať:1000 m
15°C   Katerogie: Mladší žákyně62. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
152Anderlová Marie2BWinner / Brno2009ŽkyM100:03:58,00x
254Komárková AdélaČerná Hora2009ŽkyM200:04:04,000:00:06,0040
32Bradáčová AnetaACT Lerak Blansko / Šebrov-Kateřina2010ŽkyM300:04:13,000:00:15,0036
49Horská NikolaFénix Sport Blansko / Vavřinec2010ŽkyM400:04:29,000:00:31,0033
532Pelíšková AlenaBiatlon Blansko2010ŽkyM500:04:58,000:01:00,0031


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2022
Zataženo   Běh Černou HorouTrať:850 m
15°C   Katerogie: Nejmladší žáci62. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1210Hladký MikulášSK Skol Brno2012NejŽ100:03:05,00x
2163Sáňka JakubAKLD Blansko / Blansko2011NejŽ200:03:16,000:00:11,0040
396Kacetl RichardAK Blansko Borská / Blansko2011NejŽ300:03:17,000:00:12,0036
4183Hruda PetrDrahanský sport / Boskovice2011NejŽ400:03:19,000:00:14,0033
5123Jakubec VojtaAK Blansko2011NejŽ500:03:25,000:00:20,0031
6143Burian ŠtěpánSkol Brno2012NejŽ600:03:28,000:00:23,00x
7128Borek ŠtěpánSvitávka2012NejŽ700:03:29,000:00:24,0030
8194Kolář RadovanBiatlon Blansko2011NejŽ800:03:36,000:00:31,0029
9119Tobola JanMalá Lhota2012NejŽ900:03:37,000:00:32,0028
1077Bernard ŠimonElite sport Boskovice2012NejŽ1000:03:38,000:00:33,0027
11146Svoboda EliášSDH Bořitov2012NejŽ1100:03:38,000:00:33,0026
12168Láník RadekElite Sport Boskovice / Boskovice2011NejŽ1200:03:41,000:00:36,0025
1362Dvořáček PatrikBořitov2011NejŽ1300:03:41,000:00:36,0024
14164Traxl DominikZŠ Černá Hora / Černá Hora2012NejŽ1400:03:45,000:00:40,0023
15149Flek TomášRájec-Jestřebí2011NejŽ1500:03:48,000:00:43,0022
16136Reich RobinBiatlon Blansko2011NejŽ1600:03:49,000:00:44,0021
17127Novotný JanČerná Hora2012NejŽ1700:03:53,000:00:48,0020
18178Urban MatějKamenná Lhota2012NejŽ1800:03:57,000:00:52,00x
1969Luska PavelBrno2012NejŽ1900:04:07,000:01:02,00x
2026Nejezchleb DanElite Sport Boskovice2012NejŽ2000:04:27,000:01:22,0019


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2022
Zataženo   Běh Černou HorouTrať:850 m
15°C   Katerogie: Nejmladší žákyně62. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1199Chaloupková RenataSK SKOL Brno / Brno2011NejŽky100:03:16,00x
2200Chaloupková MartinaSK SKOL Brno / Brno2012NejŽky200:03:19,000:00:03,00x
336Ryšávková NelaElite Sport Boskovice2012NejŽky300:03:19,000:00:03,0040
4205Špidlová KateřinaČerná Hora2011NejŽky400:03:37,000:00:21,0036
5132Filipová MagdalenaSK Skol Brno2012NejŽky500:03:40,000:00:24,00x
637Sedláčková MartinaAK Blansko Dvorská / Blansko2012NejŽky600:03:48,000:00:32,0033
7125Novotná SimonaČerná Hora2012NejŽky700:03:50,000:00:34,0031
8158Dvořáčková ZuzanaFénix Sport Blansko2011NejŽky800:04:05,000:00:49,0030
993Moris JasmínaČerná Hora2011NejŽky900:04:10,000:00:54,0029
10204Slámová AmálieČerná Hora / Černá Hora2012NejŽky1000:04:21,000:01:05,0028


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2022
Zataženo   Běh Černou HorouTrať:600 m
15°C   Katerogie: Žáci I.62. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1172Poledna Matyᚎernovník2013ŽI100:02:14,00x
2182Kantor TomášZŠ Černá Hora / Černá Hora2013ŽI200:02:19,000:00:05,00x
372Burýšek ŠimonČerná Hora2013ŽI300:02:23,000:00:09,00x
418Kula GregorASK Blansko2013ŽI400:02:27,000:00:13,00x
5203Štébl JakubAHA Vyškov / Vyškov2013ŽI500:02:28,000:00:14,00x
6133Lipták JergušBlansko2013ŽI600:02:42,000:00:28,00x
7166Stejskal OndřejŽernovník2013ŽI700:02:59,000:00:45,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2022
Zataženo   Běh Černou HorouTrať:600 m
15°C   Katerogie: Žákyně I.62. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1144Mazalová ElenElite Sport2013ŽkyI100:02:14,00x
2196Daňková ViktorieCykloplus Rájec / Rájec - Jestřebí2013ŽkyI200:02:23,000:00:09,00x
3156Hanáková IvaZŠ Černá Hora / Černá Hora2013ŽkyI300:02:26,000:00:12,00x
4197Fleková MichaelaAtletický klub L. Daňka / Rájec-Je...2013ŽkyI400:02:26,000:00:12,00x
573Burýšková SáraČerná Hora2013ŽkyI500:02:27,000:00:13,00x
6162Vrtilová EmaAKLD Blansko / Blansko2013ŽkyI600:02:32,000:00:18,00x
774Burgetová GabrielaČerná Hora2013ŽkyI700:02:44,000:00:30,00x
879Justová NoemiČerná Hora2013ŽkyI800:03:33,000:01:19,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2022
Zataženo   Běh Černou HorouTrať:300 m
15°C   Katerogie: Žáci II.62. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1181Hruda MartinDrahanské sporty / Boskovice2014ŽII100:00:58,00x
2138Němec TobiášFénix Blansko2014ŽII200:01:00,000:00:02,00x
3157Hanák JíříZŠ Černá Hora / Černá Hora2014ŽII300:01:01,000:00:03,00x
481Karásek ViktorRSFK / Černá Hora2014ŽII400:01:09,000:00:11,00x
5120Tobola MatoušMalá Lhota2014ŽII500:01:10,000:00:12,00x
6177Urban MarekKamenná Lhota2014ŽII600:01:10,000:00:12,00x
7193Kolář LubomírACT Lerak / Blansko2014ŽII700:01:12,000:00:14,00x
827Nejezchleb HynekElite Sport Boskovice2014ŽII800:01:15,000:00:17,00x
994Moris TristanÚjezd u Boskovic2014ŽII900:01:23,000:00:25,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2022
Zataženo   Běh Černou HorouTrať:300 m
15°C   Katerogie: Žákyně II.62. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
197Kacetlová SimonaAK Blansko Borská / Blansko2014ŽkyII100:01:03,00x
2131Machalová EliškaSK Skol Brno2014ŽkyII200:01:05,000:00:02,00x
3186Havránková HelenaČerná Hora2014ŽkyII300:01:12,000:00:09,00x
476Antonínová AnnaČerná Hora2014ŽkyII400:01:33,000:00:30,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2022
Zataženo   Běh Černou HorouTrať:100 m
15°C   Katerogie: Hoši 201562. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
150Bílek TobiášHasiči Černá Hora2015H20151x
291Glycký DanielSportik Blansko / Blansko2015H20152x
378Bernard DenisElite sport Boskovice / Boskovice2015H20153x
470Žáček JakubČerná Hora2015H20154x
5129Borek MikulášSvitávka2015H20155x
6201Nedvěd MartinBlansko2015H20156x
784Vašek ŠtěpánSportík Blansko2015H20157x
835Ryšávka MatějBoskovice2015H20158x
9171Rech DominikSportík Blansko / Blansko2015H20159x
10187Fiala VojtěchBoskovice2015H201510x
11173Haresta JakubRájec - Jestřebí2015H201511x
12135Hnilička JanŽernovník2015H201512x
13139Tomášek OndřejBlansko2015H201513x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2022
Zataženo   Běh Černou HorouTrať:100 m
15°C   Katerogie: Dívky 201562. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
192Valášková AdélaBrno2015D20151x
2141Crháková AbigailBořitov2015D20152x
3124Jakubcová TerezaRájec-Jestřebí2015D20153x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2022
Zataženo   Běh Černou HorouTrať:100 m
15°C   Katerogie: Hoši 201662. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1179Kantor LukášČerná Hora2016H20161x
2174Poledna LukašŽernovník2016H20162x
388Hejč HugoBlansko2016H20163x
4121Tobola LukášMalá Lhota2016H20164x
5154Zouhar DanPetrovice2016H20165x
646Potoněk AdamČerná Hora2016H20166x
7191Kolář VáclavBlansko2016H20167x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2022
Zataženo   Běh Černou HorouTrať:100 m
15°C   Katerogie: Dívky 201662. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
190Hejčová StelaBlansko2016D20161x
285Králová MiaSportik Blansko / Blansko2016D20162x
3117Janková HelenaSKI Žabiny2016D20163x
4145Svobodová AmálieSDH Bořitov2016D20164x
5137Reichová ZaraČerná Hora2016D20165x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2022
Zataženo   Běh Černou HorouTrať:50 m
15°C   Katerogie: Hoši 201762. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
165Černý VáclavBrno2017H20171x
264Krejčí VáclavSK Černá Hora2017H20172x
366Černý FrantišekBrno2017H20173x
4147Bajer JosefČerná Hora2017H20174x
5142Crhák DavidBořitov2017H20175x
6185Havránek VáclavČerná Hora2017H20176x
7190Bílý MarekČerná Hora2017H20177x
8202Nedvěd OndřejBlansko2017H20178x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2022
Zataženo   Běh Černou HorouTrať:50 m
15°C   Katerogie: Dívky 201762. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
148Horecká EliškaČerná Hora2017D20171x
267Pražanová VanesaČerná Hora2017D20172x
387Vašková AnnaSportík Blansko / Blansko2017D20173x
4169Koláčková EllaBořitov2017D20174x
598Suchá MartaSportík Blansko / Blansko2017D20175x
6152Repková NatálieLubě2017D20176x
763Závranská Viktorie2017D20177x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2022
Zataženo   Běh Černou HorouTrať:50 m
15°C   Katerogie: Hoši >201862. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1161Vyskočil VojtěchMŠ Černá Hora / Černá Hora2018H>20181x
2122Tobola MarekMalá Lhota2018H>20182x
380Kuruc TeodorSportík Blansko / Blansko2018H>20183x
4134Hnilička MiroslavŽernovník / Žernovník2018H>20184x
5159Haresta DamiánBlansko HC Rytíři/Blansko2018H>20185x
6153Zouhar MaxPetrovice2018H>20186x
7170Rech MatějSportík Blansko / Blansko2018H>20187x
8100Moris FabianÚjezd u Boskovic2019H>20188x
9155Hanák JakubČerná Hora2020H>20189x
1068Poděbradský DanielHasiči Černá Hora2019H>201810x
11165Březina MarekMoravský Krumlov2020H>201811x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2022
Zataženo   Běh Černou HorouTrať:50 m
15°C   Katerogie: Dívky >201862. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1195Matwikow AdrianaSportik / Blansko2018D>20181x
2180Virdzeková EvelínaČerná Hora2018D>20182x
3175Bartlová AmálieČerná Hora2018D>20183x
439Skutková YlvaLelekovice2018D>20184x
595Regecová SofieBlansko / Blansko2018D>20185x
641Vrtílková OlaAK Blansko Dvorská2019D>20186x
7189Fialová NikolaBoskovice2018D>20187x
8176Sedláčková RozálieČerná Hora / Černá Hora2019D>20188x
9150Mánková ViktorieBlansko2019D>20189x
10140Tetorová NelaSportík Blansko2018D>201810x
1189Vašková AgátaSportík Blansko / Blansko2019D>201811x
1275Potoňková AnetaČerná Hora2020D>201812x
www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-22  /  Tisk:25.06.2022
© Malin 2015-22