O kresníB ěžeckáL iga  2024
Další tři závody do pololetí

Další tři závody do pololetí

Blansko, Sloup, Lomnice u Tišnova. Pololetní program Okresní...

Šest závodů za 26 dnů

Šest závodů za 26 dnů

V květnu a začátkem června si seriál OBL připravil pro...

Nadupaný běžecký víkend na tratích OBL

Nadupaný běžecký víkend na tratích OBL

23. května 2024 Doubravice, Ostrov. Na první červnový víkend...

Nejkrásnější trať v OBL

Nejkrásnější trať v OBL

Skalní mlýn, Macocha.  Již na úterý 21. května je...

Lesempolem za tvarůžkem

Lesempolem za tvarůžkem

Vytrvalostními běžci oblíbený ultra podnik Borák konaný...

  • Další tři závody do pololetí

  • Šest závodů za 26 dnů

  • Nadupaný běžecký víkend na tratích OBL

  • Nejkrásnější trať v OBL

  • Lesempolem za tvarůžkem

Výsledky závodu:



Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:28.05.2023
Slunečno   Šamalíkova míleTrať:9100 m
21°C   Katerogie: hlavní trať10. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
13Bebej RadekOlešná1983MV1100:35:04,0080
2170Bejček PatrikMizuno Team / Ostrov u Macochy1994M100:35:31,000:00:27,0076
338Ondráček PetrVPO Protivanov / SK Petrovice / Petro...1988M200:36:16,000:01:12,0073
427Klapuš  MartinSudice1996M300:37:06,000:02:02,0071
539Ondruška JanDrásov / OBL005 / Drásov2004J100:37:08,000:02:04,00-
633Nečas VítězslavElite Sport Boskovice / Velenov1978MV1200:37:13,000:02:09,0070
721Jančík TomášElite sport Boskovice / Boskovice1972MV2100:37:24,000:02:20,0069
826Karlík PetrTriSki klub Blansko / Blansko1982MV1300:37:44,000:02:40,0068
95Buš OndřejRáječko1985M400:38:07,000:03:03,0067
109Dvořák MiroslavSokol Bystré / OBL001 / Bystré1975MV1400:38:13,000:03:09,0066
11182Široký StanislavBlansko/AK Blansko Dvorská1977MV1500:38:51,000:03:47,0065
12134Stloukal RadimBrno1990M500:39:07,000:04:03,00x
1340Ondruška VladimírDrásov / OBL004 / Drásov1976MV1600:39:17,000:04:13,0064
14174Novák ZdeněkHorizont Kola Novák Blansko/1961MV3100:39:21,000:04:17,0063
154Buš JiříRájec-Jestřebí1994M600:39:35,000:04:31,0062
16172Novotný PetrVPO Protivanov / Jedovnice1982MV1700:40:52,000:05:48,0061
17171Mauder DanielZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2007J200:41:06,000:06:02,00-
18178Macura JanHorizont Kola Novák Blansko1972MV2200:41:33,000:06:29,0060
1945Rybář PavelSuchdol1980MV1800:41:36,000:06:32,0059
2014Hegr JiříŠošůvka1977MV1900:42:05,000:07:01,0058
2125Kalaš RudolfInvalidovna Boskovice / Boskovice1971MV2300:42:07,000:07:03,0057
22169Vít JiříNymburk1979MV11000:42:18,000:07:14,00x
2311Ellinger DenisAK Ludvíka Daňka Blansko / Blansko2007J300:43:07,000:08:03,00-
2410Dvořáková AdélaOBL002 / Bystré1976ŽV1100:44:17,000:09:13,0040
25180Bezděk ŠtěpánZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2005J400:44:30,000:09:26,00-
2653Svoboda PavelTJ Sloup1955MV3200:45:28,000:10:24,0056
27149Belton ThomasOstrov u Macochy1985M700:45:37,000:10:33,0055
2830Landa JaroslavMinerva Boskovice / Boskovice1957MV3300:46:56,000:11:52,0054
2922Jurová BarboraBlansko1981ŽV1200:47:02,000:11:58,0036
30152Czókoly JanAVIA / Ostrov u Macochy2001M800:47:14,000:12:10,0053
31154Czókoly JanAVIA / Ostrov u Macochy1978MV11100:47:22,000:12:18,0052
32179Polášková MartinaBlansko/1973ŽV2100:47:28,000:12:24,0033
3342Paděra PetrBlansko1989M900:47:41,000:12:37,0051
34176Šamonil PetrRájec - Jestřebí/1962MV3400:48:15,000:13:11,0050
3543Pekárková LucieAdamov1987Ž100:51:14,000:16:10,0031
36153Czókoly KristýnaAVIA / Ostrov u Macochy1987Ž200:51:44,000:16:40,0030
37175Buš RomanRájec//1965MV2400:54:15,000:19:11,0049
3856Voráč PavelBlansko1977MV11200:58:43,000:23:39,0048
39181Žampach DavidZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2004J501:07:42,000:32:38,00-


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:28.05.2023
Slunečno   Šamalíkova míleTrať:1200 m
21°C   Katerogie: Starší žáci10. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
112Ellinger ŠimonAK Ludvíka Daňka Blansko / Blansko2009ŽciS100:03:53,0040
292Volf VojtěchZŠ a MŠ Ostrov, Krasová2009ŽciS200:04:04,000:00:11,0036


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:28.05.2023
Slunečno   Šamalíkova míleTrať:1200 m
21°C   Katerogie: Starší žákyně10. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
141Ondrušková EllenAK Tišnov / OBL006 / Drásov2009ŽkyS100:04:02,0040
2159Zamazalová EliškaAK LD Blansko2009ŽkyS200:04:43,000:00:41,0036
377Čechmanová KarolínaZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2008ŽkyS300:05:05,000:01:03,0033


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:28.05.2023
Slunečno   Šamalíkova míleTrať:900 m
21°C   Katerogie: Mladší žáci10. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
149Sáňka JakubAK Ludvíka Daňka Blansko2011ŽciM100:03:06,0040
2109Slávik ViliamZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2010ŽciM200:03:14,000:00:08,0036
3110Pernica RafaelOstrov u Macochy2011ŽciM300:03:19,000:00:13,0033
423Kacetl RichardAK Blansko Dvorská2011ŽciM400:03:21,000:00:15,0031
591Volf TomášZŠ a MŠ Ostrov / AK Krasová2011ŽciM500:03:37,000:00:31,0030
6148Belton JakubOstrov u Macochy2011ŽciM600:03:37,000:00:31,0029
773Terer DominikBlansko2011ŽciM700:04:21,000:01:15,0028
8161Groš DanielZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2011ŽciM800:04:27,000:01:21,0027


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:28.05.2023
Slunečno   Šamalíkova míleTrať:900 m
21°C   Katerogie: Mladší žákyně10. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1119Sotolářová Alena2010ŽkyM100:02:52,00x
2141Přikrylová AdélaBlansko/Fenix Sport2010ŽkyM200:02:55,000:00:03,0040
3139Sedláčková TerezaAK Dvorská Blansko2010ŽkyM300:03:03,000:00:11,0036
419Horská NikolFénix Sport Blansko / Vavřinec2010ŽkyM400:03:11,000:00:19,0033
578Kubíčková MarkétaOstrov u Macochy2010ŽkyM500:03:15,000:00:23,0031
666Kubíčková EliškaZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2011ŽkyM600:03:16,000:00:24,0030
7151Czókoly JustýnaAVIA / ZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2010ŽkyM700:03:20,000:00:28,0029
88Dvořáčková ZuzanaFénix Sport Blansko / Rajec2011ŽkyM800:03:26,000:00:34,0028
9114Kuběnová KarolínaAK Ludvíka Daňka2011ŽkyM900:03:30,000:00:38,0027
1063Zouharová ZuzanaVilémovice2010ŽkyM1000:03:53,000:01:01,0026


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:28.05.2023
Slunečno   Šamalíkova míleTrať:500 m
21°C   Katerogie: přípravka starší chlapci10. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
16Buš PatrikAK Blansko Dvorská / Blansko2013PStCh100:01:41,0040
2162Bernard ŠimonElite Sport Boskovice / Boskovice2012PStCh200:01:44,000:00:03,0036
334Nečas VojtěchElite Sport Boskovice / Velenov2012PStCh300:01:48,000:00:07,0033
41Alexa JosefAK Ludvíka Daňka / Blansko2012PStCh400:01:59,000:00:18,0031
552Štébl JakubAha Vyškov/OBL0082013PStCh500:02:04,000:00:23,0030
690Volf VítězslavKrasová2013PStCh600:02:10,000:00:29,0029
7160Gašpar ŠtefanZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2013PStCh700:02:15,000:00:34,0028
8126Hromek VítězslavKrasová2012PStCh800:02:26,000:00:45,0027
993Šebek JanOstrov u Macochy/2013PStCh900:02:35,000:00:54,0026


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:28.05.2023
Slunečno   Šamalíkova míleTrať:500 m
21°C   Katerogie: přípravka starší děvčata10. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1146Kotlánová EmaAK Blansko Dvorská2013PřStd100:01:40,0040
244Pernicová JohanaAK Dvorská Blansko / Blansko2012PřStd200:01:43,000:00:03,0036
332Mazalová ElenElite Sport Boskovice / Boskovice2013PřStd300:01:44,000:00:04,0033
4142Mašová ŠtěpánkaAK LD Blansko2013PřStd400:01:44,000:00:04,0031
531Matějková AmálieAK Blansko Dvorská2012PřStd500:01:45,000:00:05,0030
6140Sedláčková BeataAK Dvorska Blansko2012PřStd600:01:47,000:00:07,0029
765Weinhöferová AdélaAK Blansko Dvorská2012PřStd700:01:49,000:00:09,0028
8166Poláčková PavlínaBlansko/ACT Lerak2013PřStd800:01:50,000:00:10,0027
9165Poláčková KarolínaBlansko/ACT Lerak2013PřStd900:01:54,000:00:14,0026
1050Sedláčková MartinaAK Blansko Dvorská / Blansko2012PřStd1000:01:56,000:00:16,0025
1171Redlichová KateřinaACT LeraK Blansko / Blansko2013PřStd1100:01:57,000:00:17,0024
12137Žilková JustýnaSloup2013PřStd1200:01:58,000:00:18,0023
1335Němcová ZuzanaAK Ludvíka Daňka Blansko / Blansko2013PřStd1300:01:59,000:00:19,0022
1497Hanáková IvaAK Ludvíka Daňka Blansko2013PřStd1400:02:01,000:00:21,0021
15143Nippertová ZoeOstrov u Macochy2012PřStd1500:02:02,000:00:22,0020
16107Sláviková JulieZŠ Ostrov u Macochy2013PřStd1600:02:03,000:00:23,0019
1758Voráčová KateřinaFénix Sport Blansko / Blansko2013PřStd1700:02:03,000:00:23,0018
1867Rothová DenisaZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2012PřStd1800:02:05,000:00:25,0017
1946Šamonilová BělaBiatlon Blansko2013PřStd1900:02:06,000:00:26,0016
20111Krbečková Anna MarieOstrov u Macochy2013PřStd2000:02:08,000:00:28,0015


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:28.05.2023
Slunečno   Šamalíkova míleTrať:250 m
21°C   Katerogie: přípravka mladší chlapci10. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
136Němec TobiášFenix sport / Blansko2014PMlch1x
22Alexa JanAK Ludvíka Daňka / Blansko2015PMlch2x
398Hanák JíříAK Ludvíka Daňka Blansko / Černá ...2014PMlch3x
488Svoboda FilipOstrov u Macochy2016PMlch4x
5130Nedvěd MartinBlansko/AK Ludvíka Daňka2015PMlch5x
6147Buš FilipAK Blansko Dvorská2016PMlch6x
7128Vařejka DenisOstrov u M.2015PMlch7x
861Zouhar AntonínVilémovice2016PMlch8x
9122Hejč HugoAK Ludvíka Daňka / Blansko2016PMlch9x
1057Voráč PavelFénix Sport Blansko / Blansko2015PMlch10x
1116Hnilička JanAK Ludvika Daňka / Blansko2015PMlch11x
12167Joura HugoŠošůvka/2014PMlch12x
13103Janda PetrKuřim2014PMlch13x
1469Redlich Jan2016PMlch14x
15133Gajdošík MichalZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2016PMlch15x
16158Ondráček DavidPetrovice/2016PMlch16x
17112Čulák JiříAK Ludvíka Daňka2015PMlch17x
1870Růžička MatyášOstrov u Macochy2016PMlch18x
DNS15Hegr JiríŠošůvka2016PMlch-DNSx
DNS81Starý RichardOstrov u Macochy2016PMlch-DNSx


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:28.05.2023
Slunečno   Šamalíkova míleTrať:250 m
21°C   Katerogie: přípravka mladší děvčata10. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
124Kacetlová SimonaAK Blansko Dvorská2014PřMlD1x
274Kratochvílová DanielaAK Dvorská Blansko2014PřMlD2x
380Bocková KristýnaZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2014PřMlD3x
4121Zouharová MonikaOstrov u Macochy2014PřMlD4x
5116Poděbradská AlžbětaAK Ludvíka Daňka2015PřMlD5x
6123Hejčová StelaBlansko2016PřMlD6x
748Šamonilová RiaBiatlon Blansko2015PřMlD7x
879Stará EmaOstrov u Macochy2014PřMlD8x
9136Lazarová LucieBrno/2014PřMlD9x
1089Nečasová NikolaOstrov u Macochy2014PřMlD10x
11173Marešová MichaelaOstrov u Macochy2015PřMlD11x
1282Bocková BarboraOstrov u Macochy2016PřMlD12x
1364Králová BarboraAK Blansko Dvorská / Blansko2015PřMlD13x
14125Hromková EliškaKrasová2015PřMlD14x
1587Kubíčková AdélkaOstrov u Macochy2015PřMlD15x
16177Marková EmilieLipovec2015PřMlD16x
1762Zouharová BeataVilémovice2014PřMlD17x
18164Nippertová KiraOstrov u Macochy2016PřMlD18x
1999Podrazilová MarieZŠ a MŠ Ostrov u Macochy/2016PřMlD19x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:28.05.2023
Slunečno   Šamalíkova míleTrať:100 m
21°C   Katerogie: školka starší chlapci10. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
175Čechman DavidOstrov u Macochy/2017ŠStch1x
2117Poděbradský JiříAK Ludvíka Daňka2017ŠStch2x
396Lukas MichaelKotvrdovice2017ŠStch3x
4108Slávik AntonínZŠ Ostrov u Macochy2018ŠStch4x
5155Nečas TomášVeselice/2017ŠStch5x
6145Lazar DavidBrno/2018ŠStch6x
7157Hudec OndřejZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2017ŠStch7x
8168Joura HubertZŠ a MŠ Ostrov u Macochy/2017ŠStch8x
9131Nedvěd OndřejBlansko/AK Ludvíka Daňka2017ŠStch9x
1017Hnilička MiroslavAK Ludvika Daňka / Blansko2018ŠStch10x
11102Vaněk VojtěchZŠ Ostrov u Macochy2018ŠStch11x
1276Křenek VítZŠ Ostrov u Macochy2017ŠStch12x
13129Wolf KryštofVilémovice2018ŠStch13x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:28.05.2023
Slunečno   Šamalíkova míleTrať:100 m
21°C   Katerogie: školka starší děvčata10. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1138Skřivánková EliškaVSK UNI Brno2017ŠStD1x
295Vykonalová ElaBlansko2017ŠStD2x
3163Kratochvílová SimonaKrasová2017ŠStD3x
4118Svánovská NatálieBlansko/AK Ludvíka Daňka2017ŠStD4x
585Kubíčková DoraOstrov u Macochy/TJ Ostrov2017ŠStD5x
647Šamonilová BroňaBiatlon Blansko2017ŠStD6x
7115Krbečková EmilieOstrov u Macochy2017ŠStD7x
884Králíková AnnaKrasová2018ŠStD8x
9124Marková JosefínaLipovec2018ŠStD9x
1094Hasoňová ZuzanaZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2018ŠStD10x
11104Školařová LauraLipovec2018ŠStD11x
12144Peloušková HanaOstrov u Macochy2018ŠStD12x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:28.05.2023
Slunečno   Šamalíkova míleTrať:100 m
21°C   Katerogie: školka mladší chlapci10. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1156Nečas LukášVeselice2019ŠMlch1x
228Klimeš FilipRáječko2019ŠMlch2x
383Dvořák LeošOstrov u Macochy2019ŠMlch3x
4127Stloukal RobinBrno-Medlánky2020ŠMlch4x
559Vrtílka JindřichAK Blansko Dvorská2021ŠMlch5x
DNS135Neduchal ZbyšekOstrov u Macochy2020ŠMlch-DNSx
DNS72Ševčík MarekOstrov u Macochy2019ŠMlch-DNSx


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:28.05.2023
Slunečno   Šamalíkova míleTrať:100 m
21°C   Katerogie: školka mladší děvčata10. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
160Vrtílková OlaAK Blansko Dvorská2019ŠMlD1x
2120Svánovská MartinaBlansko/AK Ludvíka Daňka2019ŠMlD2x
3150Czókoly SaskieAVIA / Ostrov u Macochy2019ŠMlD3x
4105Wolf SáraVilémovice2020ŠMlD4x
5100Burgrová LilienKrasová2019ŠMlD5x
6132Gajdošíková AmálieOstrov u Macochy2019ŠMlD6x
7106Pupíková EliškaOstrov u Macochy2019ŠMlD7x
868Zítková NikolaOstrov u Macochy/2019ŠMlD8x
9101Vaňková BarboraZŠ Ostrov u Macochy2020ŠMlD9x
1086králíková JulieKrasová2020ŠMlD10x
11113Serafinová DenisaAK Ludvíka Daňka2021ŠMlD11x
www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-24  /  Tisk:19.07.2024
© Malin 2015-24