O kresníB ěžeckáL iga  2022
Hraběnčino běhání uzavřelo nejistou sezónu

Hraběnčino běhání uzavřelo nejistou sezónu

30. 12. 2021 Petrovice – Letošní sezóna Okresní...

Letošní rok bohužel bez Okrouhlé

Letošní rok bohužel bez Okrouhlé

26. 11. 2021 Okrouhlá – Dnes ráno mi zazvonil telefon. Volal mi Gustav...

Ani letos si kapra z Jedovnic nikdo neodveze

Ani letos si kapra z Jedovnic nikdo neodveze

8. 11. 2021 Jedovnice – Tedy máme tím na mysli kapra, kterého...

Vyhlášení celkových výsledků OBL netradičně

Vyhlášení celkových výsledků OBL netradičně

7. 7. 2021 Blansko – Na netradičním místě a v netradičním...

Sloupský lesní běh a MUM. Neporažení titáni OBL

Sloupský lesní běh a MUM. Neporažení titáni OBL

21. 6. 2021 Sloup, Blansko – Lomnice. Je to až s podivem jak něco tak...

  • Hraběnčino běhání uzavřelo nejistou sezónu

  • Letošní rok bohužel bez Okrouhlé

  • Ani letos si kapra z Jedovnic nikdo neodveze

  • Vyhlášení celkových výsledků OBL netradičně

  • Sloupský lesní běh a MUM. Neporažení titáni OBL

Výsledky závodu:



Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:14.04.2018
Slunečno   Skalická desítkaTrať:9800 m
16°C   Katerogie: muži21. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
156Plhoň PatrikElite Sport Boskovice/Boskovice1980M100:38:47,1580
22Barbořík JanElite Sport Max Team Blansko/Blansko1983M200:39:00,850:00:13,7076
333Klopec AlešBlansko/Blansko1978MV1100:39:28,760:00:41,6173
410Dvořáček JiříElite Sport Max Team/Blansko1968MV2100:39:36,280:00:49,1371
531Karlík PetrTriSki klub Márovky - Blansko/Blansko1982M300:40:58,580:02:11,4370
622Huťka Jiří/Bořitov/Brno1991M400:41:27,770:02:40,6269
771Šperka MartinMinerva Boskovice/Boskovice1970MV1200:42:16,460:03:29,3168
813Grün GustavAC Okrouhlá/Okrouhlá1968MV2200:43:14,680:04:27,5367
970Škvařil Jan/Blansko1973MV1300:43:22,600:04:35,4566
107Buš OndřejRáječko/Ráječko1985M500:43:35,780:04:48,6365
11240Beneš PetrBlansko1987M600:43:41,520:04:54,3764
1261Weis JosefElite Sport Boskovice1974MV1400:44:05,720:05:18,5763
1339Krška Michal/Blansko1984M700:44:30,060:05:42,9162
1428Kalaš RudolfBoskovice/Boskovice1971MV1500:45:23,070:06:35,9261
15239Sedlák MichalLhota Rapotina1968MV2300:46:06,110:07:18,9660
16241Petrů RadimSport Boskovice1971MV1600:46:11,490:07:24,3459
1721Horský RadekOB Veselice/Vavřinec1978MV1700:46:28,760:07:41,6158
18231Macura JanHorizont Kola Novák Blansko1972MV1800:46:41,240:07:54,0957
1964Zemánek MiroslavBořitov/Bořitov1979M800:47:16,900:08:29,7556
2032Kinc PavelVF sport team Černá Hora1974MV1900:48:05,240:09:18,0955
21246Odehnal TomášBoskovice1968MV2400:48:42,090:09:54,9454
2220Holý Vítek1979M900:49:46,070:10:58,92x
23152Novák ZdeněkHorizont Kola Novák Blansko1961MV2500:49:59,760:11:12,6153
2454Nováček JosefSDH Čučice/Čučice1958MV3100:50:21,590:11:34,44x
2545Landa JaroslavMinerva Boskovice/Boskovice1957MV3200:52:16,890:13:29,7452
2653Nedvěd MartinBlansko1983M1000:52:16,890:13:29,7451
2768Šamonil Petr/Rájec - Jestřebí1962MV2600:52:31,470:13:44,3250
28228Hrůza VladimírBrno1960MV2700:54:09,320:15:22,17x
29151Lorenc AntonínBlansko1964MV2800:54:39,830:15:52,6849
30237Patloka IvoBoskovice1979M1100:54:42,870:15:55,7248
3117Henek DušanDůchodců/Boskovice1972MV11000:57:21,620:18:34,4747
32234Brychta VlastimilIKMF Blansko1982M1200:57:36,500:18:49,3546
336Buš Jiří/Rájec-Jestřebí1994M1300:58:02,600:19:15,4545
34242Buš RomanRájec1965MV2900:58:02,610:19:15,4644
3558Procházka JanRBK Blansko/Ráječko1979M1400:58:32,880:19:45,7343
363Bařinka JanBoskovice/Boskovice1984M1500:58:59,310:20:12,1642
3755Petržela LukášSkalice1983M1600:59:43,550:20:56,4041
38245Křepela JiříSTK Zbraslavec1975MV11101:00:02,520:21:15,3740
39236Daněk MilanHorizont Kola Novák Blansko1962MV21001:03:08,140:24:20,9939
40203Klepal PetrPerun Team Blansko1966MV21101:08:45,770:29:58,6238
41232Hrubý MilanBlansko1938MV3301:30:19,000:51:32,8537


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:14.04.2018
Slunečno   Skalická desítkaTrať:4800 m
16°C   Katerogie: ženy/ junioři/ juniorky21. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
149Marek SamuelElite Sport Boskovice2002Jři100:21:05,9040
2243Vybošťok Adambiatlon Blansko2001Jři200:21:25,680:00:19,7836
378Barešová MiladaStopa Skalice1975ŽV1100:21:57,050:00:51,1540
4227Široký StanislavBlansko2001Jři300:22:29,640:01:23,7433
5200Klepalová KamilaPerun Team Blansko1996Ž100:22:38,360:01:32,4636
635Komárková ZdeňkaKomety Olešnice1974ŽV1200:23:00,920:01:55,0233
7247Kolářová KateřinaBlansko1985Ž200:25:13,310:04:07,4131
8208Loubal JakubZboněk2001Jři400:25:34,440:04:28,5431
976Žákovská AlenaHorizont Blansko/Blansko1962ŽV2100:25:40,270:04:34,3730
1060Suchánková ZdenkaBlansko/Blansko1963ŽV2200:25:55,080:04:49,1829
11201Klepalová VendulaPerun Team Blansko1998Ž300:27:10,520:06:04,6228
12230Hošková JustýnaElite Sport Boskovice2000Jky100:27:19,270:06:13,3740
13238Patloková SimonaBoskovice1979Ž400:27:56,160:06:50,2627
14229Tesařová JitkaRBK Blansko1964ŽV2300:29:31,010:08:25,1126
15145Liberová BarboraBoskovice1972ŽV1300:30:31,380:09:25,4825
16233Procházková MartinaOlešnice1977ŽV1400:32:05,090:10:59,1924
1762Weisová BarboraElite Sport Boskovice1980Ž500:32:16,680:11:10,7823
1836Kovácsová AlžbětaElite Sport Boskovice/Olešnice2005ŽkyM100:32:17,620:11:11,72-
19248Kotlánová JanaSkalice1986Ž600:32:25,220:11:19,3222
20244Hrubá AdélaBrno2000Jky200:32:39,630:11:33,73x
21235Škvařilová RadkaVysočany/TJ Vysočany1991Ž700:35:26,850:14:20,9521
22217Kepáková MarieDůchodci Boskovice1980Ž800:36:24,460:15:18,5620
23202Klepalová LenkaPerun Team Blansko1966ŽV2400:37:57,840:16:51,9419


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:14.04.2018
Slunečno   Skalická desítkaTrať:1200 m
16°C   Katerogie: ŽkyS21. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1213Štoudková PavlaASK Blansko2003ŽkyS100:04:14,9540
240Kubinová AdélaElite Sport Boskovice2004ŽkyS200:05:00,790:00:45,8436
3215Škvařilová StelaAK Blansko Dvorská2004ŽkyS300:05:16,960:01:02,0133
4143Široká EliškaAK Blansko Dvorská2004ŽkyS400:05:16,970:01:02,0231
5125Barešová RozálieTK Stopa Skalice2004ŽkyS500:05:51,380:01:36,4330


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:14.04.2018
Slunečno   Skalická desítkaTrať:1500 m
16°C   Katerogie: ŽciS21. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1225Nečas AdamAK Blansko Dvorská2004ŽciS100:06:00,8040
247Malits MarekASK Blansko/Blansko2004ŽciS200:06:15,200:00:14,4036
366Zourek DavidBlansko2003ŽciS300:06:18,940:00:18,1433
4226Dankovský MatyášAK Blansko Dvorská2004ŽciS400:06:33,390:00:32,5931
5115Dvořák TomášZŠ Lipovec2003ŽciS500:06:36,260:00:35,4630
68Daněk ŠtěpánHorizont Blansko/Blansko2004ŽciS600:08:53,180:02:52,3829


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:14.04.2018
Slunečno   Skalická desítkaTrať:700 m
16°C   Katerogie: ŽkyM21. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
144Křížová ViktorieElite sport Boskovice 2006ŽkyM100:02:42,2940
25Bezdíčková DominikaASK Blansko/Blansko2006ŽkyM200:02:46,880:00:04,5936
323Jakusidisová VeronikaASK Blansko2005ŽkyM300:02:51,430:00:09,1433
450Matušková JulieASK Blansko/Blansko2005ŽkyM400:02:55,860:00:13,5731
5210Procházková NelaHorní Lhota2005ŽkyM500:02:58,750:00:16,4630
624Jandáková LeonaASK Blansko/Blansko2006ŽkyM600:03:01,150:00:18,8629
727Kadrmasová EllenASK Blansko2006ŽkyM700:03:07,750:00:25,4628
873Štefanová MartinaASK Blansko2006ŽkyM800:03:14,800:00:32,5127


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:14.04.2018
Slunečno   Skalická desítkaTrať:1200 m
16°C   Katerogie: ŽciM21. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1144Zouhar TadeášACT Lerak Blansko2005ŽciM100:04:30,9340
237Kroupa KryštofAK Blansko Dvorská/Blansko2005ŽciM200:04:35,930:00:05,0036
343Křivánek Richardelite sport boskovice2006ŽciM300:04:44,900:00:13,9733
479Kyzlink RichardASK Blansko2006ŽciM400:05:03,190:00:32,2631
5147Koudelka MatyášElite sport Boskovice2006ŽciM500:05:34,110:01:03,1830
6120Skořepa PetrElite sport Boskovice/ Svitávka2005ŽciM600:07:15,320:02:44,3929


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:14.04.2018
Slunečno   Skalická desítkaTrať:400 m
16°C   Katerogie: Mladší chlapci21. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
112Ellinger ŠimonASK Blansko/Blansko2009MlCh100:01:29,07x
297Kotas VáclavLetovice2010MlCh200:01:32,780:00:03,71x
352Muzikář OndřejTJ Sokol Bílovice nad Svitavou/Bílo...2010MlCh300:01:35,320:00:06,25x
4103Mariak SamuelASK Blansko2009MlCh400:01:36,310:00:07,24x
5105Hruda TomášDrahanský sport team2009MlCh500:01:40,690:00:11,62x
689Kratochvíl LukášLusaana2009MlCh600:01:41,920:00:12,85x
718Heřman JakubTJ Sokol Bílovice nad Svitavou/Bílo...2009MlCh700:01:45,710:00:16,64x
8150Henek AloisBoskovice2009MlCh800:01:46,960:00:17,89x
951Musil MatějASK Blansko/Blansko2010MlCh900:01:51,530:00:22,46x
10148Slavík AntonínStopa Skalice2009MlCh1000:02:17,880:00:48,81x
11128Šustáček MirekElite sport Boskovice/ Doubravice2010MlCh1100:02:21,750:00:52,68x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:14.04.2018
Slunečno   Skalická desítkaTrať:300 m
16°C   Katerogie: Mladší dívky21. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
187Zamazalová EliškaASK Blansko2009MlD100:01:07,38x
281Novotná JustýnaElite Boskovice2009MlD200:01:08,870:00:01,49x
34Bezdíčková DanielaASK Blansko2010MlD300:01:10,060:00:02,68x
425Jandáková ZuzanaASK Blansko/Blansko2009MlD400:01:14,690:00:07,31x
585Šperková AnnaELITE sport Boskovice2009MlD500:01:16,880:00:09,50x
6212Hegedüšová SimonaElite Sport Boskovice2009MlD600:01:17,420:00:10,04x
777Žáková RebeccaAK Blansko Dvorská /Blansko2010MlD700:01:18,280:00:10,90x
884Kyzlinková NoraASK Blansko2009MlD800:01:18,280:00:10,90x
974Šujanová RozálieAKBD/Blansko2009MlD900:01:18,970:00:11,59x
10130Patloková LauraMagistrTom2009MlD1000:01:19,640:00:12,26x
11134Valášková AnnaAK Blansko Dvorská2009MlD1100:01:21,240:00:13,86x
12113Uhříkova KarolínaSak Zidlochovice2010MlD1200:01:22,600:00:15,22x
13137Krejčiříková AnežkaASK Blansko2010MlD1300:01:23,440:00:16,06x
1498Šafránková AnnaNa rybníku2010MlD1400:01:27,170:00:19,79x
1583Vošlajerová AliceStopa Skalice2009MlD1500:01:27,550:00:20,17x
1686Mikulášková NelaElite sport Boskovice/ Boskovice2010MlD1600:01:28,060:00:20,68x
1792Juračková KarolínaAK Blansko Dvorská/ Horní Lhota2009MlD1700:01:29,090:00:21,71x
18126Malá KarolínaAK Blansko2009MlD1800:01:31,990:00:24,61x
19114Ševčíková KamilaStopa Skalice2009MlD1900:01:32,490:00:25,11x
20131Weinhöferová ElenAK Blansko Dvorská2010MlD2000:01:33,790:00:26,41x
21133Všenská ZuzanaSkalice2009MlD2100:01:34,460:00:27,08x
22211Petrželová MarikaSloup2009MlD2200:01:39,140:00:31,76x
23135Richterová DenisaSkalice2009MlD2300:01:43,140:00:35,76x
DNF75Žampachová AdélaASK Blansko/Blansko2009MlD-DNFx


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:14.04.2018
Slunečno   Skalická desítkaTrať:700 m
16°C   Katerogie: Přípravka chlapci21. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1117Krenželok MatějStopa Skalice2008PříCh100:02:50,1240
211Ellinger DenisASK Blansko/Blansko2007PříCh200:02:54,670:00:04,5536
382Lát DušanAK Blansko Dvorská2007PříCh300:02:59,840:00:09,7233
415Grünwald MartinAK Blansko Dvorská2007PříCh400:03:01,720:00:11,6031
563Worbis Radim/Kotvrdovice2007PříCh500:03:03,110:00:12,9930
693Lipenský MatoušElite sport Boskovice2008PříCh600:03:04,360:00:14,2429
7224Klimeš BrunoAK Blansko Dvorská2008PříCh700:03:05,620:00:15,5028
899Šafránek JáchymElite Sport Boskovice/ Doubravice2007PříCh800:03:06,420:00:16,3027
948Malits RadekASK Blansko/Blansko2008PříCh900:03:08,740:00:18,6226
10216Škvařil HynekAK Blansko Dvorská2008PříCh1000:03:09,740:00:19,6225
1196Filka PatrikASK Blansko2007PříCh1100:03:10,490:00:20,3724
12127Ščudla OndřejElite sport Boskovice/ Boskovice2008PříCh1200:03:11,150:00:21,0323
13106Poláček DominikACT Lerak2008PříCh1300:03:12,290:00:22,1722
1465Zouhar Jan/Kotvrdovice2007PříCh1400:03:12,290:00:22,1721
15109Tomášek MartinAK Blansko Dvorská2008PříCh1500:03:12,290:00:22,1720
161Augustin TomášAK Blansko Dvorská2007PříCh1600:03:14,580:00:24,4619
1729Kareš JanSokol Bílovice nad Svitavou/Bílovic...2008PříCh1700:03:21,650:00:31,53x
18209Kepák JakubBrno2008PříCh1800:03:57,740:01:07,62x
19142Stejskal LeošElite sport Boskovice2008PříCh1900:04:06,650:01:16,5318


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:14.04.2018
Slunečno   Skalická desítkaTrať:500 m
16°C   Katerogie: Přípravka dívky21. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
169Šamšulová MartinaElite sport Boskovice/Boskovice2007PříD100:01:51,6540
288Šebelová SáraLusaana/ Blansko2008PříD200:01:53,210:00:01,5636
367Zourková LucieAK Blansko Dvorská2007PříD300:01:56,800:00:05,1533
480Tichá NatálieASK Balnsko2007PříD400:01:58,170:00:06,5231
534Kniesová LucieAK Blansko Dvorská/Blansko2007PříD500:02:01,030:00:09,3830
6138Králová EmaAK Blansko Dvorská2008PříD600:02:04,700:00:13,0529
7146Koudelková LucieElite sport Boskovice2008PříD700:02:07,010:00:15,3628
819Heřmanová LucieTJ Sokol Bílovice nad Svitavou/Bílo...2007PříD800:02:07,560:00:15,91x
938Kroupová BarboraAK Blansko Dvorská/Blansko2008PříD900:02:10,200:00:18,5527
10112Uhříkova BarboraModřice2008PříD1000:02:10,930:00:19,28x
11140Nedvědová AndreaBlansko2007PříD1100:02:15,020:00:23,3726
12129Havelková MichaelaStopa Skalice2007PříD1200:02:21,660:00:30,0125
13111Kejíková EliškaElite Sport Boskovice2007PříD1300:02:23,410:00:31,7624
1472Štefanová AdélaASK Blansko2008PříD1400:02:24,910:00:33,2623


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:14.04.2018
Slunečno   Skalická desítkaTrať:100 m
16°C   Katerogie: Přípravka nejmladší21. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
130Kareš MichalSokol Bílovice nad Svitavou2011PříNejCh1x
294Lipenský Jan FrantišekElite sport Boskovice2011PříNejCh2x
316Grünwald VítAK Blansko Dvorská2011PříNejCh3x
4104Hruda PetrDrahanský sport Boskovice2011PříNejCh4x
5101Hruda MartinDrahanské sporty2014PříNejCh5x
6110Kejík Karel2013PříNejCh6x
742Křivánek Michaelelite sport boskovice2014PříNejCh7x
8123Bruža PavelStopa Skalice2014PříNejCh8x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:14.04.2018
Slunečno   Skalická desítkaTrať:100 m
16°C   Katerogie: Přípravka nejmladší D.21. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1119Skořepová SofieElite sport Boskovice/ Svitávka2011PříNejD1x
290Kratochvílová AnnaLusaana2011PříNejD2x
395Lipenská Jana_MarieElite sport Boskovice2011PříNejD3x
4121Plchová ClaudieJabloňany2012PříNejD4x
5116Krenželoková EvaStopa Skalice2012PříNejD5x
6223Tinková GabrielaRájec-Jestřebí2012PříNejD6x
7102Kotasová AnnaLetovice2012PříNejD7x
8108Poláčková PavlínaACT Lerak2013PříNejD8x
9122Bružová MarieStopa Skalice2011PříNejD9x
10132Weinhöferová AdélaAK Blansko Dvorská2012PříNejD10x
11107Poláčková KarolínaACT Lerak2013PříNejD11x
12100Barboříková KarolínaElite Sport Max Team/ Blansko2013PříNejD12x
13141Weisová AmálieElite Sport Boskovice2011PříNejD13x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:14.04.2018
Slunečno   Skalická desítkaTrať:100 m
16°C   Katerogie: Prťata chlapci21. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1136Petržela PatrikSkalice2016PrCh1x
2149Jančík MikulášČerná Hora2015PrCh2x
3124Bruža MiroslavStopa Skalice2016PrCh3x
4118Loubal MichaelSvitávka2016PrCh4x
5214Nedvěd OndřejBlansko2017PrCh5x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:14.04.2018
Slunečno   Skalická desítkaTrať:100 m
16°C   Katerogie: Prťata dívky21. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1139Králová BarboraAK Blansko Dvorská2015PrD1x
291Mikulášková EmaSkalice2015PrD2x
www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-22  /  Tisk:25.01.2022
© Malin 2015-22