O kresníB ěžeckáL iga  2020
Boskovické běhy přesunuty na 6. září 2020.

Boskovické běhy přesunuty na 6. září 2020.

20. 3. 2020 Boskovice – Situace, ohledně onemocnění COVID – 19, se...

Prý dvakrát do stejné řeky v běžecké sezoně nevstoupíš.

Prý dvakrát do stejné řeky v běžecké sezoně nevstoupíš.

16. 3. 2020 Hořice, Skalice nad Svitavou – Začátkem října...

Dostaveníčko vítězů přivítal po roce Spešov

Dostaveníčko vítězů přivítal po roce Spešov

19. 1. 2020 Spešov – Tak opět po roce se mnoho běžců Okresní...

Vyhlášení celkových výsledků opět ve Spešově

Vyhlášení celkových výsledků opět ve Spešově

3. 1. 2020 Spešov – Byl to v tom roce 2019 pořádný cvrkot a rok...

Brněnské mládí ovládlo Hraběnku

Brněnské mládí ovládlo Hraběnku

28. 12. 2019 Petrovice – Hraběnčino běhání dle tradice zakončilo...

  • Boskovické běhy přesunuty na 6. září 2020.

  • Prý dvakrát do stejné řeky v běžecké sezoně nevstoupíš.

  • Dostaveníčko vítězů přivítal po roce Spešov

  • Vyhlášení celkových výsledků opět ve Spešově

  • Brněnské mládí ovládlo Hraběnku

Výsledky závodu:

Dostupné kategorie:
2019_10_13-Beh_kolem_Klostermannovy_studanky-vysledky
muži
ženy/ junioři/ky
starší žáci
starší žákyně
mladší žáci
mladší žákyně
přípravka chlapci
přípravka dívky
žáci
žákyně
chlapci
dívky
Propozice:Propozice
Profil tratě:Profil
Fotky:
Fotky
Libor Lněnička
Fotky
PERUN TEAM BLANSKO
Fotky
Zdeněk Smutný


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:13.10.2019
Polojasno   Běh kolem Klostermannovy studánkyTrať:12000 m
10°C   Katerogie: muži11. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
157Kohut JanFÉNIX SPORT BLANSKO1985M100:44:57,5880
227Konečný AlešRudice1988M200:45:35,320:00:37,7476
3158Široký StanislavAK Blansko Dvorská1977MV1100:45:50,470:00:52,8973
431Koudelka LukášAK Drnovice/AC Okrouhlá / Olšany1983M300:46:45,260:01:47,6871
512Hančl RomanFÉNIX SPORT BLANSKO1988M400:47:13,710:02:16,1370
6161Potůček Jiřífastandlight.cz Blansko1988M500:47:53,610:02:56,0369
723Jančík TomášElite sport Boskovice / Boskovice1972MV1200:48:28,110:03:30,5368
8163Krakovič VojtěchFastandlight.cz Blansko / Nové Měst...1988M600:49:01,590:04:04,0167
950Skřivánek MartinAK Drnovice / LULEČ1976MV1300:49:11,560:04:13,98x
1062Šamonil RobertHorizont Kola Novák Blansko 1974MV1400:50:29,250:05:31,6766
11165Buš OndřejRáječko1985M700:51:03,130:06:05,5565
12142Krátký PavelOlomučany1974MV1500:51:46,760:06:49,1864
1319Huťka JiříBořitov/Brno1991M800:52:03,840:07:06,2663
14143Bachratý PavelBlansko/1965MV2100:53:13,330:08:15,7562
1514Horský RadekOB Veselice / Vavřinec1978MV1600:54:07,400:09:09,8261
16199Polachová LenkaHorizont Kola Novák Blansko1986Ž100:54:11,020:09:13,44-
1717Hráček MartinSVVAT / Tučapy1988M900:54:24,280:09:26,70x
1856Zemánek MiroslavBořitov / Bořitov1979MV1700:54:41,760:09:44,1860
1925Kinc PavelVF Sport Team Černá Hora / Blansko1974MV1800:55:05,440:10:07,8659
20151Odehnal TomášBoskovice1968MV2200:56:36,470:11:38,8958
21164Vránek DavidBrno1978MV1900:57:30,230:12:32,65x
2243Mašínský Dušan1991M1000:57:40,900:12:43,32x
23166Procházka JanRáječko/PowerOfMotion.cz1979MV11000:58:26,270:13:28,6957
24154Němec JiříBRNO1970MV11100:59:01,730:14:04,15x
25152Šperka OldřichJedovnice1956MV3100:59:10,600:14:13,0256
26140Šamonil PetrRájec - Jestřebí/1962MV2300:59:44,630:14:47,0555
277Březa MiroslavBrno1959MV3201:01:51,810:16:54,23x
28160Trávníček JaroslavAK Drnovice1964MV2401:02:11,860:17:14,28x
29198Musilová PavlaJEDNA - Dýmka míru1976ŽV1101:03:09,630:18:12,05x
3024Kadrmas IvoFÉNIX SPORT BLANSKO / Blansko1974MV11201:03:50,600:18:53,0254
31197Králová KateřinaRudice1985Ž201:03:58,390:19:00,81-
3248Pokorný TomášBlansko1972MV11301:04:23,570:19:25,9953
3347Paděra PetrBlansko1989M1101:05:27,110:20:29,5352
342Bařinka JanBoskovice1984M1201:08:53,700:23:56,1251
35167Lorenc AntonínBertík Blansko/Blansko1964MV2501:09:30,080:24:32,5050
36195Střítežská JolanaLipůvka1972ŽV1201:10:34,010:25:36,43-
37150Daněk MilanHorizont Kola Novák Blansko1962MV2601:25:32,070:40:34,4949
38155Dražan LiborKuničky1960MV2701:31:29,870:46:32,2948
DNF157Kahánek StanislavDýmka míru1981M-DNFx


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:13.10.2019
Polojasno   Běh kolem Klostermannovy studánkyTrať:6000 m
10°C   Katerogie: ženy/ junioři/ky11. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1129Ryšávková KateřinaFenix sport Blansko1977ŽV1100:25:21,4540
2141Barboříková LenkaFénix Sport Blansko1986Ž100:25:52,100:00:30,6536
3144Polachová LenkaHorizont Kola Novák Blansko1986Ž200:26:23,260:01:01,8133
4147Jurová BarboraBlansko/1981Ž300:26:38,870:01:17,4231
537Kuchařová TáňaPERUN TEAM BLANSKO1975ŽV1200:27:38,670:02:17,2230
6145Horňová AdrianaElite Sport Boskovice2000Jky100:27:51,570:02:30,1240
7162Krakovičová TerezaBlansko/Fast and light Blansko1988Ž400:28:00,550:02:39,1029
834Krušinová AndreaLetovice1982Ž500:28:21,580:03:00,1328
9159Musilová PavlaJEDNA - Dýmka míru1976ŽV1300:28:50,510:03:29,06x
10114Košťálová JanaRudice1978ŽV1400:29:00,010:03:38,5627
11105Kučerová LucieJedovnice2001Jky200:29:06,950:03:45,5036
1236Kuchařová DagmarRudice / Brno1977ŽV1500:29:47,900:04:26,4526
1349Polášková MartinaBlansko / Blansko1973ŽV1600:29:56,320:04:34,8725
1465Králová KateřinaRudice1985Ž600:30:04,700:04:43,2524
1578Žákovská AlenaBlansko1962ŽV2100:31:11,730:05:50,2823
16153Drncová KláraRun Kanice1977ŽV1700:31:22,760:06:01,31x
1761Krejsová PetraKOMETKY Boskovice1979ŽV1800:31:36,600:06:15,1522
18122Šebelová MartinaRudice1979ŽV1900:31:37,610:06:16,1621
1911Grünová IvanaAC Okrouhlá / Okrouhlá1971ŽV11000:32:09,100:06:47,6520
2030Kotulanova PetraBilovice nad Svitavou1974ŽV11100:33:37,470:08:16,02x
21117Trojancová IvetaOrel Vyškov2003Jky300:33:46,740:08:25,29x
22156Tesařová JitkaRBK Blansko1964ŽV2200:34:04,720:08:43,2719
23146Gromešová RadomíraBlansko/PERUN TEAM BLANSKO1971ŽV11200:34:29,110:09:07,6618
2442Mašínská Jitka1963ŽV2300:34:32,100:09:10,65x
2552Střítežská JolanaLipůvka1972ŽV11300:34:46,920:09:25,4717
26149Klepalová LenkaPERUN TEAM BLANSKO1966ŽV2400:34:55,110:09:33,6616
27148Klepal PetrPERUN TEAM BLANSKO1966MV2100:34:59,930:09:38,48-
2883Skořepa PetrElite Sport Boskovice2005ŽciS100:36:17,390:10:55,94-


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:13.10.2019
Polojasno   Běh kolem Klostermannovy studánkyTrať:1500 m
10°C   Katerogie: starší žáci11. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
167Kroupa KryštofAK Blansko Dvorská2005ŽciS100:04:38,7940
284Charvát MatyášElite Sport Boskovice2005ŽciS200:04:38,970:00:00,1836
385Petečel AlexejElite Sport Boskovice2004ŽciS300:04:43,690:00:04,9033
440Malits MarekASK Blansko / Blansko2004ŽciS400:05:13,700:00:34,9131
577Daněk ŠtěpánBlansko/Horizont Blansko2004ŽciS500:05:43,300:01:04,5130
681Skořepa PetrElite Sport Boskovice2005ŽciS600:06:06,180:01:27,3929


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:13.10.2019
Polojasno   Běh kolem Klostermannovy studánkyTrať:1500 m
10°C   Katerogie: starší žákyně11. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1128Ryšávková EmmaFénix Sport Blansko2005ŽkyS100:05:05,0040
253Tajovská PavlaBiatlon Blansko / Blansko2004ŽkyS200:05:23,000:00:18,0036
335Kubinová AdélaElite Sport Boskovice2004ŽkyS300:05:31,000:00:26,0033
4108Dekanová AdélaAK Blansko Dvorská2005ŽkyS400:05:44,000:00:39,0031


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:13.10.2019
Polojasno   Běh kolem Klostermannovy studánkyTrať:1100 m
10°C   Katerogie: mladší žáci11. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
160Šafránek JáchymElite Sport Boskovice / Doubravice2007ŽciM100:03:35,9540
29Ellinger DenisASK Blansko2007ŽciM200:03:35,960:00:00,0136
3109Sedlačík MatějACT Lerak / Rudice2006ŽciM300:03:36,540:00:00,5933
4127Ryšavka JáchymFénix Sport Blansko2007ŽciM400:03:37,650:00:01,7031
579Zahálka Lukáš/Rudice2006ŽciM500:03:38,570:00:02,6230
616Horák LubošElite Sport Boskovice2007ŽciM600:03:52,630:00:16,6829
7104Lát DušanAK Blansko Dvorská2007ŽciM700:04:02,850:00:26,9028
855Worbis RadimKotvrdovice 3072007ŽciM800:04:05,560:00:29,6127


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:13.10.2019
Polojasno   Běh kolem Klostermannovy studánkyTrať:1100 m
10°C   Katerogie: mladší žákyně11. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
14Bezdíčková DominikaASK Blansko / Blansko2006ŽkyM100:03:36,0040
221Jandáková LeonaASK Blansko / Blansko2006ŽkyM200:03:37,000:00:01,0036
370Dobrovská LucieASK BLANSKO2006ŽkyM300:03:39,000:00:03,0033
4124Tomanová StelaOrel Vyškov2007ŽkyM400:03:47,000:00:11,00x
526Kniesová LucieASK Blansko2007ŽkyM500:03:59,000:00:23,0031
672Vrbová AnnaFénix Sport Blansko2007ŽkyM600:04:25,000:00:49,0030


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:13.10.2019
Polojasno   Běh kolem Klostermannovy studánkyTrať:500 m
10°C   Katerogie: přípravka chlapci11. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
18Dostál DominikElite Sport Boskovice2009PříCh100:01:35,0040
210Ellinger ŠimonASK Blansko2009PříCh200:01:37,000:00:02,0036
329Korgo VojtěchFENIX SPORT BLANSKO / Těchov2009PříCh300:01:41,000:00:06,0033
441Malits RadekASK Blansko / Blansko2008PříCh400:01:44,000:00:09,0031
5107Sedlačík VítRudice2008PříCh500:01:54,000:00:19,0030
6115Sedláček DavidBlansko2008PříCh600:01:58,000:00:23,0029
715Horák JanVOKO / Okrouhlá2008PříCh700:02:09,000:00:34,0028
8138Krušina AdamLetovice2009PříCh800:02:20,000:00:45,0027


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:13.10.2019
Polojasno   Běh kolem Klostermannovy studánkyTrať:500 m
10°C   Katerogie: přípravka dívky11. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1125Králová EmaAK Blansko Dvorská2008PříD100:01:33,4840
233Krejčí BarboraElite sport Boskovice / Boskovice2009PříD200:01:35,620:00:02,1436
3116Trojancová MonikaOrel Vyškov2008PříD300:01:36,070:00:02,59x
469Zamazalová EliškaASK Blansko2009PříD400:01:38,240:00:04,7633
5120Šebelová SáraBlansko/Lussana2008PříD500:01:38,240:00:04,7631
6139Valko VanesaFenix sport Blansko2008PříD600:01:40,060:00:06,5830
722Jandáková ZuzanaASK Blansko / Blansko2009PříD700:01:43,810:00:10,3329
844Meluzínová NelaElite Sport Boskovice / Okrouhlá2009PříD800:01:44,440:00:10,9628
968Kroupová BarboraAK Blansko Dvorská2008PříD900:01:45,560:00:12,0827
10118Jurová AnnaElite sport Boskovice2008PříD1000:01:46,730:00:13,2526
1118Husáková JolanaACT lerak Blansko2008PříD1100:01:49,600:00:16,1225
12131Šujanová RozálieAK Blansko Dvorská2009PříD1200:01:53,030:00:19,5524
13110Malá KarolínaAK Blansko2009PříD1300:02:14,600:00:41,1223


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:13.10.2019
Polojasno   Běh kolem Klostermannovy studánkyTrať:370 m
10°C   Katerogie: žáci11. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
186Kovařík DanielFÉNIX SPORT Blansko2010Žci100:01:15,62x
245Musil MatějASK Blansko / Blansko2010Žci200:01:18,960:00:03,34x
374Přikryl LukášBlansko2010Žci300:01:20,210:00:04,59x
4103Kučera MartinACT leraK Blansko2010Žci400:01:24,720:00:09,10x
5100Šustáček MirekElite Sport Boskovice2010Žci500:01:25,950:00:10,33x
628Korgo MatoušFENIX SPORT BLANSKO / Těchov2011Žci600:01:29,240:00:13,62x
776Černý DominikOrel Vyškov2011Žci700:01:30,470:00:14,85x
8135Kolář Radovan2011Žci800:01:31,860:00:16,24x
9123Král VilémBlansko2010Žci900:01:33,750:00:18,13x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:13.10.2019
Polojasno   Běh kolem Klostermannovy studánkyTrať:370 m
10°C   Katerogie: žákyně11. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
15Bezdíčková DanielaASK Blansko / Blansko2010Žky100:01:14,31x
2126Tomanová MajaOrel Vyškov2010Žky200:01:16,020:00:01,71x
359Šafránková AnnaElite Sport Boskovice / Doubravice2010Žky300:01:17,490:00:03,18x
473Přikrylová AdélaFénix Sport Blansko2010Žky400:01:18,300:00:03,99x
571Horáková KatkaFénix Sport Blansko2010Žky500:01:18,990:00:04,68x
666Žáková RebeccaAK Blansko Dvorská2010Žky600:01:19,470:00:05,16x
780Skořepová SofieSvitávka2011Žky700:01:19,970:00:05,66x
8134Sedláčková TerezaAK Dvorská Blansko2010Žky800:01:22,810:00:08,50x
975Hušková TerezaFénix Sport Blansko2010Žky900:01:24,170:00:09,86x
10119Šebelová StelaRudice2011Žky1000:01:24,800:00:10,49x
1113Horská NikolaOB Veselice / Vavřinec2010Žky1100:01:26,520:00:12,21x
12113Weinhöferová ElenAK Blansko Dvorská2010Žky1200:01:36,690:00:22,38x
1382Cardová ValerieRudice2010Žky1300:01:39,110:00:24,80x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:13.10.2019
Polojasno   Běh kolem Klostermannovy studánkyTrať:90 m
10°C   Katerogie: chlapci11. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
146Nejezchleb DanElite Sport Boskovice2012Ch1x
2121Šebela ŠimonRudice2013Ch2x
3136Kolář Lubomír2014Ch3x
4137Kolář VáclavBlansko2016Ch4x
5106Sedlačík AdamRudice2016Ch5x
6102Lnička FrantišekRudice / Rudice2014Ch6x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:13.10.2019
Polojasno   Běh kolem Klostermannovy studánkyTrať:90 m
10°C   Katerogie: dívky11. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1101Sedláčková MartinaAK Dvorska Blansko2012D1x
2133Sedláčková BeataAK Dvorska Blansko2012D2x
33Brumarová EmmaASK Blansko / Blansko2013D3x
4111Weinhöferová AdélaAK Blansko Dvorská2012D4x
5112Košťálová SylvieRudice / Rudice2013D5x
6132Šmerdová SimonaSK Speed Brno2013D6x
787Kovaříková AnitaKlepačov2013D7x
863Šamonilová BělaHorizont kola Novák Blansko2013D8x
951Skrivankova AnetaLULEC2014D9x
1064Šamonilová RiaHorizont Kola Novák2015D10x
www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-20  /  Tisk:03.04.2020
© Malin 2015-20