O kresníB ěžeckáL iga  2024
Další tři závody do pololetí

Další tři závody do pololetí

Blansko, Sloup, Lomnice u Tišnova. Pololetní program Okresní...

Šest závodů za 26 dnů

Šest závodů za 26 dnů

V květnu a začátkem června si seriál OBL připravil pro...

Nadupaný běžecký víkend na tratích OBL

Nadupaný běžecký víkend na tratích OBL

23. května 2024 Doubravice, Ostrov. Na první červnový víkend...

Nejkrásnější trať v OBL

Nejkrásnější trať v OBL

Skalní mlýn, Macocha.  Již na úterý 21. května je...

Lesempolem za tvarůžkem

Lesempolem za tvarůžkem

Vytrvalostními běžci oblíbený ultra podnik Borák konaný...

  • Další tři závody do pololetí

  • Šest závodů za 26 dnů

  • Nadupaný běžecký víkend na tratích OBL

  • Nejkrásnější trať v OBL

  • Lesempolem za tvarůžkem

Výsledky závodu:



Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:11.11.2023
Sněžení   Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího KovaříkaTrať:10900 m
3°C   Katerogie: hlavní trať25. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
169Ospalý FilipHere To Win1976MV1100:37:06,00x
2237Pazourek PetrModřice/VSK Univerzita Brno2000M100:38:04,000:00:58,00x
316Dvořák PavelAtletika Alojzov / Alojzov1982MV1200:38:10,000:01:04,00x
4265Vašíček MichalKunštát/1991M200:38:48,000:01:42,0080
5250Bejček PatrikTrail Point1994M300:38:57,000:01:51,00x
6235Soural LukášVSK UNI Brno/AK Drnovice1982MV1300:39:10,000:02:04,00x
774Potůček JiříFast and light1988M400:39:54,000:02:48,0076
83Bebej RadekOlešná1983MV1400:40:16,000:03:10,0073
946Konečný AlešfKlidu sport team / Rudice1988M500:40:21,000:03:15,0071
1047Koudelka LukášAK Drnovice/AC Okrouhlá / Olšany1983MV1500:40:46,000:03:40,0070
1184Skoták PavelBlansko / Blansko1972MV2100:40:56,000:03:50,0069
1243Klapuš  MartinSudice1996M600:40:59,000:03:53,0068
1367Ondruška VladimírDrásov / OBL0041976MV1600:41:24,000:04:18,0067
1480Ryba LukášLipůvka1979MV1700:41:48,000:04:42,0066
1515Dvořák MiroslavSokol Bystré / OBL001 / Bystré1975MV1800:41:51,000:04:45,0065
16191Otto VladimírJedovnice1977MV1900:42:14,000:05:08,0064
1791Strbáček JiříAtletika Alojzov1980MV11000:43:10,000:06:04,00x
1888Šperka MartinMinerva Boskovice / Boskovice1970MV2200:43:20,000:06:14,0063
19196Ševčík PetrBrno1993M700:43:27,000:06:21,00x
20262Dušil JaroslavBrno/BK Brno1970MV2300:43:58,000:06:52,00x
2113Dubjel RobertBrno1982MV11100:44:30,000:07:24,00x
2261Buš OndřejRáječko1985M800:44:47,000:07:41,0062
23286Novák ZdeněkHorizont Kola Novák Blansko/1961MV3100:45:31,000:08:25,0061
24252Pribyl MartinFast and Light Blansko1987M900:45:33,000:08:27,0060
2577Preisler LukášLIAZ Jablonec1997M1000:45:38,000:08:32,00x
26183Pokorný AlešJedovnice/1986M1100:45:43,000:08:37,0059
2754Lorenc MarekŠneci v běhu1987M1200:45:45,000:08:39,00x
2881Rybář PavelSuchdol1980MV11200:45:57,000:08:51,0058
2951Kučera PavelPraha1986M1300:47:21,000:10:15,00x
30241Kuchař LukášACT Lerak Blansko1976MV11300:48:09,000:11:03,0057
31167Babíček ŠimonPádluj / Češkovice1977MV11400:48:48,000:11:42,0056
32188Králík FilipSK Jedovnice / Jedovnice2003M1400:49:28,000:12:22,0055
3357Miffek DavidJK Equistana / Prostřední Poříčí1976MV11500:49:48,000:12:42,0054
34244Kuběna RomanAC Senetářov1982MV11600:50:50,000:13:44,0053
35180Fiala PetrJedovnice1988M1500:51:04,000:13:58,0052
368Buš JiříRájec-Jestřebí1994M1600:51:11,000:14:05,0051
37253Matěna VladimírBlansko/VZS Blansko/1959MV3200:51:29,000:14:23,0050
38299Němec PetrJedovnice1978MV11700:51:41,000:14:35,0049
39224Fránek JanJedovnice/1982MV11800:51:54,000:14:48,0048
40238Sucharda PavelCYCLING BRNO1970MV2400:52:33,000:15:27,00x
4111Diviš MartinRuda Nad Moravou2001M1700:53:12,000:16:06,00x
4292Svoboda PavelTJ Sloup1955MV3300:53:49,000:16:43,0047
43246Sobotka MartinBrno/1976MV11900:53:56,000:16:50,00x
44249Šamonil PetrRájec - Jestřebí/1962MV3400:54:08,000:17:02,0046
4533Hromek JiříFENYX / Adamov1960MV3500:56:56,000:19:50,0045
4645Kobliha MilanAtletika Alojzov / Alojzov1957MV3600:57:14,000:20:08,00x
475Boháč JiříBrno1954MV3700:57:37,000:20:31,00x
48298Bezděk MichalBlansko1993M1800:57:37,000:20:31,0044
49242Vyška MiroslavOslavany1991M1900:58:24,000:21:18,00x
5058Münster LiborKooperativa Blansko1966MV2500:58:28,000:21:22,0043
51187Zemánek LukášCyklokoloniál / Jedovnice1990M2000:58:43,000:21:37,0042
52248Koníček MichalJedovnice1982MV12001:03:06,000:26:00,0041
53254Daněk MilanHorizont Kola Novák Blansko/1962MV3801:17:18,000:40:12,0040


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:11.11.2023
Sněžení   Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího KovaříkaTrať:5600 m
3°C   Katerogie: 5600m25. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1216Přikryl VojtěchFénix sport Blansko2006Dci100:19:55,0040
266Ondruška JanDrásov / OBL0052004Dci200:20:01,000:00:06,0036
390Štoudková PavlaAK Ludvíka Daňka, Blansko2003Ž100:20:13,000:00:18,0040
4193Zouhar TadeášBlansko/ACT leraK Blansko2005Dci300:20:48,000:00:53,0033
538Jančaříková Lenka2BWINNER TEAM1970ŽV2100:21:56,000:02:01,00x
6240Kuchař JosefACT leraK Blansko2008100:22:25,000:02:30,00-
736Jančařík Tomáš2BWINNER TEAM / Brno2005Dci400:22:34,000:02:39,00x
876Prchal LukášKanice/obl0092007Dci500:22:39,000:02:44,0031
919Ellinger DenisAK Ludvíka Daňka Blansko2007Dci600:22:53,000:02:58,0030
1030Hrabovská LenkaAK Drnovice1983ŽV1100:23:24,000:03:29,00x
1117Dvořáková AdélaOBL002 / Bystré1976ŽV1200:23:44,000:03:49,0036
1275Potůčková DagmarAK Ludvíka Daňka Blansko1991Ž200:23:49,000:03:54,0033
137Bradáčová NikolaACT Lerak Blansko2007Dky100:23:52,000:03:57,0040
14203Hlaváčková MartinaAKLD Blansko2000Ž300:23:52,000:03:57,0031
1579Rusínová MonikaBrno1977ŽV1300:23:57,000:04:02,00x
1660Krušinová AndreaLetovice / Horizont Blansko1982ŽV1400:24:48,000:04:53,0030
17243Ondrušková EllenAK Tišnov/OBL0062009200:24:52,000:04:57,00-
18251Mikšovská TerezaFast and Light Blansko1983ŽV1500:25:19,000:05:24,0029
1999Winterová VlaďkaHodějice / Hodějice1984Ž400:25:28,000:05:33,00x
2010Danihelková BarboraAK Ludvíka Daňka Blansko1999Ž500:25:31,000:05:36,0028
21263Ondroušková IvanaBlansko1970ŽV2200:25:42,000:05:47,0027
22148Kuběnová PetraFast and light / Doubravice Nad Svitavou1987Ž600:26:20,000:06:25,0026
23197Bílý MartinČerná Hora2010300:26:57,000:07:02,00-
24300Polášková MartinaBlansko/1973ŽV2300:27:07,000:07:12,0025
25158Tetur MatějSK Jedovnice2004Dci700:27:27,000:07:32,0029
26169Mikulová MariePádluj1984Ž700:27:35,000:07:40,00x
27222Sýkora RichardFC Podolí2006Dci800:28:06,000:08:11,00x
2844Kniesová LucieAK Ludvíka Daňka / Blansko2007Dky200:28:15,000:08:20,0036
2924Hegrová IvonaValím Valím Hostěrádky / Hostěr...1969ŽV2400:28:42,000:08:47,00x
30172Lai RenataASK Blansko rychlobruslaři / Rájec-...1982ŽV1600:29:12,000:09:17,0024
31239Valentová JanaAtletika Aloisov / Prostějov1977ŽV1700:29:57,000:10:02,00x
32231Bílá PetraČerná Hora1987Ž800:29:57,000:10:02,0023
33194Hrbková HanaKarolín/1996Ž900:30:17,000:10:22,0022
34186Volavá IvanaFit online / Brno1964ŽV2500:30:23,000:10:28,00x
35147Dvořáková EvaAtletika Alojzov / Alojzov1955ŽV2600:30:59,000:11:04,00x
3687Součková ZuzanaBlansko1985Ž1000:32:03,000:12:08,0021
37279Tomanová StelaOrel Vyškov/2007Dky300:32:30,000:12:35,00x
38247Librová IvaBlansko/AK Ludvíka Daňka1974ŽV1800:33:01,000:13:06,0020
3983Sikorová MartinaRájec1984Ž1100:34:10,000:14:15,0019
40245Jeníčková RenataJV EQISTANA1979ŽV1900:37:18,000:17:23,00x
41199Cupalová EvaSK Bučovice1947ŽV2700:52:07,000:32:12,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:11.11.2023
Sněžení   Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího KovaříkaTrať:1470 m
3°C   Katerogie: Starší žáci25. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1217Korgo VojtěchTěchov/FENIX SPORT BLANSKO2009ŽciS100:04:29,0040
298Vávra RobinAC Track & Field Brno / Brno2009ŽciS200:04:37,000:00:08,00x
320Ellinger ŠimonAK Ludvíka Daňka Blansko2009ŽciS300:04:41,000:00:12,0036
4211Kuběna MilošBlansko/AKLD Blansko2009ŽciS400:05:03,000:00:34,0033
5206Volejník VojtěchAKLD Blansko2009ŽciS500:05:03,000:00:34,0031


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:11.11.2023
Sněžení   Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího KovaříkaTrať:1470 m
3°C   Katerogie: Starší žákyně25. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
168Ondrušková EllenAK Tišnov/OBL0062009ŽkyS100:04:58,0040
237Jančaříková Karolína2BWINNER TEAM2008ŽkyS200:05:01,000:00:03,00x
3185Janovská BarboraACT Lerak / Olomouc2008ŽkyS300:05:03,000:00:05,0036
4159Šebelová SáraBlansko/Lussana2008ŽkyS400:05:11,000:00:13,0033
5234Trojancová MonikaOrel Vyškov2008ŽkyS500:05:48,000:00:50,00x
6236Zamazalová EliškaAK LD Blansko2009ŽkyS600:05:55,000:00:57,0031
749Kuběnová NikolAtletický klub Ludvíka Daňka / Bla...2009ŽkyS700:06:06,000:01:08,0030
829Horbalová NatálieAtletický klub Ludvíka Daňka Blans...2009ŽkyS800:06:08,000:01:10,0029
9154Pořízková LauraAK Ludvíka Daňka Blansko / Blansko2008ŽkyS900:06:09,000:01:11,0028


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:11.11.2023
Sněžení   Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího KovaříkaTrať:980 m
3°C   Katerogie: Mladší žáci25. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1226Muzikář OndřejAKLD Blansko / Bílovice nad Svitavou/2010ŽciM100:02:58,0040
2170Lai AlexandreBlansko/Biatlon Blansko/2010ŽciM200:02:58,000:00:00,0036
3210Koupý MatějBlansko / AKLD Blansko2010ŽciM300:03:13,000:00:15,0033
432Hrabovský MichalFK Drnovice2011ŽciM400:03:15,000:00:17,00x
5230Bílý MartinČerná Hora2010ŽciM500:03:15,000:00:17,0031
612Dokulil FilipAtletický klub Ludvíka Daňka / Bla...2011ŽciM600:03:15,000:00:17,0030
739Kacetl RichardAK Blansko Dvorská2011ŽciM700:03:16,000:00:18,0029
822Grec JosefOrel / Vyškov2011ŽciM800:03:22,000:00:24,00x
935Jakubec VojtaAK Ludvíka Danka Blansko / Blansko2011ŽciM900:03:25,000:00:27,0028
10218Korgo MatoušFénix Sport Blansko2011ŽciM1000:03:25,000:00:27,0027
11156Slávik Viliamatletico Blansko / Blansko2010ŽciM1100:03:26,000:00:28,0026
1264Neugebauer HubertACT Lerak / Blansko2011ŽciM1200:03:29,000:00:31,0025
1382Sáňka JakubAK Ludvíka Daňka / Blansko2011ŽciM1300:03:30,000:00:32,0024


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:11.11.2023
Sněžení   Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího KovaříkaTrať:980 m
3°C   Katerogie: Mladší žákyně25. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1163Sotolářová AlenaNěmčice/Atletika Blansko2010ŽkyM100:03:14,0040
2165Přikrylová AdélaBlansko/Fenix Sport2010ŽkyM200:03:16,000:00:02,0036
3233Horská NikolVavřinec/Fénix Sport Blansko2010ŽkyM300:03:22,000:00:08,0033
46Bradáčová AnetaACT Lerak Blansko2010ŽkyM400:03:25,000:00:11,0031
5205Volejníková MagdaAKLD Blansko2011ŽkyM500:03:26,000:00:12,0030
6100Zouharová AdélaAK Ludvíka Daňka Blansko / Blansko2011ŽkyM600:03:26,000:00:12,0029
7155Krejčiříková AnežkaAKLD Blansko / Svatá Kateřina2010ŽkyM700:03:31,000:00:17,0028
8220Babíčková LadaBlansko/AKLD Blansko2011ŽkyM800:03:31,000:00:17,0027
9221Sýkorová AnnaAC Moravská Slavie Brno2011ŽkyM900:03:32,000:00:18,00x
1095Tioková NikolaAtletický klub Ludvíka Daňka Blans...2010ŽkyM1000:03:34,000:00:20,0026
11160Teturová JitkaJedovnice/2010ŽkyM1100:04:21,000:01:07,0025


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:11.11.2023
Sněžení   Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího KovaříkaTrať:490 m
3°C   Katerogie: Přípr. starší chlapci25. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
193Szajer DominikAtletika Slavkov u Brna2013PřStCh100:01:31,00x
2181Buš PatrikAK Blansko Dvorská/2013PřStCh200:01:31,000:00:00,0040
3173Bernard ŠimonElite Sport Boskovice / Boskovice2012PřStCh300:01:36,000:00:05,0036
4195Brus JosefACT Lerak / Habrůvka2012PřStCh400:01:38,000:00:07,0033
5101Alexa JosefAk Ludvíka Daňka / Blansko2012PřStCh500:01:38,000:00:07,0031
689Štébl JakubAha Vyškov/OBL0082013PřStCh600:01:39,000:00:08,0030
773Poledna MatyášAtletický klub Ludvíka Daňka Blansko2013PřStCh700:01:39,000:00:08,0029


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:11.11.2023
Sněžení   Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího KovaříkaTrať:490 m
3°C   Katerogie: Přípr. starší dívky25. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1227Kašparová VendulaAK Dvorská Blansko2012PřStD100:01:33,0040
2190Navrátilová Eliškaatletika Slavkov u Brna / Slavkov u Brna2013PřStD200:01:34,000:00:01,00x
356Mazalová ElenElite Sport Boskovice / Boskovice2013PřStD300:01:36,000:00:03,0036
4207Mašová ŠtěpánkaAKLD Blansko2013PřStD400:01:36,000:00:03,0033
531Hrabovská LucieSpartan Vyškov2013PřStD500:01:38,000:00:05,00x
6174Poláčková PavlínaBlansko/ACT Lerak2013PřStD600:01:41,000:00:08,0031
7152Brumarová EmmaASK Blansko2013PřStD700:01:47,000:00:14,0030
862Němcová ZuzanaAK Ludvíka Daňka Blansko2013PřStD800:01:47,000:00:14,0029
9164Sevčíková EliškaAK Blansko2013PřStD900:01:50,000:00:17,0028
10209Charvátová ŽanetaAdamov/AK Ludvíka Daňka2012PřStD1000:01:50,000:00:17,0027
11157Vrtělová EmmaBlansko/AKLD Blansko2013PřStD1100:01:52,000:00:19,0026
12232Doleželová EmaJedovnice /2012PřStD1200:01:59,000:00:26,0025
13213Hanáková IvaAKLD Blansko / Černá Hora2013PřStD1300:02:02,000:00:29,0024
1452Kuklínková DenisaAK Ludvíka Daňka Blansko / Blansko2013PřStD1400:02:02,000:00:29,0023
15184Koníčková KarolínaJedovnice2012PřStD1500:02:08,000:00:35,0022


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:11.11.2023
Sněžení   Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího KovaříkaTrať:280 m
3°C   Katerogie: Přípr. mladší chlapci25. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
114Dvořák MarekAK Ludvíka Daňka / Blansko2014PřMlCh100:00:47,00x
278Přikryl TobiášBlansko2014PřMlCh200:00:47,000:00:00,00x
3177Šimeček FilipBlansko/2014PřMlCh300:00:49,000:00:02,00x
4212Alexa JanAKLD Blansko2015PřMlCh400:00:50,000:00:03,00x
5214Hanák JíříAKLD Blansko / Černá Hora2014PřMlCh500:00:51,000:00:04,00x
6171Bernard DenisElite Sport Boskovice / Boskovice2015PřMlCh600:00:51,000:00:04,00x
748Nedvěd MartinAK Ludvíka Daňka Blansko2015PřMlCh700:00:52,000:00:05,00x
8161Kvasnica AdamSK Jedovnice2014PřMlCh800:00:54,000:00:07,00x
9189Žerniček ErikAKLD Blansko2015PřMlCh900:00:56,000:00:09,00x
1026Hnilička JanAK LUDVIKA DAŇKA BLANSKO (AKLD BLANS...2015PřMlCh1000:00:57,000:00:10,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:11.11.2023
Sněžení   Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího KovaříkaTrať:280 m
3°C   Katerogie: Přípr. mladší dívky25. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1175Valášková AdélaBrno/Aspire SCM Brno2015PřMlD100:00:51,00x
240Kacetlová SimonaAK Blansko Dvorská2014PřMlD200:00:51,000:00:00,00x
34Bednářová EllenAK Ludvíka Daňka Blansko / Blansko2014PřMlD300:00:52,000:00:01,00x
42Baráthová AgátaAKLD Blansko / Blansko2014PřMlD400:00:56,000:00:05,00x
5208Kuběnová NikolAKLD Blansko2015PřMlD500:00:57,000:00:06,00x
6192Hudcová PavlínaJedovnice2015PřMlD600:00:59,000:00:08,00x
7179Fialová LadaJedovnice2015PřMlD700:01:00,000:00:09,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:11.11.2023
Sněžení   Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího KovaříkaTrať:120 m
3°C   Katerogie: Přípr. nejmladší chlapci25. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
194Szajer VítekAtletika Slavkov u Brna2016PřNejMlCh100:00:22,00x
272Poledna LukašAtletický klub Ludvíka Daňka Blansko2016PřNejMlCh200:00:23,000:00:01,00x
3102Mach PatrikDrahanský Sport team / Letovice2016PřNejMlCh300:00:23,000:00:01,00x
497Vávra JakubFénix Sport Blansko / Brno2016PřNejMlCh400:00:24,000:00:02,00x
5219Šulc DamiánAKLD Blansko2016PřNejMlCh500:00:25,000:00:03,00x
6166Koníček MichalJedovnice2016PřNejMlCh600:00:26,000:00:04,00x
7228Motl JindřichAKLD Blansko2018PřNejMlCh700:00:26,000:00:04,00x
8153Brumar JonášRáječko2018PřNejMlCh800:00:27,000:00:05,00x
99Nedvěd OndřejAK Ludvíka Daňka Blansko2017PřNejMlCh900:00:28,000:00:06,00x
10229Bílý MarekČerná Hora2017PřNejMlCh1000:00:31,000:00:09,00x
1127Hnilička MiroslavAK LUDVIKA DAŇKA BLANSKO (AKLD BLANS...2018PřNejMlCh1100:00:32,000:00:10,00x
12162Kvasnica DanielJedovnice/2017PřNejMlCh1200:00:34,000:00:12,00x
1371Palowski RadimAK Ludvíka Daňka2017PřNejMlCh1300:00:34,000:00:12,00x
1470Palowski LuděkOlomučany2019PřNejMlCh1400:00:34,000:00:12,00x
15223Fránek VojtěchJedovnice2019PřNejMlCh1500:00:45,000:00:23,00x
16215Hanák JakubČerná Hora2020PřNejMlCh1600:00:47,000:00:25,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:11.11.2023
Sněžení   Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího KovaříkaTrať:120 m
3°C   Katerogie: Přípr. nejmladší dívky25. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1151Janáková AdélaAK Ludvíka Daňka Blansko / Blansko2016PřNejMlD100:00:23,00x
221Grec JohanaOrel / Vyškov2016PřNejMlD200:00:24,000:00:01,00x
3225Ottová MarieJedovnice2016PřNejMlD300:00:24,000:00:01,00x
428Hofírková ZuzanaAtletický klub Ludvíka Daňka Blansko2016PřNejMlD400:00:24,000:00:01,00x
5204Vykonalová ElaBlansko/2017PřNejMlD500:00:24,000:00:01,00x
6176Šimečková AliceBlansko/2017PřNejMlD600:00:26,000:00:03,00x
7202Rašovská AnetaAKLD Blansko2016PřNejMlD700:00:29,000:00:06,00x
8198Pernicová EvaBlansko2016PřNejMlD800:00:30,000:00:07,00x
9178Fialová ElenaJedovnice2018PřNejMlD900:00:33,000:00:10,00x
10200Pernicová VeronikaBlansko/2018PřNejMlD1000:00:34,000:00:11,00x
11168Koníčková IsabelaJedovnice2018PřNejMlD1100:00:39,000:00:16,00x
12182Pokorná ŠtěpánkaJedovnice2020PřNejMlD1200:00:40,000:00:17,00x
13201Rašovská ŽanetaAKLD Blansko2017PřNejMlD1300:00:55,000:00:32,00x
www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-24  /  Tisk:23.06.2024
© Malin 2015-24