O kresníB ěžeckáL iga  2021
Veselský pouťový běh Lesempolem – mistrovství ČR v ultramaratonu.

Veselský pouťový běh Lesempolem – mistrovství ČR v ultramaratonu.

28. 5. 2021 Veselice. Přirozeného pohybu v přírodě není nikdy...

Svitavakros téměř se vším všudy.

Svitavakros téměř se vším všudy.

23. 5. 2021 Doubravice nad Svitavou. Dobrých zpráv není nikdy dost a...

Jarní Hraběnka cup také v individuálním pojetí

Jarní Hraběnka cup také v individuálním pojetí

11. 5. 2021 Petrovice. Světélko na konci tunelu je stále...

V Černé Hoře také každý sám na svoje triko

V Černé Hoře také každý sám na svoje triko

3. 5. 2021 Černá Hora. Nějak se nám tady na okrese rozmáhá...

Blanenská pětka na Jahodovém poli

Blanenská pětka na Jahodovém poli

15. 4. 2021 Blansko. Milí běžci a věřím, že co nevidět i milí...

  • Veselský pouťový běh Lesempolem – mistrovství ČR v ultramaratonu.

  • Svitavakros téměř se vším všudy.

  • Jarní Hraběnka cup také v individuálním pojetí

  • V Černé Hoře také každý sám na svoje triko

  • Blanenská pětka na Jahodovém poli

Výsledky závodu:

Dostupné kategorie:
2020_07_11-Desitka_Moravskym_krasem-vysledky
hlavní trať
Propozice:Propozice


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:11.07.2020
Zataženo   Desítka Moravským krasemTrať:10000 m
17°C   Katerogie: hlavní trať8. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
114Dvořák PavelAlojzov / Atletika Alojzov1982M100:34:30,00x
238Kloda Petr / SK Fuga1992M200:35:17,000:00:47,00x
390Horák OndřejAlojzov / Fortex ski Moravský Beroun1975MV1100:35:25,000:00:55,00x
481Vodák MartinLomnice / Lomnice 1991M300:36:47,000:02:17,00x
532Jančík TomášBoskovice / Elite sport Boskovice 1972MV1200:36:49,000:02:19,0080
698Široký StanislavBlansko/AK Blansko Dvorská1977MV1300:37:43,000:03:13,0076
770Ryba LukášLipůvka1979MV1400:37:45,000:03:15,0073
863Petr Lukáš / Sportovní benefity s.r.o.1980MV1500:38:06,000:03:36,00x
994Johaník JakubKuřim1982M400:38:23,000:03:53,00x
1073Šperka MartinBoskovice / Minerva Boskovice1970MV2100:38:24,000:03:54,0071
111Bachratý PavelBlansko / Blansko1965MV2200:38:49,000:04:19,0070
1258Nečas VítězslavVelenov / Fénix Sport Blansko1978MV1600:39:06,000:04:36,0069
1341Kolář JiříBrno / Predator workout Brno 1976MV1700:39:20,000:04:50,00x
1411Dufek JakubLysice / Predator Workout Brno1994M500:39:28,000:04:58,0068
1516Fiala OndřejBoskovice1982M600:39:33,000:05:03,0067
1625Vysloužil MiloslavMK Prostějov1986M700:39:34,000:05:04,00x
1771Škrabánek Petr / MK Seitl Ostrava1960MV3100:39:35,000:05:05,00x
186Buš OndřejRáječko1985M800:39:44,000:05:14,0066
1943Korobko AnnaBrno / ON Running1987Ž100:39:46,000:05:16,00x
2065Pícha SlávekBlansko / Blansko1982M900:39:52,000:05:22,0065
2110Dubjel RobertBrno1982M1000:39:53,000:05:23,00x
2292Drábek JanrunKanice / Kanice1980MV1800:40:10,000:05:40,00x
2395Krátký PavelOlomučany / Fénix sport Blansko1974MV1900:40:15,000:05:45,0064
243Bartošek JonášBrno / Predator workout Brno1994M1100:40:33,000:06:03,00x
257Chaloupka TomášKuřim1982M1200:40:38,000:06:08,00x
2679Tesařová Markéta / SK Žabovřesky Brno1994Ž200:40:51,000:06:21,00x
27105Kuchař Jan / SDH Vojnice1976MV11000:41:10,000:06:40,00x
2837Ježek JakubJihlava / Shining Stars OCR Team1990M1300:41:22,000:06:52,00x
2980Vlachová Hutová EliškaRašov / 2bwinner 1988Ž300:41:24,000:06:54,00x
3045Kovařík JanVelké Opatovice1974MV11100:41:35,000:07:05,0063
3128Horský RadekVavřinec / OB Veselice1978MV11200:41:46,000:07:16,0062
329Chodur JosefBrno / Rozběháme Třebíč 1975MV11300:42:03,000:07:33,00x
3368Polachová LenkaBlansko1986Ž400:42:08,000:07:38,0040
34101Kubínek PavelBlansko/1977MV11400:42:39,000:08:09,0061
3559Novák PavelSuchdol1985M1400:42:59,000:08:29,0060
3640Kocman TomášTovačov1981M1500:43:18,000:08:48,00x
37111Matuška RobinHorní Lhota1982M1600:43:39,000:09:09,0059
3856Mundl OndřejVranov U Brna1983M1700:43:46,000:09:16,00x
3997Požár KarelBrno1979MV11500:43:48,000:09:18,00x
4099Krajíčková GabrielaBoskovice/Fénix sport Blansko1983Ž500:43:49,000:09:19,0036
4118Galík PavelVranov U Brna / SK Vranov1961MV2300:44:37,000:10:07,00x
4235Jánský DavidBrno / Brno1978MV11600:44:43,000:10:13,00x
4364Petřík AlešBrno / RUNGO.CZ1979MV11700:44:49,000:10:19,00x
4476Struhárová Soňa1993Ž600:44:53,000:10:23,00x
4593Johaníková LucieKuřim1986Ž700:44:55,000:10:25,00x
4685Jurová BarboraBlansko/1981Ž800:45:28,000:10:58,0033
4717Florián PavelBrno1987M1800:45:32,000:11:02,00x
4854Matěna VladimírBlansko / VZS Blansko1959MV3200:45:43,000:11:13,0058
4966Plch MichalBlansko / Blansko1983M1900:45:46,000:11:16,0057
50110Matušková PetraHorní Lhota1985Ž900:45:52,000:11:22,0031
5151Landa JaroslavBoskovice / Minerva Boskovice1957MV3300:46:06,000:11:36,0056
52102Krušinová AndreaLetovice1982Ž1000:46:13,000:11:43,0030
5350Kusendová MonikaMoravské Lieskové / Atletika Nové...1994Ž1100:46:13,000:11:43,00x
5460Ondroušková IvanaBlansko1970ŽV2100:46:17,000:11:47,0029
5578Tecl JanTroubsko / Troubsko1958MV3400:46:31,000:12:01,00x
5652Marek Jaromir1964MV2400:46:55,000:12:25,00x
578Charvátová Tereza / Elite Sport Boskovice2002Jky100:46:56,000:12:26,0040
582Báňa Marek / Hajany1987M2000:47:18,000:12:48,00x
5915Feller JanBrno / Predator workout Brno 1991M2100:47:22,000:12:52,00x
6067Pokorná KateřinaBrno / Predator Workout Brno 1993Ž1200:47:26,000:12:56,00x
61112Sobotka MartinBrno1976MV11800:47:46,000:13:16,00x
6287Hurt LukášBrno / Predator Workout Brno1992M2200:47:50,000:13:20,00x
6349Kundrát JaroslavTišnov / AK Tišnov1976MV11900:47:57,000:13:27,00x
6448Kuchařová Táňa / PERUN TEAM BLANSKO1975ŽV1100:47:58,000:13:28,0028
6530Svoboda PavelTJ Sloup1955MV3500:47:59,000:13:29,0055
6642Kolářová ŠárkaBrno / Predator workout Brno 1976ŽV1200:47:59,000:13:29,00x
6726Tvarůžka TomášKroměříž1972MV12000:48:16,000:13:46,00x
6819Grénar David / BHK IQ Boskovice1990M2300:48:30,000:14:00,0054
6969Polášková MartinaBlansko / Blansko1973ŽV1300:48:32,000:14:02,0027
7082Vodáková MichaelaLomnice / Lomnice1990Ž1300:48:53,000:14:23,00x
7174Štefl FilipProstějov1993M2400:49:07,000:14:37,00x
7291Horký TomášBrno / KOS TJ Tesla Brno1967MV2500:49:11,000:14:41,00x
73103Tichý AloisBlansko1964MV2600:49:21,000:14:51,0053
7413Dumek AlešZastávka / Šachy Zastávka1973MV12100:49:25,000:14:55,00x
7553Marková Alice1970ŽV2200:50:02,000:15:32,00x
7688Fabrik MiroslavBrno1959MV3600:50:10,000:15:40,00x
7747Krylová PetraBlansko1987Ž1400:50:13,000:15:43,0026
7896Petr KamilLetovice/TJ Sokol Letovice1978MV12200:50:20,000:15:50,0052
7983Wnetrzak PetrDětmarovice1977MV12300:50:30,000:16:00,00x
8012Dufková AlenaLysice / Predator Workout Brno1993Ž1500:50:42,000:16:12,0025
8131Janák MilošBrno / Predator Workout Brno1988M2500:50:42,000:16:12,00x
8227Kunc JakubBlansko1989M2600:50:43,000:16:13,0051
8336Jelínková JanaBlansko1988Ž1600:51:12,000:16:42,0024
84113Hudský KamilPředměřice nad Labem / Kajman Run1973MV12400:51:36,000:17:06,00x
8529Hrbková HanaKarolin 1996Ž1700:52:10,000:17:40,0023
8621Hanuš AlešVranovice / SDH Vranovice1982M2700:53:11,000:18:41,00x
87108Hrůza VladimírBoskovice1960MV3700:53:12,000:18:42,0050
88104Buš RomanRájec/1965MV2700:54:03,000:19:33,0049
89109Cacková Hana / Běhej Brno1969ŽV2300:54:16,000:19:46,00x
9077Svědiroh Miroslav / Cihelna Pardubice1965MV2800:54:26,000:19:56,00x
9175Střítežská JolanaLipůvka1972ŽV1400:55:08,000:20:38,0022
9222Hanušková Romana1981Ž1800:55:29,000:20:59,00x
9357Nečas Lukáš1977MV12500:55:34,000:21:04,00x
9461Pellová Gabriela1979ŽV1500:56:05,000:21:35,00x
9589Fabriková BlankaBrno1960ŽV2400:56:18,000:21:48,00x
9620Gromešová RadomíraBlansko / PERUN TEAM BLANSKO1971ŽV1600:57:16,000:22:46,0021
97107Tesařová JitkaRBK Blansko1964ŽV2500:58:07,000:23:37,0020
9823Hanušová JanaVranovice / SDH Vranovice1981Ž1900:58:44,000:24:14,00x
9986Hodálová JitkaBrno / Running Zone Brno1975ŽV1701:00:04,000:25:34,00x
www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-21  /  Tisk:16.06.2021
© Malin 2015-21