O kresníB ěžeckáL iga  2024
Další tři závody do pololetí

Další tři závody do pololetí

Blansko, Sloup, Lomnice u Tišnova. Pololetní program Okresní...

Šest závodů za 26 dnů

Šest závodů za 26 dnů

V květnu a začátkem června si seriál OBL připravil pro...

Nadupaný běžecký víkend na tratích OBL

Nadupaný běžecký víkend na tratích OBL

23. května 2024 Doubravice, Ostrov. Na první červnový víkend...

Nejkrásnější trať v OBL

Nejkrásnější trať v OBL

Skalní mlýn, Macocha.  Již na úterý 21. května je...

Lesempolem za tvarůžkem

Lesempolem za tvarůžkem

Vytrvalostními běžci oblíbený ultra podnik Borák konaný...

  • Další tři závody do pololetí

  • Šest závodů za 26 dnů

  • Nadupaný běžecký víkend na tratích OBL

  • Nejkrásnější trať v OBL

  • Lesempolem za tvarůžkem

Výsledky závodu:

Dostupné kategorie:
2023_06_03-Svitava_kros-vysledky
hlavní trať
Starší žáci
Mladší žáci
Mladší žákyně
Přípravka chlapci
Přípravka dívky
Přípr. mladší chlapci
Přípr. mladší dívky
Propozice:Propozice
Profil tratě:Profil
Fotky:
Fotky
Petr z Doubravice


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:03.06.2023
Slunečno   Svitava krosTrať:8500 m
18°C   Katerogie: hlavní trať15. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1100Vašíček MichalKunštát/1991M100:30:32,0080
23Bebej RadekOlešná1983MV1100:30:52,000:00:20,0076
339Ondruška JanDrásov / OBL005 / Drásov2004J100:31:04,000:00:32,0040
438Ondráček PetrVPO Protivanov / SK Petrovice / Petro...1988M200:31:16,000:00:44,0073
582Skoták PavelBlansko//1972MV2100:31:21,000:00:49,0071
631Nečas VítězslavElite Sport Boskovice / Velenov1978MV1200:31:25,000:00:53,0070
740Ondruška VladimírDrásov / OBL004 / Drásov1976MV1300:31:30,000:00:58,0069
814Jančík TomášElite sport Boskovice / Boskovice1972MV2200:31:35,000:01:03,0068
920Klapuš  MartinSudice1996M300:32:19,000:01:47,0067
1090Ryba LukášLipůvka/1979MV1400:32:20,000:01:48,0066
1149Šperka MartinMinerva Boskovice / Boskovice1970MV2300:33:08,000:02:36,0065
1291Krátký PavelOlomučany/1974MV1500:34:00,000:03:28,0064
1393Krška MichalTuristický Klub Blansko / Blansko/1984M400:34:17,000:03:45,0063
148Buš OndřejRáječko1985M500:34:31,000:03:59,0062
157Buš JiříRájec-Jestřebí1994M600:34:34,000:04:02,0061
1648Škvařil JanBlansko1973MV2400:35:00,000:04:28,0060
1765Neudert JanDivadelní spolek / Rájec-Jestřebí1984M700:35:20,000:04:48,0059
1894Nechvátal TomášAtletik Třebíč / Třebíč1989M800:35:27,000:04:55,00x
1919Kaldová VeronikaBlansko1997Ž100:35:36,000:05:04,0040
2056Kalaš RudolfInvalidovna Boskovice1971MV2500:35:46,000:05:14,0058
2184Toulová KláraBoskovice/1989Ž200:35:51,000:05:19,0036
2245Rybář PavelSuchdol1980MV1600:35:59,000:05:27,0057
2313Huťka JiříOBL003 / Bučovice/brno1991M900:36:20,000:05:48,0056
2463Hájek IvošDoubravice nad Svitavou//1961MV3100:37:06,000:06:34,0055
2592Zemánek MiroslavČAU z.s. / Bořitov1979MV1700:37:15,000:06:43,0054
2629Lecián DaliborSKP Kometa badminton Brno1981MV1800:37:33,000:07:01,00x
2774Dvořák MilanDoubravice1993M1000:38:24,000:07:52,0053
2898Slouka LukášBlansko/ASK Blansko/1995M1100:38:50,000:08:18,0052
2996Reištetterová CarlaNo miles no smiles / Brno/1999Ž300:38:57,000:08:25,00x
3089Krátká GábinaBrno2006Jky100:39:26,000:08:54,00x
3115Jurová BarboraBrno1981ŽV1100:39:44,000:09:12,00x
3288Kunc JakubBlansko1989M1200:39:48,000:09:16,0051
3395Svoboda PavelTJ Sloup1955MV3200:39:50,000:09:18,0050
3497Polášková MartinaBlansko/1973ŽV2100:40:23,000:09:51,0033
3599Matěna VladimírBlansko/VZS Blansko/1959MV3300:40:32,000:10:00,0049
3626Landa JaroslavMinerva Boskovice / Boskovice1957MV3400:41:32,000:11:00,0048
3781Lai RenataRájec-Jestřebí/1982ŽV1200:42:02,000:11:30,0031
3886Buš RomanRájec//1965MV2600:46:19,000:15:47,0047
3985Moučka JanRunning Zone Brno1956MV3500:46:38,000:16:06,00x
4079Sikorová MartinaRájec1984Ž400:46:57,000:16:25,0030
4166Neudertová PavlínaCentrum Motýlek / Rájec-Jestřebí1985Ž500:47:26,000:16:54,0029
4283Hrbková HanaKarolín/1996Ž600:49:59,000:19:27,0028
4387Korčák JiříBlansko1968MV2700:52:25,000:21:53,0046


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:03.06.2023
Slunečno   Svitava krosTrať:2000 m
18°C   Katerogie: Starší žáci15. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
111Ellinger ŠimonAK Ludvíka Daňka Blansko / Blansko2009ŽciS100:06:45,0040


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:03.06.2023
Slunečno   Svitava krosTrať:1000 m
18°C   Katerogie: Mladší žáci15. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
167Jakubec VojtaAK Ludvíka Danka Blansko / Blansko2011ŽciM100:04:16,0040
246Sáňka JakubAK Ludvíka Daňka Blansko2011ŽciM200:04:16,000:00:00,0036
316Kacetl RichardAK Blansko Dvorská2011ŽciM300:04:34,000:00:18,0033
468Štěpánek MichalFenix Sport Blansko2011ŽciM400:04:46,000:00:30,0031
564Měšťan VítRDR Akademie2011ŽciM500:04:48,000:00:32,0030
659Hájek MatějDoubravice2011ŽciM600:04:49,000:00:33,0029
762Neudert MatějRDR Akademie / Rájec-Jestřebí2011ŽciM700:04:59,000:00:43,0028


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:03.06.2023
Slunečno   Svitava krosTrať:800 m
18°C   Katerogie: Mladší žákyně15. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
160Přikrylová AdélaBlansko/Fenix Sport2010ŽkyM100:03:22,0040
212Horská NikolFénix Sport Blansko / Vavřinec2010ŽkyM200:03:32,000:00:10,0036
310Dvořáčková ZuzanaFénix Sport Blansko / Rajec2011ŽkyM300:03:51,000:00:29,0033


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:03.06.2023
Slunečno   Svitava krosTrať:400 m
18°C   Katerogie: Přípravka chlapci15. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
19Buš PatrikAK Blansko Dvorská / Blansko2013PřStCh100:01:29,0040
257Bernard ŠimonElite Sport Boskovice / Boskovice/2012PřStCh200:01:30,000:00:01,0036
332Nečas VojtěchElite Sport Boskovice / Velenov2012PřStCh300:01:31,000:00:02,0033
458Šimák MatějDoubravice2012PřStCh400:01:35,000:00:06,0031
55Brus JosefHabrůvka2012PřStCh500:01:37,000:00:08,0030
62Alexa JosefAK Ludvíka Daňka / Blansko2012PřStCh600:01:38,000:00:09,0029
770Lorenc MartinBrno2013PřStCh700:01:39,000:00:10,00x
872Dvořák MatyášDoubravice nad Svitavou2013PřStCh800:01:40,000:00:11,0028
950Štébl JakubAha Vyškov/OBL0082013PřStCh900:01:42,000:00:13,0027
1071Lorenc AdamBrno2013PřStCh1000:01:43,000:00:14,00x
1173Grim PetrDoubravice nad Svitavou2013PřStCh1100:01:46,000:00:17,0026
1278Kozák ZdeněkTišnov2013PřStCh1200:01:50,000:00:21,00x
1376Procházka DavidCembrit Beroun2013PřStCh1300:02:07,000:00:38,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:03.06.2023
Slunečno   Svitava krosTrať:400 m
18°C   Katerogie: Přípravka dívky15. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
175Mašová ŠtěpánkaAKLD Blansko2013PřStD100:01:30,0040
242Pernicová JohanaAK Dvorská Blansko / Blansko2012PřStD200:01:32,000:00:02,0036
377Pudíková SofieElite Sport Boskovice2012PřStD300:01:35,000:00:05,0033
436Němcová ZuzanaAK Ludvíka Daňka Blansko2013PřStD400:01:37,000:00:07,0031
547Sedláčková MartinaAK Blansko Dvorská / Blansko2012PřStD500:01:41,000:00:11,0030
669Hanáková IvaAK Ludvíka Daňka / Černá Hora2013PřStD600:01:44,000:00:14,0029
780Sikorová OlgaRájec-Jestřebí2013PřStD700:01:48,000:00:18,0028


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:03.06.2023
Slunečno   Svitava krosTrať:200 m
18°C   Katerogie: Přípr. mladší chlapci15. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
137Němec TobiášFenix sport Blansko / Blansko2014PřMlCh100:00:42,00x
2261Bernard DenisElite Sport Boskovice / Boskovice2015PřMlCh200:00:43,000:00:01,00x
31Alexa JanAK Ludvíka Daňka / Blansko2015PřMlCh300:00:43,000:00:01,00x
4266Hanák JíříAK Ludvíka Daňka2014PřMlCh400:00:44,000:00:02,00x
534Nedvěd MartinAK Ludvíka Daňka Blansko / Blansko2015PřMlCh500:00:45,000:00:03,00x
6267Šimeček FilipBlansko/2014PřMlCh600:00:46,000:00:04,00x
7280Kozák RobinAK Tišnov2015PřMlCh700:00:47,000:00:05,00x
8260Kavín TheodorAK Ludvíka Daňka2014PřMlCh800:00:49,000:00:07,00x
9276Neudert JáchymRDR Akademie2014PřMlCh900:00:53,000:00:11,00x
10265Vojáček DominikDoubravice2014PřMlCh1000:01:01,000:00:19,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:03.06.2023
Slunečno   Svitava krosTrať:200 m
18°C   Katerogie: Přípr. mladší dívky15. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
153Vavříčková SofieAK Blansko Dvorská / Blansko2014PřMlD100:00:44,00x
222Kratochvílová Danielaak Dvorská Blansko / Blansko2014PřMlD200:00:45,000:00:01,00x
317Kacetlová SimonaAK Blansko Dvorská2014PřMlD300:00:47,000:00:03,00x
443Poděbradská AlžbětaAK Ludvíka Daňka / Blansko2015PřMlD400:00:49,000:00:05,00x
530Navrátilová AdélaAK Blansko Dvorská / Blansko2014PřMlD500:00:49,000:00:05,00x
625Kuželová AnnaAtletický klub Ludvíka Daňka Blansko2014PřMlD600:00:51,000:00:07,00x
7273Hájková MichaelaDoubravice2014PřMlD700:00:52,000:00:08,00x
833Nečasová LucieAKBD / Blansko2014PřMlD800:00:53,000:00:09,00x
www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-24  /  Tisk:19.07.2024
© Malin 2015-24