O kresníB ěžeckáL iga  2024
Další tři závody do pololetí

Další tři závody do pololetí

Blansko, Sloup, Lomnice u Tišnova. Pololetní program Okresní...

Šest závodů za 26 dnů

Šest závodů za 26 dnů

V květnu a začátkem června si seriál OBL připravil pro...

Nadupaný běžecký víkend na tratích OBL

Nadupaný běžecký víkend na tratích OBL

23. května 2024 Doubravice, Ostrov. Na první červnový víkend...

Nejkrásnější trať v OBL

Nejkrásnější trať v OBL

Skalní mlýn, Macocha.  Již na úterý 21. května je...

Lesempolem za tvarůžkem

Lesempolem za tvarůžkem

Vytrvalostními běžci oblíbený ultra podnik Borák konaný...

  • Další tři závody do pololetí

  • Šest závodů za 26 dnů

  • Nadupaný běžecký víkend na tratích OBL

  • Nejkrásnější trať v OBL

  • Lesempolem za tvarůžkem

Výsledky závodu:


 Zpět 



Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:02.06.2024
Přeháňky   Šamalíkova míleTrať:9100 m
18°C   Katerogie: hlavní trať11. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
133Ondráček PetrSK Petrovice / Petrovice1988M100:34:14,0080
2209Zouhar TadeášBlansko/ACT leraK Blansko2005J100:34:41,000:00:27,00-
346Bebej RadekOlešná/1983MV1100:35:28,000:01:14,0076
4196Ondruška JanDrásov/BKG / OBL0052004M200:35:36,000:01:22,0073
520Klapuš  MartinSudice1996M300:35:49,000:01:35,0071
6195Ondruška VladimírDrásov / OBL004/1976MV1200:36:13,000:01:59,0070
7193Skoták PavelBlansko//1972MV2100:36:21,000:02:07,0069
83Dvořák MiroslavSokol Bystré / OBL001 / Bystré1975MV1300:37:03,000:02:49,0068
9201Potůček JiříBlansko/fastandlight.cz1988M400:37:16,000:03:02,0067
107Hančl RomanFénix sport Blansko / Tišnov1988M500:37:56,000:03:42,0066
1114Jančík TomášElite sport Boskovice / Boskovice1972MV2200:38:45,000:04:31,0065
12205Macura JanHorizont Kola Novák Blansko1972MV2300:39:19,000:05:05,0064
13125Kaiser MarkétaSK Žabovřesky Brno1994Ž100:39:34,000:05:20,00x
14198Kuchař JanSDH Vojnice1976MV1400:39:39,000:05:25,00x
15153Mauder DanielZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2007J200:40:19,000:06:05,00-
16203Klement MartinBrno2000M600:40:20,000:06:06,00x
17207Novák ZdeněkHorizont Kola Novák Blansko/1961MV3100:40:28,000:06:14,0063
1840Rybář PavelSuchdol1980MV1500:40:43,000:06:29,0062
19208Lazar LukášBílovice1982MV1600:40:52,000:06:38,00x
2013Huťka JiříOBL003 / Brno Řečkovice1991M700:41:59,000:07:45,0061
21126Dvořáková AdélaOBL002 / Bystré1976ŽV1100:42:32,000:08:18,0040
22163Kubíček DušanOstrov1962MV3200:42:32,000:08:18,0060
23199Kloudová OldřiškaBrno1977ŽV1200:42:47,000:08:33,00x
24200Mikula JaromírBrno1976MV1700:42:47,000:08:33,00x
25187Kolář VítBlansko/1980MV1800:43:03,000:08:49,0059
268Hegr JiříŠošůvka1977MV1900:43:13,000:08:59,0058
2729Michlíček JiříŠošůvka1995M800:43:20,000:09:06,0057
28202Potůčková DagmarBlansko/AKLD Blansko1991Ž200:44:25,000:10:11,0036
29186Kolářová KateřinaBlansko/1985Ž300:44:39,000:10:25,0033
3034Paděra PetrBlansko1989M900:44:45,000:10:31,0056
3130Mikšovská TerezaFast & light / Blansko1983ŽV1300:44:58,000:10:44,0031
32146Láník BorisBoskovice1980MV11000:45:17,000:11:03,0055
33189Krušinová AndreaLetovice1982ŽV1400:45:22,000:11:08,0030
34166Belton ThomasOstrov u Macochy1985M1000:45:29,000:11:15,0054
35194Trávníček JaroslavAK Drnovice1964MV3300:45:46,000:11:32,00x
3623Kuběnová PetraFast and light / Doubravice Nad Svitavou1987Ž400:46:05,000:11:51,0029
37191Hrazdíra MartinZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2009100:47:28,000:13:14,00-
3849Svoboda PavelTJ Sloup1955MV3400:48:12,000:13:58,0053
39206Skřivan FilipBrno1985M1100:48:24,000:14:10,00x
40100Švarc MarekLažánky2005J300:49:28,000:15:14,00-
4173Czókoly KristýnaOstrov u Macochy1987Ž500:51:05,000:16:51,0028
4274Czókoly JanMoravský kras1978MV11100:51:05,000:16:51,0052
4344Skřivanová MarieHO Start / Brno1987Ž600:52:39,000:18:25,00x
44161Kubíčková LenkaOstrov u Macochy1976ŽV1500:54:26,000:20:12,0027
4539Pospíšilová MarieDeštná1991Ž700:55:27,000:21:13,00x
4624Kulhavá Martina1979ŽV1600:55:27,000:21:13,00x
47192Válek PetrOstrov u Macochy2007J400:58:12,000:23:58,00-
48145Jandová KarolínaSK Kuřim handball2009200:58:28,000:24:14,00x
49138Janda KarelKuřim1977MV11200:58:28,000:24:14,00x
5053Zouhar RomanVilémovice1977MV11300:59:35,000:25:21,0051
51188Petržela LukášSkalice nad Svitavou1983MV11401:00:48,000:26:34,0050
DNF204Razáková DenisaExtreme opstacle runners2000Ž-DNFx


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:02.06.2024
Přeháňky   Šamalíkova míleTrať:1200 m
18°C   Katerogie: Starší žáci11. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1141Volf VojtěchZŠ a MŠ Ostrov2009ŽciS100:04:10,0040
288Kala DavidOstrov u Macochy2010ŽciS200:05:04,000:00:54,0036


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:02.06.2024
Přeháňky   Šamalíkova míleTrať:1200 m
18°C   Katerogie: Starší žákyně11. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
187Novotná Gabriela AnnaElite Sport Boskovice2009ŽkyS100:04:57,0040
272Czókoly JustýnaZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2010ŽkyS200:05:19,000:00:22,0036
3154Kubíčková MarkétaZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2010ŽkyS300:05:19,000:00:22,0033
4142Dubská JulieZŠ Ostrov2009ŽkyS400:07:29,000:02:32,0031
581Fousková JarmilaZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2009ŽkyS500:07:29,000:02:32,0030


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:02.06.2024
Přeháňky   Šamalíkova míleTrať:900 m
18°C   Katerogie: Mladší žáci11. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1121Láník RadekBoskovice/Elite Sport2011ŽciM100:02:48,0040
215Kacetl RichardAK Blansko Dvorská2011ŽciM200:02:48,000:00:00,0036
343Sáňka JakubAK Ludvíka Daňka Blansko2011ŽciM300:03:10,000:00:22,0033
4185Kolář RadovanBiatlon Blansko2011ŽciM400:03:16,000:00:28,0031
5162Belton JakubTJ Ostrov2011ŽciM500:03:18,000:00:30,0030
6109Kalaš RadimSDH Žernovník2012ŽciM600:03:22,000:00:34,0029
7120Nečas VojtěchVelenov/Elite sport Boskovice2012ŽciM700:03:25,000:00:37,0028
870Czókoly DalimilZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2011ŽciM800:03:33,000:00:45,0027
9137Janda TomášFC Kuřim2012ŽciM900:03:34,000:00:46,00x
10139Volf TomášKrasová2011ŽciM1000:03:34,000:00:46,0026
1175Vybíhal RadekZŠ Ostrov u Macochy2012ŽciM1100:03:51,000:01:03,0025


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:02.06.2024
Přeháňky   Šamalíkova míleTrať:900 m
18°C   Katerogie: Mladší žákyně11. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1152Kubíčková EliškaZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2011ŽkyM100:03:10,0040
228Matějková AmálieAK Blansko Dvorská2012ŽkyM200:03:16,000:00:06,0036
394Sedláčková BeataAK Dvorska Blansko2012ŽkyM300:03:23,000:00:13,0033
42Dvořáčková ZuzanaFénix Sport Blansko / Rajec2011ŽkyM400:03:26,000:00:16,0031
5170Weinhöferová AdélaAK Blansko Dvorská2012ŽkyM500:03:28,000:00:18,0030
6110Hofírková VeronikaŽernovník2011ŽkyM600:03:32,000:00:22,0029
7167Hudcová TerezieZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2012ŽkyM700:03:51,000:00:41,0028
8183Rothová DenisaZŠ Ostrov u Macochy2012ŽkyM800:04:10,000:01:00,0027


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:02.06.2024
Přeháňky   Šamalíkova míleTrať:500 m
18°C   Katerogie: Přípravka starší chlapci11. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1172Buš PatrikAK Blansko Dvorská/2013PřStCh100:01:42,0040
2117Zouhar JosefPodomí2014PřStCh200:01:45,000:00:03,00x
360Hanák JíříAK Ludvíka Daňka Blansko2014PřStCh300:01:56,000:00:14,0036
445Štébl JakubAha Vyškov/OBL0082013PřStCh400:01:58,000:00:16,0033
5164Belton AlexanderZŠ Ostrov2013PřStCh500:02:01,000:00:19,0031
6197Peloušek MichalZŠ Ostrov2013PřStCh600:02:04,000:00:22,0030
756Karásek ViktorAKLD Blansko / Černá Hora2014PřStCh700:02:07,000:00:25,0029
876Vybíhal ŠimonZŠ Ostrov u Macochy2014PřStCh800:02:08,000:00:26,0028
9140Volf VítězslavKrasová2013PřStCh900:02:10,000:00:28,0027
10136Janda PetrFC Kuřim2014PřStCh1000:02:23,000:00:41,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:02.06.2024
Přeháňky   Šamalíkova míleTrať:500 m
18°C   Katerogie: Přípravka starší dívky11. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
122Kotlánová EmaAK Blansko Dvorská2013PřStD100:01:39,0040
286Mašová ŠtěpánkaAKLD Blansko2013PřStD200:01:42,000:00:03,0036
332Němcová ZuzanaAKLD Blansko2013PřStD300:01:51,000:00:12,0033
4107Brumarová EmmaAK Ludvíka Daňka Blansko2013PřStD400:01:55,000:00:16,0031
558Lvovská EvelinaTJ Sokol Přísnotice2014PřStD500:01:56,000:00:17,00x
6135Zouharová MonikaZŠ Ostrov u Macochy/2014PřStD600:01:57,000:00:18,0030
761Hanáková IvaAK Ludvíka Daňka Blansko2013PřStD700:02:02,000:00:23,0029
816Kacetlová SimonaAK Blansko Dvorská2014PřStD800:02:02,000:00:23,0028
9105Bocková KristýnaZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2014PřStD900:02:03,000:00:24,0027
1031Navrátilová AdélaAK Blansko Dvorská / Blansko2014PřStD1000:02:04,000:00:25,0026
1141Šamonilová BělaBiatlon Blansko2013PřStD1100:02:05,000:00:26,0025
1291Střížová SofieElite Sport Boskovice / Boskovice2014PřStD1200:02:05,000:00:26,0024
1369Sláviková JulieZŠ Ostrov u Macochy2013PřStD1300:02:06,000:00:27,0023
14181Stará EmaOstrov u Macochy2014PřStD1400:02:07,000:00:28,0022
1597Baráthová AgátaAKLD Blansko / Blansko2014PřStD1500:02:12,000:00:33,0021
16151Svobodová KarolínaZŠ Ostrov u Macochy2014PřStD1600:02:14,000:00:35,0020
17148Bláhová AliceZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2014PřStD1700:02:34,000:00:55,0019
18160Matějíčková JohanaZŠ Ostrov2014PřStD1800:02:34,000:00:55,0018
19182Crháková LindaZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2014PřStD1900:02:45,000:01:06,0017
20124Zouharová BeataVilémovice2014PřStD2000:02:48,000:01:09,0016


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:02.06.2024
Přeháňky   Šamalíkova míleTrať:250 m
18°C   Katerogie: Přípravka mladší chlapci11. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
152Zouhar AntonínVilémovice2016PřMlCh100:00:48,00x
248Nedvěd MartinBlansko/AK Ludvíka Daňka2015PřMlCh200:00:48,000:00:00,00x
366Vařejka DenisOstrov u M.2015PřMlCh300:00:50,000:00:02,00x
4157Švec MichalAk Ludvíka Daňka2017PřMlCh400:00:51,000:00:03,00x
5175Bernard DenisElite Sport Boskovice2015PřMlCh500:00:52,000:00:04,00x
6156Horáček JakubČerná Hora2017PřMlCh600:00:55,000:00:07,00x
738Pospíšil ŠimonDeštná2016PřMlCh700:00:55,000:00:07,00x
8122Gajdošík MichalZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2016PřMlCh800:00:55,000:00:07,00x
99Hnilička JanAK LUDVIKA DAŇKA BLANSKO (AKLD BLANS...2015PřMlCh900:00:55,000:00:07,00x
10116Zouhar VáclavPodomí2016PřMlCh1000:00:57,000:00:09,00x
1126Macho ŠtěpánAKLD / Vranov2017PřMlCh1100:00:57,000:00:09,00x
12180Starý RichardOstrov u Macochy2016PřMlCh1200:00:58,000:00:10,00x
1363Šumbera JakubZŠ Ostrov2015PřMlCh1300:00:58,000:00:10,00x
14190Krušina JanLetovice2015PřMlCh1400:00:58,000:00:10,00x
1577Vybíhal FrantišekZŠ Ostrov u Macochy2016PřMlCh1500:01:00,000:00:12,00x
16108Zavadil AntonínSloup2016PřMlCh1600:01:00,000:00:12,00x
1717Nedvěd OndřejBlansko/AK Ludvíka Daňka2017PřMlCh1700:01:01,000:00:13,00x
18168Hudec OndřejZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2017PřMlCh1800:01:04,000:00:16,00x
19184Kolář VáclavBlansko2016PřMlCh1900:01:05,000:00:17,00x
2093Růžička MatyášZŠ Ostrov u Macochy2016PřMlCh2000:01:09,000:00:21,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:02.06.2024
Přeháňky   Šamalíkova míleTrať:250 m
18°C   Katerogie: Přípravka mladší dívky11. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1111Bílková ŠtěpánkaČerná Hora2015PřMlD100:00:47,00x
242Šamonilová RiaBiatlon Blansko2015PřMlD200:00:50,000:00:03,00x
3144Motlová NelaAK Ludvíka Daňka Blansko2015PřMlD300:00:50,000:00:03,00x
4112Králová BarboraAK Blansko Dvorská2015PřMlD400:00:52,000:00:05,00x
512Horová NatálieAtletika Jihlava2015PřMlD500:00:53,000:00:06,00x
6158Svánovská NatálieAK Ludvíka Daňka Blansko2017PřMlD600:00:56,000:00:09,00x
7102Bocková BarboraZŠ Ostrov2016PřMlD700:00:58,000:00:11,00x
827Machová BáraAKLD / Vranov2015PřMlD800:00:58,000:00:11,00x
9113Králová AlžbětaBlansko2016PřMlD900:00:59,000:00:12,00x
10147Janáková AdélaAKLD Blansko2016PřMlD1000:00:59,000:00:12,00x
1190Jakubcová ViktorieAK Ludvíka Daňka Blansko2017PřMlD1100:00:59,000:00:12,00x
1211Hofírková ZuzanaAK Ludvíka Daňka / Blansko2016PřMlD1200:01:00,000:00:13,00x
13101Fučíková AdrianaZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2015PřMlD1300:01:01,000:00:14,00x
14178Doležalová AdélaZŠ Ostrov u Macochy2015PřMlD1400:01:02,000:00:15,00x
15103Kubíčková AdélkaZŠ Ostrov u Macochy/2015PřMlD1500:01:03,000:00:16,00x
16104Kubíčková DoraZŠ Ostrov u Macochy2017PřMlD1600:01:07,000:00:20,00x
1771Nippertová KiraOstrov u Macochy/2016PřMlD1700:01:07,000:00:20,00x
1884Slouková TeaVysočany2016PřMlD1800:01:09,000:00:22,00x
1979Janíčková NinaAK Ludvíka Daňka Blansko2017PřMlD1900:01:16,000:00:29,00x
DNS115Navrátilová JulieBlansko2017PřMlD-DNSx


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:02.06.2024
Přeháňky   Šamalíkova míleTrať:100 m
18°C   Katerogie: Školka starší chlapci11. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
167Slávik AntonínMŠ Ostrov u Macochy2018ŠSCh100:00:16,00x
259Svěrák DanielFenix sport / Kunicky2018ŠSCh200:00:19,000:00:03,00x
3179Doležal ŠimonZŠ Ostrov u Macochy2018ŠSCh300:00:19,000:00:03,00x
482Šimáček ChristianHustopeče2018ŠSCh400:00:19,000:00:03,00x
510Hnilička MiroslavAK LUDVIKA DAŇKA BLANSKO2018ŠSCh500:00:19,000:00:03,00x
6174Bezděk TomášZŠ Ostrov u Macochy2018ŠSCh600:00:19,000:00:03,00x
7131Wolf KryštofVilémovice2018ŠSCh700:00:20,000:00:04,00x
821Klimeš FilipRáječko2019ŠSCh800:00:20,000:00:04,00x
992Ševčík MarekZŠ Ostrov u Macochy2019ŠSCh900:00:20,000:00:04,00x
1096Vaněk VojtěchZŠ Ostrov u Macochy2018ŠSCh1000:00:21,000:00:05,00x
11159Švec AdamAK Ludvíka Daňka2019ŠSCh1100:00:23,000:00:07,00x
1285Dvořák LeošOstrov u Macochy2019ŠSCh1200:00:24,000:00:08,00x
13106Zavadil KryštofSloup2019ŠSCh1300:00:25,000:00:09,00x
14149Janák AlexAKLD Blansko2018ŠSCh1400:00:26,000:00:10,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:02.06.2024
Přeháňky   Šamalíkova míleTrať:100 m
18°C   Katerogie: Školka starší děvčata11. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1118Zouharová AnnaPodomí2018ŠSD100:00:17,00x
219Karásková DanielaAKLD Blansko / Černá Hora2018ŠSD200:00:18,000:00:01,00x
389Králíková AnnaKrasová/2018ŠSD300:00:19,000:00:02,00x
4114Králová NinaBlansko2018ŠSD400:00:19,000:00:02,00x
580Svánovská MartinaAK Ludvíka Daňka Blansko2019ŠSD500:00:19,000:00:02,00x
651Vrtílková OlaAK Blansko Dvorská2019ŠSD600:00:21,000:00:04,00x
768Czókoly SaskieOstrov u Macochy2019ŠSD700:00:23,000:00:06,00x
899Sedláková NatálieMŠ Ostrov u Macochy2018ŠSD800:00:23,000:00:06,00x
9123Gajdošíková AmálieOstrov u Macochy/2019ŠSD900:00:24,000:00:07,00x
1065Burgrová LilienZŠ Ostrov2019ŠSD1000:00:24,000:00:07,00x
1162Pernicová RozálieZŠ Ostrov u Macochy2018ŠSD1100:00:24,000:00:07,00x
12165Kaiser TimeaBrno2019ŠSD1200:00:25,000:00:08,00x
1378Vybíhalová AlexandrZŠ Ostrov u Macochy2018ŠSD1300:00:25,000:00:08,00x
14176Rujáková NikolZŠ Ostrov u Macochy2019ŠSD1400:00:25,000:00:08,00x
15143Pupíková EliškaMŠ Ostrov2019ŠSD1500:00:26,000:00:09,00x
16173Peloušková HanaOstrov u Macochy/2018ŠSD1600:00:26,000:00:09,00x
1795Zítková NikolaMŠ Ostrov u Macochy2019ŠSD1700:00:27,000:00:10,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:02.06.2024
Přeháňky   Šamalíkova míleTrať:100 m
18°C   Katerogie: Školka mladší chlapci11. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
183Slouka TomášVysočany2020ŠMCh100:00:26,00x
2150Sehnal KristiánŠošůvka2021ŠMCh200:00:36,000:00:10,00x
364Pernica ŠtěpánZŠ Ostrov u Macochy2021ŠMCh300:00:37,000:00:11,00x
457Vrtílka JindřichAK Blansko Dvorská2021ŠMCh400:00:39,000:00:13,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:02.06.2024
Přeháňky   Šamalíkova míleTrať:100 m
18°C   Katerogie: Školka mladší děvčata11. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1133Wolf SáraVilémovice2020ŠMD100:00:24,00x
298Vaňková BarboraZŠ Ostrov u Macochy2020ŠMD200:00:25,000:00:01,00x
3155Voktorínová ElenaOstrov u Macochy2020ŠMD300:00:27,000:00:03,00x
4119Zouharová EvaPodomí2021ŠMD400:00:28,000:00:04,00x
5134Wolf TamaraVilémovice2021ŠMD500:00:32,000:00:08,00x
6171Serafinová DenisaAK Ludvíka Daňka2021ŠMD600:00:40,000:00:16,00x
7132Mikulášková EmaŠošůvka2021ŠMD700:00:43,000:00:19,00x
www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-24  /  Tisk:19.07.2024
© Malin 2015-24