O kresníB ěžeckáL iga  2021
Vyhlášení celkových výsledků OBL netradičně

Vyhlášení celkových výsledků OBL netradičně

7. 7. 2021 Blansko – Na netradičním místě a v netradičním...

Sloupský lesní běh a MUM. Neporažení titáni OBL

Sloupský lesní běh a MUM. Neporažení titáni OBL

21. 6. 2021 Sloup, Blansko – Lomnice. Je to až s podivem jak něco tak...

Boskovické běhy pokračují v tradici!

Boskovické běhy pokračují v tradici!

17. 6. 2021 Boskovice. Po deseti ročnících donutila vzniklá situace a...

Veselský pouťový běh Lesempolem – mistrovství ČR v ultramaratonu.

Veselský pouťový běh Lesempolem – mistrovství ČR v ultramaratonu.

28. 5. 2021 Veselice. Přirozeného pohybu v přírodě není nikdy...

Svitavakros téměř se vším všudy.

Svitavakros téměř se vším všudy.

23. 5. 2021 Doubravice nad Svitavou. Dobrých zpráv není nikdy dost a...

  • Vyhlášení celkových výsledků OBL netradičně

  • Sloupský lesní běh a MUM. Neporažení titáni OBL

  • Boskovické běhy pokračují v tradici!

  • Veselský pouťový běh Lesempolem – mistrovství ČR v ultramaratonu.

  • Svitavakros téměř se vším všudy.

Výsledky závodu:



Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:27.12.2018
Zataženo   Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava ParmyTrať:5200 m
3°C   Katerogie: muži/ ženy/ junioři24. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1108Kotyza DanielVSK Univerzita Brno2000J100:16:56,04x
2164Hrdina PavelAK Perná1988M100:17:04,160:00:08,12x
329Havlena JanSK SPIRIT Brno2000J200:17:07,410:00:11,37x
416Dvořák PavelBiatlon Prostějov / Prostějov1982M200:17:17,690:00:21,65x
543Kohut Janjankohut.com / Blansko / Blansko1985M300:17:24,320:00:28,2880
622Grün VojtěchElite Sport Boskovice/Salomon-Suunto ...1992M400:17:54,360:00:58,3276
7119Stloukal ŠtěpánACT leraK Blansko2000J300:18:25,630:01:29,5940
849Koudelka LukášAK Drnovice/AC Okrouhlá / Olšany1983M500:18:36,490:01:40,4573
9124Široký StanislavBlansko/AK Blansko Dvorská1977MV1100:18:47,900:01:51,8671
10162Večeřa TomášAK Blansko Dvorská1989M600:18:57,800:02:01,7670
11196Říha JaroslavOrel Kuřim/Újezd u Černé Hory1999J400:19:00,490:02:04,4536
1240Klopec AlešBlansko1978MV1200:19:08,210:02:12,1769
13163Vévodová MartinaAK Perná1990Ž100:19:31,150:02:35,11x
14158Dvořáček JiříBlansko/Elite Sport Max Team1968MV2100:19:37,670:02:41,6368
151Bejček PatrikTajovský Reality/ AK Drnovice / Ostr...1994M700:19:45,940:02:49,9067
16200Kolář Martinbiatlon Blansko2003ŽciS100:19:46,970:02:50,93-
17172Hromek PetrAK Drnovice1982M800:19:48,420:02:52,38x
1833Jančík TomášElite Sport Boskovice / Suchý1972MV1300:19:49,390:02:53,3566
19140Štoudková PavlaASK Blansko2003ŽkyS100:19:50,620:02:54,58-
20143Ďurdiaková TerezaAK Olymp Brno1991Ž200:20:15,100:03:19,06x
2183Weis JosefElite Sport Boskovice1974MV1400:20:18,490:03:22,4565
2275Přikryl PetrSK Žabovřesky Brno / Brno1967MV2200:20:22,270:03:26,23x
23148Halas PetrOrel Vyškov1973MV1500:20:54,900:03:58,86x
24171Poláčková PavlínaAK Drnovice1996Ž300:21:02,430:04:06,39x
25159Lipenský MartinFort SMC1969MV1600:21:19,010:04:22,97x
26112Kuchař LukášCyklo plus Rájec1976MV1700:21:24,400:04:28,3664
2721Grün GustavBoskovice / Boskovice1968MV2300:21:39,370:04:43,3363
287Buš OndřejRáječko1985M900:21:43,410:04:47,3762
2979Sotolář StanislavOB Veselice / Veselice1970MV1800:21:48,630:04:52,5961
3057Kříž JanBoskovice1973MV1900:21:51,090:04:55,0560
3110Charvátová TerezaElite Sport Boskovice2002Ž400:21:51,980:04:55,9440
3287Zemánek MiroslavBořitov / Bořitov1979M1000:21:57,750:05:01,7159
3328Haresta PetrVF Sport Team Černá Hora1986M1100:22:00,330:05:04,2958
34185Kubínek PavelBlansko/1977MV11000:22:02,560:05:06,5257
3536Kinc PavelVF Sport Team Černá Hora1974MV11100:22:09,520:05:13,4856
36145Hrabovská LenkaAK Drnovice1983Ž500:22:13,780:05:17,74x
37193Šmíd MiroslavRáječko1984M1200:22:17,210:05:21,1755
3811Daněk JanBrno1989M1300:22:19,350:05:23,31x
3934Kalaš RudolfBoskovice / Boskovice1971MV11200:22:28,880:05:32,8454
4030Horský RadekOB Veselice / Vavřinec1978MV11300:22:36,570:05:40,5353
4147Komárková Zdeňkakometky olešnice1974ŽV1100:22:42,970:05:46,9340
4244Kolář VítBlansko1980M1400:22:57,090:06:01,0552
43188Czókoly JanMoravský kras2001J500:22:58,380:06:02,3433
44187Dítě VítŽďár1979M1500:23:00,280:06:04,2451
45169Vít JiříPrušánky1979M1600:23:02,050:06:06,01x
4668Ondroušková IvanaBlansko / Blansko1970ŽV1200:23:03,280:06:07,2436
4767Novák PavelSuchdol1985M1700:23:04,250:06:08,2150
4890Čermáková TerezaFast and light / Blansko1988Ž600:23:05,050:06:09,0133
49120Stloukal RichardACT leraK Blansko2002J600:23:12,460:06:16,4231
50192Meluzín JosefOkrouhlá1977MV11400:23:38,380:06:42,3449
51201Kolářová KateřinaBlansko/1985Ž700:23:42,510:06:46,4731
52155Šenkýř PetrOrel Silůvky1974MV11500:23:43,970:06:47,93x
5391Řehůřek JanMRX Bořitov / Blansko1979M1800:24:02,670:07:06,6348
54174Krátký PavelOlomučany/TS Jana Kohúta1974MV11600:24:06,240:07:10,2047
55186Odehnal TomášBoskovice1968MV2400:24:32,810:07:36,7746
56175Korgo DavidTropico1974MV11700:24:44,280:07:48,24x
5753Krušinová AndreaLetovice1982Ž800:24:45,810:07:49,7730
58115Kuchař TomášACT leraK Blansko1972MV11800:24:51,420:07:55,3845
5964Mikita PavelSever Brno / Brno1952MV3100:24:52,750:07:56,71x
60189Czókoly JanMoravský kras1978MV11900:24:54,770:07:58,7344
6174Polášková MartinaBlansko1973ŽV1300:24:59,270:08:03,2329
62151Hynštová MarieAK Drnovice1957ŽV2100:25:02,170:08:06,13x
6373Petr KamilTJ Sokol Letovice1978MV12000:25:03,610:08:07,5743
64133Markus TomášTJ Sokol Šebetov1989M1900:25:08,040:08:12,0042
65150Machalová DenisaAK Drnovice2000Ž900:25:29,510:08:33,47x
6666Novotný PetrDUKLA Blansko / Blansko1973MV12100:25:38,630:08:42,5941
67197Münster LiborBlansko/1966MV2500:25:44,050:08:48,0140
68149Žákovská AlenaBlansko1962ŽV2200:25:45,680:08:49,6428
6978Slabáková LenkaAC Moravská Slavia Brno / Brno1966ŽV2300:25:59,650:09:03,61x
703Bradáč JiříACT Lerak Blansko / Šebrov1978MV12200:26:13,240:09:17,2039
71199Slouka PetrObůrka1982M2000:26:16,490:09:20,4538
7239Klepalová VendulaPERUN TEAM BLANSKO / Blansko1998Ž1000:26:26,890:09:30,8527
7323Grünová IvanaAC Okrouhlá1971ŽV1400:26:32,510:09:36,4726
7476Rech VáclavPERUN TEAM BLANSKO / Blansko1983M2100:26:33,180:09:37,1437
7556Kuchařová TáňaBlansko1975ŽV1500:26:52,550:09:56,5125
765Bradáčová LenkaACT Lerak Blansko / Šebrov1984Ž1100:26:57,430:10:01,3924
7718Dvořáková EvaProstějov / Prostějov1955ŽV2400:26:58,080:10:02,04x
7842Kobliha MilanLRS Vyškov / Prostějov1957MV3200:26:58,730:10:02,69x
79198Buš RomanRájec1965MV2600:27:04,850:10:08,8136
8069Pavlů AndreaŽďárná / Žďárná1979Ž1200:27:15,820:10:19,7823
8192Řehůřek JanMRX Bořitov / Blansko2005ŽciM100:27:32,070:10:36,03-
82160Kočí HeidiBrno1997Ž1300:27:38,210:10:42,17x
8355Kuběnová Tereza1991Ž1400:27:43,010:10:46,97x
8427Haraštová JanaVranov 1986Ž1500:28:08,710:11:12,67x
8593Řehůřková LenkaMRX Bořitov / Blansko1981Ž1600:28:27,250:11:31,2122
8654Kuběna Pavel1991M2200:28:51,720:11:55,68x
87184Maršálek JiříNewline1958MV3300:28:52,170:11:56,13x
88179Zemánková NaděždaLetovice1973ŽV1600:28:56,970:12:00,9321
89180Zemánková AnetaLetovice2003ŽkyS200:29:18,310:12:22,27-
9050Kočí AdélaBrno / Brno1997Ž1700:29:27,140:12:31,10x
91181Gromešová RadomíraBlansko/Perun Team1971ŽV1700:29:38,580:12:42,5420
92134Rosenberg DanielŠebetov1997J700:29:59,380:13:03,3435
9359Librová IvaPERUN TEAM BLANSKO / Blansko1974ŽV1800:30:08,290:13:12,2519
948Bábek MartinMoravany1971MV12300:30:13,100:13:17,06x
9531Hrbková HanaKarolín / Karolín1996Ž1800:30:18,160:13:22,1218
9681Střítežská JolanaLelekovice1972ŽV1900:30:27,910:13:31,87x
97176Fadrný JiříJabloňany1964MV2700:30:29,440:13:33,4034
9812Divácký VavřinecKarolín / Karolín1994M2300:30:38,630:13:42,5933
9977Rechová MartinaPERUN TEAM BLANSKO / Blansko1986Ž1900:31:07,780:14:11,7417
10037Klepal PetrPERUN TEAM BLANSKO / Blansko1966MV2800:31:08,780:14:12,7432
10138Klepalová LenkaPERUN TEAM BLANSKO / Blansko1966ŽV2500:31:09,790:14:13,7516
10260Lujková LenkaVážany1982Ž2000:31:34,480:14:38,4415
103156Weiter RomanOrel Vyškov1975MV12400:31:42,100:14:46,06x
104161Kočí HanaBrno1971ŽV11000:32:12,840:15:16,80x
105194Brtníčková JitkaBlansko1988Ž2100:33:32,900:16:36,8614
106153Kunc JosefOrel Vyškov1960MV2900:34:17,680:17:21,64x
107195Dražan LiborKuničky1960MV21000:35:00,350:18:04,3131
10835Kalová RenataFast and light / Blansko1974ŽV11100:35:26,930:18:30,8913
109157Králík MarekNC Vyškov1961MV21100:39:02,430:22:06,39x
11032Hrubý Milan- / Blansko1938MV3400:48:28,020:31:31,9830


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:27.12.2018
Zataženo   Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava ParmyTrať:1500 m
3°C   Katerogie: starší žákyně/ žáci24. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
146Komárek TomášACT leraK Blansko / Spesov2004ŽciS100:04:56,5540
214Dobrovský MichalBiatlon blansko / Blansko2004ŽciS200:05:40,440:00:43,8936
3106Petečel AlexejElite Sport Boskovice2004ŽciS300:05:49,660:00:53,1133
462Malits MarekASK Blansko2004ŽciS400:06:28,330:01:31,7831
5107Tajovská PavlaBiatlon Blansko2004ŽkyS100:06:31,230:01:34,6840
6103Jelínková NatálieDrahanský sport team2004ŽkyS200:06:34,400:01:37,8536
795Široká EliškaAK Blansko Dvorská / Blansko2004ŽkyS300:06:35,240:01:38,6933
8113Kuchař FilipACT Lerak Blansko2004ŽciS500:06:40,890:01:44,3430
9116Smutná AnnaDrahanský sport team2004ŽkyS400:06:53,060:01:56,5131
1097Škvařilová StelaAK Blansko Dvorská / Blansko2004ŽkyS500:07:16,330:02:19,7830
1117Dvořák TomášKulířov2003ŽciS600:12:44,490:07:47,9429


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:27.12.2018
Zataženo   Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava ParmyTrať:900 m
3°C   Katerogie: mladší žáci24. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
19Charvát MatyášElite Sport Boskovice2005ŽciM100:02:52,5840
288Zouhar TadeášACT leraK Blansko / Blansko2005ŽciM200:03:08,690:00:16,1136


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:27.12.2018
Zataženo   Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava ParmyTrať:900 m
3°C   Katerogie: mladší žákyně24. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
158Křížová ViktorieElite sport Boskovice / Letovice2006ŽkyM100:02:56,0640
2110Jakusidisová VeronikaASK Blansko2005ŽkyM200:03:01,770:00:05,7136
3141Ryšávková EmmaElite Sport Max training2005ŽkyM300:03:02,390:00:06,33x
413Dobrovská LucieAsk blansko / Blansko2006ŽkyM400:03:10,490:00:14,4333
5109Poláčková NatálieASK Blansko2006ŽkyM500:03:14,930:00:18,8731
6118Matušková JulieBlansko/ASK Blansko2005ŽkyM600:03:15,590:00:19,5330
7131Jandáková LeonaBlansko/ASK Blansko2006ŽkyM700:03:23,220:00:27,1629
872Pavlů KateřinaŽďárná / Žďárná2006ŽkyM800:03:27,100:00:31,0428


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:27.12.2018
Zataženo   Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava ParmyTrať:600 m
3°C   Katerogie: přípravka chlapci24. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1152Šenkýř DominikSilůvky2008PříCh100:01:58,86x
2125Lipenský MatoušSkřipov/Moravec Team2008PříCh200:02:00,100:00:01,2440
319Ellinger DenisASK Blansko2007PříCh300:02:00,790:00:01,9336
425Grünwald MartinAK Blansko Dvorská / Blansko2007PříCh400:02:03,860:00:05,0033
561Lát DušanAK Blansko dvorská / Blansko2007PříCh500:02:05,210:00:06,3531
6142Ryšavka JáchymTS Jana Kohuta2007PříCh600:02:05,670:00:06,81x
7111Kuchař JosefACT leraK Blansko2008PříCh700:02:06,440:00:07,5830
884Worbis RadimKotvrdovice / Kotvrdovice 3072007PříCh800:02:07,360:00:08,5029
9104Jelínek TomášDrahanský sport team2007PříCh900:02:08,100:00:09,2428
10121Šafránek JáchymElite Sport Boskovice2007PříCh1000:02:08,870:00:10,0127
11123Kočvara JakubDrahanský sport team2007PříCh1100:02:09,480:00:10,6226
12128Poláček DominikACT Lerak2008PříCh1200:02:11,040:00:12,1825
1363Malits RadekASK Blansko2008PříCh1300:02:12,290:00:13,4324
1445Komárek JakubACT leraK Blansko / Spešov2007PříCh1400:02:12,690:00:13,8323
1596Škvařil HynekAK Blansko Dvorská / Blansko2008PříCh1500:02:19,730:00:20,8722
1652Krušina DanielLetovice2007PříCh1600:02:29,990:00:31,1321


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:27.12.2018
Zataženo   Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava ParmyTrať:600 m
3°C   Katerogie: přípravka dívky24. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
194Šamšulová MartinaElite sport Boskovice / Letovice2007PříD100:01:54,0440
26Bradáčová NikolaACT Lerak Blansko / Šebrov2007PříD200:01:54,830:00:00,7936
3138Tomanová StelaOrel Vyškov2007PříD300:01:56,300:00:02,26x
486Zavřelová Adélaelite sport boskovice / Karolín2007PříD400:02:03,580:00:09,5433
541Kniesová LucieAK Blansko Dvorská / Blansko2007PříD500:02:07,940:00:13,9031
6117Smutná DorotaDrahanský sport team2007PříD600:02:19,430:00:25,3930
7105Petečelová ValentinaDoubravice/Elite Sport Boskovice2008PříD700:02:19,870:00:25,8329
8135Janovská BarboraMoravec Team2008PříD800:02:24,360:00:30,3228


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:27.12.2018
Zataženo   Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava ParmyTrať:300 m
3°C   Katerogie: přípravka mladší chlapci24. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
148Korgo VojtěchAtletický klub Jan Kohut / Blansko2009MlPřCh100:01:00,60x
220Ellinger ŠimonASK Blansko2009MlPřCh200:01:02,660:00:02,06x
398Šváb AdrianACT leraK / Spešov2009MlPřCh300:01:05,150:00:04,55x
4114Kuchař JáchymACT leraK Blansko2009MlPřCh400:01:06,670:00:06,07x
5166Kovařík DanielJan Kohút Blansko2010MlPřCh500:01:08,730:00:08,13x
671Pavlu DavidElite / Žďárná2009MlPřCh600:01:10,910:00:10,31x
785Zavřel Jiříelite sport boskovice / Karolín2009MlPřCh700:01:12,010:00:11,41x
870Pavlu BedřichŽďárná / Žďárná2009MlPřCh800:01:16,540:00:15,94x
9165Cihlář JiříOB Veselice2009MlPřCh900:01:17,480:00:16,88x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:27.12.2018
Zataženo   Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava ParmyTrať:300 m
3°C   Katerogie: přípravka mladší dívky24. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1102Zamazalová EliškaASK Blansko2009MlPřD100:01:02,24x
2132Jandáková ZuzanaASK Blansko2009MlPřD200:01:03,590:00:01,35x
3137Meluzínová NelaELITE sport Boskovice2009MlPřD300:01:05,120:00:02,88x
44Bradáčová AnetaACT Lerak Blansko / Šebrov2010MlPřD400:01:07,080:00:04,84x
5139Tomanová MajaOrel Vyškov2010MlPřD500:01:08,480:00:06,24x
6122Šafránková AnnaElite Sport Boskovice2010MlPřD600:01:11,200:00:08,96x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:27.12.2018
Zataženo   Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava ParmyTrať:100 m
3°C   Katerogie: přípravka nejmladší chlapci24. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1144Hrabovský MichalAHA Vyškov2011NejPřCh100:00:16,62x
2170Melichar TomášSuchdol nad Odrou2011NejPřCh200:00:17,830:00:01,21x
3154Šenkýř DavidOrel Silůvky2013NejPřCh300:00:18,160:00:01,54x
4182Kacetl RichardTěchov/AK Blansko Dvorská2011NejPřCh400:00:18,490:00:01,87x
5127Lipenský Jan FrantišekSkřipov/Moravec Team2011NejPřCh500:00:18,830:00:02,21x
6177Bernard ŠimonBoskovice2012NejPřCh600:00:19,130:00:02,51x
7173Černý DominikOrel Vyškov2011NejPřCh700:00:19,500:00:02,88x
899Šváb SebastianSpešov2013NejPřCh800:00:20,490:00:03,87x
9190Kolář RadovanACT leraK Blansko2011NejPřCh900:00:21,600:00:04,98x
10136Janovský JonášMoravec Team2014NejPřCh1000:00:25,230:00:08,61x
11146Halas MatějOrel Vyškov2013NejPřCh1100:00:26,770:00:10,15x
12168Novák MaxSuchdol2014NejPřCh1200:00:31,050:00:14,43x
13191Kolář LubomírBlansko2014NejPřCh1300:00:32,780:00:16,16x
14178Bernard DenisBoskovice2015NejPřCh1400:00:35,840:00:19,22x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:27.12.2018
Zataženo   Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava ParmyTrať:100 m
3°C   Katerogie: přípravka nejmladší dívky24. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1147Halasová AnežkaOrel Vyškov2011NejPřD100:00:17,36x
2126Lipenská Jana_MarieSkřipov/Moravec Team2011NejPřD200:00:17,680:00:00,32x
3129Poláčková PavlínaACT Lerak2013NejPřD300:00:20,760:00:03,40x
4167Kovaříková AnitaKlepačov2013NejPřD400:00:22,240:00:04,88x
5130Poláčková KarolínaACT Lerak2013NejPřD500:00:23,790:00:06,43x
6183Kacetlová SimonaTěchov2014NejPřD600:00:24,790:00:07,43x
www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-21  /  Tisk:19.10.2021
© Malin 2015-21