O kresníB ěžeckáL iga  2024
Další tři závody do pololetí

Další tři závody do pololetí

Blansko, Sloup, Lomnice u Tišnova. Pololetní program Okresní...

Šest závodů za 26 dnů

Šest závodů za 26 dnů

V květnu a začátkem června si seriál OBL připravil pro...

Nadupaný běžecký víkend na tratích OBL

Nadupaný běžecký víkend na tratích OBL

23. května 2024 Doubravice, Ostrov. Na první červnový víkend...

Nejkrásnější trať v OBL

Nejkrásnější trať v OBL

Skalní mlýn, Macocha.  Již na úterý 21. května je...

Lesempolem za tvarůžkem

Lesempolem za tvarůžkem

Vytrvalostními běžci oblíbený ultra podnik Borák konaný...

  • Další tři závody do pololetí

  • Šest závodů za 26 dnů

  • Nadupaný běžecký víkend na tratích OBL

  • Nejkrásnější trať v OBL

  • Lesempolem za tvarůžkem

Výsledky závodu:



Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:15.10.2023
Slunečno   Hořická rokleTrať:8000 m
10°C   Katerogie: muži/ ženy/ junioři16. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1117Šimůnek JanAK Iscarex Česká Třebová2003J100:32:04,06x
2118Vašíček MichalSportovna/ Kunštát1991M100:33:09,080:01:05,0280
3109Ondruška JanDrásov / OBL0052004J200:34:27,030:02:22,9740
4129Krakovič VojtěchFast and light / Blansko1988M200:34:40,010:02:35,9576
5139Potůček JiříFast and light Blansko1988M300:34:46,030:02:41,9773
6130Bebej RadekOlešná1983MV1100:34:58,060:02:54,0071
7110Ondruška VladimírDrásov / OBL0041976MV1200:35:10,050:03:05,9970
8141Bořil Petr1986M400:35:21,070:03:17,01x
9121Štoudková PavlaAK Ludvíka Daňka Blansko2003Jky100:35:27,090:03:23,0340
10120Široký StanislavAK Dvorská Blansko1977MV1300:35:34,020:03:29,9669
11119Nečas VítězslavElite sport Boskovice1978MV1400:35:52,000:03:47,9468
12143Stibal JakubAC Moravská Slávia Brno2001M500:36:27,000:04:22,94x
13108Šafránek JakubElite sport Boskovice2007J300:37:50,020:05:45,9636
14135Buš JiříRájec-Jestřebí1994M600:38:08,020:06:03,9667
15128Dušil Jaroslav1970MV2100:38:18,050:06:13,99x
16122Pícha SlávekBlansko1982MV1500:38:31,010:06:26,9566
17104Preisler LukášLIAZ Jablonec1997M700:38:59,090:06:55,03x
18107Pelíšek JaromírBiatlon Blansko2006J400:39:49,060:07:45,0033
19137Macura JanHorizont Blansko1972MV2200:39:55,090:07:51,0365
20132Novák ZdeněkHorizont Blansko1961MV3100:40:04,080:08:00,0264
21115Švec Michalgici behaj1986M800:40:14,030:08:09,97x
22145Kalaš RudolfInvalidovna Boskovice1971MV2300:40:19,070:08:15,0163
23114Prchal LukášKanice/OBL0092007J500:40:23,070:08:19,0131
24133Rybář PavelSuchdol1980MV1600:40:28,040:08:23,9862
25127Kalovský VladimírSkol Brno1974MV1700:41:03,020:08:58,96x
26113Kolář PetrBiatlon Blansko1973MV2400:41:04,020:08:59,9661
27136Hegr JiříŠošůvka1977MV1800:41:06,030:09:01,9760
28116Fajstl RichardARC2004J600:41:59,040:09:54,98x
29126Kalová JitkaSkol Brno1973ŽV2100:42:19,080:10:15,02x
30142Matěna VladimírVZS Blansko1959MV3200:42:41,070:10:37,0159
31103Kolář VítBlansko1980MV1900:43:09,030:11:04,9758
32111Dvořáková AdélaOBL0021976ŽV100:43:20,080:11:16,0236
33140Zemánková Eva1991Ž100:43:25,080:11:21,02x
34147Michlíček JiříŠošůvka1995M900:44:30,080:12:26,0257
35134Kuběnová PetraFast and Light/Doubravice nad Svitavou1987Ž200:44:41,040:12:36,9833
36123Koutná LenkaBlansko1988Ž300:44:51,040:12:46,9831
37112Rokosová IvanaPolička1982ŽV200:44:59,060:12:55,00x
38125Kučera KryštofSkol Brno2007J700:45:05,040:13:00,98x
39148Zemánek MiroslavČ.A.U. Bořitov 1979MV11000:45:36,070:13:32,0156
40102Kolářová KateřinaBlansko1985Ž400:45:51,040:13:46,9830
41124Paděra PetrBlansko1989M1000:46:03,070:13:59,0155
42144Huťka JiříOBL 003 Brno1991M1100:46:16,050:14:11,9954
43106Bílý MartinČerná Hora2010J800:46:58,090:14:54,03-
44101Lai RenataRychlobruslení1982ŽV300:49:00,070:16:56,01x
45131Svoboda PavelTJ Sloup1955MV3300:50:03,090:17:59,0353
46138Žákovská AlenaHorizont Blansko1962ŽV2200:58:33,020:26:28,9629
47105Bílá PetraČerná Hora1987Ž501:00:31,000:28:26,9428
48146Sikorová MartinaRájec1984Ž601:00:44,060:28:40,0027


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:15.10.2023
Slunečno   Hořická rokleTrať:2300 m
10°C   Katerogie: starší žáci16. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
133Chaloupka KryštofSkol Brno2009ŽciS100:09:03,00x
257Ellinger ŠimonAK Ludvíka Daňka Blansko2009ŽciS200:09:47,000:00:44,0040
319Baláč FilipAK Ludvíka Daňka Blansko2008ŽciS300:10:32,000:01:29,0036
445Kuběna MilošAK Ludvíka Daňka Blansko2009ŽciS400:10:43,000:01:40,0033
549Sáňka DavidBiatlon Blansko2009ŽciS500:12:44,000:03:41,0031


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:15.10.2023
Slunečno   Hořická rokleTrať:2300 m
10°C   Katerogie: starší žákyně16. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
140Peňázová CharlotteSkol Brno2008ŽkyS100:10:50,00x
253Rybová KateřinaAKLD Blansko2009ŽkyS200:11:04,000:00:14,0040
373Ondrušková EllenAK Tišnov / OBL0062009ŽkyS300:12:08,000:01:18,0036
492Zamazalová EliškaAK Ludvíka Daňka Blansko2009ŽkyS400:12:51,000:02:01,0033
532Filipová VítězslavaSkol Brno2009ŽkyS500:13:10,000:02:20,00x
643Maršálková TerezaSkol Brno2008ŽkyS600:14:30,000:03:40,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:15.10.2023
Slunečno   Hořická rokleTrať:1200 m
10°C   Katerogie: mladší žáci16. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
16Lai AlexandreBiatlon Blansko2010ŽciM100:04:47,0040
238Kalovský VladimírSkol Brno2010ŽciM200:04:52,000:00:05,00x
339Kaněk VáclavSkol Brno2010ŽciM300:05:10,000:00:23,00x
489Bílý MartinČerná Hora2010ŽciM400:05:21,000:00:34,0036
554Ryba FilipAKLD Blansko2011ŽciM500:05:25,000:00:38,0033
616Kacetl RichardAK Dvorská Blansko2011ŽciM600:05:26,000:00:39,0031
748Sáňka JakubAK Ludvíka Daňka Blansko2011ŽciM700:05:34,000:00:47,0030
859Neugebauer HubertACT Lerak2011ŽciM800:05:42,000:00:55,0029
936Ježek OndřejSkol Brno2011ŽciM900:05:45,000:00:58,00x
1027Korgo MatoušFenix Blansko2011ŽciM1000:05:47,000:01:00,0028
1198Kolář RadovanBiatlon Blansko2011ŽciM1100:06:00,000:01:13,0027


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:15.10.2023
Slunečno   Hořická rokleTrať:1200 m
10°C   Katerogie: mladší žáci16. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
176Sotolářová AlenaAK Ludvíka Daňka Blansko2010ŽkyM100:05:15,0040
235Chaloupková RenataSkol Brno2011ŽkyM200:05:17,000:00:02,00x
383Šafránková AnnaElite sport Boskovice2010ŽkyM300:05:30,000:00:15,0036
437Kalovská DenisaSkol Brno2011ŽkyM400:05:36,000:00:21,00x
597Horská NikolFénix Sport Blansko2010ŽkyM500:05:44,000:00:29,0033
687Sedláčková TerezaAK Blansko Dvorská2010ŽkyM600:05:59,000:00:44,0031
74Hlavičková AnetaAK Ludvíka Daňka Blansko2011ŽkyM700:06:12,000:00:57,0030
847Pelíšková AlenaBiatlon Blansko2010ŽkyM800:06:24,000:01:09,0029
967Dvořáčková ZuzanaFénix Sport Blnsko2011ŽkyM900:06:28,000:01:13,0028


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:15.10.2023
Slunečno   Hořická rokleTrať:800 m
10°C   Katerogie: nejmladší žáci16. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
142Oral TimonSkol Brno2012ŽciNm100:03:10,00x
285Čepelka TomášFénix Sport Blansko2012ŽciNm200:03:23,000:00:13,0040
356Furdík SamuelAK Ludvíka Daňka Blansko2012ŽciNm300:03:31,000:00:21,0036
420Alexa JosefAK Ludvíka Daňka Blansko2012ŽciNm400:03:41,000:00:31,0033
558Neugebauer OliverACT Lerak2013ŽciNm500:03:43,000:00:33,0031


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:15.10.2023
Slunečno   Hořická rokleTrať:800 m
10°C   Katerogie: nejmladší žákyně16. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
129Mašová ŠtěpánkaElite Sport Boskovice/Velenov2013ŽkyNm100:03:18,0040
234Chaloupková MartinaSkol Brno2012ŽkyNm200:03:20,000:00:02,00x
331Filipová MajdaSkol Brno2012ŽkyNm300:03:22,000:00:04,00x
491Mazalová ElenElite Sport Boskovice2013ŽkyNm400:03:24,000:00:06,0036
561Pernicová JohanaAK Blansko Dvorská2012ŽkyNm500:03:37,000:00:19,0033
674Sedláčková MartinaAK Blansko Dvorská2012ŽkyNm600:03:40,000:00:22,0031
786Sedláčková BeataAK Blansko Dvorská2012ŽkyNm700:03:50,000:00:32,0030
828Nečasová TerezieAK Ludvíka Daňka Blansko2013ŽkyNm800:03:52,000:00:34,0029
97Lai EmilyASK rychlobruslení2012ŽkyNm900:03:53,000:00:35,0028
101Němcová ZuzanaAK Ludvíka Daňka Blansko2013ŽkyNm1000:03:54,000:00:36,0027
1193Šamonilová BělaBiatlon Blansko2013ŽkyNm1100:03:55,000:00:37,0026
1263Hanáková IvaAK Ludvíka Daňka Blansko2013ŽkyNm1200:04:02,000:00:44,0025
1351Vrtělová EmmaAK Ludvíka Daňka Blansko2013ŽkyNm1300:04:03,000:00:45,0024
1411Šrámková ZuzanaAK Ludvíka Daňka Blansko2012ŽkyNm1400:04:04,000:00:46,0023


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:15.10.2023
Slunečno   Hořická rokleTrať:400 m
10°C   Katerogie: přípravka chlapci16. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
162Hanák JíříAK Ludvíka Daňka Blansko2014PriH100:01:54,06x
270Šimeček FilipBlansko2014PriH200:01:56,030:00:01,97x
399Kolář LubomírACT Lerak2014PriH300:02:00,020:00:05,96x
48Velikovský NedAK Ludvíka Daňka Blansko2015PriH400:02:00,080:00:06,02x
578Svánovský MatyášBlansko2015PriH500:02:01,020:00:06,96x
669Bernard DenisElite sport Boskovice2015PriH600:02:01,080:00:07,02x
724Hnilička JanAK Ludvíka Daňka Blansko2015PriH700:02:04,000:00:09,94x
864Kavín TheodorASK Blansko2014PriH800:02:06,040:00:11,98x
913Fosláni MaximAK Ludvíka Daňka Blansko2014PriH900:02:10,030:00:15,97x
1046Štrajt PetrBiatlon Blansko2015PriH1000:02:18,090:00:24,03x
1184Machaň HugoAK Ludvíka Daňka Blansko2014PriH1100:02:19,000:00:24,94x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:15.10.2023
Slunečno   Hořická rokleTrať:400 m
10°C   Katerogie: přípravka dívky16. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
152Slouková LilianaAK Ludvíka Daňka Blansko2014PriD100:01:43,06x
295Šamonilová RiaBiatlon Blansko2015PriD200:01:53,070:00:10,01x
32Bednářová EllenAK Ludvíka Daňka Blansko2014PriD300:01:53,100:00:10,04x
417Kacetlová SimonaAK Dvorská Blansko2014PriD400:01:58,020:00:14,96x
512Kuběnová NikolAKLD2015PriD500:02:01,050:00:17,99x
665Fatrová KarolínaAK Ludvíka Daňka Blansko2014PriD600:02:02,050:00:18,99x
780Motlová NelaAK Ludvíka Daňka Blansko2015PriD700:02:02,090:00:19,03x
822Kuželová AnnaAK Ludvíka Daňka Blansko2014PriD800:02:06,090:00:23,03x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:15.10.2023
Slunečno   Hořická rokleTrať:200 m
10°C   Katerogie: chlapci do 7 let16. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
141Oral TadeášSkol Brno2016H7ml100:00:39,06x
266Švec MichalStaré Blansko2017H7ml200:00:42,020:00:02,96x
326Šulc DamiánAK Ludvíka Daňka Blansko2016H7ml300:00:44,010:00:04,95x
4100Kolář VáclavACT Lerak2016H7ml400:00:44,080:00:05,02x
579Svánovský KryštofBlansko2018H7ml500:00:47,060:00:08,00x
614Fosláni AlexAK Ludvíka Daňka Blansko2018H7ml600:00:54,000:00:14,94x
723Hnilička MiroslavAK Ludvíka Daňka Blansko2018H7ml700:00:54,040:00:14,98x
890Bílý MarekČerná Hora2017H7ml800:00:54,060:00:15,00x
982Palowski RadimAK Ludvíka Daňka Blansko2017H7ml900:00:58,020:00:18,96x
1081Palowski LuděkOlomučany2019H7ml1000:00:58,090:00:19,03x
119Velikovský VinAK Ludvíka Daňka Blansko2019H7ml1100:01:00,070:00:21,01x
1296Buřt LukášBlansko2020H7ml1200:01:43,020:01:03,96x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:15.10.2023
Slunečno   Hořická rokleTrať:200 m
10°C   Katerogie: dívky do 7 let16. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
115Janáková AdélaAK Ludvíka Daňka Blansko2016D7ml100:00:45,00x
230Filipová BarboraSkol Brno2016D7ml200:00:46,000:00:01,00x
321Kuželová AliceAK Ludvíka Daňka Blansko2016D7ml300:00:47,000:00:02,00x
425Hofírková ZuzanaAK Ludvíka Daňka Blansko2016D7ml400:00:48,000:00:03,00x
568Vykonalová ElaAK Ludvíka Daňka Blansko2017D7ml500:00:49,000:00:04,00x
660Svánovská NatálieAK Ludvíka Daňka Blansko2017D7ml600:00:50,000:00:05,00x
771Šimečková AliceBlansko2017D7ml700:00:52,000:00:07,00x
872Kopřivová AnabelAK Ludvíka Daňka Blansko2017D7ml800:00:54,000:00:09,00x
944Jakubcová ViktorieAK Ludvíka Daňka Blansko2017D7ml900:00:55,000:00:10,00x
1094Šamonilová BroňaBiatlon Blansko2017D7ml1000:00:57,000:00:12,00x
113Bednářová JulieAK Ludvíka Daňka Blansko2018D7ml1100:00:59,000:00:14,00x
1275Cupalová AnetaAK Ludvíka Daňka Blansko2017D7ml1200:01:00,000:00:15,00x
1388Matalová NatálieAK Ludvíka Daňka Blansko2017D7ml1300:01:01,000:00:16,00x
1410Velikovská AvaAK Ludvíka Daňka Blansko2017D7ml1400:01:02,000:00:17,00x
155Hlavičková LucieAK Ludvíka Daňka Blansko2016D7ml1500:01:03,000:00:18,00x
www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-24  /  Tisk:19.07.2024
© Malin 2015-24