O kresníB ěžeckáL iga  2022
Jsou běžci jedna rodina ?

Jsou běžci jedna rodina ?

11. 8. 2022 Blansko. Pro běžce, kteří si alespoň občas zaběhnou nějaký ten...

Pololetní finiš OBL v maratonském tempu

Pololetní finiš OBL v maratonském tempu

29. 6. 2022 Blansko, Lomnice. Ke své poločasové přestávce dospěje...

Jedna běžecká novinka a jedna klasika ve druhé polovině června

Jedna běžecká novinka a jedna klasika ve druhé polovině června

12. 6. 2022 Blansko, Sloup. Ve druhé polovině června se nabízí...

Dva červnové krosy jsou za dveřmi

Dva červnové krosy jsou za dveřmi

29. 5. 2022 Doubravice, Veselice. Na začátku června nabízí...

Vyhlášení vítězů ročníku 2021 na Jahodovém poli

Vyhlášení vítězů ročníku 2021 na Jahodovém poli

24. 5. 2022 Blansko – Již podruhé se s nejlepšími běžci...

  • Jsou běžci jedna rodina ?

  • Pololetní finiš OBL v maratonském tempu

  • Jedna běžecká novinka a jedna klasika ve druhé polovině června

  • Dva červnové krosy jsou za dveřmi

  • Vyhlášení vítězů ročníku 2021 na Jahodovém poli

Výsledky závodu:


 Zpět 



Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:29.05.2022
Přeháňky   Šamalíkova míleTrať:9100 m
15°C   Katerogie: hlavní trať9. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
116Krakovič VojtěchFast and light / Blansko1988M100:34:22,0080
23Bejček PatrikTrailpoint.cz / Ostrov U Macochy1994M200:34:26,000:00:04,0076
3143Potůček Jiřífastandlight.cz Blansko1988M300:35:14,000:00:52,0073
413Jančík TomášElite sport Boskovice / Boskovice1972MV2100:35:47,000:01:25,0071
54Beneš PetrBlansko1987M400:36:08,000:01:46,0070
66Buš OndřejRáječko1985M500:37:39,000:03:17,0069
729Šperka MartinBoskovice1970MV2200:37:42,000:03:20,0068
899Krátký PavelFenix Sport Olomučany / Olomučany1974MV1100:38:25,000:04:03,0067
918Králik JanKrasová1991M600:39:46,000:05:24,0066
1028Skoták PavelBlansko1972MV2300:39:47,000:05:25,0065
11140Bachratý PavelBlansko/1965MV2400:39:50,000:05:28,0064
12142Kuchař JanSDH Vojnice1976MV1200:39:51,000:05:29,00x
1310Horský RadekVavřinec1978MV1300:39:59,000:05:37,0063
1472Žila MilošElite Sport Boskovice1962MV3100:40:04,000:05:42,0062
1532Zemánek MiroslavFénix sport Blansko / Bořitov1979MV1400:40:09,000:05:47,0061
1611Huťka JiříBořitov/brno1991M700:41:07,000:06:45,0060
1786Kubíček DušanOstrov u Macochy1962MV3200:41:18,000:06:56,0059
18151Macura JanHorizont Kola Novák Blansko1972MV2500:41:36,000:07:14,0058
1990Kráčalík MartinBoskovice1983M800:41:57,000:07:35,0057
2024Novák PavelSuchdol1985M900:42:57,000:08:35,0056
21150Matěna VladimírBlansko/VZS Blansko1959MV3300:43:20,000:08:58,0055
2217Krakovičová TerezaFast and light / Blansko1988Ž100:43:35,000:09:13,0040
23116Haresta PetrVF Sport Team Černá Hora1986M1000:44:32,000:10:10,0054
24141Lazar LukášBrno1982MV1500:44:33,000:10:11,00x
2530Svoboda PavelTJ Sloup1955MV3400:45:10,000:10:48,0053
2620Landa JaroslavMinerva Boskovice / Boskovice1957MV3500:45:38,000:11:16,0052
27147Šamonil PetrRájec - Jestřebí/1962MV3600:45:43,000:11:21,0051
2819Kuchařová TáňaPERUN TEAM BLANSKO1975ŽV1100:45:46,000:11:24,0036
295Buš JiříRájec-Jestřebí1994M1100:46:04,000:11:42,0050
30145Rybář PavelSuchdol1980MV1600:46:05,000:11:43,0049
31149Slouka LukášBlansko/ASK Blansko1995M1200:46:07,000:11:45,0048
32146Polášková MartinaBlansko1973ŽV1200:46:55,000:12:33,0033
3325Paděra PetrBlansko1989M1300:48:35,000:14:13,0047
347Buš RomanRájec1965MV2600:48:56,000:14:34,0046
35152Daněk MilanHorizont Kola Novák Blansko/1962MV3700:49:15,000:14:53,0045
3615Kohoutek JaromírWSSC / Brno1955MV3800:51:37,000:17:15,00x
3785Kubíčková LenkaOstrov u Macochy1976ŽV1300:53:56,000:19:34,0031
38148Jablunková AndreaValchov1977ŽV1400:54:33,000:20:11,0030
3934Zouhar Roman1977MV1700:54:43,000:20:21,00x
40144Jablunka DušanValchov1977MV1801:00:13,000:25:51,0044


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:29.05.2022
Přeháňky   Šamalíkova míleTrať:1200 m
15°C   Katerogie: Starší žákyně9. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
114Kniesová LucieAK Ludvíka Daňka / Blansko / Blansko2007ŽkyS100:04:36,0040


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:29.05.2022
Přeháňky   Šamalíkova míleTrať:1200 m
15°C   Katerogie: Starší žáci9. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1128Ellinger DenisAK Ludvíka Daňka2007ŽciS100:03:53,0040
289Sedlák DavidLipovec2007ŽciS200:03:54,000:00:01,0036
358Šulc JanZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2008ŽciS300:04:13,000:00:20,0033
4137Jelínek KryštofSokol Lipovec / Lipovec2008ŽciS400:06:00,000:02:07,0031


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:29.05.2022
Přeháňky   Šamalíkova míleTrať:900 m
15°C   Katerogie: Mladší žákyně9. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1131Přikrylová AdélaFénix sport Blansko2010ŽkyM100:03:02,0040
2101Sotolářová AlenaAtletika Ludvíka Daňka / Němčice2010ŽkyM200:03:05,000:00:03,0036
3132Bartíková AmélieFénix Sport Blansko/Vavřinec2010ŽkyM300:03:06,000:00:04,0033
437Sedláčková TerezaAK Dvorská Blansko2010ŽkyM400:03:21,000:00:19,0031
584Kubíčková MarkétaZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2010ŽkyM500:03:28,000:00:26,0030
69Horská NikolFenix Sport Blansko / Vavřinec2010ŽkyM600:03:33,000:00:31,0029
7108Czókoly JustýnaZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2010ŽkyM700:03:40,000:00:38,0028
861Meluzínová NelaElite Sport Boskovice2009ŽkyM800:03:50,000:00:48,0027
954Fousková JarmilaZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2009ŽkyM900:04:01,000:00:59,0026
1046Tanenbergerová KateřinaZŠ Ostrov u Macochy2009ŽkyM1000:04:35,000:01:33,0025
1145Dubská JulieOstrov u M.2009ŽkyM1100:04:36,000:01:34,0024
1236Zuzana Zouharová2010ŽkyM1200:04:45,000:01:43,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:29.05.2022
Přeháňky   Šamalíkova míleTrať:900 m
15°C   Katerogie: Mladší žáci9. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1129Ellinger ŠimonAK Ludvíka Daňka2009ŽciM100:02:53,0040
257Kráčalík TobiášSKMB Boskovice2010ŽciM200:03:09,000:00:16,0036
3127Volf VojtěchZŠ a MŠ Ostrov2009ŽciM300:03:22,000:00:29,0033
4105Slávik ViliamZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2010ŽciM400:03:22,000:00:29,0031
580Hrazdíra MartinZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2009ŽciM500:03:37,000:00:44,0030
695Mikula TomášZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2010ŽciM600:03:39,000:00:46,0029
779Válek JanZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2009ŽciM700:03:41,000:00:48,0028
871Zouhar MarekZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2010ŽciM800:03:45,000:00:52,0027


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:29.05.2022
Přeháňky   Šamalíkova míleTrať:500 m
15°C   Katerogie: Přípravka starší chlapci9. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
160Kacetl RichardAK Blansko Dvorská2011PSCh100:01:54,0040
226Sáňka JakubAKLD Blansko / Blansko2011PSCh200:01:56,000:00:02,0036
312Jakubec VojtaAtletický klub L.Danka / Blansko2011PSCh300:01:57,000:00:03,0033
447Czókoly DalimilZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2011PSCh400:01:58,000:00:04,0031
5126Volf TomášZŠ a MŠ Ostrov / AK Krasová2011PSCh500:02:08,000:00:14,0030
62Alexa JosefAK Ludvíka Daňka Blansko, z.s. / Bl...2012PSCh600:02:13,000:00:19,0029
793Groš DanielZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2011PSCh700:02:16,000:00:22,0028
822Nejezchleb DanElite Sport Boskovice2012PSCh800:02:18,000:00:24,0027
978Pernica VítZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2012PSCh900:02:22,000:00:28,0026
10107Vondra AdrianKrasová2012PSCh1000:02:23,000:00:29,0025
1144Matonoha MarcelZŠ Ostrov u Macochy2012PSCh1100:02:40,000:00:46,0024


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:29.05.2022
Přeháňky   Šamalíkova míleTrať:500 m
15°C   Katerogie: Přípravka starší dívky9. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
18Dvořáčková ZuzanaFénix Sport Blansko / Rajec2011PSD100:01:58,0040
238Sedláčková BeataAK Dvorska Blansko2012PSD200:02:01,000:00:03,0036
327Sedláčková MartinaAK Blansko Dvorská / Blansko2012PSD300:02:04,000:00:06,0033
483Kubíčková EliškaZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2011PSD400:02:15,000:00:17,0031
575Hudcová TerezieZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2012PSD500:02:47,000:00:49,0030
667Vařejková LadaZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2011PSD600:04:06,000:02:08,0029


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:29.05.2022
Přeháňky   Šamalíkova míleTrať:250 m
15°C   Katerogie: Přípravka mladší chlapci9. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
162Buš PatrikAK Blansko Dvorská2013PMCh1x
2102Němec TobiášFénix sport Blansko / Blansko2014PMCh2x
356Kráčalík VojtěchSKMB Boskovice2014PMCh3x
4121Pokorný Kryštof IvoRájec-Jestřebí2014PMCh4x
5113Šebek JanOstrov u Macochy2013PMCh5x
61Alexa JanAK Ludvíka Daňka Blansko, z.s. / Bl...2015PMCh6x
7130Přikryl JanFénix sport Blansko2013PMCh7x
894Gašpar ŠtefanZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2013PMCh8x
970Voráč PavelFénix Sport Blansko2015PMCh9x
10117Plch MatyášBlansko2015PMCh10x
11104Šumbera JakubOstrov2015PMCh11x
1268Vařejka DenisZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2015PMCh12x
1323Nejezchleb HynekElite Sport Boskovice2014PMCh13x
14133Joura HugoŠošůvka2014PMCh14x
15124Renz OliverVeselice2014PMCh15x
16120Pokorný DamianRájec-Jestřebí2015PMCh16x
17115Haresta JakubRájec - Jestřebí2015PMCh17x
1839Vašek ŠtěpánSportík Blansko2015PMCh18x
1982Jarůšek JonášZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2015PMCh19x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:29.05.2022
Přeháňky   Šamalíkova míleTrať:250 m
15°C   Katerogie: Přípravka mladší dívky9. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
191Fleková MichaelaAK Ludvíka Daňka Blansko2013PMD100:00:50,00x
249Sláviková JulieZŠ Ostrov u Macochy2013PMD200:00:53,000:00:03,00x
359Kacetlová SimonaAK Blansko Dvorská2014PMD300:00:54,000:00:04,00x
4138Lazarová LucieBrno2014PMD400:00:57,000:00:07,00x
5112Šmerdová Elen AntonieKuničky2015PMD500:00:58,000:00:08,00x
6123Bocková KristýnaZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2014PMD600:00:58,000:00:08,00x
743Svobodová KarolínaZŠ Ostrov u Macochy2014PMD700:01:02,000:00:12,00x
866Böhmová NelaZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2014PMD800:01:03,000:00:13,00x
952Zouharová ValérieRájec - Jestřebí2014PMD900:01:04,000:00:14,00x
1088Stará EmaZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2014PMD1000:01:06,000:00:16,00x
1197Šípová NatálieSportík Blansko2015PMD1100:01:07,000:00:17,00x
1235Zouharová Beata2014PMD1200:01:08,000:00:18,00x
1374Bláhová AliceZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2014PMD1300:01:09,000:00:19,00x
1473Crháková LindaZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2014PMD1400:01:09,000:00:19,00x
1564Dostálová AnnaZŠ a MŠ Skalka Ostrov2015PMD1500:01:23,000:00:33,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:29.05.2022
Přeháňky   Šamalíkova míleTrať:100 m
15°C   Katerogie: Školka starší chlapci9. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
133Zouhar Antonín2016ŠSCh100:00:16,00x
263Buš FilipAK Blansko Dvorská2016ŠSCh200:00:18,000:00:02,00x
351Zavadil AntonínZŠ Ostrov u Macochy2016ŠSCh300:00:20,000:00:04,00x
4125Renz DannyVeselice2017ŠSCh400:00:20,000:00:04,00x
596Gajdošík MichalZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2016ŠSCh500:00:20,000:00:04,00x
6111Čechman DavidOstrov u Macochy2017ŠSCh600:00:21,000:00:05,00x
787Starý RichardZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2016ŠSCh700:00:21,000:00:05,00x
876Hudec OndřejZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2017ŠSCh800:00:21,000:00:05,00x
9122Nečas TomášVeselice2017ŠSCh900:00:23,000:00:07,00x
1081Žluva JanSportík Blansko2017ŠSCh1000:00:23,000:00:07,00x
11106Vondra RobinKrasová2017ŠSCh1100:00:24,000:00:08,00x
1250Křenek VítZŠ Ostrov u Macochy2017ŠSCh1200:00:31,000:00:15,00x
13134Joura HubertZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2017ŠSCh1300:02:00,000:01:44,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:29.05.2022
Přeháňky   Šamalíkova míleTrať:100 m
15°C   Katerogie: Školka starší dívky9. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1119Králová MiaSportik Blansko / Blansko2016ŠSD100:00:16,00x
2118Králová MajaSK Sportík / Blansko2016ŠSD200:00:18,000:00:02,00x
377Klemsová BarboraSportík Blansko2016ŠSD300:00:20,000:00:04,00x
453Zouharová GabrielaRájec - Jestřebí2017ŠSD400:00:21,000:00:05,00x
5109Kubíčková DoraTJ Ostrov / Ostrov u Macochy2017ŠSD500:00:22,000:00:06,00x
6103Suchá MartaSportík Blansko / Blansko2017ŠSD600:00:22,000:00:06,00x
740Vašková AnnaSportík Blansko2017ŠSD700:00:23,000:00:07,00x
865Dražanová AmálieZŠ a MŠ Skalka2017ŠSD800:00:24,000:00:08,00x
9135Podrazilová MarieZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2016ŠSD900:00:25,000:00:09,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:29.05.2022
Přeháňky   Šamalíkova míleTrať:100 m
15°C   Katerogie: Školka mladší chlapci9. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1139Lazar DavidBrno2018ŠMCh100:00:21,00x
248Slávik AntonínZŠ Ostrov u Macochy2018ŠMCh200:00:22,000:00:01,00x
3114Haresta DamiánBlansko HC Rytíři/Blansko2018ŠMCh300:00:28,000:00:07,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:29.05.2022
Přeháňky   Šamalíkova míleTrať:100 m
15°C   Katerogie: Školka mladší dívky9. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
131Vrtílková OlaAK Blansko Dvorská2019ŠMD100:00:26,00x
298Šípová ViktorieSportík Blansko2018ŠMD200:00:30,000:00:04,00x
3136Matwikow AdrianaSportík Blansko / Blansko2018ŠMD300:00:31,000:00:05,00x
492Hasoňová ZuzanaZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2018ŠMD400:00:37,000:00:11,00x
5110Zítková NikolaOstrov u Macochy2019ŠMD500:00:39,000:00:13,00x
642Vašková AgátaSportík Blansko / Blansko2019ŠMD600:00:41,000:00:15,00x
www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-22  /  Tisk:17.08.2022
© Malin 2015-22