Vyčkejte prosím na načtení / přepočítání kompletních výsledků...


               O kresníB ěžeckáL iga  2024
Lesempolem již na začátku března

Lesempolem již na začátku března

29. 1. 2024 Veselice –  Již tradiční běžecký závod...

Opět na stupních vítězů. Komárková a Vašíček obhájili titul.

Opět na stupních vítězů. Komárková a Vašíček obhájili titul.

23. 1. 2024 Spešov – Sál Obecního domu ve Spešově opět...

Rájecká desítka startuje do kopce

Rájecká desítka startuje do kopce

14. ledna 2024 Rájec – Jestřebí. Jen jsme úspěšně...

Vítězové OBL zamíří do Spešova

Vítězové OBL zamíří do Spešova

12. 1. 2024 Spešov – Výsledky loňského ročníku OBL jsou...

Jak se dělá Hraběnčino běhání

Jak se dělá Hraběnčino běhání

29. 12. 2023 Petrovice – 28. ročník závodu Hraběnčino...

  • Lesempolem již na začátku března

  • Opět na stupních vítězů. Komárková a Vašíček obhájili titul.

  • Rájecká desítka startuje do kopce

  • Vítězové OBL zamíří do Spešova

  • Jak se dělá Hraběnčino běhání

Bodování pro rok:

prubezne_hodnoceni_2024
Počet bodovaných závodníků v tomto roce je 45.

Kategorie: Muži

Pořadí
Muži
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ročník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Best 12
Body suma
Závodů
001Potůček Jiří1988M001Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko8080801
002Ondráček Petr1988M002SK Petrovice7676761
003Bebej Radek1983MV1001Olešná7373731
004Ondruška Vladimír1976MV1002OBL0047171711
005Ondruška Jan2004M003OBL0057070701
006Ryba Lukáš1979MV1003Lipůvka6969691
007Klapuš Martin1996M004Sudice6868681
008Skoták Pavel1972MV2001Blansko6767671
009Jančík Tomáš1972MV2002ELITE sport Boskovice6666661
010Buš Ondřej1985M005Ráječko6565651
011Buš Jiří1994M006Rájec-Jestřebí6464641
012Pícha Slávek1982MV1004Blansko6363631
013Macura Jan1972MV2003Horizont kola Novák6262621
014Rybář Pavel1980MV1005Suchdol6161611
015Bača Martin1989M007Sport Club Ráječko z.s.6060601
016Münster Libor1966MV2004Blansko5959591

Kategorie: Ženy

Pořadí
Ženy
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ročník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Best 12
Body suma
Závodů
001Mikšovská Tereza1983ŽV1001Fast and light Blansko4040401
002Karásková Lucie1980ŽV1002Lažánky3636361
003Šafářová Adéla1998Ž001Boskovice3333331
004Dvořáková Adéla1976ŽV1003Bystré/OBL0023131311
005Kuběnová Petra1987Ž002Fast and light Blansko3030301
006Žákovská Alena1962ŽV2001Horizont Blansko2929291
007Sikorová Martina1984ŽV1004Rájec2828281

Kategorie: Junioři

Kategorie: Juniorky

Kategorie: Starší žáci

Pořadí
Starší žáci
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ročník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Best 5
Body suma
Závodů
001Lai Alexandre2010ŽciS001Biatlon Blansko4040401
002Kuběna Miloš2009ŽciS002Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko3636361

Kategorie: Starší žákyně

Pořadí
Starší žákyně
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ročník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Best 5
Body suma
Závodů
001Bradáčová Aneta2010ŽkyS001ACT leraK Blansko4040401
002Horská Nikol2010ŽkyS002Fenix Sport Blansko3636361
003Zamazalová Eliška2009ŽkyS003AK LD Blansko3333331

Kategorie: Mladší žáci

Pořadí
Mladší žáci
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ročník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Best 5
Body suma
Závodů
001Pohanka Dan2012ŽciM001Atletický klub Kuřim / OBL0154040401
002Kacetl Richard2011ŽciM002Atletický klub Blansko Dvorská3636361
003Jakubec Vojta2011ŽciM003Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko3333331
004Gebauer Jiří2012ŽciM004ACT leraK Blansko3131311

Kategorie: Mladší žákyně

Pořadí
Mladší žákyně
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ročník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Best 5
Body suma
Závodů
001Sedláčková Martina2012ŽkyM001AK Dvorska Blansko4040401
002Matějková Amálie2012ŽkyM002AK Blansko Dvorská3636361

Kategorie: Přípravka chlapci

Pořadí
Přípravka chlapci
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ročník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Best 5
Body suma
Závodů
001Buš Patrik2013PříCh001Atletický klub Blansko Dvorská4040401
002Štébl Jakub2013PříCh002AHA Vyškov/OBL0083636361
003Němec Tobiáš2014PříCh003Fénix Sport Blansko3333331

Kategorie: Přípravka dívky

Pořadí
Přípravka dívky
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ročník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Best 5
Body suma
Závodů
001Kotlánová Ema2013PříD001Atletický klub Blansko Dvorská4040401
002Mašová Štěpánka2013PříD002Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.3636361
003Mazalová Elen2013PříD003ELITE Boskovice3333331
004Brumarová Emma2013PříD004Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.3131311
005Kůltová Adéla2014PříD005Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.3030301
006Navrátilová Adéla2014PříD006AK Dvorska Blansko2929291

Rok

Počet bodovaných závodníků: 45





Bodové hodnocení pro rok: 2024







Kategorie: Muži

Rájecká desítka
Lesempolem
Jarní běh Doubravy
Blanenský otvírák
Hořická osmička
Skalická desítka
Boskovické běhy
Běh Černou Horou
Hraběnka Cup - Horní Lhota-Petrovice
Hraběnka Cup - Skalní mlýn-Macocha
Hraběnka Cup - Ráječko-Petrovice
Svitava kros
Šamalíkova míle
Blanenský středník
Sloupský lesní běh
MUM,3. Blanenská etapa
Hraběnka Cup - Ráječko-Petrovice
Hraběnka Cup - Skalní mlýn-Macocha
Hraběnka Cup - Horní Lhota-Petrovice
Běh Moravským krasem
Půlmaraton Moravským krasem
Kros kolem Palav
Běh kolem Klostermannovy studánky
Hořická rokle
Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka
Blanenský zavírák
Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy
best 12
Body suma
Závodů
Pořadí
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
1Potůček Jiří1988M1Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko8080801
2Ondráček Petr1988M2SK Petrovice7676761
3Bebej Radek1983MV11Olešná7373731
4Ondruška Vladimír1976MV12OBL0047171711
5Ondruška Jan2004M3OBL0057070701
6Ryba Lukáš1979MV13Lipůvka6969691
7Klapuš Martin1996M4Sudice6868681
8Skoták Pavel1972MV21Blansko6767671
9Jančík Tomáš1972MV22ELITE sport Boskovice6666661
10Buš Ondřej1985M5Ráječko6565651
11Buš Jiří1994M6Rájec-Jestřebí6464641
12Pícha Slávek1982MV14Blansko6363631
13Macura Jan1972MV23Horizont kola Novák6262621
14Rybář Pavel1980MV15Suchdol6161611
15Bača Martin1989M7Sport Club Ráječko z.s.6060601
16Münster Libor1966MV24Blansko5959591

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-24  /  Tisk:21.02.2024





Bodové hodnocení pro rok: 2024







Kategorie: Ženy

Rájecká desítka
Lesempolem
Jarní běh Doubravy
Blanenský otvírák
Hořická osmička
Skalická desítka
Boskovické běhy
Běh Černou Horou
Hraběnka Cup - Horní Lhota-Petrovice
Hraběnka Cup - Skalní mlýn-Macocha
Hraběnka Cup - Ráječko-Petrovice
Svitava kros
Šamalíkova míle
Blanenský středník
Sloupský lesní běh
MUM,3. Blanenská etapa
Hraběnka Cup - Ráječko-Petrovice
Hraběnka Cup - Skalní mlýn-Macocha
Hraběnka Cup - Horní Lhota-Petrovice
Běh Moravským krasem
Půlmaraton Moravským krasem
Kros kolem Palav
Běh kolem Klostermannovy studánky
Hořická rokle
Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka
Blanenský zavírák
Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy
best 12
Body suma
Závodů
Pořadí
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
1Mikšovská Tereza1983ŽV11Fast and light Blansko4040401
2Karásková Lucie1980ŽV12Lažánky3636361
3Šafářová Adéla1998Ž1Boskovice3333331
4Dvořáková Adéla1976ŽV13Bystré/OBL0023131311
5Kuběnová Petra1987Ž2Fast and light Blansko3030301
6Žákovská Alena1962ŽV21Horizont Blansko2929291
7Sikorová Martina1984ŽV14Rájec2828281

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-24  /  Tisk:21.02.2024





Bodové hodnocení pro rok: 2024







Kategorie: Junioři

Rájecká desítka
Lesempolem
Jarní běh Doubravy
Blanenský otvírák
Hořická osmička
Skalická desítka
Běh Černou Horou
Hraběnka Cup - Horní Lhota-Petrovice
Hraběnka Cup - Skalní mlýn-Macocha
Hraběnka Cup - Ráječko-Petrovice
Svitava kros
Blanenský středník
Hraběnka Cup - Ráječko-Petrovice
Hraběnka Cup - Skalní mlýn-Macocha
Hraběnka Cup - Horní Lhota-Petrovice
Kros kolem Palav
Běh kolem Klostermannovy studánky
Hořická rokle
Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka
Blanenský zavírák
Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy
best 9
Body suma
Závodů
Pořadí
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
1Zouhar Tadeáš2005Jři1ACT leraK Blansko4040401

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-24  /  Tisk:21.02.2024





Bodové hodnocení pro rok: 2024







Kategorie: Juniorky

Rájecká desítka
Lesempolem
Jarní běh Doubravy
Blanenský otvírák
Hořická osmička
Skalická desítka
Běh Černou Horou
Hraběnka Cup - Horní Lhota-Petrovice
Hraběnka Cup - Skalní mlýn-Macocha
Hraběnka Cup - Ráječko-Petrovice
Svitava kros
Blanenský středník
Hraběnka Cup - Ráječko-Petrovice
Hraběnka Cup - Skalní mlýn-Macocha
Hraběnka Cup - Horní Lhota-Petrovice
Kros kolem Palav
Běh kolem Klostermannovy studánky
Hořická rokle
Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka
Blanenský zavírák
Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy
best 9
Body suma
Závodů
Pořadí
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
1Bradáčová Nikola2007Jky1ACT leraK Blansko4040401

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-24  /  Tisk:21.02.2024





Bodové hodnocení pro rok: 2024







Kategorie: Starší žáci

Rájecká desítka
Jarní běh Doubravy
Skalická desítka
Boskovické běhy
Běh Černou Horou
Svitava kros
Šamalíkova míle
Běh Moravským krasem
Běh kolem Klostermannovy studánky
Hořická rokle
Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka
Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy
best 5
Body suma
Závodů
Pořadí
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
1Lai Alexandre2010ŽciS1Biatlon Blansko4040401
2Kuběna Miloš2009ŽciS2Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko3636361

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-24  /  Tisk:21.02.2024





Bodové hodnocení pro rok: 2024







Kategorie: Starší žákyně

Rájecká desítka
Jarní běh Doubravy
Skalická desítka
Boskovické běhy
Běh Černou Horou
Svitava kros
Šamalíkova míle
Běh Moravským krasem
Běh kolem Klostermannovy studánky
Hořická rokle
Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka
Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy
best 5
Body suma
Závodů
Pořadí
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
1Bradáčová Aneta2010ŽkyS1ACT leraK Blansko4040401
2Horská Nikol2010ŽkyS2Fenix Sport Blansko3636361
3Zamazalová Eliška2009ŽkyS3AK LD Blansko3333331

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-24  /  Tisk:21.02.2024





Bodové hodnocení pro rok: 2024







Kategorie: Mladší žáci

Rájecká desítka
Jarní běh Doubravy
Skalická desítka
Boskovické běhy
Běh Černou Horou
Svitava kros
Šamalíkova míle
Běh Moravským krasem
Běh kolem Klostermannovy studánky
Hořická rokle
Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka
Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy
best 5
Body suma
Závodů
Pořadí
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
1Pohanka Dan2012ŽciM1Atletický klub Kuřim / OBL0154040401
2Kacetl Richard2011ŽciM2Atletický klub Blansko Dvorská3636361
3Jakubec Vojta2011ŽciM3Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko3333331
4Gebauer Jiří2012ŽciM4ACT leraK Blansko3131311

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-24  /  Tisk:21.02.2024





Bodové hodnocení pro rok: 2024







Kategorie: Mladší žákyně

Rájecká desítka
Jarní běh Doubravy
Skalická desítka
Boskovické běhy
Běh Černou Horou
Svitava kros
Šamalíkova míle
Běh Moravským krasem
Běh kolem Klostermannovy studánky
Hořická rokle
Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka
Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy
best 5
Body suma
Závodů
Pořadí
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
1Sedláčková Martina2012ŽkyM1AK Dvorska Blansko4040401
2Matějková Amálie2012ŽkyM2AK Blansko Dvorská3636361

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-24  /  Tisk:21.02.2024





Bodové hodnocení pro rok: 2024







Kategorie: Přípravka chlapci

Rájecká desítka
Jarní běh Doubravy
Skalická desítka
Boskovické běhy
Běh Černou Horou
Svitava kros
Šamalíkova míle
Běh Moravským krasem
Běh kolem Klostermannovy studánky
Hořická rokle
Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka
Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy
best 5
Body suma
Závodů
Pořadí
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
1Buš Patrik2013PříCh1Atletický klub Blansko Dvorská4040401
2Štébl Jakub2013PříCh2AHA Vyškov/OBL0083636361
3Němec Tobiáš2014PříCh3Fénix Sport Blansko3333331

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-24  /  Tisk:21.02.2024





Bodové hodnocení pro rok: 2024







Kategorie: Přípravka dívky

Rájecká desítka
Jarní běh Doubravy
Skalická desítka
Boskovické běhy
Běh Černou Horou
Svitava kros
Šamalíkova míle
Běh Moravským krasem
Běh kolem Klostermannovy studánky
Hořická rokle
Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka
Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy
best 5
Body suma
Závodů
Pořadí
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
1Kotlánová Ema2013PříD1Atletický klub Blansko Dvorská4040401
2Mašová Štěpánka2013PříD2Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.3636361
3Mazalová Elen2013PříD3ELITE Boskovice3333331
4Brumarová Emma2013PříD4Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.3131311
5Kůltová Adéla2014PříD5Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.3030301
6Navrátilová Adéla2014PříD6AK Dvorska Blansko2929291

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-24  /  Tisk:21.02.2024
© Malin 2015-24