O kresníB ěžeckáL iga  2024
Další tři závody do pololetí

Další tři závody do pololetí

Blansko, Sloup, Lomnice u Tišnova. Pololetní program Okresní...

Šest závodů za 26 dnů

Šest závodů za 26 dnů

V květnu a začátkem června si seriál OBL připravil pro...

Nadupaný běžecký víkend na tratích OBL

Nadupaný běžecký víkend na tratích OBL

23. května 2024 Doubravice, Ostrov. Na první červnový víkend...

Nejkrásnější trať v OBL

Nejkrásnější trať v OBL

Skalní mlýn, Macocha.  Již na úterý 21. května je...

Lesempolem za tvarůžkem

Lesempolem za tvarůžkem

Vytrvalostními běžci oblíbený ultra podnik Borák konaný...

  • Další tři závody do pololetí

  • Šest závodů za 26 dnů

  • Nadupaný běžecký víkend na tratích OBL

  • Nejkrásnější trať v OBL

  • Lesempolem za tvarůžkem

Výsledky závodu:


 Zpět 



Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:01.05.2024
Slunečno   Boskovické běhyTrať:12500 m
18°C   Katerogie: Hlavní trať14. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
11Dvořák PavelAtletika Alojzov1982MB100:42:58,00x
2304Grün VojtěchSalomon / Okrouhlá1992MA100:43:50,000:00:52,0080
3103Ondráček PetrSK Petrovice1988MA200:44:03,000:01:05,0076
43Bebej RadekOlešná1983MB200:44:13,000:01:15,0073
5380Kovář MartinSebranice2001MA300:44:51,000:01:53,0071
683Zaoral MarekUrbanBajk Olomouc1989MA400:45:51,000:02:53,00x
7309Vintrlík MartinKřepice1977MB300:46:09,000:03:11,00x
8832Jágr Ondřej2BWinner Team1983MB400:46:29,000:03:31,00x
92Otevřel VítČeladná1988MA500:46:54,000:03:56,00x
10303Skoták PavelBlansko1972MC100:47:11,000:04:13,0070
11310Pruša MichalKratochvilka1993MA600:47:13,000:04:15,00x
124Lubrich MarekSKI-OB ŠTERNBERK1974MC200:47:21,000:04:23,00x
131268Vodák MartinLomnice1990MA700:47:26,000:04:28,00x
145Ondruška VladimírHuff & Puff Squad / OBL001976MB500:47:29,000:04:31,0069
15115Klapuš  MartinSudice1996MA800:47:35,000:04:37,0068
16357Pohanka MartinAC Track & Field / OBL0131973MC300:48:03,000:05:05,0067
17242Dvořák MiroslavSokol Bystre OBL 0011975MB600:48:10,000:05:12,0066
1893Le Mouroux FlavienQuincieux1989MA900:48:12,000:05:14,00x
1914Velocha ZdeněkRozběháme Boskovicko1989MA1000:48:12,000:05:14,0065
20318Hašpl MarcelVinaři a Pivaři1977MB700:48:18,000:05:20,00x
2127Hančl RomanFénix Sport Blansko1988MA1100:48:25,000:05:27,0064
22452Ambrož RadekFN Olomouc1993MA1200:48:51,000:05:53,00x
23200Ondruška JanHuff & Puff Squad / OBL002004MA1300:48:55,000:05:57,0063
24363Hudec OndřejAlisy Sport Team1988MA1400:49:07,000:06:09,00x
25444Karlík PetrTriSki klub Blansko1982MB800:49:16,000:06:18,0062
26403Bartoš VojtěchRunningzone1988MA1500:49:28,000:06:30,00x
276Šperka MartinMinerva Boskovice1970MC400:49:40,000:06:42,0061
288Buš OndřejRáječko1985MA1600:50:17,000:07:19,0060
29398Dubjel RobertRunning zone Brno1982MB900:50:18,000:07:20,00x
30151Bořecký TomášBrno1984MB1000:50:51,000:07:53,00x
31343Liška AlešUniversal USU Team1977MB1100:50:56,000:07:58,00x
321013Rys JanBlansko1985MA1700:51:29,000:08:31,0059
33442Kučírek PetrTJ TŽ Třinec1958MD100:51:37,000:08:39,00x
34378Krátký PavelFénix Sport / Olomučany1974MC500:51:45,000:08:47,0058
35372Bělohlávek JiříFénix Sport Blansko1984MB1200:52:02,000:09:04,0057
36345Buš JiříRájec-Jestřebí1994MA1800:52:04,000:09:06,0056
37989Večeřa RomanKlub Biatlonu Prostějov1980MB1300:52:06,000:09:08,00x
38174Kuda JaromírBoskovice1977MB1400:52:14,000:09:16,0055
39308Fiala LukášMinerva A1999MA1900:52:26,000:09:28,0054
40263Vít MartinSDH Valchov1991MA2000:52:38,000:09:40,0053
4123Kuchař JanSDH Vojnice1976MB1500:52:39,000:09:41,00x
42428Chaloupka TomášKuřim1982MB1600:52:45,000:09:47,00x
43396Dušil JaroslavBrno1970MC600:52:47,000:09:49,00x
44302Michálek MartinSK Alpaka Vyškov1978MB1700:52:51,000:09:53,00x
45101Kazda PetrBrno1970MC700:53:02,000:10:04,00x
46424Harnoš TomášLadermon Team1979MB1800:53:32,000:10:34,00x
4782Buchta JanSki team Jimramov1992MA2100:53:32,000:10:34,00x
4896Laník FrantišekLysice1990MA2200:53:34,000:10:36,0052
4940Šafář DavidBoskovice1979MB1900:53:43,000:10:45,0051
501008Novák ZdeněkKOLA Novák1961MD200:53:48,000:10:50,0050
5149Staněk PetrBoskovice1994MA2300:53:49,000:10:51,0049
52132Menšík OndřejBoskovice1989MA2400:54:08,000:11:10,0048
531011Krystián MartinLADERMON TEAM1972MC800:54:16,000:11:18,00x
54449Václavík LukášSK Vyhlídka Šternberk1994MA2500:54:22,000:11:24,00x
55111Brumovský JiříBrno1987MA2600:54:31,000:11:33,00x
5610Pavlačka LukášBrno1985MA2700:54:32,000:11:34,00x
57306Kassai MichalTJ Rytmus2008M100:54:32,000:11:34,00-
58384Pelíšek JaromírBiatlon Blansko2006M200:54:49,000:11:51,00-
59236Kříž JanBike&Ski Drahanská vrchov1973MC900:55:00,000:12:02,00x
60461Závodná PavlaNiva2000ZA100:55:05,000:12:07,00x
61328Šafránek JáchymElite Sport Boskovice2007M300:55:08,000:12:10,00-
62984Novotný Jiří---1975MB2000:55:12,000:12:14,00x
63836Lepka Ondřej---1995MA2800:55:28,000:12:30,00x
64369Talába MarekBrno1993MA2900:55:28,000:12:30,00x
659Fiala OndřejRozběháme Boskovicko1982MB2100:55:39,000:12:41,0047
66375Giebl RadekHostěrádky-Rešov1975MB2200:55:48,000:12:50,00x
67216Vítámvás MichaelZFP Boskovice2010M400:55:49,000:12:51,00-
68385Zedníček Michal(R)UNISáci1987MA3000:55:50,000:12:52,00x
69389Pribyl MartinFast and light1987MA3100:55:51,000:12:53,0046
7081Havlíčková TerezaAtletický klub Olomouc2007W100:56:27,000:13:29,00x
7135Weis JosefOlešnice1974MC1000:56:37,000:13:39,0045
72455Urbánová DanaLetovice1980ZB100:56:43,000:13:45,0040
73413Chochola VáclavBrno1993MA3200:56:48,000:13:50,00x
741009Polakovič MilanACS Líšeň1978MB2300:57:02,000:14:04,00x
7579Havlíček IvanBystročice1979MB2400:57:06,000:14:08,00x
76154Kovář RomanMinerva Boskovice1987MA3300:57:19,000:14:21,0044
77364Kořenovský JakubNa pohodu Konice1992MA3400:57:21,000:14:23,00x
78394Karban JanHrušovany nad Jevišovkou1982MB2500:57:22,000:14:24,00x
79999Prošek Lukáš---1974MC1100:57:23,000:14:25,00x
80208Chalk SteveSK Radiosport Bílovice na1965MC1200:57:25,000:14:27,00x
81226Strouhalová AnnaVelké Opatovice2001ZA200:57:28,000:14:30,0036
82350Švancara PetrČukotka1974MC1300:57:29,000:14:31,00x
83658Hegr JiříŠošůvka1977MB2600:57:30,000:14:32,0043
84382Grün GustavAC Okrouhlá1968MC1400:57:33,000:14:35,0042
85319Senkyr JiříOlešnice1981MB2700:57:42,000:14:44,0041
86386Kropáček JaroslavBrno1970MC1500:57:45,000:14:47,00x
87307Kassai MartinTJ Rytmus2008M500:57:48,000:14:50,00-
881017Zemanová Mirka---1983ZB200:57:49,000:14:51,00x
89850Ryšávková KateřinaFÉNIX SPORT Blansko1977ZB300:57:51,000:14:53,0033
90258Kozánek PetrSolidvision 3Dscan1989MA3500:57:54,000:14:56,00x
91446Komárková ZdeňkaRozběháme boskovicko1974ZC100:57:55,000:14:57,0031
92192Balada MatějZFP Boskovice1986MA3600:57:58,000:15:00,0040
9385Cháb JaromírBoskovice1979MB2800:58:00,000:15:02,0039
94334Fanfrdla Dalimilwimáčhaša1973MC1600:58:00,000:15:02,00x
95371Bednář ZbyněkOrel Jamné1973MC1700:58:07,000:15:09,00x
96982Lefler ZbyněkBystré1982MB2900:58:11,000:15:13,00x
97459Deutsch AlešProstějov1985MA3700:58:15,000:15:17,00x
98400Voráč LadislavBrno1986MA3800:58:16,000:15:18,00x
99405Kocourek JakubRunningzone1985MA3900:58:24,000:15:26,00x
10038Michlíček JiříK20 Šošůvka1995MA4000:58:35,000:15:37,0038
101402Beniačová LindaRunningzone1978ZB400:58:35,000:15:37,00x
102488Syrovátko Ondřej---1980MB3000:58:43,000:15:45,00x
103379Krajíčková GabrielaBoskovice1983ZB500:58:53,000:15:55,0030
104404Kyselicová MáriaRunningzone1984ZB600:58:55,000:15:57,00x
105183Hošek PetrZFP Boskovice1986MA4100:58:56,000:15:58,0037
106127Mikšovská TerezaFast & light Blansko1983ZB700:58:56,000:15:58,0029
107417Černý RadekBiatlon Prostějov1978MB3100:59:01,000:16:03,00x
108448Dočekal MarekTJ Rytmus2008M600:59:04,000:16:06,00-
109430Štepanovský MartinRunning zone Brno1985MA4200:59:06,000:16:08,00x
11034Zaoral MartinSTS Chvojkovice-Brod1981MB3200:59:09,000:16:11,00x
111267Kotouček PetrRozseč nad Kunštátem1972MC1800:59:12,000:16:14,0036
11246Hruška PetrBoskovice1996MA4300:59:14,000:16:16,0035
1131014Hudec PetrBOBLA1989MA4400:59:35,000:16:37,00x
114240Krejčí AndreaBoskovice1979ZB800:59:36,000:16:38,0028
115247Kleveta KarelÚjezd u Boskovic1976MB3300:59:43,000:16:45,0034
11648Vereščák JanBrno1983MB3400:59:43,000:16:45,00x
117167Feruga BohumilBoskovice1971MC1900:59:46,000:16:48,0033
11843Štěpán MartinRozběháme Boskovicko1971MC2000:59:55,000:16:57,0032
11966Dočekal MarekVelké Opatovice2001MA4500:59:58,000:17:00,0031
12097Kuběnová PetraDoubravice nad Svitavou1987ZA301:00:06,000:17:08,0027
121182Otevřelová KristýnaČeladná1987ZA401:00:11,000:17:13,00x
122342Kudera TomášNový Poddvorov1993MA4601:00:20,000:17:22,00x
123434Cigánek MartinRunning academy Olomouc1997MA4701:00:24,000:17:26,00x
124253Fousek MartinBrno1981MB3501:00:31,000:17:33,00x
125301Opatrný TomášOlomouc1966MC2101:00:35,000:17:37,00x
126425Pospíšil DavidPraha1978MB3601:00:37,000:17:39,00x
127125Kocian OndrejBrno1986MA4801:00:41,000:17:43,00x
128149Minářová AnnaBrno1991ZA501:00:49,000:17:51,00x
129221Hodaňová HelenaSmradupánovy veverky1975ZB901:00:50,000:17:52,00x
130230Petřík AlešRungo CZ1979MB3701:00:57,000:17:59,00x
131366Mazal MatyášSvitávka2010M701:00:58,000:18:00,00-
132427Vaďura LukášBeeRun1980MB3801:01:10,000:18:12,00x
133311Trundová MonikaBoskovice1990ZA601:01:13,000:18:15,0026
134131Strmiska TomášKollmorgen1993MA4901:01:13,000:18:15,00x
135410Krejsová PetraRozběháme Boskovice1979ZB1001:01:21,000:18:23,0025
13678Němčák OndřejOlomouc1989MA5001:01:22,000:18:24,00x
137445Horňová AdrianaOBL Shots2000ZA701:01:22,000:18:24,00x
13821Dubský RomanSK Přibyslav1978MB3901:01:26,000:18:28,00x
139160Prosecky TomasBrno1980MB4001:02:02,000:19:04,00x
140367Mazal LeošSvitávka1974MC2201:02:03,000:19:05,0030
14190Ambros JiříSlatinice1975MB4101:02:08,000:19:10,00x
142314Zezulová AnetaMinerva B1997ZA801:02:10,000:19:12,0024
143406Kocourková SilvieRunningzone1995ZA901:02:10,000:19:12,00x
144833Klíč Václav---1991MA5101:02:16,000:19:18,00x
1451002Sláma RadekCetkovice1998MA5201:02:16,000:19:18,0029
14692Meduna ZdenekLetovice1984MB4201:02:33,000:19:35,0028
14788Střížová JitkaBoskovice1984ZB1101:02:33,000:19:35,0023
148109Ondryáš PetrTJ Liga 100 Olomouc1980MB4301:02:43,000:19:45,00x
149416Hromek JakubBoskovice2007M801:02:57,000:19:59,00-
15072Šmerdová OxanaRozběháme Boskovicko1979ZB1201:02:58,000:20:00,0022
151173Pešová KamilaBoskovice1999ZA1001:02:59,000:20:01,0021
152456Suchá PavlínaRozdrojovice2008W201:02:59,000:20:01,00x
153238Stehlík PavelVP Agro1974MC2301:03:07,000:20:09,00x
154100Ketman MichalProstějov1993MA5301:03:15,000:20:17,00x
15529Kovář PavelVelké Opatovice1978MB4401:03:20,000:20:22,0027
156983Lefler PetrBystré1974MC2401:03:29,000:20:31,00x
157317Janeček PetrLysice1991MA5401:03:29,000:20:31,0026
1581004Skvibucký AlexandrOlomouc1941MD301:03:36,000:20:38,00x
159315Procházka PavelDrnovice u Lysic1971MC2501:03:56,000:20:58,0025
160186Pýcha OndřejZFP Boskovice1989MA5501:03:59,000:21:01,0024
161383Kosatík OndřejBoskovice2007M901:04:00,000:21:02,00-
162457Knot JiříBeerun1986MA5601:04:06,000:21:08,00x
163354Buráň PavelSokol Kořenec1973MC2601:04:10,000:21:12,0023
164168Dufková MiroslavaRozběháme Boskovicko1970ZC201:04:13,000:21:15,0020
16530Janál PetrBrno1981MB4501:04:29,000:21:31,00x
166144Kohoutek JanSkalice nad Svitavou1998MA5701:04:31,000:21:33,0022
16799Stříž LukášBrno1994MA5801:04:32,000:21:34,00x
168356Vondál FilipVanovice2008M1001:04:34,000:21:36,00-
169418Coufalová JiřinaBrno1978ZB1301:04:34,000:21:36,00x
170327Skřičková PavlaDrnovice1986ZA1101:04:34,000:21:36,00x
171312Vostal MatějMINERVA A1995MA5901:04:38,000:21:40,0021
172153Melicharová JanaAK Panter Brno1989ZA1201:04:45,000:21:47,00x
173148Borkovec LuděkVemola training1985MA6001:04:45,000:21:47,00x
174171Stříž ViktorBenešov u Boskovic1972MC2701:04:46,000:21:48,0020
175352Krch VilémTišnov2009M1101:04:51,000:21:53,00x
1761012Böhmová KarenBrno2003ZA1301:04:58,000:22:00,00x
177419Havránek JosefBoskovice1988MA6101:05:05,000:22:07,0019
1781010Philipp MichaelaKonice1995ZA1401:05:05,000:22:07,00x
179414Havlíček ŠtěpánBrno1983MB4601:05:09,000:22:11,00x
180454Šustal Jiří3DSCAN Solidvision1995MA6201:05:11,000:22:13,00x
181189Jonáš DavidZFP Boskovice2001MA6301:05:24,000:22:26,0018
18280Havlíčková AnetaBystročice1980ZB1401:05:24,000:22:26,00x
183453Staníček JosefVísky1983MB4701:05:27,000:22:29,0017
184426Vaďurová RadkaBeeRun1988ZA1501:05:35,000:22:37,00x
185422Polák ZbyněkBruntál1971MC2801:05:36,000:22:38,00x
18670Tropp KarelBoskovice1993MA6401:05:48,000:22:50,0016
18758Stőhrová AnnaVranová1983ZB1501:05:53,000:22:55,0019
1881015Smejkal MichalZUBČASU1978MB4801:06:03,000:23:05,00x
189435Sedláček PetrDrnovice u Lysic2009M1201:06:03,000:23:05,00-
190329Nedoma OndřejKamenná Horka1983MB4901:06:05,000:23:07,00x
191164Svanovský MarekOkrouhlá1980MB5001:06:09,000:23:11,0015
19287Pala LiborKřetín1993MA6501:06:11,000:23:13,0014
193393Zavadilová VeronikaSloup v Moravském Krasu1990ZA1601:06:15,000:23:17,0018
19498Šmerda RomanBrno1975MB5101:06:18,000:23:20,00x
195225Strouhal TomášVelké Opatovice1974MC2901:06:19,000:23:21,0013
196205Krčmářová GabrielaNa pohodu Konice1977ZB1601:06:20,000:23:22,00x
197451Protivánek JindřichVojnice1980MB5201:06:23,000:23:25,00x
198140Němec DavidBoskovice1989MA6601:06:24,000:23:26,0012
199126Bučík JaromírBiatlon Halenkovice1957MD401:06:26,000:23:28,00x
20022Jílek JaroslavBystřice nad Pernštejnem1966MC3001:06:29,000:23:31,00x
20126Žůrek JanRozběháme Boskovicko1990MA6701:06:33,000:23:35,0011
2021273Hegrová IvonaValím Valím Hostěrádky1969ZC301:06:37,000:23:39,00x
20360Bábek MartinMoravany1971MC3101:06:44,000:23:46,00x
204201Bednařík PetrBrno1971MC3201:06:47,000:23:49,00x
205117Dvořáková JitkaAtletika Alojzov1990ZA1701:06:48,000:23:50,00x
206196Palán PetrGATEMA/Světlá 1983MB5301:06:54,000:23:56,0010
207210Kolář DanielZFP Boskovice1985MA6801:07:01,000:24:03,009
208293Vykydalová MarkétaChornice1988ZA1801:07:03,000:24:05,00x
209460Valášková MarcelaBlansko1979ZB1701:07:09,000:24:11,0017
210245Nečas LukášBoskovice1989MA6901:07:13,000:24:15,008
211355Buráň FilipSokol Kořenec2001MA7001:07:14,000:24:16,007
212408Věnsková VeronikaRunning Academy Olomouc1990ZA1901:07:18,000:24:20,00x
213409Lubrichová VeronikaTJ SOKOL PLUMLOV2004ZA2001:07:25,000:24:27,00x
214257Fiolek MichalElite Sport Boskovice1984MB5401:07:25,000:24:27,006
215112Nádvornik JanBoskovice1986MA7101:07:26,000:24:28,005
216241Hensl MarekLetovice1991MA7201:07:28,000:24:30,004
217224Landa JaroslavMinerva Boskovice1957MD501:07:30,000:24:32,003
218441Opluštil LadislavLysice1971MC3301:07:31,000:24:33,002
21959Halámek TomášBrno 21972MC3401:07:34,000:24:36,00x
220143Bařina JiříVF Sport Team Černá Hora1981MB5501:07:47,000:24:49,001
22191Doležel PetrZFP Boskovice1985MA7301:07:53,000:24:55,001
222290Kouřil RadimBoskovice1970MC3501:07:55,000:24:57,001
223316Svoboda DominikBoskovice, Mladkov1995MA7401:07:58,000:25:00,001
224162Moravec JiříBlansko1977MB5601:07:59,000:25:01,001
2251006Feifer LadislavLomnice1963MD601:08:05,000:25:07,00x
226300Meluzín OndřejVsetín1991MA7501:08:09,000:25:11,00x
227123Grepl RadekCetkovice2000MA7601:08:09,000:25:11,001
228198Přichystal ŠtěpánGatema / Vanovice1989MA7701:08:12,000:25:14,001
229138Hniličková ZuzanaŽernovník1989ZA2101:08:18,000:25:20,0016
230244Dokoupil RadekValchov2010M1301:08:18,000:25:20,00-
231159Vyroubalová KateřinaNa pohodu Konice1976ZB1801:08:32,000:25:34,00x
232296Kejíková IvonaPtení1992ZA2201:08:37,000:25:39,00x
233165Kozlovská VeronikaBuková1991ZA2301:08:42,000:25:44,00x
234227Kočí HeidiBlansko1997ZA2401:08:45,000:25:47,0015
235104Chocholoušová MartinaRunning zone Brno1973ZC401:08:50,000:25:52,00x
236397Gric AntonínŽďárná1992MA7801:08:54,000:25:56,001
237163Kopeček IvanAC Moravská Slavia Brno1949MD701:09:03,000:26:05,00x
238142Zabloudil IvoRousínov1968MC3601:09:10,000:26:12,00x
239204Cikanek PavelTJ Rytmus1986MA7901:09:21,000:26:23,001
240180Šenkýř RobertŠenkýř Motorsport1974MC3701:09:28,000:26:30,00x
241262Kania RadekOháňky1986MA8001:09:30,000:26:32,00x
24274Hlaváček TomášFC Spešov1993MA8101:09:32,000:26:34,001
24357Kolářová EvaZFP Boskovice1986ZA2501:09:35,000:26:37,0014
24411Dvořáková EvaAtletika Alojzov1955ZD101:09:36,000:26:38,00x
245373Šrámek PavlínaBouzov1986ZA2601:09:49,000:26:51,00x
246169Wilk VeronikaZFP Boskovice1982ZB1901:09:51,000:26:53,0013
247346Šumberová DanaVelké Opatovice1987ZA2701:09:53,000:26:55,0012
24894Němec MichalDoubravice1973MC3801:09:55,000:26:57,001
24951Komárková HanaCetkovice2001ZA2801:09:57,000:26:59,0011
250161Čejková JitkaBoskovice1993ZA2901:10:06,000:27:08,0010
251987Ševčík Petr---1989MA8201:10:13,000:27:15,00x
252392Kvapilová EvaKonice1983ZB2001:10:23,000:27:25,00x
253199Hanušová MartaOstopovice1982ZB2101:10:30,000:27:32,00x
254313Trunda AloisProtivanov1980MB5701:10:34,000:27:36,00x
2551007Vitouchová IvetaRunningzone1991ZA3001:10:37,000:27:39,00x
25641Hlaváč PavelBoskovice1975MB5801:10:38,000:27:40,001
257377Gříbková JanaRozběháme Boskovicko - Že1971ZC501:10:48,000:27:50,009
258264Heppnerová VandaBoskovice1994ZA3101:10:54,000:27:56,008
259250Málek JanZFP Boskovice1999MA8301:10:57,000:27:59,001
26019Strouhalová PavlaKřepice1980ZB2201:10:59,000:28:01,00x
26162Nerud MartinBoskovice1967MC3901:11:02,000:28:04,001
26237Ježová LucieKřetín1984ZB2301:11:03,000:28:05,007
263299Ledvina LuděkBílovice nad Svitavou1976MB5901:11:09,000:28:11,00x
264175Burešová Petra4 MAXFITNES1977ZB2401:11:12,000:28:14,00x
265232Toulová JanaMíchov1992ZA3201:11:13,000:28:15,006
266130Fianta VítězslavAligators1989MA8401:11:19,000:28:21,00x
267243Dokoupil RadekValchov1972MC4001:11:23,000:28:25,001
268437Ducháčková EvaRajec-Jestrebi1982ZB2501:11:28,000:28:30,005
269119Štarhová IvetaBrno1989ZA3301:11:28,000:28:30,00x
270298Zdražilová JanaVelké Opatovice1987ZA3401:11:32,000:28:34,004
271388Kočí AloisBrno2007M1401:11:34,000:28:36,00x
272337Klíč AntonínBoskovice1988MA8501:11:35,000:28:37,001
273432Šmerdová JarmilaBilovice nad Svitavou1958ZD201:11:36,000:28:38,00x
27461Kárlová EvaTJ Rytmus1988ZA3501:11:37,000:28:39,003
275254Těžký PavelBoskovice1970MC4101:11:41,000:28:43,001
276374Krenželoková KláraElite Sport Boskovice1979ZB2601:11:49,000:28:51,002
27753Komárek MartinŠebetov1977MB6001:11:54,000:28:56,001
27868Černá NikolaBrno1989ZA3601:12:04,000:29:06,00x
279133Kozáková Lucie4 Max Fitness1979ZB2701:12:05,000:29:07,00x
280134Růžičková ZuzanaČeská1993ZA3701:12:05,000:29:07,00x
281146Burget AlešBlansko1977MB6101:12:24,000:29:26,001
282411Slouková ŠárkaRozběháme Vyškovsko1975ZB2801:12:33,000:29:35,00x
283297Sedláčková AlenaBystřice nad Pernštejnem1979ZB2901:12:39,000:29:41,00x
28456Dokoupil OndřejVelké Opatovice1991MA8601:12:55,000:29:57,001
28542Csipaková TímeaŠtúrovo1992ZA3801:12:57,000:29:59,00x
2861018Polášková MartinaBlansko1973ZC601:13:12,000:30:14,001
28739Gáj MilošKVS Olomouc1976MB6201:13:12,000:30:14,00x
288335Hladík DanielJazykovka Letovice Team1993MA8701:13:15,000:30:17,001
2891005Trendlová MichaelaOlomouc1999ZA3901:13:26,000:30:28,00x
290203Nezval ZdeněkZFP Boskovice1987MA8801:13:41,000:30:43,001
29164Pavlů AndreaRozběháme Boskovicko1979ZB3001:13:42,000:30:44,001
29254Jablunková AndreaValchov1977ZB3101:13:42,000:30:44,001
29324Malounek PetrBoskovice1982MB6301:13:42,000:30:44,001
294116Danielová MonikaBoskovice1997ZA4001:13:44,000:30:46,001
295137Novotná LucieOlešnice1997ZA4101:13:45,000:30:47,001
296136Raček TomášBrno1989MA8901:13:45,000:30:47,00x
2971003Svobodová LucieBlansko2005W301:13:49,000:30:51,00-
298429Flek PavelBlansko1972MC4201:13:56,000:30:58,001
2991019Kobliha Milan---1957MD801:13:57,000:30:59,00x
300170Mejzlík PetrTJ Spartak Třebíč1959MD901:13:57,000:30:59,00x
301365Klvačová PetraChornice1984ZB3201:14:04,000:31:06,00x
302172Hošková EvaZFP Boskovice1985ZA4201:14:10,000:31:12,001
303835Jedlička David---1993MA9001:14:22,000:31:24,00x
304141Nečas PetrLetovice1981MB6401:14:33,000:31:35,001
305207Chalk ZuzanaBilovoce nad Svitavou1959ZD301:14:37,000:31:39,00x
306191Synek KryštofProstějov2008M1501:14:38,000:31:40,00x
3071020Loub MarekDubnice n. Labem2006M1601:14:55,000:31:57,00x
308478Heincová MerkétaBoskovice2006W401:14:55,000:31:57,00-
30933Cáb JanOkrouhlá1989MA9101:15:05,000:32:07,001
310195Dufek LubomírBoskovice1972MC4301:15:10,000:32:12,001
311128Novotný LubomírProstějov1978MB6501:15:12,000:32:14,00x
312332Milfortová FrantiškaAK Tišnov2006W501:15:13,000:32:15,00x
313213Dernerová IvanaBělá nad Svitavou2005W601:15:17,000:32:19,00x
314331Novotná MonikaSvitavy1993ZA4301:15:19,000:32:21,00x
315194Musil JiříBoskovice1983MB6601:15:19,000:32:21,001
31644Pitner PetrVelen1983MB6701:15:20,000:32:22,00x
317339Čejková DanielaJazykovka Letovice team1975ZB3301:15:24,000:32:26,001
3181000Kubitová Tereza---1991ZA4401:15:25,000:32:27,00x
31973Koudelková JanaBoskovice1984ZB3401:15:41,000:32:43,001
320985Španěl Vít---1993MA9201:15:42,000:32:44,00x
321222Vítámvás JanZFP Boskovice1992MA9301:15:44,000:32:46,001
322239Tenora TomášZbraslavec1987MA9401:15:44,000:32:46,001
323228Kropáčková TerezaPomezí2002ZA4501:15:48,000:32:50,00x
324145Grepl MichalPlumlov1980MB6801:16:02,000:33:04,00x
325294Tichá PetraKonice1985ZA4601:16:05,000:33:07,00x
326251Rozlívka LiborJavorník1968MC4401:16:10,000:33:12,00x
327330Kizaková ŠárkaBrno1987ZA4701:16:14,000:33:16,00x
328233Jun RadekVíska u Chotěboře1975MB6901:16:17,000:33:19,00x
329122Lefflerová MonikaChotěboř1989ZA4801:16:21,000:33:23,00x
330305Hradil ZdeněkOlomouc1960MD1001:16:34,000:33:36,00x
33171Jordánová VěraBoskovice (okres blansko)1979ZB3501:16:40,000:33:42,001
332229Pernica MichalBoskovice1983MB7001:16:43,000:33:45,001
333420Ondřej ŠvecBoskovice1991MA9501:16:44,000:33:46,001
33476Ševčíková ŠárkaSuchy1990ZA4901:16:48,000:33:50,001
335190Synek JaroslavProstějov1979MB7101:16:54,000:33:56,00x
336433Vašík MilošRunning zone Brno1971MC4501:17:00,000:34:02,00x
337234Ježová MartinaBrno1975ZB3601:17:02,000:34:04,00x
338152Rouzek MarekBoskovice1994MA9601:17:23,000:34:25,001
339211Krčilová AnetaZFP Boskovice1979ZB3701:17:26,000:34:28,001
340340Pospíšilová MarieDeštná1991ZA5001:17:35,000:34:37,00x
341341Leichmann JanBrno1992MA9701:17:36,000:34:38,00x
342811Kulhavá MartinaDeštná1979ZB3801:17:36,000:34:38,00x
343105Slouka LukášASK Blansko1995MA9801:17:55,000:34:57,001
344362Starová VeronikaOkrouhlá2010W701:17:56,000:34:58,00-
3451016Suchá KamilaRozdrojovice1977ZB3901:18:13,000:35:15,00x
346407Pinkavová SimonaBystřice nad Pernštejnem1987ZA5101:18:40,000:35:42,00x
347110Janda FrantišekJavorník1963MD1101:19:03,000:36:05,00x
34816Dítě ViktorBoskovice1992MA9901:19:17,000:36:19,001
34967Kohut MiroslavBrno1987MA10001:19:29,000:36:31,00x
350391Sedláčková PavlínaJimramov1986ZA5201:19:30,000:36:32,00x
351333Kirschnerová TerezaKnínice2006W801:19:30,000:36:32,00-
352347Krejčíř TomášBenešov2005M1701:19:31,000:36:33,00x
353390Buchta LukášJimramov1978MB7201:19:33,000:36:35,00x
354223Vykoukal MartinZFP Boskovice1982MB7301:19:34,000:36:36,001
355322Ležatka MichalBrno1985MA10101:19:36,000:36:38,00x
35655Jablunka DušanValchov1977MB7401:19:42,000:36:44,001
35725Krajíček JiříBoskovice2003MA10201:19:59,000:37:01,001
358124Kšicová BarboraBoskovice2002ZA5301:20:04,000:37:06,001
359179Mrvová KarolínaZFP Boskovice2005W901:20:07,000:37:09,00-
360320Bránská MarkétaBoskovice1991ZA5401:20:11,000:37:13,001
361120Zahálka TomášKILT Zahálka1978MB7501:20:16,000:37:18,00x
362325Šimková NelaVyskov1985ZA5501:20:17,000:37:19,00x
363370Surá AdélaVyškov1977ZB4001:20:18,000:37:20,00x
36412Budinská HanaAC Moravská Slavia Brno1960ZD401:20:34,000:37:36,00x
36584Horká IvanaRozběháme Boskovicko1989ZA5601:20:35,000:37:37,001
36631Němcová DoubravkaRozběháme Boskovicko1980ZB4101:20:37,000:37:39,001
367235Bednář PetrKonice1981MB7601:20:41,000:37:43,00x
368443Lujková KláraVážany2005W1001:20:43,000:37:45,00x
369156Motlová KateřinaKonice1987ZA5701:20:43,000:37:45,00x
370423Sikorová MartinaRájec-Jestřebí1984ZB4201:21:35,000:38:37,001
371360Peške PavelThe pessige1965MC4601:21:39,000:38:41,00x
37217Petržela LukášSkalice nad Svitavou1983MB7701:21:39,000:38:41,001
373202Kachlíková IvanaMinerva B1990ZA5801:22:02,000:39:04,001
374462Buchtová Jana4maxfitness1970ZC701:22:04,000:39:06,00x
375439Janová Petra4maxfitness1973ZC801:22:04,000:39:06,00x
376323Knecht MilanGiselda Brno1961MD1201:22:05,000:39:07,00x
377178Bártová KateřinaZFP Boskovice1982ZB4301:22:09,000:39:11,001
378395Čípek PetrVranová1988MA10301:22:18,000:39:20,001
379121Ženožička MartinBoskovice1985MA10401:22:34,000:39:36,001
38013Dvořáčková DagmarAC Moravská Slavia Brno1950ZD501:22:38,000:39:40,00x
381193Kopečný LubošZFP Boskovice1987MA10501:22:42,000:39:44,001
382260Janoušek PetrZFP Boskovice1984MB7801:22:48,000:39:50,001
383381Cekota PavelLetovice1953MD1301:22:53,000:39:55,001
384458Zaťko LiborLiga 1001968MC4701:23:50,000:40:52,00x
385265Korčáková DanaKnínice1988ZA5901:23:56,000:40:58,001
386266Jordánek RadimBlansko1990MA10601:23:56,000:40:58,001
38728Prokop AlešBrno1972MC4801:24:09,000:41:11,00x
38877Makovská DitaBrno1980ZB4401:24:09,000:41:11,00x
389988Gromešová Radka---1971ZC901:24:25,000:41:27,00x
390361Brožovičová MichaelaMutěnice1997ZA6001:24:42,000:41:44,00x
391255Růžičková IvetaKonice 221976ZB4501:24:42,000:41:44,00x
392219Landu LukášZFP Boskovice1995MA10701:25:05,000:42:07,001
393166Burián TomášBoskovice1981MB7901:26:03,000:43:05,001
39432Šacher TomášSvitávka1975MB8001:26:47,000:43:49,001
395197Bureš MichalZFP Boskovice1987MA10801:27:02,000:44:04,001
39669Richter LiborŽďarna1978MB8101:27:20,000:44:22,001
397188Včelař PetrZFP Boskovice1983MB8201:27:50,000:44:52,001
3981021Geršlová LenaProtivanov1973ZC1001:27:53,000:44:55,00x
3991022Geršl PavelProtivanov1994MA10901:27:53,000:44:55,00x
400129Motlová LibušeNa pohodu Konice1967ZC1101:28:02,000:45:04,00x
401349Grenarová IvanaTJ RYTMUS1976ZB4601:28:46,000:45:48,001
402237Lujková LenkaVážany1982ZB4701:28:54,000:45:56,00x
403326Šlégrová MarcelaLetovice1966ZC1201:28:57,000:45:59,001
404336Šlégrová BarboraJazykovka Letovice Team2006W1101:29:07,000:46:09,00-
405376Bočková TerezaRozseč nad Kunštátem1992ZA6101:29:09,000:46:11,001
40645Novosad PetrBoskovice1981MB8301:29:48,000:46:50,001
407214Vítámvás MichalZFP Boskovice1985MA11001:31:37,000:48:39,001
408215Vítámvásová LenkaZFP Boskovice1985ZA6201:31:37,000:48:39,001
409387Přibylová KateřinaLysice2003ZA6301:31:41,000:48:43,001
410114Havlíčková VeronikaZFP Boskovice2004ZA6401:32:08,000:49:10,001
411295Řepický DavidKřelov-Břuchotín1977MB8401:32:45,000:49:47,00x
41295Skryjova Zdena4max fitness1965ZC1301:34:30,000:51:32,00x
413248Katzmair DavidZFP Boskovice1989MA11101:36:38,000:53:40,001
41475Kowolowski HanaJeden měsíc běžce1975ZB4801:36:51,000:53:53,00x
415368Kilian DavidJazykovka Letovice1996MA11201:37:54,000:54:56,001
416187Peková GabrielaZFP Boskovice2005W1201:39:05,000:56:07,00-
417218Čapková VeronikaZFP Boskovice1996ZA6501:39:05,000:56:07,001
418436Prchlíková IrenaBoskovice1963ZD601:41:12,000:58:14,001
419108Nováček JosefČučice1958MD1401:42:16,000:59:18,00x
42018Pikal KarelKVS Olomouc1949MD1501:47:40,001:04:42,00x
421118Mlčochová ZuzanaZFP Boskovice1998ZA6601:47:46,001:04:48,001
422113Havlíčková AnetaZFP Boskovice1999ZA6701:47:46,001:04:48,001
423220Dražan LiborUniverzita obrany1960MD1601:48:26,001:05:28,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:01.05.2024
Slunečno   Boskovické běhyTrať:2500 m
18°C   Katerogie: Zámecký běh14. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1648Šmída MichalVodárenská akciová společ 2001M 100:07:52,00x
2539Šíma MichalBrno 1990M 200:08:54,000:01:02,00x
3482Šír MartinFenix ski team Jeseník 2008DM 100:09:01,000:01:09,00x
4994Klement Martin--- 2000M 300:09:02,000:01:10,00x
59Fiala OndřejRozběháme Boskovicko 1982M 400:09:39,000:01:47,00x
670Tropp KarelBoskovice 1993M 500:09:51,000:01:59,00x
7995Razáková DenisaEXTREME 2000W 100:09:56,000:02:04,00x
8537Charvát MatyášElite Sport Boskovice 2005M 600:10:19,000:02:27,00x
9748Horák LubošElite Sport Boskovice 2007DM 200:10:20,000:02:28,00x
10650Ševčík SamuelKnínice u Boskovic 2011DM 300:10:27,000:02:35,00x
11182Otevřelová KristýnaČeladná 1987W 200:10:48,000:02:56,00x
12751Bartoň DavidBoskovice 2011DM 400:11:04,000:03:12,00x
13209Poliak MichalZFP Boskovice 1979M 700:11:14,000:03:22,00x
14996Hadra Lukáš--- 2009DM 500:11:15,000:03:23,00x
15290Kouřil RadimBoskovice 1970M 800:11:42,000:03:50,00x
1616Dítě ViktorBoskovice 1992M 900:11:43,000:03:51,00x
17653Pavlu BedřichŽďárná 2009DM 600:11:55,000:04:03,00x
18536Indra JakubZFP Boskovice 1980M 1000:11:59,000:04:07,00x
19532Klimek RadimZFP Boskovice 1995M 1100:12:08,000:04:16,00x
20744Bejcek AntoninBoskovice 2013DM 700:12:19,000:04:27,00x
211001Reoveyra PhilipBrno 1987M 1200:12:21,000:04:29,00x
22655Koudelková LucieElite Sport Boskovice 2008DW 100:12:21,000:04:29,00x
2364Pavlů AndreaRozběháme Boskovicko 1979W 300:12:29,000:04:37,00x
24504Havlíčková KláraAtletický klub Olomouc 2010DW 200:12:32,000:04:40,00x
25740Chodurová MarikaVSK Univerzita Brno 2014DW 300:12:37,000:04:45,00x
26747Patočka VojtěchBrno 2012DM 800:12:42,000:04:50,00x
27538Svobodová TerezaBoskovice 2009DW 400:13:05,000:05:13,00x
28522Mikulášková NelaBoskovice 2010DW 500:13:07,000:05:15,00x
29467Patloková LauraBoskovice 2009DW 600:13:08,000:05:16,00x
30997Ambruzík Štěpán--- 2016DM 900:13:09,000:05:17,00x
31750Lefflerová MarkétaBoskovice 1980W 400:13:17,000:05:25,00x
32753Bartoň NikolaBoskovice 2015DM 1000:13:22,000:05:30,00x
33756Kubenová BerenikeSvitávka 2011DW 700:13:25,000:05:33,00x
34525Šprojcarová LindaVraclav 2013DW 800:13:29,000:05:37,00x
35526Táborská DanaSedlec 1984W 500:13:31,000:05:39,00x
36657Odehnal JanŠebetov 2004M 1300:13:40,000:05:48,00x
37510Farský MichaelSKMB lední hokej Boskovic 2015DM 1100:13:43,000:05:51,00x
38524Šprojcarová BeátaVraclav 2011DW 900:13:50,000:05:58,00x
39527Táborský JiříSedlec 1976M 1400:13:51,000:05:59,00x
40738Holek AdamBoskovice 2017DM 1200:13:55,000:06:03,00x
41656Hebelková VanessaLudíkov 2007DW 1000:13:55,000:06:03,00x
42530Bednaříková AnnaRosice 2005W 600:13:57,000:06:05,00x
43845Patočka Kryštof--- 2015DM 1300:14:03,000:06:11,00x
44743Holková HedvikaBoskovice 1987W 700:14:06,000:06:14,00x
45523Janovský AlešLAZINOV 1993M 1500:14:07,000:06:15,00x
46640Fialová ElaBoskovice 2010DW 1100:14:07,000:06:15,00x
47742Hniličková VeronikaČerná Hora 1990W 800:14:16,000:06:24,00x
48588Hnilička JanAK Ludvika Daňka 2015DM 1400:14:16,000:06:24,00x
49492Kovařík Jakub--- 2012DM 1500:14:27,000:06:35,00x
50651Ševčíková BerenikaKnínice u Boskovic 2013DW 1200:14:37,000:06:45,00x
51998Bendová Kristýna--- 1998W 900:14:37,000:06:45,00x
52649Ševčík MilanKnínice u Boskovic 1979M 1600:14:37,000:06:45,00x
53521Mikulášková RomanaBoskovice 1980W 1000:14:42,000:06:50,00x
54514Kuzyk TarasBoskovice (Jihomoravský k 1981M 1700:14:45,000:06:53,00x
55737Bernard ŠimonElite Sport Boskovice 2012DM 1600:14:45,000:06:53,00x
56741Bernard MichalElite Sport Boskovice 1982M 1800:14:46,000:06:54,00x
57992Svoboda BedřichMladkov 2013DM 1700:14:46,000:06:54,00x
58991Večeřová EliškaKlub Biatlonu Prostějov 2014DW 1300:14:47,000:06:55,00x
59533Jun Lefflerová HelenaVíska u Chotěboře 1978W 1100:14:52,000:07:00,00x
60534Jun BenjaminVíska u Chotěboře 2014DM 1800:14:54,000:07:02,00x
61519Hanáková MarieOrel Vyškov 2014DW 1400:14:55,000:07:03,00x
62520Hanákova LibušeVyškov-Město 1982W 1200:14:55,000:07:03,00x
63528Dvořáček ZbyněkLetovice 1965M 1900:15:07,000:07:15,00x
64990Staňová ZdeňkaKlub Biatlonu Prostějov 1984W 1300:15:07,000:07:15,00x
65477Nováková AlenaAdamov 1982W 1400:15:08,000:07:16,00x
66502Krejčíková MagdalenaZastávka 1988W 1500:15:12,000:07:20,00x
67512Strachota AdamAK Kuzina Drnovice 2011DM 1900:15:13,000:07:21,00x
68644Talábová KristýnaBrno - Žebětín 1994W 1600:15:27,000:07:35,00x
69746Koníčková ŠárkaSenorady 151 1988W 1700:15:27,000:07:35,00x
70369Talába MarekBrno 1993M 2000:15:31,000:07:39,00x
71513Strachota DavidAK Kuzina Drnovice 2014DM 2000:16:01,000:08:09,00x
72754Leffler PavelVíska u Chotěboře 1955M 2100:16:01,000:08:09,00x
73511Strachota MarekAK Kuzina Drnovice 1976M 2200:16:02,000:08:10,00x
74840Baechová LeaDUCKTEAM Brno 1990W 1800:16:36,000:08:44,00x
75848Patočková Veronika--- 1981W 1900:16:36,000:08:44,00x
76654Mikulášková LenkaLysice 1985W 2000:16:41,000:08:49,00x
77839Šímová TimeaDUCKTEAM Brno 1991W 2100:16:41,000:08:49,00x
78139Špidlík OndřejBoskovice 1992M 2300:17:01,000:09:09,00x
79637Chlupová EliškaBoskovice 2012DW 1500:17:05,000:09:13,00x
80638Kratochvilová Anna AloisiLetovice 2011DW 1600:17:06,000:09:14,00x
81531Kučera RadekZFP Boskovice 1984M 2400:17:17,000:09:25,00x
82752Štarhová JanaLomnice 1992W 2200:17:18,000:09:26,00x
83535Korduliaková StelaZFP Boskovice 2001W 2300:17:55,000:10:03,00x
84515Adámková Sofi MiaJabloňany 2014DW 1700:18:51,000:10:59,00x
85508Adámková AdélaJabloňany (okres Blansko) 1992W 2400:18:53,000:11:01,00x
86509Komárek MatějJabloňany (okres Blansko) 2012DM 2100:18:57,000:11:05,00x
87516Skalská MichaelaBoskovice 1983W 2500:20:01,000:12:09,00x
88517Skalský LiborBoskovice 1981M 2500:20:02,000:12:10,00x
89518Smejkalová HelenaZFP Boskovice 1975W 2600:25:33,000:17:41,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:01.05.2024
Slunečno   Boskovické běhyTrať:1600 m
18°C   Katerogie: starší žákyně/ žáci14. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1797Lai AlexandreBiatlon Blansko2010M100:05:30,0040
2815Houda TomášDrahanský Sport2009M200:05:50,000:00:20,0036
3692Ondrušková EllenAC Moravská Slavia/ OBL002009W100:05:57,000:00:27,0040
4675Roudná MichaelaAtletický klub Ludvíka Da2010W200:06:39,000:01:09,0036
5810Dokonal LukášRozběháme Vyškovsko2010M300:07:44,000:02:14,00x
6603Rotreklová TaťánaBoskovice2010W300:09:44,000:04:14,0033


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:01.05.2024
Slunečno   Boskovické běhyTrať:800 m
18°C   Katerogie: mladší žákyně/ žáci14. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1715Kacetl RichardAK Blansko Dvorská2011M100:02:39,0040
2796Hruda PetrDrahanský sport team2011M200:02:45,000:00:06,0036
3625Šeránek ViktorSokolnice2012M300:02:45,000:00:06,00x
4678Lipenský Jan FrantišekKOB Konice2011M400:02:47,000:00:08,00x
5820Šafářová VeronikaBoskovice2011W100:02:50,000:00:11,0040
6825Volkmannová ElenaAO TJ Žďár nad Sáz.2012W200:02:54,000:00:15,00x
7635Ryšávková NelaElite Sport Boskovice2012W300:02:55,000:00:16,0036
8638Kratochvilová Anna AloisiLetovice2011W400:02:57,000:00:18,0033
9632Nečas VojtěchElite Sport Boskovice2012M500:02:58,000:00:19,0033
10841Nečas Jakub---2012M600:02:58,000:00:19,00x
11701Krenželoková EvaElite Sport2012W500:02:58,000:00:19,0031
12804Ježová VěraElite Sport Boskovice2012W600:03:03,000:00:24,0030
13706Chvátal ŠimonAC Moravský Krumlov2012M700:03:04,000:00:25,00x
14844Vaherová Jarina---2011W700:03:04,000:00:25,00x
15593Sedláčková MartinaAK Blansko Dvorská2012W800:03:06,000:00:27,0029
16843Zatloukalová Natálie---2011W900:03:06,000:00:27,00x
17617Procházková DianaAK Kyjov2012W1000:03:11,000:00:32,00x
18737Bernard ŠimonElite Sport Boskovice2012M800:03:13,000:00:34,0031
19795Pudíková SofieElite sport Boskovice2012W1100:03:14,000:00:35,0028
20637Chlupová EliškaBoskovice2012W1200:03:20,000:00:41,0027
21691Olivová MichaelaKnínice2012W1300:03:23,000:00:44,0026
22731Řezníček MartinaBreclav2012W1400:03:32,000:00:53,00x
23476Štěpánková VanesaBoskovice2011W1500:03:42,000:01:03,0025
24466Ptáček DanielBoskovice2012M900:03:43,000:01:04,0030
25717Katzmairová SofieBoskovice2012W1600:03:51,000:01:12,0024
26696Kotlan MaxmiliánKnínice 3302012M1000:03:54,000:01:15,0029
27788Kohout KarelBoskovice2012M1100:04:26,000:01:47,0028
28775Surý PetrRozběháme Vyškovsko2011M1200:04:29,000:01:50,00x
29782Kajfoš VojtěchBoskovice2012M1300:04:31,000:01:52,0027


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:01.05.2024
Slunečno   Boskovické běhyTrať:800 m
18°C   Katerogie: přípravka dívky/chlapci14. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1732Grénarová EliškaOlomouc2013W100:02:47,00x
2679Mazalová ElenELITE SPORT BOSKOVICE2013W200:02:57,000:00:10,0040
3639Vašíček JiříCP Team2013M100:02:57,000:00:10,00x
4728Šimonek JakubSK TROPS Brno2013M200:02:58,000:00:11,00x
5790Lvovská EvelinaTj Sokol Přísnotice2014W300:03:01,000:00:14,00x
6583Štébl JakubAha Vyškov/OBL0082013M300:03:07,000:00:20,0040
7582Novák AdamBoskovice2014M400:03:11,000:00:24,0036
8475Žilková TerezieBoskovice2014W400:03:12,000:00:25,0036
9986Frajt Josef---2014M500:03:14,000:00:27,00x
10483Poláčková KarolínaACT Lerak Blansko2013W500:03:14,000:00:27,0033
11770Málek LukášBohuňov2014M600:03:17,000:00:30,00x
12484Poláčková PavlínaACT Lerak Blansko2013W600:03:17,000:00:30,0031
13481Šír Luděk---2014M700:03:19,000:00:32,00x
14682Hříbal MatyášAUTECO BS Boskovice2014M800:03:20,000:00:33,0033
15596Pala OndřejBBK Blansko2013M900:03:20,000:00:33,0031
16803Karásek ViktorČerná Hora2014M1000:03:23,000:00:36,0030
17730Řezníček VeronikaBřeclav2014W700:03:23,000:00:36,00x
18827Barešová JasnaBoskovice2014W800:03:23,000:00:36,0030
19687Kejíková KarinBoskovice2014W900:03:24,000:00:37,0029
20713Dítě JakubŠtěchov2013M1100:03:26,000:00:39,0029
21829Šafářová VanesaElite Sport Boskovice2014W1000:03:28,000:00:41,0028
22563Přibyl DominikBoskovice2014M1200:03:29,000:00:42,0028
23519Hanáková MarieOrel Vyškov2014W1100:03:31,000:00:44,00x
24780Chodil JanBoskovice2013M1300:03:33,000:00:46,0027
25765Kamená ElenaKřetín2013W1200:03:36,000:00:49,0027
26660Navrátilová AdélaAK Blansko Dvorská2014W1300:03:36,000:00:49,0026
27846Maňásek David---2013M1400:03:37,000:00:50,00x
28620Beránková LucieBoskovice2013W1400:03:38,000:00:51,0025
29777Kuželová AnnaAK Ludvíka Daňka Blansko2014W1500:03:39,000:00:52,0024
30489Syrovátko Tomáš---2013M1500:03:39,000:00:52,00x
31849Navrátil Tadeáš---2014M1600:03:41,000:00:54,00x
32776Hyblová JohanaLetovice2013W1600:03:42,000:00:55,0023
33674Šenkýřová AmálieOlešnice2014W1700:03:42,000:00:55,0022
34553Jašková NatálieBoskovice2013W1800:03:43,000:00:56,0021
35589Dokoupil TobiášElite Sport2014M1700:03:43,000:00:56,0026
36703Kousalová KláraBoskovice2013W1900:03:44,000:00:57,0020
37697Kotlan NikolasKnínice 3302014M1800:03:45,000:00:58,0025
38792Fiolková AliceElite sport Boskovice2014W2000:03:48,000:01:01,0019
39545Kolářová NelaZFP Boskovice2014W2100:03:49,000:01:02,0018
40470Hartlová NelaSvitavy2013W2200:03:50,000:01:03,00x
41551Stříbrná Emma MarieBoskovice2014W2300:03:52,000:01:05,0017
42581Greus Silviaboskovice2013W2400:03:53,000:01:06,0016
43624Laštůvková KláraBoskovice2013W2500:03:54,000:01:07,0015
44993Plesková Sabina---2014W2600:03:57,000:01:10,00x
45789Černá DominikaBoskovice2014W2700:04:02,000:01:15,0014
46568Sedláček JakubBoskovice2013M1900:04:03,000:01:16,0024
47613Vykoukalová KristýnkaZFP Boskovice2013W2800:04:11,000:01:24,0013
48798Tichý ŠtěpánOkrouhlá2014M2000:04:17,000:01:30,0023
49787Kohout BrunoBoskovice2014M2100:04:34,000:01:47,0022
50673Dvořák LukášVanovice2013M2200:04:55,000:02:08,0021
51759Bartošková VanesaBoskovice2014W2900:11:01,000:08:14,0012


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:01.05.2024
Slunečno   Boskovické běhyTrať:200 m
18°C   Katerogie: Přípravka hoši II14. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1807Švancara MatyášBenešov 2016M100:00:40,00x
2761Bernard DenisElite Sport Boskovice 2015M200:00:40,000:00:00,00x
3794Glycký DanielBlansko 1 2015M300:00:41,000:00:01,00x
4757Konečný ŠtěpánBoskovice 2015M400:00:41,000:00:01,00x
5479Hejč JakubBoskovice 2016M500:00:42,000:00:02,00x
6683Klíč JakubBoskovice 2015M600:00:42,000:00:02,00x
7806Nedvěd MartinAK Ludvíka Daňka Blansko 2015M700:00:42,000:00:02,00x
8720Pilgr JanBoskovice 2016M800:00:42,000:00:02,00x
9826Mareš MaxAK Ludvíka Daňka 2016M900:00:43,000:00:03,00x
10689Baštinec MatyášBoskovice 2016M1000:00:44,000:00:04,00x
11721Sedlák ŠťěpánBoskovice 2015M1100:00:44,000:00:04,00x
12497Chlup BenjamínBoskovice 2015M1200:00:44,000:00:04,00x
13597Pala MartinVšesportík Boskovice 2016M1300:00:44,000:00:04,00x
14714Dítě Lukᚊtěchov 2016M1400:00:45,000:00:05,00x
15671Doležel JakubRačice 359 2016M1500:00:45,000:00:05,00x
16708Nepožitek PetrHorní Štěpánov 2016M1600:00:45,000:00:05,00x
17707Wilk TadeášBoskovice 2015M1700:00:45,000:00:05,00x
18510Farský MichaelSKMB lední hokej Boskovic 2015M1800:00:46,000:00:06,00x
19547Urbánek JanBlansko 2015M1900:00:46,000:00:06,00x
20686Pospíšil ŠimonDeštná 2016M2000:00:46,000:00:06,00x
21698Foral OndřejÚjezd u Boskovic 2015M2100:00:46,000:00:06,00x
22618Procházka EliášKyjov 2015M2200:00:46,000:00:06,00x
23588Hnilička JanAK Ludvika Daňka 2015M2300:00:47,000:00:07,00x
24494Dostál Teodor--- 2015M2400:00:48,000:00:08,00x
25774Mach PatrikDrahanský sport team 2016M2500:00:48,000:00:08,00x
26468Moravec VáclavBlansko 2016M2600:00:49,000:00:09,00x
27818Zouhar DanFenix Sport 2016M2700:00:49,000:00:09,00x
28727Kindermann OndřejBoskovice 2016M2800:00:50,000:00:10,00x
29791Fojt DominikBoskovice 2016M2900:00:50,000:00:10,00x
30584Hrazdil RobinBoskovice 2016M3000:00:50,000:00:10,00x
31823Kachlík OndřejBoskovice 2015M3100:00:51,000:00:11,00x
32726Perna FilipAC Moravský Krumlov 2016M3200:00:51,000:00:11,00x
33834Jelínek Tomáš--- 2015M3300:00:51,000:00:11,00x
34629Dvořák ŠtěpánVanovice 2015M3400:00:51,000:00:11,00x
35786Svozil JosefBoskovice 2016M3500:00:52,000:00:12,00x
36608Gerlich MatějBoskovice 2016M3600:00:52,000:00:12,00x
37619Ambroz MarekBoskovice 2016M3700:00:52,000:00:12,00x
38716Katzmair TobiasBoskovice 2016M3800:00:53,000:00:13,00x
39498Kazda DavidBlansko 2016M3900:00:53,000:00:13,00x
40633Přibyl MikulášLhota Rapotina 2016M4000:00:54,000:00:14,00x
41579Šebeček SebastiánBoskovice 2016M4100:00:55,000:00:15,00x
42723Slezák JakubBoskovice 2016M4200:00:55,000:00:15,00x
43665Jüthner VítBoskovice 2016M4300:00:55,000:00:15,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:01.05.2024
Slunečno   Boskovické běhyTrať:200 m
18°C   Katerogie: Přípravka dívky II14. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1824Volkmannová KvětaAO TJ Žďár nad Sáz. 2016W100:00:42,00x
2772Horáčková RozálieSK SPEED Brno, spolek 2016W200:00:43,000:00:01,00x
3667Dvořáčková RozálieBoskovice 2015W300:00:43,000:00:01,00x
4661Langová NatálieLetovice 2016W400:00:43,000:00:01,00x
5847Přibylová Valerie--- 2016W500:00:46,000:00:04,00x
6659Ambrožová AnetaBoskovice 2015W600:00:46,000:00:04,00x
7688Přikrylová EsterŽerůtky 2016W700:00:47,000:00:05,00x
8778Kuželová AliceAK Ludvíka Daňka Blansko 2016W800:00:48,000:00:06,00x
9606Včelařová VeronikaZFP Boskovice 2015W900:00:49,000:00:07,00x
10842Králová Barbora--- 2015W1000:00:49,000:00:07,00x
11490Syrovátková Klára--- 2015W1100:00:49,000:00:07,00x
12623Štrofová StelaBoskovice 2016W1200:00:50,000:00:08,00x
13529Prosecka JulieBrno 17 2015W1300:00:50,000:00:08,00x
14785Fajmonová MichaelaBoskovice 2016W1400:00:50,000:00:08,00x
15718Vašíčková BarboraCP Team 2016W1500:00:51,000:00:09,00x
16821Kratochvílová ApolenaAK Blansko Dvorská 2016W1600:00:51,000:00:09,00x
17558Mlatečková LauraBoskovice 2015W1700:00:51,000:00:09,00x
18783Marchfeldová DanielaBoskovice 2015W1800:00:52,000:00:10,00x
19695Patloková SáraAricoma 2016W1900:00:53,000:00:11,00x
20573Švecová NatálieSDH Voděrady 2015W2000:00:53,000:00:11,00x
21616Houdová JoliBoskovice 2016W2100:00:53,000:00:11,00x
22577Pevná GabrielaBoskovice 2015W2200:00:54,000:00:12,00x
23590Pečínková MarianaBoskovice 2015W2300:00:54,000:00:12,00x
24570Vechová DominikaBoskovice 2015W2400:00:55,000:00:13,00x
25580Zemánková JulieSvitávka 2015W2500:00:55,000:00:13,00x
26837Šindelková Eliška--- 2016W2600:00:55,000:00:13,00x
27542Pitnerová EmaVelen 2015W2700:00:56,000:00:14,00x
28566Šeránková EmaŠebetov 2016W2800:00:56,000:00:14,00x
29705Fuxa ŽofieBoskovice 2016W2900:00:56,000:00:14,00x
30822Ergin ArinBoskovice 2016W3000:00:56,000:00:14,00x
31575Husáková ValerieBoskovice 2015W3100:00:57,000:00:15,00x
32763Ždánská InaAUTO RZ 2015W3200:00:57,000:00:15,00x
33614Svobodová EstelBoskovice 2016W3300:00:57,000:00:15,00x
34680Nováková AdélaŽďárná 2015W3400:00:59,000:00:17,00x
35464Prokopová LauraBoskovice 2016W3500:00:59,000:00:17,00x
36493Dostálová Berenika--- 2016W3600:00:59,000:00:17,00x
37541Kozlová VeronikaValchov 2015W3700:01:00,000:00:18,00x
38621Cabáková NatálieBoskovice 2016W3800:01:00,000:00:18,00x
39838Mednová Aneta--- 2016W3900:01:00,000:00:18,00x
40663Doleželová NellaBoskovice 2016W4000:01:01,000:00:19,00x
41766Floková JulieKřetín 2016W4100:01:02,000:00:20,00x
42463Vaněrková RozálieBoskovice 2016W4200:01:04,000:00:22,00x
43781Chodilová JanaBoskovice 2015W4300:01:17,000:00:35,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:01.05.2024
Slunečno   Boskovické běhyTrať:150 m
18°C   Katerogie: Přípravka hoši I14. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1738Holek AdamBoskovice 2017M100:00:28,00x
2830Jelínek Jakub--- 2017M200:00:30,000:00:02,00x
3474Švec MichalBlansko 2017M300:00:30,000:00:02,00x
4670Hegedüš TomášBoskovice 2017M400:00:31,000:00:03,00x
5704Kousal JakubBoskovice 2017M500:00:31,000:00:03,00x
6626Šeránek MarekSokolnice 2017M600:00:31,000:00:03,00x
7828Vaníček VítekAK Olomouc 2017M700:00:32,000:00:04,00x
8793Žižka FrantišekBoskovice 2017M800:00:32,000:00:04,00x
9672Theuer MatějŠebetov 2017M900:00:32,000:00:04,00x
10560Prchal PřemyslBiskupice 2018M1000:00:32,000:00:04,00x
11602Pavlačka TadeášBrno 2017M1100:00:33,000:00:05,00x
12758Vermouzek MarekBoskovice 2017M1200:00:34,000:00:06,00x
13684Klíč VojtěchBoskovice 2017M1300:00:34,000:00:06,00x
14719Wendl AlexBoskovice 2017M1400:00:34,000:00:06,00x
15564Přibyl JakubBoskovice 2017M1500:00:35,000:00:07,00x
16813Regueyra SebastianBrno 2017M1600:00:35,000:00:07,00x
17819Zouhar MaxFenix Sport 2018M1700:00:35,000:00:07,00x
18802Jakubec MatyášBoskovice 2017M1800:00:35,000:00:07,00x
19572Švec PavelSDH Voděrady 2017M1900:00:35,000:00:07,00x
20473Hasoň JanBoskovice 2017M2000:00:36,000:00:08,00x
21562Farský PetrSKMB lední hokej Boskovic 2018M2100:00:36,000:00:08,00x
22784Fajmon SebastianBoskovice 2017M2200:00:36,000:00:08,00x
23595Fadrný DavidLetovice 2017M2300:00:36,000:00:08,00x
24709Nepožitek OndraHorní Štěpánov 2017M2400:00:36,000:00:08,00x
25669Toman VojtěchBoskovice 2017M2500:00:37,000:00:09,00x
26800Drexler LukášDoubravice nad Svitavou 2017M2600:00:37,000:00:09,00x
27630Soldán ŠimonBoskovice 2017M2700:00:37,000:00:09,00x
28548Urbánek JakubBlansko 2018M2800:00:37,000:00:09,00x
29805Nedvěd OndřejAK Ludvíka Daňka Blansko 2017M2900:00:37,000:00:09,00x
30760Kouřil AntonínDoubravice nad Svitavou 2017M3000:00:38,000:00:10,00x
31480Šmíd JakubBoskovice 2018M3100:00:39,000:00:11,00x
32799Staníček AntonínBoskovice 2017M3200:00:39,000:00:11,00x
33565Zouhar HynekBoskovice 2017M3300:00:39,000:00:11,00x
34677Suchý SebastianLetovice 2018M3400:00:40,000:00:12,00x
35550Stříbrný TomášBoskovice 2017M3500:00:40,000:00:12,00x
36764Hnilička MiroslavČerná Hora 2018M3600:00:40,000:00:12,00x
37559Adámek Christian TinoJabloňany (okres Blansko) 2017M3700:00:42,000:00:14,00x
38662Lang DavidLetovice 2018M3800:00:42,000:00:14,00x
39600Otevřel MartinČeladná 2018M3900:00:44,000:00:16,00x
40486Sedlák OndřejBoskovice 2018M4000:00:44,000:00:16,00x
41668Dvořáček JosefTJ Rytmus Boskovice 2018M4100:00:44,000:00:16,00x
42571Šafránek MarekBoskovice 2018M4200:00:47,000:00:19,00x
43762Staněk MichalBoskovice 2018M4300:00:48,000:00:20,00x
44485Musil MarekBoskovice 2017M4400:00:48,000:00:20,00x
45605Cikánek PetrTJ Rytmus 2018M4500:00:49,000:00:21,00x
46569Kuběna JanBoskovice 2018M4600:00:51,000:00:23,00x
47611Jurčiak MatějBoskovice 2018M4700:00:51,000:00:23,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:01.05.2024
Slunečno   Boskovické běhyTrať:150 m
18°C   Katerogie: Přípravka dívky I14. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1767Šimečková AliceAtletický klub Ludvíka Da 2017W100:00:32,00x
2816Svánovská NatálieAK Ludvíka Daňka Blansko 2017W200:00:32,000:00:00,00x
3555Konopacova BeataBoskovice 2017W300:00:33,000:00:01,00x
4734Tajovská EmaBoskovice 2017W400:00:34,000:00:02,00x
5690Michálková DorotaBoskovice 2017W500:00:34,000:00:02,00x
6685Ambrožová ŠarlotaBoskovice 2017W600:00:35,000:00:03,00x
7771Málková EmílieBohuňov 2017W700:00:35,000:00:03,00x
8552Ježova VeronikaBoskovice 2017W800:00:35,000:00:03,00x
9543Pitnerová RadkaVelen 2017W900:00:36,000:00:04,00x
10599Petrová NelaBoskovice 2017W1000:00:36,000:00:04,00x
11768Pánková TerezieBoskovice 2017W1100:00:37,000:00:05,00x
12574Vadlejchová ElenBrno 2018W1200:00:37,000:00:05,00x
13576Husáková AnitaBoskovice 2018W1300:00:37,000:00:05,00x
14567Černá JulieTJ RYTMUS BOSKOVICE 2018W1400:00:37,000:00:05,00x
15609Fialová NikolaBoskovice 2018W1500:00:38,000:00:06,00x
16610Přibylová JolanaBoskovice 2017W1600:00:38,000:00:06,00x
17487Vodáková Amálie--- 2017W1700:00:38,000:00:06,00x
18700Dvořáková MarianaAUTECO BS 2017W1800:00:38,000:00:06,00x
19634Bohatcová HermínaBoskovice 2017W1900:00:39,000:00:07,00x
20495Chlupová Amálie--- 2017W2000:00:39,000:00:07,00x
21601Kropáčová AliceBoskovice 2017W2100:00:39,000:00:07,00x
22801Karásková DanielaČerná Hora 2018W2200:00:39,000:00:07,00x
23664Doleželová SofieBoskovice 2018W2300:00:39,000:00:07,00x
24666Ledvinová BarboraBílovice nad Svitavou 2018W2400:00:40,000:00:08,00x
25724Procházková Rozáliexxx 2018W2500:00:40,000:00:08,00x
26676Navrátilová EmilyBoskovice 2018W2600:00:40,000:00:08,00x
27496Skřenková Natálie--- 2018W2700:00:40,000:00:08,00x
28607Včelařová KateřinaZFP Boskovice 2018W2800:00:41,000:00:09,00x
29712Kindermannová TerezieBoskovice 2018W2900:00:41,000:00:09,00x
30808Švancarová TerezaBenešov 2018W3000:00:41,000:00:09,00x
31812Bolechová ZojaDuck Team Brno 2017W3100:00:41,000:00:09,00x
32809Švancarová DenisaBenešov 2018W3200:00:41,000:00:09,00x
33592Kejíková ErikaBoskovice 2018W3300:00:42,000:00:10,00x
34831Jágrová TerezaBrno 2017W3400:00:43,000:00:11,00x
35694Pačínková TerezaTJ Rytmus Boskovice2018W3500:00:43,000:00:11,00x
36546Jakubcova NelaBoskovice 2017W3600:00:43,000:00:11,00x
37769Komárková BarboraBoskovice 2018W3700:00:44,000:00:12,00x
38561Krausová MarieBoskovice 2017W3800:00:44,000:00:12,00x
39693Pačínková RozálieTJ Rytmus Boskovice 2018W3900:00:45,000:00:13,00x
40699Talábová EmilyBrno 2018W4000:00:45,000:00:13,00x
41612Vykoukalová TerezaZFP Boskovice 2017W4100:00:46,000:00:14,00x
42359Kolářová ZuzanaBoskovice 2018W4200:00:46,000:00:14,00x
43500Bártová AlenBoskovice 2017W4300:00:48,000:00:16,00x
44817Zemánková ZdeňkaBoskovice 2018W4400:00:48,000:00:16,00x
45578Pevná AndreaBoskovice 2018W4500:00:49,000:00:17,00x
www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-24  /  Tisk:19.07.2024
© Malin 2015-24