O kresníB ěžeckáL iga  2024
Další tři závody do pololetí

Další tři závody do pololetí

Blansko, Sloup, Lomnice u Tišnova. Pololetní program Okresní...

Šest závodů za 26 dnů

Šest závodů za 26 dnů

V květnu a začátkem června si seriál OBL připravil pro...

Nadupaný běžecký víkend na tratích OBL

Nadupaný běžecký víkend na tratích OBL

23. května 2024 Doubravice, Ostrov. Na první červnový víkend...

Nejkrásnější trať v OBL

Nejkrásnější trať v OBL

Skalní mlýn, Macocha.  Již na úterý 21. května je...

Lesempolem za tvarůžkem

Lesempolem za tvarůžkem

Vytrvalostními běžci oblíbený ultra podnik Borák konaný...

  • Další tři závody do pololetí

  • Šest závodů za 26 dnů

  • Nadupaný běžecký víkend na tratích OBL

  • Nejkrásnější trať v OBL

  • Lesempolem za tvarůžkem

Výsledky závodu:


 Zpět 



Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2024
Polojasno   Běh Černou HorouTrať:9200 m
14°C   Katerogie: 9200 m64. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1333Vašíček MichalKunštát/1991M100:34:11,0080
2121Požár BorekČerná Hora2000M200:34:19,000:00:08,0076
369Ondráček PetrSK Petrovice / Petrovice1988M300:34:48,000:00:37,0073
42Bebej RadekOlešná1983MV1100:35:00,000:00:49,0071
572Ondruška VladimírHuff & Puff Squad / OBL004 / Drásov1976MV1200:36:24,000:02:13,0070
6358Skoták PavelBlansko//1972MV2100:36:32,000:02:21,0069
771Ondruška JanHuff & Puff Squad / OBL005 / Drásov2004M400:37:18,000:03:07,0068
885Ryba LukášLipůvka1979MV1300:37:34,000:03:23,0067
937Karlík PetrTT-Ski ASK Blansko / Blansko1982MV1400:37:40,000:03:29,0066
10220Pohanka MartinAC Track & Field Brno / OBL0131973MV2200:37:51,000:03:40,0065
1117Hančl RomanFénix sport Blansko / Tišnov1988M500:38:02,000:03:51,0064
1296Šperka MartinMinerva Boskovice / Boskovice1970MV2300:38:36,000:04:25,0063
13346Jančík TomášElite sport Boskovice1972MV2400:39:03,000:04:52,0062
1487Rys JanBlansko1985M600:39:12,000:05:01,0061
1510Buš OndřejRáječko1985M700:39:17,000:05:06,0060
16367Tihon KarelBořitov1984MV1500:39:43,000:05:32,0059
17376Krátký PavelFenix Sport Olomučany1974MV2500:40:00,000:05:49,0058
189Buš JiříRájec-Jestřebí1994M800:40:39,000:06:28,0057
19377Škvařil JanBlansko1973MV2600:41:03,000:06:52,0056
20112Laník FrantišekLysice1990M900:41:08,000:06:57,0055
21362Macura JanHorizont Kola Novák Blansko1972MV2700:41:46,000:07:35,0054
22210Karásek AntonínMerisimo1982MV1600:42:01,000:07:50,00x
23378Bělohlávek JiříFénix Sport Blansko1984MV1700:42:06,000:07:55,0053
24373Novák ZdeněkHorizont Kola Novák Blansko/1961MV3100:42:07,000:07:56,0052
25380Kalaš RudolfBoskovice/Boskovice1971MV2800:42:29,000:08:18,0051
26357Pribyl MartinFast and light1987M1000:42:34,000:08:23,0050
27370Tatíček AlešBrťov-Jeneč1984MV1800:42:45,000:08:34,0049
2843Kozánek PetrSolidvision 3DSCAN1989M1100:43:03,000:08:52,00x
29374Motl VojtěchBlansko1983MV1900:43:05,000:08:54,0048
30342Prošek LukášVyškov1974MV2900:43:12,000:09:01,00x
31382Kunc JakubBlansko1989M1200:43:14,000:09:03,0047
32126Vašek TomášLeraK Blansko1982MV11000:43:32,000:09:21,0046
3386Rybář PavelSuchdol1980MV11100:43:41,000:09:30,0045
34371Hudec PetrBlansko1984MV11200:43:51,000:09:40,0044
3528Huťka JiříOBL003 / Brno Řečkovice1991M1300:43:51,000:09:40,0043
3663Michlíček JiříŠošůvka1995M1400:44:04,000:09:53,0042
3720Hegr JiříŠošůvka1977MV11300:44:25,000:10:14,0041
38345Horňák MarekKlučov1993M1500:45:11,000:11:00,00x
39366Šmerda MartinRájec Jestřebí1976MV11400:45:46,000:11:35,0040
40379Bednář ZbyněkJamné / Tišnov1973MV21000:45:53,000:11:42,00x
4174Paděra PetrBlansko1989M1600:45:56,000:11:45,0039
42363Bubeník RadekČerná Hora1974MV21100:46:42,000:12:31,0038
43383Matěna VladimírBlansko/VZS Blansko/1959MV3200:47:08,000:12:57,0037
44365Pařízek JaroslavKozárov1979MV11500:47:38,000:13:27,0036
45348Svoboda PavelTJ Sloup1955MV3300:49:12,000:15:01,0035
46347Procházka PavelDrnovice1971MV21200:49:49,000:15:38,00x
47359Šamonil PetrRájec - Jestřebí/1962MV3400:50:18,000:16:07,0034
48360Doležel IvoČerná Hora1986M1700:50:55,000:16:44,0033
49108Blažek RomanKunštát1981MV11600:51:00,000:16:49,0032
503Blažek MichalČerná Hora1983MV11700:51:28,000:17:17,0031
51364Mokrý JanČerná Hora1966MV21300:51:30,000:17:19,0030
5252Landa JaroslavMinerva Boskovice / Boskovice1957MV3500:52:32,000:18:21,0029
53356Feifer LadislavLomnice/1963MV3600:54:10,000:19:59,00x
54241Výtisk JiříČerná Hora1989M1800:56:50,000:22:39,0028
55372Daněk MilanHorizont Kola Novák Blansko/1962MV3701:01:48,000:27:37,0027
56381Dražan LiborKuničky//1960MV3801:27:09,000:52:58,0026
DNF44Krajíček JanBobani / Brno1991M-DNFx


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2024
Polojasno   Běh Černou HorouTrať:4600 m
14°C   Katerogie: 4600 m64. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
125Holík StanislavOrel Bořitov2006J100:19:09,0040
214Fojt MarekRájec-Jestřebí2006J200:19:10,000:00:01,0036
3343Pelíšek JaromírBiatlon Blansko2006J300:19:43,000:00:34,0033
46Bradáčová NikolaACT Lerak Blansko / Šebrov2007Jky100:20:00,000:00:51,0040
5353Kuběna LukášAK Ludvíka Daňka2006J400:21:25,000:02:16,0031
6361Nováková VandaRunning Zone1988Ž100:21:26,000:02:17,00x
7368Žáčková EvaČerná Hora1994Ž200:21:35,000:02:26,0040
8102Trundová MonikaBoskovice1990Ž300:21:41,000:02:32,0036
947Kuběnová PetraFast and light / Blansko1987Ž400:21:59,000:02:50,0033
1064Mikšovská TerezaFast & light / Blansko 11983ŽV1100:22:05,000:02:56,0031
11214Kolářová KateřinaBlansko1985Ž500:22:32,000:03:23,0030
1251Lai RenataASK Blansko rychlobruslení1982ŽV1200:22:53,000:03:44,0029
13344Hyblerová BarboraKlučov1993Ž600:23:11,000:04:02,00x
14240Bílá PetraČerná Hora1987Ž700:25:35,000:06:26,0028
15246Němcová MonikaRašov1991Ž800:26:13,000:07:04,00x
1694Šimonová BarboraSK Tricyklochlubna Žďár nad Sázav...1987Ž900:27:06,000:07:57,00x
17250Štrofová AnetaČerná Hora1989Ž1000:27:46,000:08:37,0027
18110Haraštová LindaBobani / Brno1994Ž1100:28:01,000:08:52,00x
19199Hnilička JanAK LUDVIKA DAŇKA BLANSKO / Žernovník2015100:28:43,000:09:34,00-
2024Hniličková VeronikaŽernovník1990Ž1200:28:43,000:09:34,0026
2189Šamonilová EvaAdamov1979ŽV1300:29:00,000:09:51,0025
2293Sikorová MartinaRájec1984ŽV1400:29:32,000:10:23,0024
2332Juráňová LenkaPozořice / Pozořice1968ŽV2100:32:34,000:13:25,00x
24354Kozlová HanaPodolí1973ŽV2200:36:32,000:17:23,0023
25355Boháček PetraÚjezd u Boskovic1975ŽV1500:36:32,000:17:23,0022


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2024
Polojasno   Běh Černou HorouTrať:2300 m
14°C   Katerogie: Starší žáci64. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1219Pohanka TomášAK Kuřim / OBL0142009ŽciS100:08:24,0040
2237Chaloupka KryštofSK SKOL Brno2009ŽciS200:08:44,000:00:20,00x
3111Lai AlexandreBiatlon Blansko2010ŽciS300:08:58,000:00:34,0036
4198Ellinger ŠimonAK Ludvíka Daňka Blansko / Blansko2009ŽciS400:09:11,000:00:47,0033
5352Kuběna MilošBlansko/AKLD Blansko2009ŽciS500:09:29,000:01:05,0031
6175Bílý MartinČerná Hora2010ŽciS600:09:29,000:01:05,0030
716Gábr LukášČerná Hora2009ŽciS700:17:49,000:09:25,0029
87Burian MichalČerná Hora2009ŽciS800:17:49,000:09:25,0028


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2024
Polojasno   Běh Černou HorouTrať:1700 m
14°C   Katerogie: Starší žákyně64. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
173Ondrušková EllenAC Moravská Slavia Brno / Obl0062009ŽkyS100:06:46,0040
25Bradáčová AnetaACT Lerak Blansko / Šebrov2010ŽkyS200:07:16,000:00:30,0036
327Horská NikolFénix Sport Blansko / Vavřinec2010ŽkyS300:07:18,000:00:32,0033
4340Machová EsterČerná Hora2010ŽkyS400:08:00,000:01:14,0031
5248Zamazalová EliškaAK LD Blansko2009ŽkyS500:08:22,000:01:36,0030
6341Machová AnnaČerná Hora2009ŽkyS600:09:50,000:03:04,0029
7247Fantová AlžbětaZŠ Černá Hora2010ŽkyS700:09:50,000:03:04,0028
8350Gábrová MagdalenaZŠ Černá Hora2010ŽkyS800:12:17,000:05:31,0027


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2024
Polojasno   Běh Černou HorouTrať:1000 m
14°C   Katerogie: Mladší žákyně64. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1238Chaloupková RenataSK SKOL Brno2011ŽkyM100:03:48,00x
2239Chaloupková MartinaSK SKOL Brno2012ŽkyM200:03:56,000:00:08,00x
3245Sedláčková BeataAK Dvorska Blansko2012ŽkyM300:04:09,000:00:21,0040
492Sedláčková MartinaAK Dvorská Blansko / Blansko2012ŽkyM400:04:10,000:00:22,0036
5191Sochatzi NatálieČerná Hora2011ŽkyM500:04:11,000:00:23,0033
6242Kuběnová KarolínaAK Ludvíka Daňka2011ŽkyM600:04:15,000:00:27,0031
7243Hlaváčková MarkétaAK Ludvíka Daňka Blansko2012ŽkyM700:04:33,000:00:45,0030
8231Novotná SimonaZŠ Černá Hora2012ŽkyM800:05:10,000:01:22,0029
9178Horáčková AnnaČerná Hora2012ŽkyM900:05:10,000:01:22,0028


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2024
Polojasno   Běh Černou HorouTrať:1000 m
14°C   Katerogie: Mladší žáci64. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1218Pohanka DanAK Kuřim / OBL0152012ŽciM100:03:24,0040
233Kacetl RichardAK Blansko Dvorská2011ŽciM200:03:34,000:00:10,0036
3109Burian ŠtěpánSKOL Brno / Brno2012ŽciM300:03:45,000:00:21,00x
4249Holík VáclavOREL Bořitov2012ŽciM400:03:45,000:00:21,0033
5213Kolář RadovanBiatlon Blansko2011ŽciM500:03:46,000:00:22,0031
629Jakubec VojtaAK Ludvíka Danka Blansko / Blansko2011ŽciM600:03:47,000:00:23,0030
791Sáňka JakubAK Ludvíka Daňka Blansko2011ŽciM700:03:56,000:00:32,0029
8118Reich RobinBiatlon Blansko2011ŽciM800:04:03,000:00:39,0028
9168Novotný JanČerná Hora2012ŽciM900:04:10,000:00:46,0027
10244Blažek VítZŠ Černá Hora2012ŽciM1000:04:13,000:00:49,0026


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2024
Polojasno   Běh Černou HorouTrať:850 m
14°C   Katerogie: Nejmladší žákyně64. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
140Kotlánová EmaAK Blansko Dvorská / Blansko2013ŽkyNej100:03:23,0040
260Mazalová ElenElite Sport Boskovice / Boskovice2013ŽkyNej200:03:28,000:00:05,0036
346Kratochvílová DanielaAK BLANSKO DVORSKÁ / Blansko2014ŽkyNej300:03:32,000:00:09,0033
4127Hanáková IvaČerná Hora2013ŽkyNej400:03:33,000:00:10,0031
5120Machalová EliškaSK Skol Brno2014ŽkyNej500:03:47,000:00:24,00x
6167Hrozková AnetaBučovice2013ŽkyNej600:03:50,000:00:27,00x
765Navrátilová AdélaAK Blansko Dvorská2014ŽkyNej700:03:56,000:00:33,0030
834Kacetlová SimonaAK Blansko Dvorská2014ŽkyNej800:04:07,000:00:44,0029
949Kuželová AnnaAK Ludvíka Daňka / Adamov2014ŽkyNej900:04:07,000:00:44,0028
10151Boháčová SofieČerná Hora2013ŽkyNej1000:04:39,000:01:16,0027
11232Vrbková MarianaZŠ Černá Hora2013ŽkyNej1100:04:45,000:01:22,0026


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2024
Polojasno   Běh Černou HorouTrať:850 m
14°C   Katerogie: Nejmladší žáci64. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
168Novák RichardRunning Zone Brno / Brno2013ŽciNej100:03:10,00x
2234Buš PatrikAK Blansko Dvorská/2013ŽciNej200:03:13,000:00:03,0040
3186Vašíček JiříCP Team2013ŽciNej300:03:14,000:00:04,00x
497Štěpán MichalBohuňov2014ŽciNej400:03:38,000:00:28,00x
5209Karásek ViktorMerisimo2014ŽciNej500:03:39,000:00:29,00x
656Málek LukášBohuňov2014ŽciNej600:03:42,000:00:32,00x
7128Hanák JíříČerná Hora2014ŽciNej700:03:44,000:00:34,0036
81Akimov Danyil2013ŽciNej800:03:49,000:00:39,00x
9212Kolář LubomírACT Lerak2014ŽciNej900:03:53,000:00:43,0033
10130Joch JonášHluboké2013ŽciNej1000:04:04,000:00:54,00x
11230Hanulík LukášČerná Hora2013ŽciNej1100:04:32,000:01:22,0031


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2024
Polojasno   Běh Černou HorouTrať:600 m
14°C   Katerogie: Žákyně I64. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1135Bílková ŠtěpánkaČerná Hora2015ŽkyI100:02:08,00x
290Šamonilová RiaBiatlon Blansko / Adamov2015ŽkyI200:02:17,000:00:09,00x
326Horová NatálieAtletika Jihlava / Jihlava2015ŽkyI300:02:20,000:00:12,00x
4235Králová BarboraAK Blansko Dvorská2015ŽkyI400:02:21,000:00:13,00x
5226Kuběnová NikolAK Ludvíka Daňka Blansko2015ŽkyI500:02:23,000:00:15,00x
6236Jakubcová TerezaRájec-Jestřebí2015ŽkyI600:02:37,000:00:29,00x
7204Palowska HedvikaOlomučany2015ŽkyI700:02:45,000:00:37,00x
882Řehořová VeronikaIvančice2015ŽkyI800:02:55,000:00:47,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2024
Polojasno   Běh Černou HorouTrať:600 m
14°C   Katerogie: Žáci I64. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1117Bílek TobiášHasiči Černá Hora / Hasiči Čern...2015ŽciI100:01:59,00x
211Chovanec TomášAKLD Blansko / Blansko2015ŽciI200:02:04,000:00:05,00x
3115Nedvěd MartinBlansko/AK Ludvíka Daňka2015ŽciI300:02:04,000:00:05,00x
4149Hrozek MikulášBučovice2015ŽciI400:02:11,000:00:12,00x
5233Bernard DenisElite Sport Boskovice2015ŽciI500:02:15,000:00:16,00x
622Hnilička JanAK LUDVIKA DAŇKA BLANSKO / Žernovník2015ŽciI600:02:17,000:00:18,00x
715Foral OndřejSkalice Nad Svitavou2015ŽciI700:02:18,000:00:19,00x
8125Vašek ŠtěpánLeraK Blansko2015ŽciI800:02:24,000:00:25,00x
9176Štěpánek JanFK Blansko2015ŽciI900:02:25,000:00:26,00x
1041Kouřil OskarPRIME sport expert / Šumperk2015ŽciI1000:02:28,000:00:29,00x
11208Doležal MarekBrno2015ŽciI1100:02:46,000:00:47,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2024
Polojasno   Běh Černou HorouTrať:300 m
14°C   Katerogie: Žákyně II64. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1182Langová NatálieLetovice / Letovice2016ŽkyII100:00:58,00x
2228Kraváčková TaťánaAK Blansko Dvorská2016ŽkyII200:01:01,000:00:03,00x
319Harper EleanorAKLD Blansko / Blansko2016ŽkyII300:01:05,000:00:07,00x
423Hofírková ZuzanaŽernovník2016ŽkyII400:01:08,000:00:10,00x
545Kratochvílová ApolenaAK Blansko Dvorská / Blansko2016ŽkyII500:01:08,000:00:10,00x
6119Reichová ZaraČerná Hora2016ŽkyII600:01:09,000:00:11,00x
748Kuželová AliceAK Ludvíka Daňka / Adamov2016ŽkyII700:01:09,000:00:11,00x
8165Majská ZuzanaSK Meteor2016ŽkyII800:01:12,000:00:14,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2024
Polojasno   Běh Černou HorouTrať:300 m
14°C   Katerogie: Žáci II64. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
180Pospíšil ŠimonDeštná2016ŽciII100:00:57,00x
2103Velíšek ViktorAKLD Blansko / Blansko2016ŽciII200:00:59,000:00:02,00x
3141Zouhar DanFénix Sport Blansko2016ŽciII300:01:00,000:00:03,00x
4134Buš FilipBlansko/AK Blansko Dvorská2016ŽciII400:01:00,000:00:03,00x
5192Sochatzi RafaelDěti z aleje2016ŽciII500:01:02,000:00:05,00x
630Jokl ŠtěpánSK Svratka2016ŽciII600:01:06,000:00:09,00x
798Střecha KryšpínIvančice2016ŽciII700:01:06,000:00:09,00x
8122Machala SamuelSK Skol Brnoo2016ŽciII800:01:07,000:00:10,00x
9164Botoněk AdamČerná Hora2016ŽciII900:01:08,000:00:11,00x
10211Kolář VáclavACT Lerak2016ŽciII1000:01:12,000:00:15,00x
11154Krýsl JaroslavČerná Hora2016ŽciII1100:01:13,000:00:16,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2024
Polojasno   Běh Černou HorouTrať:100 m
14°C   Katerogie: Dívky 201764. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1229Šimečková AliceAK Ludvíka Daňka Blansko2017D2017100:00:20,00x
2100Svánovská NatálieAK Ludvíka Daňka Blansko / Blansko2017D2017200:00:20,000:00:00,00x
3147Kopřivová AnabelAK Ludvíka Daňka2017D2017300:00:21,000:00:01,00x
4156Jakubcová ViktorieAK Ludvíka Daňka Blansko2017D2017400:00:21,000:00:01,00x
5144Cupalová AnetaBlansko/2017D2017500:00:21,000:00:01,00x
6124Vašková AnnaLeraK Blansko2017D2017600:00:21,000:00:01,00x
7171Koláčková EllaBořitov2017D2017700:00:21,000:00:01,00x
8145Pražanová VanesaČerná Hora2017D2017800:00:22,000:00:02,00x
9142Repková NatálieLubě2017D2017900:00:22,000:00:02,00x
10200Strnadová NikolPura Vida / Černá Hora2017D20171000:00:22,000:00:02,00x
1157Málková EmílieBohuňov2017D20171100:00:22,000:00:02,00x
1288Šamonilová BroňaBiatlon Blansko / Adamov2017D20171200:00:23,000:00:03,00x
13138Antonínová JulieČerná Hora2017D20171300:00:24,000:00:04,00x
14205Janíčková NinaAK Ludvíka Daňka Blansko2017D20171400:00:25,000:00:05,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2024
Polojasno   Běh Černou HorouTrať:100 m
14°C   Katerogie: Hoši 201764. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1162Švec MichalAK Ludvíka Daňka2017H2017100:00:19,00x
2183Černý VáclavBrno2017H2017200:00:20,000:00:01,00x
3177Horáček JakubČerná Hora2017H2017300:00:20,000:00:01,00x
4159Bajer JosefČerná Hora2017H2017400:00:21,000:00:02,00x
5157Jakubec TadeášBlansko2017H2017500:00:23,000:00:04,00x
6133Joch MilošHluboké2017H2017600:00:23,000:00:04,00x
7136Krejčí VáclavSK Černá Hora2017H2017700:00:24,000:00:05,00x
8139Kloupar MikulášČerná Hora2017H2017800:00:24,000:00:05,00x
9174Bílý MarekČerná Hora2017H2017900:00:24,000:00:05,00x
10116Nedvěd OndřejBlansko/AK Ludvíka Daňka2017H20171000:00:25,000:00:06,00x
11189Souš TobiášČerná Hora2017H20171100:00:26,000:00:07,00x
12203Palowski RadimAK Ludvíka Daňka Blansko2017H20171200:00:26,000:00:07,00x
1375Penc KarelNovis TEAM2017H20171300:00:27,000:00:08,00x
14131Přibyl JiříRosice u Brna2017H20171400:00:27,000:00:08,00x
15184Černý FrantišekBrno2017H20171500:00:29,000:00:10,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2024
Polojasno   Běh Černou HorouTrať:100 m
14°C   Katerogie: Dívky 201864. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
136Kalinová JasmínaVSK Univerzita Brno / Brno2018D2018100:00:21,00x
2207Karásková DanielaMerisimo / Černá Hora2018D2018200:00:23,000:00:02,00x
395Skutková YlvaLelekovice2018D2018300:00:25,000:00:04,00x
4194Fajtlová SabinaTišnov2018D2018400:00:25,000:00:04,00x
5215Virdzeková EvelínaČerná Hora2018D2018500:00:26,000:00:05,00x
6146Májská BětkaSK Meteor2018D2018600:00:26,000:00:05,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2024
Polojasno   Běh Černou HorouTrať:100 m
14°C   Katerogie: Hoši 201864. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1152Boháč TobiasČerná Hora2018H2018100:00:20,00x
2201Štěpánek DavidFK Blansko2018H2018200:00:21,000:00:01,00x
3140Zouhar MaxFénix Sport Blansko2018H2018300:00:22,000:00:02,00x
4225Slaměník RostislavBlansko2018H2018400:00:22,000:00:02,00x
5101Svěrák DanielFenix Blansko / Kuničky2018H2018500:00:23,000:00:03,00x
6107Zvěřina ErikČerná Hora2018H2018600:00:23,000:00:03,00x
7158Rech MatějSportík Blansko / Blansko2018H2018700:00:23,000:00:03,00x
853Lang DavidLetovice / Letovice2018H2018800:00:24,000:00:04,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2024
Polojasno   Běh Černou HorouTrať:50 m
14°C   Katerogie: Dívky64. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
162Mckibbin LillyKunštát2020D1x
276Pencová MagdalenaNovis TEAM / Brno2020D2x
3160Bajerová JulieČerná Hora2020D3x
4163Botoňková AnetaČerná Hora2020D4x
5190Křížová ErikaRájec-Jestřebí2020D5x
6153Proksová IsabelaČerná Hora2020D6x
7173Břoušková JasminAK Ludvíka Daňka Blansko2021D7x
8217Stejskalová LunaVyškov2021D8x
9197Lejsková EmaRájec2021D9x
10180Bačíková DorotaBlansko2021D10x
11166Jakubcová AnnaČerná Hora2021D11x
12181Krislová JulieČerná Hora2021D12x
13227Malá AnnaRašov2020D13x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2024
Polojasno   Běh Černou HorouTrať:50 m
14°C   Katerogie: Hoši64. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
135Kalina FabiánVSK Univerzita Brno / Brno2020H1x
2193Kopřiva JakubČerná Hora2020H2x
358Mánek ChristianBlansko2022H3x
467Nikulenkov LadislavŠlapanice2020H4x
579Poděbradský EliášSpešov2020H5x
6148Hrůza TobiášZnojmo2020H6x
7195Šebek OliverČerná Hora2021H7x
8185Vondráček MikolášSvitavy2022H8x
9104Vrtílka JindřichAtletický klub Blansko Dvorská2021H9x
10129Hanák JakubČerná Hora2020H10x
11172Sedláček VojtěchŽernovník2021H11x
12106Zachoval MatějJabloňany2022H12x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2024
Polojasno   Běh Černou HorouTrať:50 m
14°C   Katerogie: Dívky 201964. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1105Vrtílková OlaAtletický klub Blansko Dvorská2019D20191x
259Mánková ViktorieSportík Blansko / Blansko2019D20192x
3123Vašková AgátaLeraK Blansko2019D20193x
499Svánovská MartinaAK Ludvíka Daňka Blansko / Blansko2019D20194x
5143Žáčková NelaČerná Hora2019D20195x
6150Kupková LillienČerná Hora2019D20196x
7137Klouparová JasmínaČerná Hora2019D20197x
8132Přibylová AnnaRosice u Brna2019D20198x
9170Čípková AdélaČerná Hora2019D20199x
10196Šebková IsabellaČerná Hora2019D201910x
1161Mckibbin EllieKunštát2019D201911x
DNF206Janíčková JanaAK Ludvíka Daňka Blansko2019D2019-DNFx


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2024
Polojasno   Běh Černou HorouTrať:50 m
14°C   Katerogie: Hoši 201964. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1202Palowski LuděkOlomučany2019H20191x
231Jokl TobiášSK Svratka2019H20192x
3155Proks HugoRybáři / Černá Hora2019H20193x
4161Švec AdamAK Ludvíka Daňka Blansko2019H20194x
5216Stejskal NoeBoskovice2019H20195x
639Klimeš FilipRáječko2019H20196x
7188Souš OndřejČerná Hora2019H20197x
8179Bačík AdamBlansko2019H20198x
978Poděbradský DanielHasici černá hora / Černá Hora2019H20199x
10187Hebelka JosefRáječko2019H201910x
www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-24  /  Tisk:19.07.2024
© Malin 2015-24