Vyčkejte prosím na načtení / přepočítání kompletních výsledků...


               O kresníB ěžeckáL iga  2024
Nadupaný běžecký víkend na tratích OBL

Nadupaný běžecký víkend na tratích OBL

23. května 2024 Doubravice, Ostrov. Na první červnový víkend...

Nejkrásnější trať v OBL

Nejkrásnější trať v OBL

Skalní mlýn, Macocha.  Již na úterý 21. května je...

Lesempolem za tvarůžkem

Lesempolem za tvarůžkem

Vytrvalostními běžci oblíbený ultra podnik Borák konaný...

Western, Black Hill a Hraběnka

Western, Black Hill a Hraběnka

22. 4. 2024 Boskovice, Černá Hora a Petrovice – Trojice názvů...

POSUNUTÍ STARTU BLANENSKÉHO OTVÍRÁKU

POSUNUTÍ STARTU BLANENSKÉHO OTVÍRÁKU

Blansko. Důležitá informace pro všechy případné...

  • Nadupaný běžecký víkend na tratích OBL

  • Nejkrásnější trať v OBL

  • Lesempolem za tvarůžkem

  • Western, Black Hill a Hraběnka

  • POSUNUTÍ STARTU BLANENSKÉHO OTVÍRÁKU

Medailové hodnocení pro rok:

prubezne_medailove_hodnoceni_2024

Žákovská liga Tajovský reality

Pro tento ročník není medailové hodnocení vyhlášeno.

Rok

Počet hodnocených závodníků: 126




Žákovská liga Tajovský reality


Medailové hodnocení pro rok: 2024







Kategorie: Starší žákyně

Rájecká desítka
Jarní běh Doubravy
Skalická desítka
Boskovické běhy
Běh Černou Horou
Svitava kros
Šamalíkova míle
Vavřinecký běh Moravským Krasem
Běh Moravským krasem
Běh kolem Klostermannovy studánky
Hořická rokle
Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka
Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy
Závodů
Pořadí
Medaile
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Klub / Bydliště
Bradáčová Aneta2010ŽkySACT leraK Blanskoxx2
Fantová Alžběta2010ŽkySZŠ Černá Horax1
Gábrová Magdalena2010ŽkySZŠ Černá Horax1
3Horská Nikol2010ŽkySFenix Sport Blanskoxxx3
Machová Ester2010ŽkySČerná Horax1
Machová Anna2009ŽkySČerná Horax1
3Ondrušková Ellen2009ŽkySAC Moravská Slavia Brno / OBL006xxx3
Rotreklová Taťána2010ŽkySBoskovicex1
Roudná Michaela2010ŽkySAtletický klub Ludvíka Daňka Blanskoxx2
3Zamazalová Eliška2009ŽkySAK LD Blanskoxxx3

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-24  /  Tisk:24.05.2024



Žákovská liga Tajovský reality


Medailové hodnocení pro rok: 2024







Kategorie: Starší žáci

Rájecká desítka
Jarní běh Doubravy
Skalická desítka
Boskovické běhy
Běh Černou Horou
Svitava kros
Šamalíkova míle
Vavřinecký běh Moravským Krasem
Běh Moravským krasem
Běh kolem Klostermannovy studánky
Hořická rokle
Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka
Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy
Závodů
Pořadí
Medaile
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Klub / Bydliště
Bílý Martin2010ŽciSČerná Horax1
Burian Michal2009ŽciSČerná Horax1
Ellinger Šimon2009ŽciSAK Ludvíka Daňka Blansko/Blanskoxx2
Gábr Lukáš2009ŽciSČerná Horax1
Houda Tomáš2009ŽciSDrahanský Sportx1
3Kuběna Miloš2009ŽciSAtletický klub Ludvíka Daňka Blanskoxxx3
3Lai Alexandre2010ŽciSBiatlon Blanskoxxx3
Pohanka Tomáš2009ŽciSAK Kuřim / OBL014xx2

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-24  /  Tisk:24.05.2024



Žákovská liga Tajovský reality


Medailové hodnocení pro rok: 2024







Kategorie: Mladší žákyně

Rájecká desítka
Jarní běh Doubravy
Skalická desítka
Boskovické běhy
Běh Černou Horou
Svitava kros
Šamalíkova míle
Vavřinecký běh Moravským Krasem
Běh Moravským krasem
Běh kolem Klostermannovy studánky
Hořická rokle
Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka
Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy
Závodů
Pořadí
Medaile
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Klub / Bydliště
Chlupová Eliška2012ŽkyMBoskovicex1
Hlaváčková Markéta2012ŽkyMAK Ludvíka Daňka Blansko / Kotvrdovicexx2
Horáčková Anna2012ŽkyMČerná Horax1
Ježová Věra2012ŽkyMElite Sport Boskovicex1
Kašparová Vendula2012ŽkyMAK Dvorská Blansko / Blanskox1
Katzmairová Sofie2012ŽkyMBoskovicex1
Kratochvilová Anna Aloisi2011ŽkyMLetovicex1
Krenželoková Eva2012ŽkyMElite sport Boskovicexx2
Kuběnová Karolína2011ŽkyMAK Ludvíka Daňkaxx2
Matějková Amálie2012ŽkyMAK Blansko Dvorskáxx2
Novotná Simona2012ŽkyMZŠ Černá Horax1
Olivová Michaela2012ŽkyMKnínicex1
Pernicová Johana2012ŽkyMAK Blansko Dvorská / Blanskox1
Pudíková Sofie2012ŽkyMElite sport Boskovicex1
Růžičková Tereza2012ŽkyMAtletický klub Ludvíka Daňka Blansko / Rudicex1
Ryšávková Nela2012ŽkyMElite Sport Boskovicex1
Šafářová Veronika2011ŽkyMBoskovicex1
2Sedláčková Martina2012ŽkyMAK Dvorska Blanskoxxxx4
Sedláčková Beata2012ŽkyMAK Dvorska Blanskox1
Sekaninová Natálie2012ŽkyMSkalicex1
Sochatzi Natálie2011ŽkyMČerná Horax1
Štěpánková Vanesa2011ŽkyMBoskovicex1

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-24  /  Tisk:24.05.2024



Žákovská liga Tajovský reality


Medailové hodnocení pro rok: 2024







Kategorie: Mladší žáci

Rájecká desítka
Jarní běh Doubravy
Skalická desítka
Boskovické běhy
Běh Černou Horou
Svitava kros
Šamalíkova míle
Vavřinecký běh Moravským Krasem
Běh Moravským krasem
Běh kolem Klostermannovy studánky
Hořická rokle
Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka
Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy
Závodů
Pořadí
Medaile
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Klub / Bydliště
Bernard Šimon2012ŽciMElite Sport Boskovicex1
Blažek Vít2012ŽciMZŠ Černá Horax1
Dvořák Jakub2012ŽciMSokol Bystré,OBL011 / Bystréx1
Gebauer Jiří2012ŽciMACT leraK Blanskox1
Holík Václav2012ŽciMOREL Bořitovx1
Hruda Petr2011ŽciMDrahanský sport teamx1
Jakubec Vojta2011ŽciMAtletický klub Ludvíka Daňka Blanskoxx2
2Kacetl Richard2011ŽciMAtletický klub Blansko Dvorskáxxxx4
Kajfoš Vojtěch2012ŽciMBoskovicex1
Kohout Karel2012ŽciMBoskovicex1
Kolář Radovan2011ŽciMBiatlon Blanskox1
Kotlan Maxmilián2012ŽciMSkalice nad Svitavouxx2
Láník Radek2011ŽciMBoskovice/Elite Sportx1
Nečas Vojtěch2012ŽciMElite Sport Boskovice / Velenovxx2
Novotný Jan2012ŽciMČerná Horax1
Pohanka Dan2012ŽciMAtletický klub Kuřim / OBL015xx2
Ptáček Daniel2012ŽciMBoskovicex1
Reich Robin2011ŽciMBiatlon Blanskox1
Ryba Filip2011ŽciMAKLD Blanskox1
Sáňka Jakub2011ŽciMAK Ludvíka Daňka / Blanskoxx2

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-24  /  Tisk:24.05.2024



Žákovská liga Tajovský reality


Medailové hodnocení pro rok: 2024







Kategorie: Přípravka dívky

Rájecká desítka
Jarní běh Doubravy
Skalická desítka
Boskovické běhy
Běh Černou Horou
Svitava kros
Šamalíkova míle
Vavřinecký běh Moravským Krasem
Běh Moravským krasem
Běh kolem Klostermannovy studánky
Hořická rokle
Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka
Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy
Závodů
Pořadí
Medaile
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Klub / Bydliště
Andrlíková Viktorie2013PříDSkalicex1
Baráthová Agáta2014PříDAKLD Blansko / Blanskox1
Barešová Jasna2014PříDBoskovicex1
Bartošková Vanesa2014PříDBoskovicex1
Bednářová Ellen2014PříDAK Ludvíka Daňka Blansko / Blanskox1
Beránková Lucie2013PříDBoskovicex1
Boháčová Sofie2013PříDČerná Horax1
Brumarová Emma2013PříDAtletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.x1
Černá Dominika2014PříDBoskovicex1
Fialová Veronika2014PříDBoskovicex1
Filková Klára2013PříDAK Ludvíka Daňka Blanskox1
Fiolková Alice2014PříDElite sport Boskovicex1
Greus Silvia2013PříDboskovicex1
Hanáková Iva2013PříDAK Ludvíka Daňka Blansko / Černá Horaxx2
Hyblová Johana2013PříDLetovicex1
Jašková Natálie2013PříDBoskovicexx2
Kacetlová Simona2014PříDAK Blansko Dvorskáxx2
Kamená Elena2013PříDKřetínx1
Kejíková Karin2014PříDBoskovicex1
Kolářová Nela2014PříDZFP Boskovicex1
3Kotlánová Ema2013PříDAtletický klub Blansko Dvorskáxxx3
Kousalová Klára2013PříDBoskovicex1
Kratochvílová Daniela2014PříDAK BLANSKO DVORSKÁ / Blanskox1
Kůltová Adéla2014PříDAtletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.x1
3Kuželová Anna2014PříDAtletický klub Ludvíka Daňka / Blanskoxxx3
Laštůvková Klára2013PříDBoskovicex1
Mašová Štěpánka2013PříDAtletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.xx2
3Mazalová Elen2013PříDELITE Boskovicexxx3
2Navrátilová Adéla2014PříDAK Dvorska Blanskoxxxx4
Němcová Zuzana2013PříDAKLD Blanskox1
Nováková Isabela2013PříDSvitávkax1
Poláčková Pavlína2013PříDACT Lerak Blanskox1
Poláčková Karolína2013PříDACT Lerak Blanskox1
Šafářová Vanesa2014PříDElite Sport Boskovicex1
Šamonilová Běla2013PříDBiatlon Blansko / Adamovx1
Šenkýřová Amálie2014PříDOlešnicex1
Slouková Liliana2014PříDAK Ludvíka Daňka Blansko / Vysočanyx1
Staňková Julie2013PříDStopa Skalicex1
Stříbrná Emma Marie2014PříDBoskovicex1
Vrbková Mariana2013PříDZŠ Černá Horax1
Vrtělová Emma2013PříDBlansko/AKLD Blanskox1
Vykoukalová Kristýnka2013PříDZFP Boskovicex1
Žilková Terezie2014PříDBoskovicex1

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-24  /  Tisk:24.05.2024



Žákovská liga Tajovský reality


Medailové hodnocení pro rok: 2024







Kategorie: Přípravka chlapci

Rájecká desítka
Jarní běh Doubravy
Skalická desítka
Boskovické běhy
Běh Černou Horou
Svitava kros
Šamalíkova míle
Vavřinecký běh Moravským Krasem
Běh Moravským krasem
Běh kolem Klostermannovy studánky
Hořická rokle
Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka
Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy
Závodů
Pořadí
Medaile
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Klub / Bydliště
3Buš Patrik2013PříChAtletický klub Blansko Dvorskáxxx3
Chodil Jan2013PříChBoskovicex1
Dítě Jakub2013PříChŠtěchovx1
Dokoupil Tobiáš2014PříChElite Sportx1
Dvořák Lukáš2013PříChVanovicex1
Hanák Jíří2014PříChAK Ludvíka Daňka Blansko / Černá Horaxx2
Hanulík Lukáš2013PříChČerná Horax1
Hříbal Matyáš2014PříChAUTECO BS Boskovicex1
Karásek Viktor2014PříChČerná Horax1
Kohout Bruno2014PříChBoskovicex1
Kolář Lubomír2014PříChACT Lerakx1
Kotlan Nikolas2014PříChSkalice nad Svitavouxx2
Kula Gregor2013PříChRájec-Jestřebíx1
Lipták Jerguš2013PříChAK Blansko Dvorská / Blanskox1
Němec Tobiáš2014PříChFénix Sport Blanskox1
Novák Adam2014PříChBoskovicex1
Pala Ondřej2013PříChBBK Blanskox1
Poledna Matyáš2013PříChAtletický klub Ludvíka Daňka Blanskox1
Přibyl Dominik2014PříChBoskovicex1
Sedláček Jakub2013PříChBoskovicex1
3Štébl Jakub2013PříChAHA Vyškov/OBL008xxx3
Šutera Vojtěch2013PříChSebranicex1
Tichý Štěpán2014PříChOkrouhláx1

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-24  /  Tisk:24.05.2024
© Malin 2015-24