O kresníB ěžeckáL iga  2022
Jedna běžecká novinka a jedna klasika ve druhé polovině června

Jedna běžecká novinka a jedna klasika ve druhé polovině června

12. 6. 2022 Blansko, Sloup. Ve druhé polovině června se nabízí...

Dva červnové krosy jsou za dveřmi

Dva červnové krosy jsou za dveřmi

29. 5. 2022 Doubravice, Veselice. Na začátku června nabízí...

Vyhlášení vítězů ročníku 2021 na Jahodovém poli

Vyhlášení vítězů ročníku 2021 na Jahodovém poli

24. 5. 2022 Blansko – Již podruhé se s nejlepšími běžci...

V květnu už pojede OBL na plný plyn.

V květnu už pojede OBL na plný plyn.

19. 4. 2022 Boskovice, Černá Hora, Petrovice, Ostrov u Macochy Po dvou...

Letošní sezónu odšpuntuje Blanenský votvírák.

Letošní sezónu odšpuntuje Blanenský votvírák.

25. 3. 2022 Blansko, Hořice, Skalice nad Svitavou. Covid ještě není...

  • Jedna běžecká novinka a jedna klasika ve druhé polovině června

  • Dva červnové krosy jsou za dveřmi

  • Vyhlášení vítězů ročníku 2021 na Jahodovém poli

  • V květnu už pojede OBL na plný plyn.

  • Letošní sezónu odšpuntuje Blanenský votvírák.

Výsledky závodu:



Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:17.10.2021
Polojasno   Hořická rokleTrať:8700 m
12°C   Katerogie: muži/ ženy/ junioři14. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1126Kohut JanFénix Sport Blansko1985M100:30:17,0180
2123Karlík PetrTriSki klub Márovky - Blansko1982M200:32:00,000:01:42,9976
3118Široký StanislavAK Blansko Dvorská1977MV1100:32:39,000:02:21,9973
4105Jančík TomášElite sport Boskovice1972MV1200:32:48,000:02:30,9971
5135Beneš PetrBlansko1987M300:33:09,010:02:52,0070
6107Nečas VítězslavFénix Sport Velenov1978MV1300:33:19,000:03:01,9969
7104Štoudková PavlaASK Blansko2003Jky100:33:25,000:03:07,9940
8129Potůček JiříFast and light Blansko1988M400:33:32,000:03:14,9968
9110Krátký PavelFénix Sport Olomučany1974MV1400:34:21,000:04:03,9967
10132Buš OndřejRáječko1985M500:34:28,010:04:11,0066
11122Pícha SlávekBlansko1982M600:34:48,010:04:31,0065
12117Zavadil PavelFast and light Blansko1984M700:35:14,010:04:57,0064
13108Fiala OndřejBoskovice1982M800:36:39,010:06:22,0063
14116Horský RadekVavřinec1978MV1500:36:52,010:06:35,0062
15127Novák ZdeněkHorizont kola Novák1961MV3100:37:04,000:06:46,9961
16134Macura JanHorizont kola Novák1972MV1600:37:06,000:06:48,9960
17124Kalová JitkaSK Skol Brno1973ŽV100:37:25,010:07:08,00x
18115Kolář PetrBiatlon Blansko1973MV1700:37:31,000:07:13,9959
19106Zemánek MiroslavFénix Sport Blansko1979MV1800:38:01,010:07:44,0058
20109Nedvěd MartinBlansko / PowerOfMotion.cz1983M900:38:33,000:08:15,9957
21130Matěna VladimírVZS Blansko1959MV3200:38:53,000:08:35,9956
22113Kolář PetrBlansko1980MV1900:39:41,000:09:23,9955
23121Kinc PavelVF Sport Černá Hora1974MV11000:39:52,000:09:34,9954
24119Manoušek IvoBlansko1974MV11100:41:01,010:10:44,0053
25120Landa JaroslavMinerva Boskovice1957MV3300:41:09,000:10:51,9952
26131Svoboda PavelTJ Sloup1955MV3400:41:29,010:11:12,0051
27114Kolářová KateřinaBlansko1985Ž100:41:36,000:11:18,9940
28125Matuška ZdeněkBlansko1969MV2100:42:30,000:12:12,9950
29133Daněk MilanHorizont kola Novák1962MV2200:43:13,010:12:56,0049
30111Kuchařová TáňaPerun Team Blansko1975ŽV200:43:57,010:13:40,0036
31103Nehyba JosefBlansko1980MV11200:46:08,000:15:50,9948
32101Mašek LukášSDH Rudice2003J100:47:49,000:17:31,9940
33128Novotný PetrDUKLA Blansko1973MV11300:48:40,000:18:22,9947
34102Karlíková MonikaTriSki klub Márovky - Blansko1985Ž200:49:45,000:19:27,9933
35112Bratová ZuzanaAdamov1982Ž300:50:01,010:19:44,0031


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:17.10.2021
Polojasno   Hořická rokleTrať:2350 m
12°C   Katerogie: starší žáci a žákyně14. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
122Pelíšek JaromírBiatlon Blansko2006ŽciS100:09:46,0140
220Ellinger DenisAK Ludvíka Daňka / Blansko2007ŽciS200:09:56,010:00:10,0036
321Kuběna LukášAK Ludvíka Daňka / Blansko2006ŽciS300:10:43,000:00:56,9933
434Kraváček ŠimonHořice2006ŽciS400:11:37,000:01:50,9931
523Kučera KryštofSK SKOL Brno2007ŽciS500:12:05,010:02:19,00x
636Maršálková BarboraSK SKOL Brno2006ŽkyS100:12:08,000:02:21,99x
729Kniesová LucieAK Ludvíka Daňka / Blansko2007ŽkyS200:12:13,000:02:26,9940
830Nedvědová AndreaBlansko2007ŽkyS300:14:44,000:04:57,9936


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:17.10.2021
Polojasno   Hořická rokleTrať:1300 m
12°C   Katerogie: mladší žáci a žákyně14. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
115Chaloupka KryštofSK SKOL Brno2009ŽciM100:05:01,01x
213Ellinger ŠimonAK Ludvíka Daňka / Blansko2009ŽciM200:05:04,000:00:02,9940
317Kratochvíl TomášSK SKOL Brno2008ŽciM300:05:09,000:00:07,99x
416Kratochvíl LukášSK SKOL Brno2008ŽciM400:05:22,010:00:21,00x
510Korgo VojtěchFénix Sport Blansko2009ŽciM500:05:37,000:00:35,9936
614Sáňka DavidBiatlon Blansko2009ŽciM600:06:17,010:01:16,0033
740Zamazalová EliškaAKLD Blansko2009ŽkyM100:06:21,000:01:19,9940
824Peňázová CharlotteSK SKOL Brno2008ŽkyM200:06:23,010:01:22,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:17.10.2021
Polojasno   Hořická rokleTrať:850 m
12°C   Katerogie: nejmladší žáci a žákyně14. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
160Kovařík DanielAK Ludvíka Daňka/Blansko2010ŽciNM100:03:09,0040
219Kaněk VáclavSK SKOL Brno2010ŽciNM200:03:10,010:00:01,01x
337Kalovský VladimírSK SKOL Brno2010ŽciNM300:03:21,010:00:12,01x
447Kuběna DominikFénix Sport Blansko2010ŽciNM400:03:30,000:00:21,0036
546Přikrylová AdélaFénix Sport Blansko2010ŽkyNM100:03:32,000:00:23,0040
618Sáňka JakubAK Ludvíka Daňka/Blansko2011ŽciNM500:03:33,010:00:24,0133
750Bartíková AmélieFénix Sport Blansko2010ŽkyNM200:03:36,010:00:27,0136
841Kacetl RichardAK Blansko Dvorská2011ŽciNM600:03:38,000:00:29,0031
966Kolář RadovanBiatlon Blansko2011ŽciNM700:03:39,000:00:30,0030
1045Horáková KatkaFénix Sport Blansko2010ŽkyNm100:03:44,010:00:35,0133
1170Sedláčková TerezaAK DVORSKA2010ŽkyNm200:03:47,000:00:38,0031
1227Horská NikolaFénix Sport Blansko / Vavřinec2010ŽkyNm300:03:48,010:00:39,0130
1328Kalovská DenisaSK SKOL Brno2011ŽkyNm400:03:51,000:00:42,00x
1426Mazal VojtaBoskovice2010ŽkyNm500:03:59,010:00:50,0129
1539Dvořáčková ZuzanaFénix Sport Blansko2011ŽkyNm600:04:05,010:00:56,0129
1625Pelíšková AlenaBiatlon Blansko2010ŽkyNm700:04:11,000:01:02,0028
1733Kraváčková SofieHořice2010ŽkyNm800:04:14,010:01:05,0127


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:17.10.2021
Polojasno   Hořická rokleTrať:500 m
12°C   Katerogie: přípravka chlapci a dívky14. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
112Chalabala EliášSK SKOL Brno2012PriH100:01:42,01x
238Filipová MagdalenaSK SKOL Brno2012PriD100:01:46,000:00:03,99x
359Bernard ŠimonElite sport Boskovice2012PriH200:01:48,000:00:05,99x
469Sedláčková BeataAK DVORSKA2012PriD200:01:53,010:00:11,00x
535Maršálková MagdalénaSK SKOL Brno2012PriD300:01:54,010:00:12,00x
69Mazalová ElenBoskovice2013PriD400:01:58,000:00:15,99x
761Černý OndřejBlansko2013PriH300:02:00,010:00:18,00x
86Sedláčková MartinaAK Blansko Dvorská2012PriD500:02:01,000:00:18,99x
962Fleková MichaelaAK Ludvíka Daňka / Blansko2013PriD600:02:01,010:00:19,00x
1043Němcová ZuzanaAtletika Blansko2013PriD700:02:05,000:00:22,99x
117Vrtělová EmmaAK Ludvíka Daňka / Blansko2013PriD800:02:05,010:00:23,00x
1256Štébl JakubAHA Vyškov2013PriH400:02:06,010:00:24,00x
1311Alexa JosefASK Blansko2012PriH500:02:09,010:00:27,00x
148Šamonilová BělaBiatlon Blansko2013PriD900:02:18,000:00:35,99x
1531Kraváčková MagdalénaBlansko2014PriD1000:02:20,010:00:38,00x
1653Krupková AmélieAtletika Blansko2013PriD1100:02:34,010:00:52,00x
1748Buš PatrikAK Blansko Dvorská2013PriH600:02:40,000:00:57,99x
1852Porhinčák SebastianFénix Sport Blansko2012PriH700:02:40,010:00:58,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:17.10.2021
Polojasno   Hořická rokleTrať:200 m
12°C   Katerogie: mládež chlapci a dívky14. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
154Němec TobiášFénix Sport Blansko2014D7ml100:00:30,01x
257Jelínek ŠimonFénix Sport Blansko2014D7ml200:00:33,010:00:03,00x
342Kacetlová SimonaAK Blansko Dvorská2014D7ml300:00:35,000:00:04,99x
43Alexa JanASK Blansko2015D7ml400:00:36,000:00:05,99x
544Němec JonášAtletika Blansko2015D7ml500:00:37,010:00:07,00x
62Šamonilová RiaAdamov2015D7ml600:00:38,000:00:07,99x
74Nedvěd MartinBlansko2015D7ml700:00:39,000:00:08,99x
849Buš FilipBlansko2016D7ml800:00:40,010:00:10,00x
932Kraváčková TáňaBlansko2016D7ml900:00:41,000:00:10,99x
1063Horký PatrikBoskovice2016D7ml1000:00:41,000:00:10,99x
1167Kolář VáclacBlansko2015D7ml1100:00:48,000:00:17,99x
1251Krupková KlaudieAtletika Blansko2016D7ml1200:00:49,000:00:18,99x
1358Rašková EmaBiatlon Blansko2017D7ml1300:00:58,000:00:27,99x
145Nedvěd OndřejBlansko2017D7ml1400:01:00,000:00:29,99x
151Šamonilová BroňaAdamov2017D7ml1500:01:03,010:00:33,00x
1664Horký LukášBoskovice2019D7ml1600:01:30,010:01:00,00x
www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-22  /  Tisk:25.06.2022
© Malin 2015-22