O kresníB ěžeckáL iga  2021
Veselský pouťový běh Lesempolem – mistrovství ČR v ultramaratonu.

Veselský pouťový běh Lesempolem – mistrovství ČR v ultramaratonu.

28. 5. 2021 Veselice. Přirozeného pohybu v přírodě není nikdy...

Svitavakros téměř se vším všudy.

Svitavakros téměř se vším všudy.

23. 5. 2021 Doubravice nad Svitavou. Dobrých zpráv není nikdy dost a...

Jarní Hraběnka cup také v individuálním pojetí

Jarní Hraběnka cup také v individuálním pojetí

11. 5. 2021 Petrovice. Světélko na konci tunelu je stále...

V Černé Hoře také každý sám na svoje triko

V Černé Hoře také každý sám na svoje triko

3. 5. 2021 Černá Hora. Nějak se nám tady na okrese rozmáhá...

Blanenská pětka na Jahodovém poli

Blanenská pětka na Jahodovém poli

15. 4. 2021 Blansko. Milí běžci a věřím, že co nevidět i milí...

  • Veselský pouťový běh Lesempolem – mistrovství ČR v ultramaratonu.

  • Svitavakros téměř se vším všudy.

  • Jarní Hraběnka cup také v individuálním pojetí

  • V Černé Hoře také každý sám na svoje triko

  • Blanenská pětka na Jahodovém poli

Výsledky závodu:



Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:10.11.2018
Zataženo   Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího KovaříkaTrať:10900 m
11°C   Katerogie: muži22. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1243Blaha TomášAK ASICS KROMERIZ 1976MV1100:36:22,95x
2189Soural LukášVSK UNI Brno / Orel Židenice1982M100:37:37,570:01:14,62x
347Kleibl MartinAK Kuřim1973MV1200:38:27,000:02:04,05x
4200Kocur LukasOrel Šitbořice1977MV1300:39:18,420:02:55,47x
5339Vintrlík MartinTriatlon Křepice / Křepice1977MV1400:39:31,990:03:09,04x
6293Koudelka LukášAK Drnovice/AC Okrouhlá / Olšany1983M200:39:42,980:03:20,0380
742Večeřa TomášAK Blansko Dvorská1989M300:39:53,190:03:30,2476
8346Široký StanislavAK Blansko Dvorská / Blansko1977MV1500:40:16,340:03:53,3973
9320Ryška VítVSK UNI Brno / Brno1975MV1600:40:23,690:04:00,74x
10162Kratochvíl PavelAtletic Třebíč1960MV2100:40:48,780:04:25,83x
1138Jančík TomášBoskovice /Elite Sport Boskovice1972MV1700:40:54,640:04:31,6971
12191Jelínek AlešBrno1967MV2200:41:11,710:04:48,76x
1398Kazda PetrBrno1970MV1800:42:08,660:05:45,71x
14273Huťka JiříBořitov/Brno1991M400:42:16,400:05:53,4570
15330Toman IgorVyškov1972MV1900:42:34,060:06:11,11x
1654Kučera JosefVilémovice1985M500:42:36,810:06:13,8669
17267Grün GustavAC Okrouhlá1968MV2300:42:54,760:06:31,8168
1863Konečný LiborKuřim1971MV11000:43:18,350:06:55,40x
19316Nečas VítězslavVelenov / Velenov1978MV11100:43:49,720:07:26,7767
2068Potůček JiříFastandlight.cz1988M600:44:00,360:07:37,41x
21240Bachratý PavelBlansko1965MV2400:44:05,320:07:42,3766
2249Priputen RadekTrutnov1985M700:44:18,440:07:55,49x
23291Konečný Aleš#passyteam / Rudice1988M800:44:26,520:08:03,5765
24288Klopec AlešBlansko1978MV11200:44:30,910:08:07,9664
25298Krška MichalBlansko1984M900:44:39,240:08:16,2963
26254Buš OndřejRáječko1985M1000:44:50,390:08:27,4462
27163Čuhel JiříSK Křtěnov1958MV3100:45:01,540:08:38,5961
28279Jančařík PetrAAC Brno / Brno1968MV2500:45:10,800:08:47,85x
2944Kropáček JaroslavBrno1970MV11300:45:16,960:08:54,01x
3028Pokorný AlešJedovnice1986M1100:45:42,030:09:19,0860
31197Kolář PetrBiatlon Blansko1973MV11400:45:46,350:09:23,4059
3292Šrámek JaromírKVS šumperk1958MV3200:45:49,810:09:26,86x
3388Zouhar LiborBrno-Líšeň1958MV3300:46:28,190:10:05,24x
34287Kalaš RudolfBoskovice / Boskovice1971MV11500:46:34,400:10:11,4558
35134Kuchař LukášACT Lerak1976MV11600:46:43,990:10:21,0457
3636Mraz MiroslavBřeclav1988M1200:47:01,680:10:38,73x
37241Bednář ZbyněkTišnov1973MV11700:47:05,000:10:42,05x
38257Cajda MichalBrno1989M1300:47:10,960:10:48,01x
39115Bartál LubomírBěžecký klub Hodonín1951MV3400:47:14,920:10:51,97x
40341Vít JiříTONDA Sport Prušánky / Praha 21979M1400:47:23,630:11:00,68x
41193Kříž JanBoskovice1973MV11800:47:50,660:11:27,7156
4266Pacheco EdinsonBrno1983M1500:48:03,940:11:40,99x
43342Zemánek MiroslavBořitov / Bořitov1979M1600:48:07,790:11:44,8455
44206Fránek JanJedovnice1982M1700:48:11,300:11:48,3554
4589Vrána Filipnewline1976MV11900:48:16,310:11:53,36x
46160Kudlička SvatoplukAC Okrouhlá1950MV3500:48:20,430:11:57,4853
47276Jakeš JiříBITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM / Napa...1977MV12000:48:37,890:12:14,94x
48175Smutný VladimírLysice1976MV12100:48:53,530:12:30,5852
4962Matěna VladimírVZS Blansko1959MV2600:49:03,810:12:40,8651
5094Haška PavelTučapy1983M1800:49:20,850:12:57,90x
51322Spáčil LeopoldNOVATOP LAPIERRE/Letovice / Letovice1959MV2700:49:26,570:13:03,6250
52156Němec DavidJedovnice1977MV12200:49:31,250:13:08,3049
53255Bělehrádek PavelTJ Čolek1958MV3600:49:39,860:13:16,91x
5497Nedvěd MartinBlansko1983M1900:49:48,900:13:25,9548
55104Zdražil PetrKojetín/Quo usque tandem1957MV3700:49:52,420:13:29,47x
56328Svoboda PavelTJ Sloup1955MV3800:50:20,410:13:57,4647
5791Cechmeister BohumilSokol Přísnotice1974MV12300:50:26,430:14:03,48x
58235Němec PetrJedovnice1978MV12400:50:32,720:14:09,7746
59312Musil VáclavSky klub Márovky / Blansko1982M2000:50:36,700:14:13,7545
60314Müller TomášAK DRNOVICE / Vyškov1977MV12500:50:42,330:14:19,38x
61334Tomeček JaroslavBěhejBrno.com / Brno1975MV12600:50:53,590:14:30,64x
62253Bubla Michalsever Brno / Brno1974MV12700:51:47,500:15:24,55x
63169Hrůza VladimírBoskovice1960MV2800:51:51,120:15:28,1744
6451Pospíchal VladimírBrno1985M2100:52:17,920:15:54,97x
65344Šamonil PetrRájec - Jestřebí1962MV2900:52:22,950:16:00,0043
66164Krátký PavelOlomučany/Jan Kohut1974MV12800:52:30,560:16:07,6142
67335Tomeš PetrVilémovice1983M2200:52:38,300:16:15,3541
68340Végh OndrejÚjezd u Brna / Újezd u Brna1966MV21000:52:47,600:16:24,65x
69196Kunc JakubBlansko1989M2300:52:51,850:16:28,9040
70245Bokůvka TomášJedovnice1990M2400:53:07,610:16:44,6639
71321Sobotka Martin1976MV12900:53:31,010:17:08,06x
72168Boháč JiříBehejBrno.com1954MV3900:53:35,890:17:12,94x
73315Münster LiborBlansko / Blansko1966MV21100:53:50,180:17:27,2338
74338Veselý KarelAC Moravská Slavia / Brno1970MV13000:54:43,780:18:20,83x
7596Trochta JaroslavBučovice Marefy1978MV13100:55:04,190:18:41,24x
7695Cigánek JanBučovice Marefy1985M2500:55:08,390:18:45,44x
77294Kresta RomanOrel zidenice / Brno1965MV21200:55:27,320:19:04,37x
78127Kuchař TomášACT Lerak1972MV13200:55:45,690:19:22,7437
79292Konečný TomášOlomučany1970MV13300:56:14,450:19:51,5036
80199Fránek StanislavJedovnice1987M2600:56:25,310:20:02,3635
81151Henek DušanKlub důchovců1972MV13400:56:53,860:20:30,91x
8271Buš RomanRájec/Rájec1965MV21300:56:59,820:20:36,8734
83158Staníček PavelBrno1973MV13500:57:04,150:20:41,20x
8455Jüthner IvoAdamov1974MV13600:57:18,550:20:55,6033
8557Jüthner LiborNěmčice1978MV13700:57:24,030:21:01,08x
86259Delcambre CyrilB bêtes de course / Belgium1996M2700:57:43,860:21:20,91x
87256Březa MiroslavBrno1959MV21400:57:50,420:21:27,47x
883Fajfr LadislavLomnice1963MV21500:58:42,710:22:19,76x
8946Zemánek LukášJedovnice1990M2800:59:14,340:22:51,3932
90166Medek JiříČerná Hora1978MV13801:01:17,120:24:54,1731
91345Šebela JiříRelax Fit Team Blansko / Blansko1958MV31001:01:48,980:25:26,0330
92159Weiter RomanOrel Vyškov1975MV13901:04:04,010:27:41,06x
93148Spargel Ladislav1973MV14001:04:48,430:28:25,48x
94244Blažek RomanSTS Chvojkovice Brod / Zbraslav1966MV21601:05:20,890:28:57,94x
9590Pospíchal Vladimír Brno1952MV31101:06:45,020:30:22,07x
96150Sobotková IrenaRakčice1980Ž101:06:57,140:30:34,19x
9765Dražan LiborKuničky1960MV21701:16:55,120:40:32,1729
98266Fuksa KarelMor. Slavia Brno / Brno1946MV31201:19:32,040:43:09,09x
99171Růžička BohuslavSC Ráječko1946MV31301:20:51,590:44:28,6428
100272Hrubý MilanBlansko / Blansko1938MV31401:33:21,730:56:58,7827
DSQ242Beneš PetrBlansko1987M-DSQx
DSQ61Klepal PetrPerun Team Blansko1966MV2-DSQx


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:10.11.2018
Zataženo   Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího KovaříkaTrať:5600 m
11°C   Katerogie: ženy/ dorostenci/ky22. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1325Stibal JakubAC Moravská Slavia Brno / Brno2001Dci100:18:23,54x
2349Švejnoha JanVSK Univerzita Brno / Brno2001Dci200:18:37,750:00:14,21x
3323Staníček PavelVSK Univerzita Brno / Brno2001Dci300:19:09,340:00:45,80x
4178Tlamka FilipBoskovice/Tréninková skupina Jana K...2002Dci400:19:26,330:01:02,7940
5348Šmída MichalDrahanský sport team / Protivanov2001Dci500:19:56,700:01:33,1636
6290Koláčková AdélaAK Olymp Brno / Brno2001Dky100:19:59,750:01:36,21x
7198Kolář MartinBlansko2003Dci600:20:21,290:01:57,75-
8152Králík LuděkVeverská Bítýška2000Dci700:20:33,330:02:09,79x
9194Jagošová TerezaAC Moravská Slavia Brno1993Ž100:20:45,080:02:21,54x
10161Ďurdiaková TerezaAK Olymp Brno1991Ž200:20:51,230:02:27,69x
11165Pospíšilová IrenaMouřínov/AK Drnovice1983Ž300:21:23,670:03:00,13x
1243Kutrová EliškaAK Olymp Brno1993Ž400:22:04,200:03:40,66x
13282Jančaříková LenkaAAC Brno / Brno1970ŽV1100:22:15,820:03:52,28x
14347Šmída JanDrahanský sport team / Protivanov1999Dci800:22:19,380:03:55,8433
15318Polachová LenkaHorizont kola Novák Blansko1986Ž500:22:54,060:04:30,5240
16337Urbánková Alfery HanaAC Moravská Slavia Brno / Brno1982Ž600:23:16,270:04:52,73x
17103Hrabovská LenkaAK Drnovice1983Ž700:23:47,130:05:23,59x
1869Koudelková DagmarASK Blansko1991Ž800:23:56,820:05:33,2836
1993Dvořáková DagmarAH Vyškov1998Ž900:24:01,200:05:37,66x
20185Bartoňková NinaAK Drnovice1990Ž1000:24:07,850:05:44,31x
21227Stloukal RichardDrahanský spor team2002Dci900:24:13,180:05:49,6431
2250Ondroušková IvanaBlansko1970ŽV1200:24:24,540:06:01,0033
23319Popelková VeronikaAK Olymp Brno / Brno2001Dky200:24:58,950:06:35,41x
2467Hanáková MiroslavaSokol Bučovice1966ŽV2100:25:02,420:06:38,88x
2564Obořilová TerezaDrahanský Sport team2002Dky300:25:08,810:06:45,2740
2653Čermáková TerezaBlansko/Fast and light1988Ž1100:25:12,640:06:49,1031
27117Barboříková LenkaSVVAT Blansko1986Ž1200:25:26,500:07:02,9630
28327Suchánková ZdenkaBlansko / Blansko1963ŽV2200:25:33,070:07:09,5329
2935Přecechtělová SáraVyškov/AK Drnovice2001Dky400:25:35,750:07:12,21x
30192Slabáková LenkaOrel Židenice1966ŽV2300:25:49,530:07:25,99x
31186Hynštová MarieAK Drnovice1957ŽV2400:25:53,130:07:29,59x
32238Uhříková GabrielaModřice1976ŽV1300:26:02,410:07:38,87x
33331Tomanová LenkaOrel Vyškov / Vyškov1976ŽV1400:27:07,810:08:44,27x
34270Hořínková DitaStřelka Brno / Brno1994Ž1300:27:11,040:08:47,50x
35167Koutná LenkaBlansko/1988Ž1400:27:14,130:08:50,5928
36188Široká EliškaAK Blansko Dvorská2004Dky500:27:17,420:08:53,88-
3752Polášková MartinaBlansko1973ŽV1500:27:36,080:09:12,5427
38300Kuchařová TáňaBlansko1975ŽV1600:28:03,740:09:40,2026
39268Grünová IvanaAC Okrouhlá1971ŽV1700:28:09,710:09:46,1725
40174Machalová DenisaAK Drnovice2000Dky600:28:31,050:10:07,51x
41247Bradáčová LenkaACT Lerak Blansko / Šebrov1984Ž1500:28:35,610:10:12,0724
42195Pellová GabrielaBrno1979Ž1600:28:38,600:10:15,06x
4340Kočí HeidiBrno1997Ž1700:28:49,930:10:26,39x
4430Křešťáková PetraMokrá Horákov/Mokrá1976ŽV1800:29:05,680:10:42,14x
45190Jalová MargitaElite Sport Boskovice/Letovice1954ŽV2500:29:28,570:11:05,0323
46271Hořínková JanaStřelka Brno / Brno1965ŽV2600:30:01,720:11:38,18x
4770Woodstocková Margarita1986Ž1800:30:08,290:11:44,75x
48269Haraštová JanaVranov1986Ž1900:30:16,620:11:53,08x
49182Gromešová RadomíraBlansko1971ŽV1900:30:53,900:12:30,3622
50170Tesařová JitkaRBK Blansko1964ŽV2700:31:20,760:12:57,2221
51157Zouharová LenkaBlansko/ACT Lerak1977ŽV11000:31:56,410:13:32,8720
52302Lujková LenkaVážany1982Ž2000:32:35,400:14:11,8619
53201Drozdová DagmarJedovnice1964ŽV2800:32:39,140:14:15,6018
54343Zitová IvaMor.Slavia Brno / Brno1959ŽV2900:32:56,740:14:33,20x
5558Klepalová LenkaPerun Team Blansko1966ŽV21000:33:38,260:15:14,7217
56155Průchová VeronikaKotvrdovice1983Ž2100:33:50,450:15:26,9116
57210Stejskalová DanaJedovnice1993Ž2200:36:08,870:17:45,3315
58324Stehlíková MartinaJedovnice1979Ž2300:36:30,880:18:07,3414
59181Kepáková MarieDůchodci Boskovice1980Ž2400:37:56,120:19:32,5813
60179Cupalová EvaSokol Bučovice1947ŽV21100:46:47,480:28:23,94x
61326Střítežská JolanaLelekovice1972ŽV11101:00:55,140:42:31,60x
DNF308Martincová IvanaAC Moravská Slávia Brno / Brno1963ŽV2-DNFx
DSQ147Osolsobě JindřichVyškov/AH vyškov2004Dci-DSQx


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:10.11.2018
Zataženo   Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího KovaříkaTrať:1470 m
11°C   Katerogie: starší žákyně/ žáci22. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1141Komárek TomášACT leraK Blansko 2004ŽciS100:04:22,2240
2111Štoudková PavlaASK Blansko2003ŽkyS100:04:23,220:00:01,0040
3137Osolsobě JindřichAHA Vyškov2004ŽciS200:04:37,600:00:15,38x
4261Dobrovský MichalBiatlon blansko / Blansko2004ŽciS300:04:44,430:00:22,2136
5304Malits MarekASK Blansko / Blansko2004ŽciS400:05:18,660:00:56,4433
6329Tajovská PavlaBiatlon Blansko / Boskovice2004ŽkyS200:05:18,670:00:56,4536
7232Jelínková NatálieDrahanský sport team2004ŽkyS300:05:30,610:01:08,3933
845Kubinová AdélaElite Sport Boskovice2004ŽkyS400:05:34,890:01:12,6731
9187Tobiášová LucieElite sport Boskovice2004ŽkyS500:05:34,990:01:12,7730
10263Dvořák TomášKulířov2003ŽciS500:05:39,330:01:17,1131
11153Němec TobyášJedovnice2004ŽciS600:05:42,450:01:20,2330
12120Smutná AnnaDrahanský sport team2004ŽkyS600:05:49,310:01:27,0929
13154Němec ŠimonJedovnice2004ŽciS700:06:26,300:02:04,0829


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:10.11.2018
Zataženo   Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího KovaříkaTrať:980 m
11°C   Katerogie: mladší žákyně/ žáci22. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1283Kabrhél JakubBiatlon Blansko / Blansko2005ŽciM100:02:59,3440
2280Jančařík TomášVSK Uni Brno / Brno2005ŽciM200:03:01,940:00:02,60x
37Kroupa KryštofAK Blansko Dvorská2005ŽciM300:03:04,520:00:05,1836
4221Křížová ViktorieElite Sport Boskovice2006ŽkyM100:03:08,540:00:09,2040
532Charvát MatyášElite Sport Boskovice2005ŽciM400:03:12,160:00:12,8233
6251Bresser TimothyElite Boskovice / Boskovice2005ŽciM500:03:14,200:00:14,8631
7176Zouhar TadeášAC Lerk Blansko2005ŽciM600:03:18,620:00:19,2830
831Vacková VeronikaŠAK Židlochovice2006ŽkyM200:03:21,390:00:22,05x
929Nečasová ViktorieBiatlon Blansko 2005ŽkyM300:03:21,400:00:22,0636
10212Sedlačík MatějACT leraK2006ŽciM700:03:24,220:00:24,8829
1137Matušková JulieBlansko Horní Lhota/ASK Blansko2005ŽkyM400:03:27,630:00:28,2933
12139Musilová KláraBiatlon Blansko2006ŽkyM500:03:27,640:00:28,3031
13260Dobrovská LucieAsk blansko / Blansko2006ŽkyM600:03:31,100:00:31,7630
14146Vybošťoková Danielabiatlon Blansko2005ŽkyM700:03:34,440:00:35,1029
15138Matyášová KateřinaMoravské Knínice/Blansko2006ŽkyM800:03:34,440:00:35,1028
16277Jandáková LeonaASK Blansko / Blansko2006ŽkyM900:03:39,270:00:39,9327
17131Daněčková VeronikaŠAK Židlochovice2006ŽkyM1000:04:22,670:01:23,33x
18203Skořepa PetrSvitávka2005ŽciM800:04:22,690:01:23,3528
DNS231Černá HanaDrahanský sport team2005ŽkyM-DNSx


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:10.11.2018
Zataženo   Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího KovaříkaTrať:490 m
11°C   Katerogie: přípravka chlapci22. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1177Ryšavka JáchymTS Jana Kohuta2007PříCh1x
2264Ellinger DenisASK Blansko2007PříCh240
339Ježek DavidBlansko/SK Žabovřesky Brno2008PříCh336
4110Friedl KryštofACT leraK Blansko2007PříCh433
5229Kočvara JakubDrahanský sport team2007PříCh531
6303Lát DušanAK Blansko Dvorská / Blansko2007PříCh630
7305Malits RadekASK Blansko / Blansko2008PříCh729
8144Sedláček MartinJedovnice2007PříCh828
9184Worbis RadimKotvrdovice 307/Kotvrdovice2007PříCh927
10239Augustin TomášAK Blansko Dvorská / Blansko2007PříCh1026
11284Kakáč AlexJedovnice2007PříCh1125
1227Klimeš BrunoAK Blansko Dvorská2008PříCh1224
13133Kuchař JosefACT leraK Blansko2008PříCh1323
1415Boudný OndřejBrno/SK Trops Brno2008PříCh14x
15228Jelínek TomášDrahanský sport team2007PříCh1522
16220Poláček DominikBlansko2008PříCh1621
17213Sedlačík VítRudice2008PříCh1720
18142Komárek JakubACT leraK Blansko2007PříCh1819
19140Frýdek LukášBiathlon Blansko2008PříCh1918
20183Zouhar JanKotvrdovice2007PříCh2017
21180Kepák JakubBrno2008PříCh21x
22275Jabůrek RadimOrel Vyškov2008PříCh22x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:10.11.2018
Zataženo   Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího KovaříkaTrať:490 m
11°C   Katerogie: přípravka dívky22. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1333Tomanová StelaOrel Vyškov / Vyškov2007PříD1x
2145Sedláčková JanaJedovnice2008PříD240
324Zachovalová AdélaKampa Praha2007PříD3x
4248Bradáčová NikolaACT Lerak Blansko / Šebrov2007PříD436
523Vrbová AnnaElite Blansko2007PříD533
6130Daněčková LucieŠAK Židlochovice2007PříD6x
7124Heřmanová LucieSokol Bílovice nad Svitavou2007PříD7x
8289Kniesová LucieAK Dvorska Blansko / Blansko2007PříD831
9281Jančaříková KarolínaVSK Uni Brno / Brno2008PříD9x
10119Smutná DorotaDrahanský sport team2007PříD1030
11301Křešťáková KarolínaSK TROPS Brno / Brno2007PříD11x
12237Uhříkova BarboraŠAK Židlochovice2008PříD12x
13118Králová EmaAK Blansko Dvorská2008PříD1329
149Kroupová BarboraAK Blansko Dvorská2008PříD1428
DNF34Zavřelová AdélaElite sport Boskovice2007PříD-DNFx


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:10.11.2018
Zataženo   Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího KovaříkaTrať:260 m
11°C   Katerogie: mladší přípravka chlapci22. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1262Dostál DominikElite Sport Boskovice / Boskovice2009MlPřCh1x
2265Ellinger ŠimonASK Blansko2009MlPřCh2x
3121Prokop MatyášAK Blansko2009MlPřCh3x
4217Korgo VojtěchJan Kohut atletiké družstvo Blansko2009MlPřCh4x
5208Fránek TomášJedovnice2009MlPřCh5x
6107Šváb AdrianACT Lerak Blansko2009MlPřCh6x
7285Kakáč ErikJedovnice / Jedovnice2010MlPřCh7x
8114Kovařík Daniel2010MlPřCh8x
933Zavřel JiříSloup/Elite Sport Boskovice2009MlPřCh9x
10126Kuchař JáchymACT leraK Blansko2009MlPřCh10x
11311Musil MatějASK Blansko / Blansko2010MlPřCh11x
1226Kučera MartinJedovnice2010MlPřCh12x
13173Holis AlexJedovnice2010MlPřCh13x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:10.11.2018
Zataženo   Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího KovaříkaTrať:260 m
11°C   Katerogie: mladší přípravka dívky22. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1101Rychlovská EliškaHodonín/AK Hodonín2009MlPřD1x
2135Stroblová KateřinaRahjrad/ šak Židlochovice2009MlPřD2x
3202Zamazalová EliškaASK Blansko2009MlPřD3x
4211Bezdíčková DanielaASK Blansko2010MlPřD4x
5278Jandáková ZuzanaASK Blansko / Blansko2009MlPřD5x
625Neveselá BáraMokrá Horákov/SK Trops Brno2009MlPřD6x
7106Krsková BarboraBrno/SK drops2010MlPřD7x
8309Meluzínová NelaElite Sport Boskovice / Okrouhlá2009MlPřD8x
96Staňková NikolBlansko/Atletiký klub ASK Blansko2009MlPřD9x
1013Poučová EliškaVyškov2009MlPřD10x
115Teturová JitkaJedovnice2010MlPřD11x
12332Tomanová MajaOrel Vyškov / Vyškov2010MlPřD12x
13246Bradáčová AnetaACT Lerak Blansko / Šeberova2010MlPřD13x
14310Molina ZoeSK TROPS Brno / Brno2009MlPřD14x
15112Žáková RebeccaAK Blansko Dvorská2010MlPřD15x
16109Šafránková AnnaNa rybníku2010MlPřD16x
1720Krejčiříková AnežkaASK Blansko/ASK Blansko2010MlPřD17x
18236Uhříkova KarolínaSak Zidlochovice2010MlPřD18x
19234Němcová NelaJedovnice2009MlPřD19x
2011Nečasová KláraVelenov/Velenov2010MlPřD20x
21226Vaverková AnnaJedovnice2010MlPřD21x
2221Kotková RachelŠebrov2010MlPřD22x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:10.11.2018
Zataženo   Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího KovaříkaTrať:120 m
11°C   Katerogie: nejmladší přípravka chlapci22. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1230Podaný DominikBrno2011NejPřCh1x
2102Hrabovský MichalAHA Vyškov2011NejPřCh2x
3223Bernard ŠimonBoskovice2012NejPřCh3x
4274Jabůrek DavidOrel Vyškov2011NejPřCh4x
5128Černý DominikOrel Vyškov2011NejPřCh5x
6218Korgo MatoušJan Kohut atletiké družstvo Blansko2011NejPřCh6x
7108Šváb Sebastian2013NejPřCh7x
810Nečas VojtěchVelenov/Velenov2012NejPřCh8x
9219Černý OndřejBlansko2013NejPřCh9x
10207Fránek JanJedovnice2013NejPřCh10x
11224Vaverka LukášJedovnice2013NejPřCh11x
12249Brat NatanielAdamov2013NejPřCh12x
134Kvasnica AdamJedovnice2014NejPřCh13x
141Kohut JanBlansko1985NejPřCh14x
15125Burian JáchymJedovnice/SK Jedovnice2015NejPřCh15x
16172Janda AdamJedovnice2016NejPřCh16x
17214Sedlačík AdamRudice2016NejPřCh17x
182Kvasnica DanielJedovnice2017NejPřCh18x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:10.11.2018
Zataženo   Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího KovaříkaTrať:120 m
11°C   Katerogie: nejmladší přípravka dívky22. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1204Skořepová SofieSvitávka2011NejPřD1x
2205Podaná TerezaAK Hodonín2011NejPřD2x
3129Vlachová EsterDražovice2011NejPřD3x
412Poučová AnežkaVyškov2011NejPřD4x
5209Fránková EliškaJedovnice2011NejPřD5x
6105Krsková ElenBrno/SK Drops2012NejPřD6x
7215Hamrová BerenikaBrno2011NejPřD7x
8122Prokopová MagdalénaAdamov2012NejPřD8x
9222Poláčková KarolínaACT Lerak2013NejPřD9x
10233Němcová AnetaJedovnice2012NejPřD10x
11116Barboříková KarolínaElite Sport Max Team/ Blansko2013NejPřD11x
12113Kovaříková AnitaKlepačov2013NejPřD12x
1316Šamonilová BělaAdamov/Horizont kola Novák Blansko2013NejPřD13x
1419Šamonilová RiaAdamov/Horizont kola Novák Blansko2015NejPřD14x
1514Kuglerová SáraBrno/SK Trops Brno2014NejPřD15x
16250Bratová ZoeAdamov2015NejPřD16x
www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-21  /  Tisk:16.06.2021
© Malin 2015-21